Şimdi Ara

msn açılmıyor hata veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
2
Favori
335.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar internet explorer sayfasını normal bir şekilde açıyorum internet var ama msn açtıgım zaman bu hatayı veriyor ÖZGÜNÜZ SUANDA MSN SİZİN İÇİN KAYIT YAPAMADIK LÜTFENDAHA SONRA TEKRAR DENEYİN DİYE BİR YAZI ÇIKIYORU YARDIMCI OLUR SANANIZ SEVİNİRİM .

• başka bi adresle açmayı dene onla açabilirsin belki .bana olmuştu 2 gün evvel başka adresler açılıodu benimki açılmiyodu. bikaç saat sonra sorun çözüldü kendi kendine
  • başka adereslede açılmıyor ben internet cafe işletiyorum makinaya geçenlerin hiç biri msn açamıyor
  • en az 8-10 kişiden duydum bu sorunu com uzantılılarda olması dikkatimi çekti
    co.uk/de/fr uzantılı adreslere dene bakalım aynısı olacakmı
  • onlarda aynı hata
  • tarih zaman ayarlarını yap bazen ondan yapıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolgaaksu84

tarih zaman ayarlarını yap bazen ondan yapıyor

+1
    bende de aynı sorun vardı tarih ve saati ayarlayınca düzeldi
  • bu sorun msn serverlerinden kaynaklanıyor düselir.
  • arkadaşlar sorun hal oldu tarih ve saattenmiş hepini teşekkürler
  • bizde teknık servisde 3 gün boyunca ugrastık ya bu sorun için pc üzerindeki ek donanıları kaldırıyoruz acaba bi çakısmamı var yo olmuyo mail adresimi donduuruldu acaba hayır oda degil sonra en son baktıgımızda tarih saat ayarlarını oldugunu görünce cıldıracaktım normalde messenger açılmam sebepleri hep tarih ve zamandan kaynaklanıyor
  • bendede aynı sorun vardı bizamanlar ama co.uk falan adresleri aldım onlarıkullanıyom imzamdada yazıyo
  • bende bazen bu sorunla karşılaşıyorum bir keresinde 1hafta açamamıştım...

sorun tarih saat ayarlarındaymış ama bazen tarih saat ayarları düzgüz olsada aynı hatayı veriyor msn
  • Tarih ve saat ayarı dediğiniz i anlamadım bilgisayarın tarih ve zamanını mı değiştirecez biraz açıklarmııısıınııız?

Benim msn de açılmıyor. SORUN GİDER e tııklıyorum böle bi ekran çıkıyor!!

ONAR diyorum sorun çözülmüyor???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurcan83 -- 24 Nisan 2006; 10:50:55 >
  • Yok mu bilen bunun çaresini arkadaşlar???
  • tarih ve saati kontrol et yanlışsa açılmıyor zaten msn
  • Orjinalden alıntı: onurcan83

Tarih ve saat ayarı dediğiniz i anlamadım bilgisayarın tarih ve zamanını mı değiştirecez biraz açıklarmııısıınııız?

Benim msn de açılmıyor. SORUN GİDER e tııklıyorum böle bi ekran çıkıyor!!

ONAR diyorum sorun çözülmüyor???

İlk önce DNSlerini Otomatik Almıyorsan otomatik almayı dene Yada TRY-DNS ayar programını indirip bilgisayarını kur ANahtar bağlantı noktası Proxyden kaynkalnıyor olabilir Xp kullandığını varsayıyorum İnternet Exploreri açıp Araçlardan Seçeneklere gir yukarıdan bağlantılar sekmesine gir orda en aşşağıda yerel ağ ayarlarına tıklayıp ayarları otomatik algılayı işaretleyebilirsin kolay gelsin...
    Birde Saat ve Tarih ayarlarını kontrol et Doğrumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alwaysleader -- 27 Nisan 2006; 10:48:39 >

• sağ allta pc saatinin üstüne çift tıkla /internet saati/güncelleştir de boylece saati güncellemiş olursun
  • BAĞIRA BAĞIRA SÖYLÜYOM YETER ARTIK YAF
    1- Dnsleri kontrol et
    2- Tarih Saati Kontrol et
  • Sorun hala düzelmedi tüm dediklerinizi yaptım malesef hala aynı...
  • Tamam dostlar düzeldi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.