Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mc_delta_te , noval_06 , yirthan Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
28.690
Cevap
574
Favori
2.020.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
90. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blackcurse

arkadaşlar 1 sene önce netlimitsiz 8 e geçtim 24 ay taahhütlü olarak.
    1 sene 39 lira ödedim. şimdi 63 lira olmuş + kullanmadığım telefon için de 17 lira ödeyeceğim.
    yani toplam 80 lira oluyor.
    1 sene de taahhütüm devam ediyor.

Bana ne önerirsiniz :(
    var mı bir hal çaresi

Aynısını ben yaşadım, hat kapama bölümünde indirim alabilirsiniz 9 ay daha 39 tl den devam vermişlerdi sanırım bize, ben 3lü paket icin bastırmıştım ceza ödersiniz dediler gecemedik.
  • Ben geçen hafta başvuru yaptım herhangi bir sıkıntı yoktu. Ancak biraz önce telefon edip bu kampanyanın sadece Mersin için geçerli olduğunu söyleyerek dumur ettiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Orijinalden alıntı: ankarametinerr

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hurshit

Bir de hangi kampanyalarda modem ücretsiz veriliyor? Üçlü pakette herhalde?

ÜÇLÜ PAKET'te modem ücretsiz diyor, telekomcuların ekranda ama Afyon'da aktivasyon yapabilecekler mi bakalım?

ben de afyondayım düşünüyorum. taahhüdüm bitti. 74 lira gelecek yoksa internet. yalın adsl kullanıyorum.

hala haber vermediler, kesin olacağından emin değilim, aktivasyon yapabilirlerse haber veririm.

siz müdürlüğe gidip taahütname sözleşme vs imzaladınızmı. nasıl yani aktivasyon.
    adsl nin oldugu her yerde bu hizmet neden verilemesinki. tek tv bu alt yapısı yoksa o olmaz o da sorun deil.

ADSL ile ilgili değil, ben belgeleri imzaladım, benden önce de birisi gitmiş başvurmuş ÜÇLÜ PAKET'e. (buralardan mı bilmiyorum???) PAKET'i sisteme tanıtamamışlar. (ondan bekliyorum aktivasyonu)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• FATURASI GELEN VAR MI
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

quote:

Orijinalden alıntı: zgtrkr

Bu gün gittim telekoma. 20mbit fibernet %50 indirimle 6 ay taahutsuz 32.5 tl, alo konustukca ode tlf ucretsiz oldu. Hattım kaldırırsa 6 ay tivibu ev ucretsiz ve airties 216 modem gelecek sanırım :)
    6 ay sonra gelin yine baska tarifeye gecelim dediler

hangi şehirden başvurmuştunuz?

Diyarbakır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar slm bugün telekomdan sms geldi bana kasım dönemi telefon faturanız 20,5 tl son ödeme tarihi falan nası iş anlamadım ki,22 kasım da ttnet alo konusdukca ödeye gectım + % 50 indirimli net.Kasım dönemi borcumu yatırmıştım zaten çok önceden hala dekontu elimde ayrıca herhangi bir görüşme yapılmadı bu dönem aralığında.Acaba telekomdan tt net geçiş yaptığımız için mi bu ücret talep edildi yoksa bir hata yapılmış olabilir mi?Yorumlarınız için şimdiden tşkler...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mertozden

quote:

quote:

49 tl netlimitsiz kullanıyorum yeni yılda 63 tl olacakmış ev telefonuda 30 tlden aşağı gelmiyor ev telefonundanda vazgeçtim artık aylık üst limit 75 tl olacak şekilde ne önerirsiniz ona göre istanbul küçükyalı telekom müdürlüğüne gideceğim

İstanbul'da nereden kesin başvuru yapabileceğinizi arkadaşlar teyit etsin.

Telekom İl Müdürlüğüne gidin, İnternet ve telefon bağlantınızın olmadığını söyleyin.

ÜÇLÜ PAKET HBA(hepsi bir arada)'dan yararlanmak istediğinizi söyleyin. AKILLI EVİM ya da başka bir paket değil. (daha pahalı ve 24 ay taahhütlü, bulaştırmasınlar...)

Hattınızın FİBERNET ya da HİPERNET (20 Mbps'e kadar hızlı, 50 GB hız kotalı) destekleyip desteklemediğini sorun, desteklemiyorsa NETLİMİTSİZ (8 Mbps'e kadar hızlı, 50 GB hız kotalı)' i,
    Telefon bağlantısı için TTNET Alo Konuştukça öde'yi,
    ve TiViBU için TiViBU Ev Maxi Paket'i seçin.

aboneliğinizi böyle başlatın, 24 ay taahhütlü bir sözleşme imzalamayın, tutarı 39TL+3TL=42TL den internete sahip olun.

bağlantımın olup olmadığını anlamıyorlar mı ?

anlamadım? nasıl "anlamıyorlar mı?"?

Ben Afyon'dayım mesela, çarşıdaki birkaç mahallede fiber çekmişler FİBERNET ya da HİPERNET adı önemli değil 20 Mbps'e kadar bağlanıyorlar. Benim bulunduğum mahalle 2. santraldeymiş, şu an için 8 Mbps'e kadar veriyorlar.

İnternet ve telefon bağlantınızın olmadığını söyleyin.

dedin ya ama evde şuan ikiside var ben olmadığını söylesem yalan söylediğim anlaşılmıyor mu ? ayrıca tivibu çokta önemli değil benim için yinede en iyisi üçlü paket mi diyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Karakurt58

Kampanya sekmesi

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

TAM ISABET Kampanyasından faydalanıp, kampanya sekmesi bu şekilde olan varmı? Bunun sebebi ve dahası anlamı nedir?
    12 ay indirim diye 3 ay tanımlanmış olabilirmi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

49 tl netlimitsiz kullanıyorum yeni yılda 63 tl olacakmış ev telefonuda 30 tlden aşağı gelmiyor ev telefonundanda vazgeçtim artık aylık üst limit 75 tl olacak şekilde ne önerirsiniz ona göre istanbul küçükyalı telekom müdürlüğüne gideceğim

İstanbul'da nereden kesin başvuru yapabileceğinizi arkadaşlar teyit etsin.

Telekom İl Müdürlüğüne gidin, İnternet ve telefon bağlantınızın olmadığını söyleyin.

ÜÇLÜ PAKET HBA(hepsi bir arada)'dan yararlanmak istediğinizi söyleyin. AKILLI EVİM ya da başka bir paket değil. (daha pahalı ve 24 ay taahhütlü, bulaştırmasınlar...)

Hattınızın FİBERNET ya da HİPERNET (20 Mbps'e kadar hızlı, 50 GB hız kotalı) destekleyip desteklemediğini sorun, desteklemiyorsa NETLİMİTSİZ (8 Mbps'e kadar hızlı, 50 GB hız kotalı)' i,
    Telefon bağlantısı için TTNET Alo Konuştukça öde'yi,
    ve TiViBU için TiViBU Ev Maxi Paket'i seçin.

aboneliğinizi böyle başlatın, 24 ay taahhütlü bir sözleşme imzalamayın, tutarı 39TL+3TL=42TL den internete sahip olun.

bağlantımın olup olmadığını anlamıyorlar mı ?

anlamadım? nasıl "anlamıyorlar mı?"?

Ben Afyon'dayım mesela, çarşıdaki birkaç mahallede fiber çekmişler FİBERNET ya da HİPERNET adı önemli değil 20 Mbps'e kadar bağlanıyorlar. Benim bulunduğum mahalle 2. santraldeymiş, şu an için 8 Mbps'e kadar veriyorlar.

İnternet ve telefon bağlantınızın olmadığını söyleyin.

dedin ya ama evde şuan ikiside var ben olmadığını söylesem yalan söylediğim anlaşılmıyor mu ? ayrıca tivibu çokta önemli değil benim için yinede en iyisi üçlü paket mi diyorsunuz ?

ben kendi durumumdan yola çıktım ondan öyle belirttim, taahhütlü ya da taahhütsüz internet sahibi olanlar da durumunu belirtip yararlanıyormuş ÜÇLÜ PAKET'ten.

internet taahhütsüz ttnet alo 12 ay taahhütlü olup 9 ay 39 ödeyeceğime 12 ay ikisine de taahhüt verip 12 ay 39 TL den bağlanırım, diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bacardian

Arkadaslar slm bugün telekomdan sms geldi bana kasım dönemi telefon faturanız 20,5 tl son ödeme tarihi falan nası iş anlamadım ki,22 kasım da ttnet alo konusdukca ödeye gectım + % 50 indirimli net.Kasım dönemi borcumu yatırmıştım zaten çok önceden hala dekontu elimde ayrıca herhangi bir görüşme yapılmadı bu dönem aralığında.Acaba telekomdan tt net geçiş yaptığımız için mi bu ücret talep edildi yoksa bir hata yapılmış olabilir mi?Yorumlarınız için şimdiden tşkler...

kasım borcunu ödedim dediğiniz ödemeyi ne zaman yaptınız? kasımda mı?

• Sayın Sonurakar kasım dönemi telefon borcumu 23 kasım tarihinde ödedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bacardian -- 10 Aralık 2012; 19:35:39 >
  • quote:

Sayın Sonurakar kasım dönemi telefon borcumu 23 kasım tarihinde ödedim.

o ekim borcudur o zaman

• TTNET benimle kafa buluyor sanirim. Yalin internetim var bu ay kampanya bitiyor gelen mesaj bakin

TTNET : Mevcut kampanyaniz Aralik ayinda sona erecektir. 24 ay taahhutle, 2 ay ucretsiz, sonraki 10 ay boyunca 19,90 TL odemek icin "KAMPANYA" yazip 6606'ya gonderin. Indirim sureniz boyunca 15TL'lik aylik Yalin erisim ucreti ayrica faturaniza yansitilacaktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: themurt

TTNET benimle kafa buluyor sanirim. Yalin internetim var bu ay kampanya bitiyor gelen mesaj bakin

TTNET : Mevcut kampanyaniz Aralik ayinda sona erecektir. 24 ay taahhutle, 2 ay ucretsiz, sonraki 10 ay boyunca 19,90 TL odemek icin "KAMPANYA" yazip 6606'ya gonderin. Indirim sureniz boyunca 15TL'lik aylik Yalin erisim ucreti ayrica faturaniza yansitilacaktir.

ben bir kere 24 ay taahhüt yaptım da bitmesini bekleye bekleye sakallarım ağardı 24 ay taahhüte karşıyım arkadaş

• Paketimde 6 gb kotali, teklifte sinirsizdan bahsetmiyorlar bide. Bende carsamba gitmeyi dusunuyorum kucukyali telekoma

• quote:

quote:

o ekim borcudur o zaman

Sayın sonurakar gülüncek birşey göremedim ama neyse Kasım ayına ait iki defa ödeme yapmış olcam ayrıca 8 günde hic konusmadığım halde 20 tl nasıl acıklanır ?
  • quote:

quote:

quote:

o ekim borcudur o zaman

Sayın sonurakar gülüncek birşey göremedim ama neyse Kasım ayına ait iki defa ödeme yapmış olcam ayrıca 8 günde hic konusmadığım halde 20 tl nasıl acıklanır ?

23 Kasım'da ödediğiniz fatura Ekim ayına ait. Faturaya bakarsanız Ekim yazdığını görürüsünüz. 20,50 TL dediğiniz Kasım faturası.

• Acaba tam isabet devam ediyor mu?(kendim için sormuyorum, zaten üçlü pakete yıllık taahhüt imzaladım sınırsız)
    Fakat interneti fazla kullanmayan bir yakınım var. Yani 6 gb bile fazla gelir. Tam isabette 6 gb 19 tl idi sanırım.
    TTnet konuştukça öde de ücretsiz olursa onun için süper olur.
    Düşünce ve görüşleriniz nelerdir?
    6 gb 19 tl ye alabilir miyiz? Tam isabette.
  • Türk Telekom & TTNET çalışanlarının kampanyaları bir arada görüntüleyebildiği bir site var. ÜÇLÜ PAKET HBA kampanyasının detaylarında, çalışanlara not geçmiş...

"yeni abonelere bahsetme, eski aboneliğini iptal ettirmek veya yenilemek isteyenlere önerin" tarzında...

[size=6]TTNet'in çakallığına bak sen!

• quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

quote:

quote:

o ekim borcudur o zaman

23 Kasım'da ödediğiniz fatura Ekim ayına ait. Faturaya bakarsanız Ekim yazdığını görürüsünüz. 20,50 TL dediğiniz Kasım faturası.

lafı ağzımdan aldın cancantürk eyvallah...

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.