Şimdi Ara

Nissan NOTE (109. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.217
Cevap
55
Favori
800.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yeni bakım yaptırdım aracıma 90 bin km bakımı.
    diskler, balatalar ve vantilatör kayışı dğişimi gerçekleşti. ve de normal bakım yapıldı. toplam hepsi 510 tl tuttu. bu indirimden güzel yararlandım diye düşünüyorum yoksa 800 den aşağı çıkamazdım servisten.
    araç 1.6 visia 2006 model. bakım yaptıracaklar kaçırmasın derim.
  • Nerede yaptırdın tüm bunları.
    Bende bugün bakım yaptırdım 75.000 km.
    203 TL aldılar ve ön-arka fren diskleri/balataları ile kayışlar değişmeli dediler.
    Ve bakımla birlikte 1000 tl kadar tutar dediler.
    bende sadece bakım yaptırdım.Mahalleye gelip tanıdık tamirciye bıraktım arabayı.
    Bakalım frenler ve kayışları o kaça halledecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realgs -- 22 Aralık 2010; 19:57:42 >
  • arkadaşlar acil nissan note aracıma hız sabitleyici takmam gerekiyor. orjinal veya universal kit fark etmez.
    türkiye içinden alabileceğimiz bir yer bilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: realgs

Nerede yaptırdın tüm bunları.
    Bende bugün bakım yaptırdım 75.000 km.
    203 TL aldılar ve ön-arka fren diskleri/balataları ile kayışlar değişmeli dediler.
    Ve bakımla birlikte 1000 tl kadar tutar dediler.
    bende sadece bakım yaptırdım.Mahalleye gelip tanıdık tamirciye bıraktım arabayı.
    Bakalım frenler ve kayışları o kaça halledecek.

sizin araç 4 disk fren ise bilemem ama benim bildiğim sadece önler disk note da.
    değişen parçalar, ön disk ve balatalar, vantilatör kayışı, genel 90 bin bakımı, artı polen filtresi. nissan baykoçlar ankara yetkili servisi.
    kesinlikle 1000 tl gibi bir rakam çıkmaz çıkamaz, çünkü yedek parça ve yağda %40 gibi bir indirim söz konusu. bu indirim de bütün yetkili servisleri kapsıyor.
    iyi günler.

şimdi kontrol ettim evet sadece önler disk note da hava kanallı disk fren. artı arka kampana balataları bu kadar kısa bir sürede bitmez diye biliyorum, benim araç 90 bin oldu hala aynıları devam ediyor.
    benim tek garip karşıladığım şey bu kadar sürede disklerin bitmesi. bende bir tane de micra var otomatk 2004 model o şu an 200 bin de diskleri bir kere tornalattım, bir tane de hyundai getz var o da 200 binde hala orjinal diskler ne torna gördü ne de başka birşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8765E6CFE -- 23 Aralık 2010; 9:30:15 >

• BEn istanbulda yaptırttım.Sadece 75.000 bakımı yaptırttım 203 TL notrmalde 350 TL gibi birşeydi.
    Diğerlerine elletmedim ve akşam tanıdık tamirciye verdim.
    4 teker balataları değiştiriyor. Ön diskler ve arka kampana tornalanıyor.Arka teker bilyaları değişiyor.
    Ben arabayı aldığımda 48.000 km'de idi ve bayan sürücü kullanmış
  • Merhaba arkadaşlar, haftaya inş ben de 1.5 dci visia note sahibi olacağım. Bayilerle yaptığım sıkı pazarlık sonucunda 31.000TL anlaştım. paspas, park sensörü, ziebart iç dış koruma ve ilkyardım çantasını hediye olarak aldım. 12.000 kredi 500 dosya masrafı karşılığında sıfır faiz, sizce aldığım fiyat nasıl daha da indirim imkanı olurmuydu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravanelli26

Merhaba arkadaşlar, haftaya inş ben de 1.5 dci visia note sahibi olacağım. Bayilerle yaptığım sıkı pazarlık sonucunda 31.000TL anlaştım. paspas, park sensörü, ziebart iç dış koruma ve ilkyardım çantasını hediye olarak aldım. 12.000 kredi 500 dosya masrafı karşılığında sıfır faiz, sizce aldığım fiyat nasıl daha da indirim imkanı olurmuydu?

öncelikle hayırlı olsun.

Tekna almanızı kişisel olarak tavsiye ederdim. arada 3-4.000 tl fark vererek alacağınız ilave donanımlar çok mantıklı oluırdu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipekmehmet

Divino dost anladım gerçi bende takmıyorum artık kafaya takınca her istop ederken motoru dinlemek zorunda kalıyorum ama genede bunu bir araştırıp çözümü varsa çözdürmeye çalışacam. Birde gidip 2011 lere bakacam bakalım onlarda öylemi

Hocam gelişmelerle ilgili yazdıklarınızı bende merakla bekliyorum...
  • quote:

Merhaba arkadaşlar, haftaya inş ben de 1.5 dci visia note sahibi olacağım. Bayilerle yaptığım sıkı pazarlık sonucunda 31.000TL anlaştım. paspas, park sensörü, ziebart iç dış koruma ve ilkyardım çantasını hediye olarak aldım. 12.000 kredi 500 dosya masrafı karşılığında sıfır faiz, sizce aldığım fiyat nasıl daha da indirim imkanı olurmuydu?

hayırlı olsun. ben 31500 gibi bir fiyat almıştım.
  • HAyırlı olsun,güle güle kazasız belasız kullanın..
  • ravanelli26 dost öncelikle hayırlı olsun bende volkan efe dosta katılıyorum tekna modeli benimde tavsiyem bende visa alacaktım ama baktım donanım olarak baya bir fark var enbasiti sürücü koltuğunu yükseltip alçaltan kolu bile koymamışlar ön camlar otomotik arkalar manuel yol bilgisayarı yok 2 hava yastığı aynalar elektrikli değil 6lı cd çalar yok telefon bleuetooth araç kiti yok visada gece far sensörü varmı yokmu onu bilmiyorum ama teknada oda var cd çalar direksiyondan kumandalı değil sanırım. Jantlar alaşımlı değil kapaklı jantlardan aklıma gelen bunlar şimdilik ama bunlar önemli değil diyorsanız visa alabilirsiniz teknadada bir arkadaş 3000 tl indirim yaptırmış sizde 34 000 e bıraktılar diyordu yukarıda okuyabilirsiniz. Tekrar hayırlı olsun dostum allah kaza bela vermesin.
  • bana izmir artky 1,6 tekna otomatik 35,000 bıraktılar fiyat bilmiyorum nasıl
  • mşah dost anladığım kadarıyla sanırım bayiler liste fiyatında 3000 tl gibi bir indirim yapıyor bu indirimi dizel teknadada yaptırırsanız dizel alın derim ben ama dizeldede otomotik vites yok ben yıllarca benzinli araçlara bindim ford fision hariç fordu sattıktan sonra tekrar benzinliye bindim bir türlü alışamadım çünkü içiyordu benzini ve onuda satarak tekrar dizele döndüm ve 2008 model Nota 1.5 dci tekna aldım ve şu anda çok memnunum depoyu fulledim ve 17 gündür hala biniyorum tekrar fulleyip şehir içi ne kadar yaktığına bakacam ve yılda 2500 tl avantajım olacağını hesaplıyorum tabi bu tercih meselesi yani 3000tl indirim iyi bence hayırlı uğurlu olsun dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipekmehmet -- 24 Aralık 2010; 3:41:09 >
  • evet özellikle otomatik istiyorum ama oda notta pek özellik yok sadece otomatik klima var o yüzden kararsızım. aslında tekna diye milleti kazıklıyorlar. akıllı anahtarı yağmur sensörü ve dahası olmayan bir modeli tekna olamaz. tekna diye satıkkları model asıl micrada ki gibi mod donanımı. ama yapacak birşey yok. avrupada millet full donanımlısına biniyor biz bununla yetinmek zorundayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhana

quote:

hayırlı olsun. ben 31500 gibi bir fiyat almıştım.

Merhaba arkadaşlar ben de 1.5 dci visia alamya karar verdim. Tekna alacak kadar para çıkmadı maalesef. Ben 30.500'e anlaştım. Park sensörü hediye verildi. Herkese kazasız sürüşler diliyorum. Visia da yol bilgisayarı var diye biliyorum. Yanılıyorsam düzeltin arkadaşlar.

• mşah dost evet hız sabitleme yağmur sensörü ve bahsettiğiniz kontak türü yok ama birçok özellikte var visa dan tek farkı otomotik kilima değil nissan com.tr den karşılaştırırsanız aradaki farkı görürsünüz Bilgi satan dostum visada yol bilgisayarı yok.
  • quote:

mşah dost evet hız sabitleme yağmur sensörü ve bahsettiğiniz kontak türü yok ama birçok özellikte var visa dan tek farkı otomotik kilima değil nissan com.tr den karşılaştırırsanız aradaki farkı görürsünüz Bilgi satan dostum visada yol bilgisayarı yok.

slsm, bu çok sıkıntı yaratır mı? Yani nasıl bir olumsuzlukla karşılaşırım? Kafam karıştı şimdi. Hani olmazsa olmazlardan mıdır bir araç için. Nasıl koymamışlar bu araca hayret bir şey ya.
  • bilgi satan dost bir sıkıntı yaratmaz mesela ben pek bakmıyorum yol bilgisayarına yani yolbigisayarını koymadıkları hadi neyse en basitinde koltuğu yükseltip alçaltan kol bile yok sabit aynı yükseklikte duruyor düşününkü çok kısa boylu bir insan altına minder koyması gerek çok uzun boylu ne yapar bilmiyorum yukarıda aradaki farkların bazılarını yazdım.
  • quote:

bilgi satan dost bir sıkıntı yaratmaz mesela ben pek bakmıyorum yol bilgisayarına yani yolbigisayarını koymadıkları hadi neyse en basitinde koltuğu yükseltip alçaltan kol bile yok sabit aynı yükseklikte duruyor düşününkü çok kısa boylu bir insan altına minder koyması gerek çok uzun boylu ne yapar bilmiyorum yukarıda aradaki farkların bazılarını yazdım.

İyi o zaman. Sevindim. Valla dediklerinde haklısın. Ancak işte bu araçlar da böyle demekten başka çare yok. İNş. ileri geri oynuyordur. : )
  • alınan malın kötüsü olmaz. herkes parasına göre alım yapıyor.hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.