Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (910. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
28.766
Cevap
577
Favori
2.026.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 908909910911912
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu sefer beni ikna etmeden şutladılar.şu an itibarıyle ttnetli değilim.iptal işlemi tamamlandı. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alienbold

anlamadım hocam "aynen dediğiniz gibi yaptım" demişsiniz. kapatma bölümünde tek paket önerdiler tekrar mı gideceksiniz ?
    edit : eğer öyleyse ne önerdiler size

16 mbps e kadar 50gb kotali yalin interneti 61 tl ye kullaniyordum.mevcut durumdan daha ucuza paket vermediler 35 gb olan dahil benim paketi geciremiyorlarmis.hipernet alalim dedik.onuda 64 tl fiyat cikardilar.modem hediyeside yok ustelik biz veremeyiz telefondan alin dediler.aradim konustum yok olmuyor.modem olmadiktan sonra ne yapayim ben hiperneti.bu ttnet adami deli eder 20 sene oncesinden bir farki yok yemin ediyorum.allah bunlarin eline dusurmesin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • matiasbey kullanıcısına yanıt
    hocam nasıl bir yer gittiğiniz yer oradakiler bilmiyor yada yalın olduğundan mı anlayamadım kapatma talebi verseydiniz kapattıktan sonra ararlar oda olmadı en kötü turknete geçerdiniz
  • 24 mgb 100akk yalın 64.99 2 yıl taahhüt verdim. Hiç kesilmeden direkt devam etti. Aslında kapattırıp başka bakıcaktım ama uğraşıcak zaman olmadığından olmadı.
  • hiçbir kampanyaya dahil etmiyorlar.kapatın diyorlar. sadece çiftetelli kampanyasına dahil ediyorlar. kafam rahat kampanyasına sokun diyorum olmaz diyorlar.
  • 26 aralıkta taahhütüm bitecek ve bu kan emici firmadan kurtulucam inşallah. sormak istediğim ben önümüzdeki ayın yani ocak ayının faturasının kesilmemesi için ne yapmalıyım. Bana 100 küsür lira fatura keserler diye korkuyorum açıkçası. Müşteri hizmetleri yetkilisi 20 sinde kesilir bizim faturalar 27 si giderseniz fatura ücretinin sadece 7 günlük kısmı kesilir dedi. yani 4 te biri kadarı. Faturaya baktığımda 1-30 kasım yazıyor son faturada. Kapatma olayını tecrübe edenler süreci paylaşabilir mi? Ne zaman gitmeliyim kapatmaya? 26 sında gidersem gidersem 24 ay cayma bedeli uygularlar diye de korkuyorum.
  • Christopher Moltisanti kullanıcısına yanıt
    Özellikle teyit ettirdim telefon için ücret alınacak mı diye, onu da ücretsiz yaptım sizin için dedi...
    ses kayıtları ortada, sıkıntı olursa itiraz ederiz...
    modem 24 saat sonra kargocu tarafından getirildi. ancak özellikle zyxel istememe rağmen tplink göndermişler, yarın arayıp geri göndereceğim...
  • matiasbey kullanıcısına yanıt
    iptal dilekçesini verdikten sonra siz aramayın onlar arayacaklar...
    bu süre içerisinde internetsiz ve telefonsuz kalacaksınız...
    ben 25 saat bekledim. 3 gün ila 10 gün arasında arıyorlarmış...
    İl müdürlüğünde tanıdık olduğu halde internet + telefon 58 liradan aşağı paket yok dediler ama ikna masasından arayınca 41 lira teklif sundular...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLoNe__WoLF -- 10 Aralık 2016; 1:59:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alienbold

hocam nasıl bir yer gittiğiniz yer oradakiler bilmiyor yada yalın olduğundan mı anlayamadım kapatma talebi verseydiniz kapattıktan sonra ararlar oda olmadı en kötü turknete geçerdiniz

Türk telekom merkez ofisinde iptal bölümüne gittim.artik aboneye doymuslar heralde hocam hic ilgilenen olmadi.burdaki kampanyaları soyledim siz o tarifelere gecemezsiniz dediler.sozlesmem biteli 5 gun oldu bir iki sefer arandim yuksek teklifleri kabul etmedim.bugun son kez gidicem kapatmadan halledelim dedik olmazsa kapaticaz artik.ama geri aranmassam sikinti olacak birkac hafta yeni hat baglanmasini bekleyecez hat ucreti de cabasi.

• Arkadaşlar zaman değişti önceden internet olayı azdı adamlar ikna ile uğraşıyordu şimdi öğle değil ki insanlarda aşırı talep artışı var
    yani adamlar yeni kontratlı daha fazla para kazanmak varken benim gibi mezarcıyla niye uğraşsın ki tok acıkmaz ki...
  • iptal için ıslak imza vermemin ertesi günü aradılar.
    telefon+internet ve modem dahil 41 tl önerdiler. 16mbit 50gb akn.
    2 ay bedava istedim o zaman kalan aylar 44tl olur dediler.
    41 den kabul ettim. diretsem belki 2 ay bedavayı da koparırdım.
    zaten şu sıralar hep iptale bu öneriyi sunuyorlar sanırım.

Şunu da belirtmek istiyorum: Telefonla ön iptal talebi yaptıktan 10 iş günü içinde, ıslak imza verdikten sonra ikna için aranmayabilirsiniz. Ben ön iptal talebi yapmıştım sağolsun telekomdaki bayan "ön iptal talebiniz var, büyük ihtimal geri aramazlar, sadece telefon için ararlar" diye uyardı. 4440375i arayarak ön iptal talebini iptal ettim sonra ıslak imza verdim.
  • aLoNe__WoLF A kullanıcısına yanıt
    zyxel ile tplink farkı nedir hocam?
  • zyxel ile airties vardı tplink yeni eklenmiş heralde. airties öneriyorlardı telekom zyxel yolluyordu, zyxel de usb var, anten yok ama kablosuz tabi yinede. 8 aylık falan şuana kadar sorun çıkarmadı
  • hipernet 24mbps 35gb akn + telefon + ücretsiz modem 46 lira teklif sundular bugün , kabul ettim
  • Arkadaslar ben iptal masasinda islem yaptim, tivibu hd sinema paketi de aldim 73 tl fln oluyor. Cok acelem vardi detaya giremedim vaktim olmadigindan. 54tl 50gb arti 25 gb 5 tl oynuyor yalin bu arada bu fiyatlar. Modem de dahil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miranda Kerr kullanıcısına yanıt
    Akn arttırılıyor mu ? Ek ücretle falan 75 olsa hani
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    Hiç bilmiyorum hocam , önceki paketimde 24mbps 75gb di zaten bi hafta 10 günde bitiyordu 60 lira veriyordum , şimdi 14 lira daha ucuza almış oldum , artırmayı düşünmüyorum
    16mbps 50gb ile 24mbps 35gb aynı dediler 24 ü seçtim belki iki sene içersinde akk kalkar diye
  • Miranda Kerr kullanıcısına yanıt
    Her 25 gb için 5 tl alıyorlardı o yüzden sordum.

Ne akk kalkar ne ucuzlar. Neyse konu dışına çıkmayım
  • bugun gittim iptal ettirdim.en düşük 56 tl teklif verdi kabul etmedim.modem yine vermediler artik biz veremiyoruz diyorlar.superonline uydunet falan olsa bunlara donup bakmam ama mecburuz iste.hemen interneti kapatmislar.hizmet iyice yerlere dusmus bunu anladim herkesin keyfi yerinde vatandas umurlarinda bile degil.

• 
Sayfa: önceki 908909910911912
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.