Şimdi Ara

msn açılmıyor hata veriyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
2
Favori
335.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yha nasıl iş yapıolar anlamıorum..!
  • saate girin ve ordan internet saati yazıyor kapatın bide öyle deneyi kolay gelsin
  • arkadaşlar ben sorunu cözdüm güvenlik duvarı kapalı kalmış acınca düzeldi herkese kolay gelsin
  • hata kodu 80072efd nasıl düzelicek :(
  • bendede aynı kodu veriyor genel bi durum sanırım msn göçtü beklicez
  • ŞİMDİ MESSENGERİ AÇILMAYAN HATA VEREN ARKADAŞLARA ŞUNU SÖYLÜYORUM:
    MESENGERİNİZ AÇILMIYORSA YOK ŞU DLL HATASI VERİYOR YOK BİLMEM NE HATASI VERİYOR İSEEEE EN KISA YOLDAN YAPCAĞINIZ EN BASİT ŞEY VE KESİN ÇÖZÜÜM;
    MSNSİ ÇALIŞAN BİR BİLGİSAYARDAN C:\Program Files\Windows Live\Messenger DOSYASINI KOMPLE KOPYALAYIN KENDİ BİLGİSYARANIZA AYNI YERE YAPIŞTIRIN HATTA DAHA SONRAKİ FORMAT VS .SORUN YAŞAMAMANIZ İÇİN D KLASÖRÜNEDE AYRICA BİR YEDEK ATARSANIZ İYİ OLUR.SON OLARAK BİRDE TEŞEKKÜR EDERSENİZ DAHADA İYİ OLUR

• merhaba, Benim sorunum ise sadece msn açamamak değil. internete de giremiyorum. Ne yazıkki internetten bir program indirdikten sonra oldu bütün bunlar. ne yaptıysam da düzelmiyor.
  • suan itibariyle msn acılmıyor sistem dosyası hata verior acılmıor msn internet exp. ve mozilla açılıyor yardım?
  • ARKADASLAR SADECE TARIHI AYARLARYIN VE SAATI GERCEKTEN MSN HIC BIR SORUN OLMUYOR BEN TEKNIK SERVIS OGRENCISIYIM AMA HERSEYIDE BILMIYORUM AMA MSN NE PROBLEM OLURSA ILK YAPACAGINIZ SEY TARIH AYARINA BAKIN GOZDEN KACIRMAYIN 5 KEZ DEGIL 10 KEZ BAKIN SORUN MSN DE DEGIL TARIH AYARINDA
    OLUR
  • ewet şimdide c-d sürücülerinden gizli klasörleri açıp SQM uzantılı ne kadar dosya warsa silin öyle deneyin bakalım.
  • Arkadaşlar ben msn 2009 u yükledim deniyorum olmuyor yeniden deneyin çıkıyor msn adresinizi açamıyoruz diyor ve tarih doğru tarihi 14.07.2009 saat ise 12:32 yaptım bu gün ama lütfen bana yardımcı olun programları da denedim olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casuu -- 14 Temmuz 2009; 12:41:17 >
  • Lütfen bana da yardım edin bende de yeniden deneyin veriyor ve şu hatayı veriyor 8000ffff lütfen bir bildiğiniz varsa yazın lütfeeen?

Arkadaşlar buraya tıklayın messenger sürümlerini indirebilirsiniz.Hatta yabancı sürümleri bile vardır(8.0-8.1-8.5-9.0-7.0 ve yabancı ingilizce ,almanca ve fransızca messenger). Saygılarımla...
  • Modeme format at,gerekirse 7.5 sürümünü indir,hiç olmazsa 80 ve 8080 portlarını aç açık olmayabilir.
  • çok saol arkadaşım oldu yaptım dediklerin çıktı her keze iyi günleeer. sizlere bu arada metin 2 oynayanlara bir hediyem olsun o zaman altta yazıyor.Konuyla alakası yoktur ama bu sadece hediyem tüm donanım haberlilerine...

http://s1.dosya.tc/anti-asklasor.rar.html

Rar şifresi : www.metin2.biz

DİKKAT:Bu program sadece WinRaR dosyasıyla çalışmaktadır o yüzden winrar dosyasını yüklü tutunuz.

• Yine bozuldu arkadaşım başka yolu yoq mu acaba başka yol lütfeen bilenler atsın . diyor ki " hizmet geçici olarak kullanılmadığından windows live messenger oturumu açılamadı. lütfen daha sonra tekrar deneyin yazıyor. vee hata kodu 8000ffff

tarih aynıı ve saat de aynı ama olmuyorrrr
  • aynı sorun bendede vardı pcyi güvenli modda aç bi kere düzeliyor
  • Ben onu bilmiyorum işte güvenli moda nasıl geçirilcek arkadaş
  • 8100030d'nin kesin çözümünü bilen var mı.Abimin msn'i açılıyor.Aynı bilgisayarda benim ki açılmıyor
  • arkadaşım bu sorunun cevabı 1.sayfada var . 1. sayfaya gitmek için [tıkla]
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.