Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

Bu Konudaki Kullanıcılar: Atalay35
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.348
Cevap
563
Favori
1.999.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/sayfalar/kampanyalar.aspx

Adı geçen kampanyaları ve kampanyaların SSS sayfalarını okumadan lütfen soru sormayınız.

Altyapınız hangi interneti destekliyor?
    https://kapsamaharitasi.turktelekom.com.tr

Online İşlemler
    https://onlineislemler.turktelekom.com.tr
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

cosef bu mesajı paylaştı

• Yaşadıklarım neticesinde küçük bir kılavuz yapmak istiyorum. Belki birilerine faydası olur.

1-Öncelikle daha önceden taahhüt var ise ilk olarak onun tam olarak bitmesini bekleyin. Yani 04.12.2016 tarihinde bitiyorsa o gece saat 24:00'de modemi kapatın ve 05.12.2016 tarihinde TT Genel Müdürlüğü'ne gidin.

2-Taahhüt bitmeye yakın sizi arayıp bir kaç teklif sunabilirler. Kibarca hayır ya da düşünmek istiyorum deyin.

3-TT Genel Müdürlüğü'nde İptal bölümüne fişinizi alın. Muhtemelen onlar da size bir teklif sunacaklardır ama çok cazip değil ise onu da kabul etmeyin.

4-Size "İptal Talep Formu" altında bir evrak dolduracaklar ve imza attıracaklar. Burada fiyat yüksek şeklinde bir not yazın ve Onu doldurup bırakıp çıkın.

5-Bu sırada iptal konusunda çok sert tavırlı ya da kesin ifadeler kullanmayın. Bu sizin hiçbir şeyi kabul etmeyeceğinizi düşündürüp teklif gelmesini engelleyebilir. Yumuşak davranın.

6-İmza sonrası tahminen 1-3 gün içerisinde sizi 444 0 375 den arayacaklardır. İşte meselenin can alıcı kısmı burası. Yine burada da aslında TTNET kullanmak istediğinizi ama fiyattan dolayı bırakmak zorundaymışsınız gibi bir ruh haline bürünün. Bundan sonrası sizin oyunculuğunuza, ikna kabiliyetinize ve bilginize kalmış bir durum. Kritik nokta şu. Kolay ikna olmayın ama ipleri de koparmayın.

7-Eğer TTNET kullanmak istiyorsanız ne olursa olsun bu telefon görüşmesinden kabul ederek ayrılın. Yoksa büyük ihtimal iptal işleminiz olacak ve sonrasında geri dönüş çok zor olacaktır. Yeniden bir bağlantı ücreti vs. gibi ekstra masraflar da çıkabilir. Bu yüzden alabilecek olduğunuz ne varsa almaya çalışın ve teklifi kabul edin.

Ben tüm bunlar neticesinde daha önce 16 Hız Ultranet 50 GB AKK + Alo 250 Dk Hediye = 49 TL olarak bitmiş olan taahhütümü 24 Hız Hipernet 75 AKK + Ücretsiz Modem + Alo Konuştukça Öde (Dakikası 0,10 Kuruş-Her yöne)24 Ay Tahahütlü olarak 46 TL'ye yenilemiş oldum. Hediye dakika olayını ne kadar uğraşsam da ekletemedim. Bir de Tivibu hadisesi var ama o da çok ilgimi çeken bir şey olmadığı için uğraşmadım. Siz yine de bunları da zorlamaya çalışın bence.

Bu arada 41 TL ye 16 Ultranet + Alo Konuştukça da teklif edildi ama ben hem AKK hem de hız artsın, hem de ücretsiz modem alayım diye 46 TL olan teklifi kabul ettim.

Daha önce de bana soran arkadaşlar olmuştu. Başımdan geçenleri detaylı paylaşmak istedim. Umarım birilerine faydamız dokunur. Selametle,

İşte ben bu konuda bu tarz üyelere tutuluyorum.

2 ay önce nasıl bağlattınız? Yeni müşteri olarak mı? Hangi kampanya? Yoksa ikna teklifi mi verdiler?

Söyleyin de belki bizlerde faydalanırız. Ucu açık bir görsel paylaşmıssınız hocam.

Eğer açıklamıyorsanız bu konuya da gelip size zahmet fotoğraf atmayın çünkü konunun amacı ve konu başlığı belli.

Kampanyaları paylaşmak..

Mayıs ayının sonunda taahhüt bitiyor. 100 mbit için 200 TL ödüyorum. Yapmışlar saçma sapan bir tarife ortalama 550 TL ödeyeceğim aylık. Statik IP'yi de üstüne eklersen olacak sana 650 TL!

Bir takım tiplerde bu fiyatlar normal diyor! Nesi normal? 2 senede %400 enflasyon mu oldu? Dolar %400 mü arttı? Hesap kitap bilmezler abuk subuk konuşurlar! Sonra eleştirince de sen suçlu olursun! Aynı boku mobil operatörlerde yapıyor şu anda. Şikayet almaya başladılar!

Eh normal tabii, varlık fonundaki şirketlerin böyle yapacağı başından belliydi. Kimse kusura bakmasın, bütçeyi har vurup harman savuran ben değilim. Ona göre bütçe ayırmayı, onu da harcamayı öğrensinler! Besleyemeyeceğiz artık bunları.

Aradılar, sizden devam etmeyeceğim dedim. 100 mbit VDSL2'ye 550 TL ne lan? Ne yaptın yani? Mahalleye ya da ilçeye yeni altyapı mı döşedin? Var olan hızı mı arttırdın? Kablo mu değiştirdin? Altyapı olduğu gibi duruyor. 2.5 kat fiyat farkı istemeye insan utanır lan!

Geçmiyorum mk... Gerekirse uydu internet alır ayda 500$ para veririm, TT denen kara deliğe 5 kuruş daha vermem! Canları cehenneme. Önce tarifelere adam gibi zam yapmayı öğrensinler!

Yabancılara özel yeni abonelikte 50 mpbs 109,90₺ imiş. Hangi ülkede yabancıya kendi vatandaşından daha az ücret sunuluyor?

Gerçi şu an biz yabancısıyız değil mi? Paket de malum Araplara özel. Şirketi de Arap Telekom yaptıkları zaman tam olacak.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/sayfalar/hosgeldiniz-kampanyasi.aspx

ben de memurum da konuyla alakasını çözemedim. 200 lira olan aboneliğim ortlalama 550 liraya çıkıyor. 2 kere aradılar bu paralar bana fazla dedim son güne kaadr bekleyeceğim dedim" zam gelebilir " dedi "gelirse gelsin ne yapayım, son gün herkesin teklifine bakacağım, daha ucuzu yoksa beni aramayın " dedim.

Mevkiye göre fatura sistemine mi geçiyoruz da benim haberim yok.

• ttnet e lanet olsun hiç konuşmadığımız telefona 25 tl vergi alıyor.
    kampanyasıda batsın herşeyide batsın..benimde sözleşme bitsin kapatıcam komple internetide değişicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: FAahmet

ttnet e lanet olsun hiç konuşmadığımız telefona 25 tl vergi alıyor.
    kampanyasıda batsın herşeyide batsın..benimde sözleşme bitsin kapatıcam komple internetide değişicem

Mevecut taahütsüz TTNET abonesi forumdaşlar fazla para ödemeyin diye açtım konuyu. Taahhütlü arkadaşlara yapacak birşey yok... Allah kurtarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :)

ttnet e lanet olsun hiç konuşmadığımız telefona 25 tl vergi alıyor.
    uydunet kullanıyorum kafam rahat..ev telefonu abonesi değilim bile..

8 mbit 20 gb kotalı için 49 tl gibi bişey ödüyorum..en ufak bağlantı sorunu da yaşamıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

uydunet kullanıyorum kafam rahat..ev telefonu abonesi değilim bile..

8 mbit 20 gb kotalı için 49 tl gibi bişey ödüyorum..en ufak bağlantı sorunu da yaşamıyorum..

Alıntıları Göster
    aradım bakalım inş 2 aktarmadan sonra açacaklar.. bu arada yaşadığım yerde ne uydunet var ne de superonline.
  • quote:

Orijinalden alıntı: degidide

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    BİZDE deneyelim bakalım teklif güzel duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    emin misiniz? 6GB kotalı o fiyata gözüküyor web sitelerinde. Daha bir hafta önce 60TL'ye 12 ay taahhüt verdim. Yıkarım ortalığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadri61

emin misiniz? 6GB kotalı o fiyata gözüküyor web sitelerinde. Daha bir hafta önce 60TL'ye 12 ay taahhüt verdim. Yıkarım ortalığı

Alıntıları Göster
    Az önce ttnet i aradım,böyle bir kampanya olmadığını söylediler.Belki arkadaşa kişiye özel bi kampanya yapmışlardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.AYAR

Az önce ttnet i aradım,böyle bir kampanya olmadığını söylediler.Belki arkadaşa kişiye özel bi kampanya yapmışlardır.

Alıntıları Göster
    Ben dün taahhüt verdim. netlimitsiz+ttnet alo=59,99 lira 12 ay modemsiz
  • quote:

Alıntıları Göster
    hocam ttnet alo birimiyle görüşün sanırım onlardı bana bu teklifi veren.keşke ses kayıt imkanım olsaydı.. yarın inş müdürlükten elim boş dönmem
  • quote:

Hocam bende kapatmayacaktım interneti sadece teklif almak için blöf yaptım.Yoksa bende sizin gibi 59,90'a limitsiz internet ve ttnet konuştukça öde paketine abone olacaktım. limitsiz+ telefon 39,90 teklifini duyunca şok oldum. Doğruluğunu teyit için M.H'ye elli tane soru sordum ve inandım.
  • quote:

Eğer TTNET taahhütsüz aboneyseniz ilk mesajdakileri uygulayın ve keyfinize bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: degidide

hocam ttnet alo birimiyle görüşün sanırım onlardı bana bu teklifi veren.keşke ses kayıt imkanım olsaydı.. yarın inş müdürlükten elim boş dönmem

Alıntıları Göster
    şimdi aradım. böyle bir kampanya olmadığını söylediler bana da. hatta kampanya ismini sordular. ben de internette olmayan bireysel bir kampanya olabileceğini söyledim. yok öyle birşey diyor. ama bahsettiğine göre iki ay ücretsiz, 10 ay 39.90 ve geri kalan sürede 60TL olan 24aylık bir kampanya olduğundan bahsetti(web sitesinde varmış).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadri61 -- 1 Kasım 2012; 22:42:40 >

• quote:

şimdi aradım. böyle bir kampanya olmadığını söylediler bana da. hatta kampanya ismini sordular. ben de internette olmayan bireysel bir kampanya olabileceğini söyledim. yok öyle birşey diyor. ama bahsettiğine göre iki ay ücretsiz, 10 ay 39.90 ve geri kalan sürede 60TL olan 24aylık bir kampanya olduğundan bahsetti(web sitesinde varmış).

Alıntıları Göster
    SuperOnline varken TTnet kullananlar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar nereyi aramak kimle görüşmek lazım
  • bizede yardımcı olunç
  • quote:

Orijinalden alıntı: corsai

arkadaşlar nereyi aramak kimle görüşmek lazım

Alıntıları Göster
    içime kurt düştü bunca kşiye öyle bir kampanya yok denilince bir daha arayım da iyice bulandırayım ortalığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar.
    ben aradım böyle bir şey yokmuş.

ne yapabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

abi heryerde var mı superonline..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

abi heryerde var mı superonline..

Benim bulunduğum yerde fiber yok, ama turk telekom altyapısı ile normal adsl bağlantısı ile superonline kullanıyorum.

TTnet'e aylık 68 lira bayıldıktan sonra daha kaliteli hizmeti 29,90 a almak paha biçilemez.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.