Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
28.766
Cevap
577
Favori
2.026.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: altcha

Bende bugün babamı yolladım. Normal tarife kısmına gitmiş önce,3lü pakete geçmeyi isteyince onlar bu tarifeyi ekranda goruyorlar ama 3lü tarifeyi vermeye yetkileri yok veya başka illere açıldı diyorlar. Bende babamı iptal bölümüne yönlendirdim. Oradaki kişi ile telefondan konuştum, bana sizin bölgenize tivibu hizmeti veremiyoruz(o bölge için yatırım yapılması lazım vs) dediler o yüzden sistem sizin telefona bu tarifeyi verdirtmiyor diye bahane ürettiler. Bende siz beni bu tarifeye alın tivibuyu kullanmıyacam dememe rağmen bu tarifeye geçiremeyiz diye tutturdular. Mecburen bizde %50 indirim sınırsız 6 ayı ve konuştukça odeyi seçtik. 6 ay sonra yeni tarifeye bakacağız.

Toplamda ne kadar fatura gelecek? 30 lira mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackdaniels_35

quote:

Orijinalden alıntı: altcha

Bende bugün babamı yolladım. Normal tarife kısmına gitmiş önce,3lü pakete geçmeyi isteyince onlar bu tarifeyi ekranda goruyorlar ama 3lü tarifeyi vermeye yetkileri yok veya başka illere açıldı diyorlar. Bende babamı iptal bölümüne yönlendirdim. Oradaki kişi ile telefondan konuştum, bana sizin bölgenize tivibu hizmeti veremiyoruz(o bölge için yatırım yapılması lazım vs) dediler o yüzden sistem sizin telefona bu tarifeyi verdirtmiyor diye bahane ürettiler. Bende siz beni bu tarifeye alın tivibuyu kullanmıyacam dememe rağmen bu tarifeye geçiremeyiz diye tutturdular. Mecburen bizde %50 indirim sınırsız 6 ayı ve konuştukça odeyi seçtik. 6 ay sonra yeni tarifeye bakacağız.

Toplamda ne kadar fatura gelecek? 30 lira mı?

Evet ilk 6 ay toplam 30 lira. Evdekileride uyardım ev telefonunu kullanmayın cep kullanın diye. İnternette taahhüt yok. 12 ay telefonu kapamama taahhütü var . İşin aslı (üçlü tarife) 9 ay 39 =351 ile (%50)6 ay*29.5 + 3 ay 59 =354 arasında 9 aylık süreçte tt zam yapmadıkça fazla fark yok. Hangisi işinize geliyorsa onu yaptırabilirsiniz.

• Konuyu açan arkadaşıma bizi bilgilendirdigi için teşekkürlerimi sunuyorum bende dün tel+ net kapatma için gittim telekoma benide aynen 9 ay 39.90 + konuştukca öde kampanyasına geçirdiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lecher.badboy -- 8 Kasım 2012; 16:13:18 >
  • Arkadaşlar benim ttnet aboneliğim yoktu önceden bu kampanya başladığım zaman benden artı olarak modem ücreti alacaklarmı?

Bunu sormayı unuttum
  • quote:

Orijinalden alıntı: lecher.badboy

Konuyu açan arkadaşıma bizi bilgilendirdigi için teşekkürlerimi sunuyorum bende dün tel+ net kapatma için gittim telekoma banada aynen 9 ay 39.90 + konuştukca öde kampanyasına geçirdiler

hangi il, ilçe acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Konuyu açan arkadaşıma bizi bilgilendirdigi için teşekkürlerimi sunuyorum bende dün tel+ net kapatma için gittim telekoma banada aynen 9 ay 39.90 + konuştukca öde kampanyasına geçirdiler

hangi il, ilçe acaba

İstanbul/Üsküdar dostum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

hangi il, ilçe acaba

İstanbul/Üsküdar dostum

hayırlı olsun..

bende smile adsl i taşıyayım o zaman..
  • Sağol bu çevreden misin sende
  • Arkadaşlar kimse sormamış ama,
    Mevcut analog telefon hattı aynı kalıyor mu? Yoksa Modem üzerinden VOIP mi oluyor?
    Mevcut telefon numaranız değişiyor mu? Değişmiyorsa sizi yine şehir içinden alan kodu çevirmeden arıyabiliyorlar mı?
    Selamlar
  • interneti taşıma diye birsey olurmu mesala biriden ttnete hat tasıyıp sonra sizin geçtiğiniz tarifeye gecirirlermi interneti
  • Ben de bu yazıları okuduktan sonra ttelekoma gittim. 20 mb 12 gb kotalı 45 tl ödüyordum. 24 ay taahhütüm vardı. Taahhütten dolayı uygun fiyata sınırsıza geçemiyordum. Görevliye arkadaşın anlattığı 30 tllik kampanyaya geçmek istediğimi, 90 tl tutan ayrılma cezamı ödeyeceğimi, olmuyorsa interneti ve ev telefonunu iptal etmek istediğimi söyledim. Oda size 6 ay için 20mb fibernet sınırsız interneti %50 indirimli verelim -32.5 tl ediyor-, önemli olan müşteri memnuniyeti dedi. Hesapladım 190 tl kar ediyorum. Yanlız eski 24 aylık taahhüdüm devam edecek. 6 ay sonunda nasılsa (taahhüdünüz olsa dahi) yeni kampanyalar olur, o zaman tekrar görüşürüz dedi. Ben de yeni mukaveleyi imzalayıp mutlu mesut evin yolunu tuttum. 6 ay sonunda Allah kerim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turnasuyu -- 8 Kasım 2012; 19:15:30 >
  • merhaba arkadaşlar bendede ttnet in 6gb lık yalın interneti var taahhütsüz bende acaba yararlanabilirmiyim söylediğiniz tarifeden? yalın internete de olur mu acaba?
  • Bende yalin internet var onun icin var mj kampanya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.A
    Arkadaşlar birkaç gündür bu konuyu takip ettim. Hiç kullanmadığım halde her ay en az 30 lira fatura gelen ofisimin telefon hattını boş yere fatura ödemekten bıkarak ekim ayında dondurmuştum.( sadece telefon ADSL kullanmıyorum ). Bu konuda bahsi geçen kampanya ilgimi çekti ve bugün Telekom Hatay Merkez şubesine giderek İPTAL fişi sıra numarası aldım. Görevliye direkman konuyu açtım. Hattımı dondurduğumu, iptal etmeyi düşündüğümü söyledim. İptal düşünen abonelerinize avantajlı kampanya yapmışsınız diyerek bu forum konusunda bahsedilen hizmetleri sordum, doğruladı. Neticede Netlimitsiz 8 Mbit Sınırsız İnternet + TTNet ALO Paketi + TİVİBU üçlü paket 12 AY TAAHHÜTLE aylık 39,90 TL almayı kabul ettim sözleşme imzaladım. Şimdi kısaca aramızda geen diyaloğu aktarıyorum.

Ben - ADSL abonesi değilim. Sadece telefon hattım var. onu da dondurdum. yinede bu paketi alabilirmiyim

Görevli - Evet, numaranızı TTNet' e taşıyacağız. ve üçlü paket aboneliğinizi aktifleştireceğiz.
    Ben - Ücret herşey dahil 39,90 liramı. telefona ayrı sabit ücret ödeyecekmiyim. internet limitsiz mi. tivibu kullanırken ADSL hızı etkilenir mi
    Görevli - Tüm hizmetler dahil aylık ücret 39,90 Tl artı her ay 2,5 tl aktivasyon ücreti taksiti toplamda 42,50 tl fatura gelecek. ayrıca unutmadan, sadece ilk ay faturasına mahsus olmak üzere 15 TL bilmem ne ücreti ek olarak gelecek. ( hatırlamıyorum ne dediğini entegre açma ücreti filan bişi dedi.) Sadece ilk faturaya gelecek bir sefere mahsus. Başka bir sabit ücret ödemiyorsunuz, telefonu kullandığınız miktarda ücret faturaya yanısr.İnternet limitsizdir. ADSL kullanımı tivibudan bağımsız olacak etkilenme sözkonusu değil.
    Ben - 12 aydan sonra ücretler ne alemde olacak.
    Görevli - ADSL 65 tl, tivibu bıdı bıdı ttnet alo bıdı bıdı filan dedi süre sonunda gelin yeni avantajlı paketlere alırız sizi filan dedi.
    Ben - ADSL Modemi, tivibu modemi süre sonunda iade edilecekmi
    Görevli - evet, sözleşme sonunda bize iade edeceksiniz.
    Ben - Ne zaman hizmet aktifleşir
    Görevli - 2 gün içinde

falan fistan kısacası öyle geçti. sözleşme örneklerinden birer örnek aldım sorusu olan sorabilir.
    %50 indirimli ADSL kampanyasını özellikle sordum. O kampanyadan sade ADSL aboneliği olanlar faydalanabiliyor. Limitsiz İnternet 30 TL + 15 TL ttnet alo paket ücreti ödeniyor. yani hiçte avantajlı değil aslında.

hesaba göz atmak isterseniz kısaca Üçlü paket ücretlendirmesi aşağıdaki gibidir.

Netlimitsiz 8 Mbps : 25,10 TL x 12 AY
    Tivibu MAXİ paket : Ücretsiz x 12 AY
    TTnet ALO : 13,90 x 12 AY

EDIT : Yalın interneti olanlar da yararlanabilir. Hattımızı İptal etmek için geldik demeniz yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmir -- 8 Kasım 2012; 21:22:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: esmir

S.A
    Arkadaşlar birkaç gündür bu konuyu takip ettim. Hiç kullanmadığım halde her ay en az 30 lira fatura gelen ofisimin telefon hattını boş yere fatura ödemekten bıkarak ekim ayında dondurmuştum.( sadece telefon ADSL kullanmıyorum ). Bu konuda bahsi geçen kampanya ilgimi çekti ve bugün Telekom Hatay Merkez şubesine giderek İPTAL fişi sıra numarası aldım. Görevliye direkman konuyu açtım. Hattımı dondurduğumu, iptal etmeyi düşündüğümü söyledim. İptal düşünen abonelerinize avantajlı kampanya yapmışsınız diyerek bu forum konusunda bahsedilen hizmetleri sordum, doğruladı. Neticede Netlimitsiz 8 Mbit Sınırsız İnternet + TTNet ALO Paketi + TİVİBU üçlü paket 12 AY TAAHHÜTLE aylık 39,90 TL almayı kabul ettim sözleşme imzaladım. Şimdi kısaca aramızda geen diyaloğu aktarıyorum.

Ben - ADSL abonesi değilim. Sadece telefon hattım var. onu da dondurdum. yinede bu paketi alabilirmiyim

Görevli - Evet, numaranızı TTNet' e taşıyacağız. ve üçlü paket aboneliğinizi aktifleştireceğiz.
    Ben - Ücret herşey dahil 39,90 liramı. telefona ayrı sabit ücret ödeyecekmiyim. internet limitsiz mi. tivibu kullanırken ADSL hızı etkilenir mi
    Görevli - Tüm hizmetler dahil aylık ücret 39,90 Tl artı her ay 2,5 tl aktivasyon ücreti taksiti toplamda 42,50 tl fatura gelecek. ayrıca unutmadan, sadece ilk ay faturasına mahsus olmak üzere 15 TL bilmem ne ücreti ek olarak gelecek. ( hatırlamıyorum ne dediğini entegre açma ücreti filan bişi dedi.) Sadece ilk faturaya gelecek bir sefere mahsus. Başka bir sabit ücret ödemiyorsunuz, telefonu kullandığınız miktarda ücret faturaya yanısr.İnternet limitsizdir. ADSL kullanımı tivibudan bağımsız olacak etkilenme sözkonusu değil.
    Ben - 12 aydan sonra ücretler ne alemde olacak.
    Görevli - ADSL 65 tl, tivibu bıdı bıdı ttnet alo bıdı bıdı filan dedi süre sonunda gelin yeni avantajlı paketlere alırız sizi filan dedi.
    Ben - ADSL Modemi, tivibu modemi süre sonunda iade edilecekmi
    Görevli - evet, sözleşme sonunda bize iade edeceksiniz.
    Ben - Ne zaman hizmet aktifleşir
    Görevli - 2 gün içinde

falan fistan kısacası öyle geçti. sözleşme örneklerinden birer örnek aldım sorusu olan sorabilir.
    %50 indirimli ADSL kampanyasını özellikle sordum. O kampanyadan sade ADSL aboneliği olanlar faydalanabiliyor. Limitsiz İnternet 30 TL + 15 TL ttnet alo paket ücreti ödeniyor. yani hiçte avantajlı değil aslında.

hesaba göz atmak isterseniz kısaca Üçlü paket ücretlendirmesi aşağıdaki gibidir.

Netlimitsiz 8 Mbps : 25,10 TL x 12 AY
    Tivibu MAXİ paket : Ücretsiz x 12 AY
    TTnet ALO : 13,90 x 12 AY

EDIT : Yalın interneti olanlar da yararlanabilir. Hattımızı İptal etmek için geldik demeniz yeterli.

Sizin paket biraz farklı. Bölgesel bir kampanya olması gerek. Forumda konusu var.

http://forum.donanimhaber.com/m_66803088/tm.htm

• hmm bende sarıyerdeyim.. taahütüm bitti ve dün mektup gelmiş aralıktan itibaren sırf internet 63tl olacak diye.. ben sanırım 55 ödüyordum.. Bende geçebilirim o halde..
  • Arkadaşlar benim daha önce ev telefonum vardı ve kapattırmıştım. şimdi ise yalın internet çektirmek istiyorum. lütfen zaman ayırıp bana bilgi verirmisiniz en uygun sınırsız yalın internet bağlatmam için izlemem gereken yol nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

hmm bende sarıyerdeyim.. taahütüm bitti ve dün mektup gelmiş aralıktan itibaren sırf internet 63tl olacak diye.. ben sanırım 55 ödüyordum.. Bende geçebilirim o halde..

Bende Çayırbaşı'ndayım.Şuan taahhütüm yok ve 59TL ödüyorum ADSL için + ortalama 25TL ev telefonu. Önümüzdeki hafta Gayrettepe'ye gitmeyi düşünüyorum.Siz önden bir gidip duruma göre haber verseniz çok iyi olur aslında
  • Devam eden taahhütüm var hala, gidip bende aboneliğimi kapatmak istiyorum desem bu indirimi sunarlar mı acaba? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViLLazZo

quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

hmm bende sarıyerdeyim.. taahütüm bitti ve dün mektup gelmiş aralıktan itibaren sırf internet 63tl olacak diye.. ben sanırım 55 ödüyordum.. Bende geçebilirim o halde..

Bende Çayırbaşı'ndayım.Şuan taahhütüm yok ve 59TL ödüyorum ADSL için + ortalama 25TL ev telefonu. Önümüzdeki hafta Gayrettepe'ye gitmeyi düşünüyorum.Siz önden bir gidip duruma göre haber verseniz çok iyi olur aslında

Aslında süperonline'a geçmeyi düşünüyordum. Onda yalın internete geçersem her ay boşuna 15tl tel faturası ödememiş olurum. Telefon numaramı taşırsam daha da ucuz ama anlamadığım ben telefonu hiç kullanmıyorum. Telefonumu taşırsam sabit ücret de ödemeyecekmişim. Her ay 100dk paket varmış. Sabit telefonu kullanmazsam fatura gelmeyecekse o zaman daha da iyi gibi oluyor.

Ne dersin.. Yoksa gayrettepe yolları taştan mı

http://www.superonlineadsl.com/superonline_yalin_adsl.html

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.