Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Allforfun , mr.heda , ertugrul29 , a-f-h Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
28.773
Cevap
577
Favori
2.027.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
39. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kesaplix

şimdi kafam karışıt;yalın adsl var bende ve tahaahütüm bitti. şimdi TTNET 3’lü Fırsat Kampanyası mı daha iyi olur benim için,yoksa ev arkadaşım üzerinden yeni başvuruda avantajlı tarife var mıdır?
    not:önemli olan internet benim için.

Altyapınız FİBERNET/HİPERNET destekliyorsa, mevcut aboneler şu an en uygun kampanya TTNET 3’lü Fırsat Kampanyası'dır. TT müdürlüğü İPTAL bölümüne giderek kampanyaya dahil olabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

Arkadaşlar benim internetim yokk. Ttnetle görüştüm fiber altyapı yokmus muhitimizde. Adsl için de en düşük 52 tl diyorlar sınırsız için üstelik de modem yok.

Başka bir kampanya var mı acaba???

Tam İsabet'le TTNET Alo THK birleşiyor; ama 3 ay arayla...

hocam anlamadım ama.. yani ne yapmam gerekiyor??
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar benim internetim yokk. Ttnetle görüştüm fiber altyapı yokmus muhitimizde. Adsl için de en düşük 52 tl diyorlar sınırsız için üstelik de modem yok.

Başka bir kampanya var mı acaba???

Tam İsabet'le TTNET Alo THK birleşiyor; ama 3 ay arayla...

hocam anlamadım ama.. yani ne yapmam gerekiyor??

PM

• NETLIMITSIZ 8gb tarifesındeyım... 2 yılım mayıs başında doluyor.... görebildiğim kadarıyla FiberNet bizim buraya gelmiş... bana ne önerirsiniz... 2yılın dolmasınımı beklemem gerekıyor.... yoksa şimdiden şu 39tl lık kampnayaya dahil olabilirmiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

NETLIMITSIZ 8gb tarifesındeyım... 2 yılım mayıs başında doluyor.... görebildiğim kadarıyla FiberNet bizim buraya gelmiş... bana ne önerirsiniz... 2yılın dolmasınımı beklemem gerekıyor.... yoksa şimdiden şu 39tl lık kampnayaya dahil olabilirmiyim.

TAAHHÜTLÜ aboneler TAAHHÜTLÜ İKNA kampanyası alamaz, dolayısıyla mayısı beklemelisiniz; ama kampanyanın bitiş tarihi 30 Nisan 2013... Uzatılmazsa...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Anatolianbull

yok hocam net6 değil,net limitsiz. 6 ay 31.5 +3Tl bağlantı+14TL ttnet alo sabit:48.25 TL...şu an 15 lira indirimim var. Telekom iptal servisi görevlisi indirim vermemek için direnmişti, meğerse interneti indirirken ttnet alo ücretini çaktırmadan 13.9 yapıvermiş ki benim haberim yoktu bundan.BTK'ya yazılı şikayette bulundum...
    Modem ttnet alo 12 ay taahhüde bağlanmış, o yüzden iptal durumunda 125 tl istiyorlar. Siz siz olun modeminiz varsa ttnetin dandik modemini alıp,sonra iptal durumunda 125 tl ödemeyin..
    Sn Sonurakar bir sorum var..TTNET alo üzerine süperonline adsl bağlatabilirmiyiz? Yoksa ttnet alo sadece ttnet internet müşterileri için mi?

TTNET Alo yalnızca TTNET internet müşterileri içindir. NET6 yazdığım sizin paketiniz değil, bulunduğunuz kampanyanın adıdır. Avantajlı NET6 Kampanyası ile NETLİMİTSİZ aboneliği başlatılmış, bunu kastettim. Dolayısıyla TAAHHÜTSÜZ olan 6 ay %50 indirim kampanyası alsanız bile zaten kampanya almadan önce TAAHHÜT vermişsiniz.

hocam bundan çıkarttığım şu:6 ay %50 ile 31.5 olan faturam 6 ay bitiminde 63 tl olacak,üstelik 13.9 tl de ttnet alo sabit ücreti ödemeye devam edeceğim.

• quote:

quote:

quote:

yok hocam net6 değil,net limitsiz. 6 ay 31.5 +3Tl bağlantı+14TL ttnet alo sabit:48.25 TL...şu an 15 lira indirimim var. Telekom iptal servisi görevlisi indirim vermemek için direnmişti, meğerse interneti indirirken ttnet alo ücretini çaktırmadan 13.9 yapıvermiş ki benim haberim yoktu bundan.BTK'ya yazılı şikayette bulundum...
    Modem ttnet alo 12 ay taahhüde bağlanmış, o yüzden iptal durumunda 125 tl istiyorlar. Siz siz olun modeminiz varsa ttnetin dandik modemini alıp,sonra iptal durumunda 125 tl ödemeyin..
    Sn Sonurakar bir sorum var..TTNET alo üzerine süperonline adsl bağlatabilirmiyiz? Yoksa ttnet alo sadece ttnet internet müşterileri için mi?

TTNET Alo yalnızca TTNET internet müşterileri içindir. NET6 yazdığım sizin paketiniz değil, bulunduğunuz kampanyanın adıdır. Avantajlı NET6 Kampanyası ile NETLİMİTSİZ aboneliği başlatılmış, bunu kastettim. Dolayısıyla TAAHHÜTSÜZ olan 6 ay %50 indirim kampanyası alsanız bile zaten kampanya almadan önce TAAHHÜT vermişsiniz.

hocam bundan çıkarttığım şu:6 ay %50 ile 31.5 olan faturam 6 ay bitiminde 63 tl olacak,üstelik 13.9 tl de ttnet alo sabit ücreti ödemeye devam edeceğim.

Hayır, ilk 6 ay 31,5+13,9+3=48,40₺ >>> ikinci faturanızda olduğu gibi aşağı yuvarlanır, 48,25₺ sonraki 6 ay 38+13,9+3=54,90₺ diye öngörüyorum.

• arkadaşlar ben sıfırdan internet abonesi olucam.sadece adsl modem var.

39 liralık tarifeyi alabilirmiyim.kaç lira öderim toplam aylık?

siteye göre 39tl aylık ücret + 36tl bağlantı + 14 tl yeni telefon abonesi +tivibu her ay 3,5 tl + 8tl devre hazırlama ücreti
  • Airties 5650 Modem Alan Arkadaşlar Nereden Aldınız Soruyorum Yok Diyorlar Burda
  • quote:

quote:

şimdi kafam karışıt;yalın adsl var bende ve tahaahütüm bitti. şimdi TTNET 3’lü Fırsat Kampanyası mı daha iyi olur benim için,yoksa ev arkadaşım üzerinden yeni başvuruda avantajlı tarife var mıdır?

Altyapınız FİBERNET/HİPERNET destekliyorsa, mevcut aboneler şu an en uygun kampanya TTNET 3’lü Fırsat Kampanyası'dır. TT müdürlüğü İPTAL bölümüne giderek kampanyaya dahil olabilirsiniz.

merhaba,

konuyu ara ara takip ediyorum. taahhüdüm biteli nerdeyse 1 yıl olmuştu. ama habersizce fibernete geçirildiğim için hiçbir kampanyadan yararlanamıyordum. taki bu fibernet kampanyası çıkana kadar. sürekli bizleri bilgilendirmek için bıkmadan sıkılmadan cevap veriyorsunuz teşekkür ederim ama ben bugün ümraniyedeki telekom müdürlüğüne gittiğimde mevcut abonelerin 3lü fırsat kampanyasından yararlanamayacağımı ancak mevcut aboneliğimi sonlandırırsam yeni abonelikle 3lü fırsat verebileceklerini söylediler.3lü avantajdan ise taahhüt vererek yaralanabiliyormuşum. eğer siz 3lü fırsata geçiş yaptıysanız nerde yaptırdınız? ve ne dememiz gerekiyor ki biz de 3lü fırsata geçebilelim?

• quote:

Orijinalden alıntı: yavuz_asik

quote:

quote:

merhaba,

konuyu ara ara takip ediyorum. taahhüdüm biteli nerdeyse 1 yıl olmuştu. ama habersizce fibernete geçirildiğim için hiçbir kampanyadan yararlanamıyordum. taki bu fibernet kampanyası çıkana kadar. sürekli bizleri bilgilendirmek için bıkmadan sıkılmadan cevap veriyorsunuz teşekkür ederim ama ben bugün ümraniyedeki telekom müdürlüğüne gittiğimde mevcut abonelerin 3lü fırsat kampanyasından yararlanamayacağımı ancak mevcut aboneliğimi sonlandırırsam yeni abonelikle 3lü fırsat verebileceklerini söylediler.3lü avantajdan ise taahhüt vererek yaralanabiliyormuşum. eğer siz 3lü fırsata geçiş yaptıysanız nerde yaptırdınız? ve ne dememiz gerekiyor ki biz de 3lü fırsata geçebilelim?

Yine Türk Telekom Müdürlüğü İPTAL bölümüne giderek PUSULA'daki İKNA kampanyalarından olan 3'lü FIRSAT kampanyasından yararlanmak istediğinizi söyleyin. Ne demek, yeni abone olursan veririz? Durduk yere neden 36₺ vereceksiniz?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yavuz_asik

quote:

quote:

merhaba,

Yine Türk Telekom Müdürlüğü İPTAL bölümüne giderek PUSULA'daki İKNA kampanyalarından olan 3'lü FIRSAT kampanyasından yararlanmak istediğinizi söyleyin. Ne demek, yeni abone olursan veririz? Durduk yere neden 36₺ vereceksiniz?

bakalım cumartesi günü yine gideceğim. bu dediğiniz şekilde söyleyelim bakalım ne diyecekler. teşekkürler.

• quote:

@U. @nydp Az önce TTNET'den şikayetim üzerine aradılar: Arayan kişi şu anda TTNET Alo abonelerinin kampanyadan yararlanamadığını; ama beni daha sonra birinin daha arayacağını ve detaylı bilgi vereceğini, kesin olmamakla beraber bu kampanya üzerinde çalışıldığını söyledi.

Neticesini bekliyoruz, gerekirse hep birlikte şikayet edelim bakalım. Teşekkürler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cell@t

Arkadaşlar mehaba, benim ttnet'e 24 ay taahhütüm vardı bunun ilk 12 ayı bitti yani indirimde bitti, birdahaki aydan itibaren 12 ay 63TL ödemem gerekecek. Bu durumda benim yararlanabileceğim kampanya yada fırsat varmıdır?

1b) MEVCUT ABONELER İÇİN NETLİMİTSİZ 9 AY 44 TL KAMPANYASI ve TTNET ALO THK KAMPANYASI (İNTERNET KISMI TAAHHÜTSÜZDÜR – TELEFON KISMI 12 AY TAAHHÜTLÜDÜR - AYRI AYRI VEYA BERABER ALINABİLİR.)

şimdi ben türktelekomun iptal bölümüne gidip ne demem gerekli iptal ettiricem deyip onların 9ay 44TL kampanyayı önermesinimi bekliyeceğim yoksa direk iptal bölümüne gidip böyle bir kampanya varmış bundan yararlanmak mi istiyorum demeliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cell@t -- 18 Nisan 2013; 16:39:48 >

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar mehaba, benim ttnet'e 24 ay taahhütüm vardı bunun ilk 12 ayı bitti yani indirimde bitti, birdahaki aydan itibaren 12 ay 63TL ödemem gerekecek. Bu durumda benim yararlanabileceğim kampanya yada fırsat varmıdır?

1b) MEVCUT ABONELER İÇİN NETLİMİTSİZ 9 AY 44 TL KAMPANYASI ve TTNET ALO THK KAMPANYASI (İNTERNET KISMI TAAHHÜTSÜZDÜR – TELEFON KISMI 12 AY TAAHHÜTLÜDÜR - AYRI AYRI VEYA BERABER ALINABİLİR.)

şimdi ben türktelekomun iptal bölümüne gidip ne demem gerekli iptal ettiricem deyip onların 9ay 44TL kampanyayı önermesinimi bekliyeceğim yoksa direk iptal bölümüne gidip böyle bir kampanya varmış bundan yararlanmak mi istiyorum demeliyim.

İPTAL bölümüne kampanyaları olup olmadığını ve fiyatlarını öğrenin. Daha uygun bir kampanya bulursanız bulduğunuz kampanyayı tercih edersiniz, daha uygunu yoksa 9 ay 44₺ (NETLİMİTSİZ) kampanyasını isteyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozzyken

arkadaşlar ben sıfırdan internet abonesi olucam.sadece adsl modem var.

39 liralık tarifeyi alabilirmiyim.kaç lira öderim toplam aylık?

siteye göre 39tl aylık ücret + 36tl bağlantı + 14 tl yeni telefon abonesi +tivibu her ay 3,5 tl + 8tl devre hazırlama ücreti

12 ay taahhütlü: 39₺ aylık ücret + 3₺ aylık bağlantı ücreti taksiti + (isteğe bağlı) 3,5₺ tivibu kurulum ücreti taksiti + bir defaya mahsus damga vergisi + (yalın internet tercih ederseniz bir defaya mahsus 8₺ devre hazırlama ücreti veya TTNET Alo ile internet tercih ederseniz bir defaya mahsus 14₺ TTNET Alo bağlantı ücreti) ödersiniz. ADSL modeminiz muhtemelen VDSL sinyaliyle çalışmayacaktır, zaten kampanyada ücretsiz bir VDSL modem verilir.

• bana gelen değerler

ADSL Hızı(Kb/s): 8191 797
    Ulaşılabilir Hız(Kb/s): 21128 1161
    SNR Sınırı (dB): 24.2 18.6
    Hat Zayıflaması(dB): 20.0 9.6
    Güç (dB): 16.7 12.1

olmuş ikna ile 8mb 50gb kotalı yalın 49.90tl ye 1 yıl tahhutlu kullanıyorum fiber ikna varmı ve bu değerler destekler mi?
  • bize gecen gelip hersey dahil 39 tl dediler neyse dusunelim dedik internet tvbu ve alo pekitinden aldik 45 tl dediler..normalmi bu fiyat
    birde exper modemim vardi simdi buda ucretsiz degiscekmi ? fibernet olucak ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Telekom müdürlüğünde iptal masasına gittim ve 3lü Fırsatı almak için elimden geleni yaptım ama görevli arkadaş kesinlikle böyle birşeyin mümkün olmadığını, sistemin buna izin vermeyeceğini söyledi. Hatta başkalarının bunu yaptığını söylediğimde sinirlenerek ben yalanmı söylüyorum bile dedi. Kim geçmişse bana numarasını getirin inceleyelim, böyle birşey kesinlikle mümkün değil diye diretti.

Benimde evde zaten Digitürk olması nedeniyle tivibuya ihtiyacım yoktu. 44x9 kampanyasına girdim. Diğerinin ekstralarıyla aynı fiyatlara geliyor zaten.

Ama gerçekten böyle geçen varsa, lütfen bi tel numarasını bana iletsinde sırf gıcığımdan gidip adamın yüzüne vurasım var bunu.
  • 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.