Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (550. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.759
Cevap
577
Favori
2.025.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3'lü Avantaj kampanyası Türk Telekom sabit hat ile birlikte de verilebiliyor (sadece FİBERNET/HİPERNET internet yani TTNET Alo telefonsuz ve tivibu Evsiz)

Böyle bir durumda yalnızca internet tanımlayıp ardından TTNET Alo THK vermeye kalkarsa sabit ücret tahakkuk eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet açıldı benim internet. tivibu 3ay hediye sonra ücretli diye mesaj geldi iyide ben istemiyorum. Bunu iptal edemezmiyiz acaba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    edebilirsiniz

önce uzun bi traşlama sonrasında deneseydiniz efendim zaten haber vercektik efendim faslını hzılı bir şekilde geçmeye çalışın ve iptal ettrin müşteri hizmetlerinden
  • O değil de bu tivibu bizim normal yayına göre oldukça kötü. 480p belki 360 gibi

• arkadaşlar yalın 8mbps netlimitsiz için 62,99 tl'den 12 ay taahhüt verdim. sizce nasıl ?
  • Demeyim dicem ama tokatlamislar biz 49 lira cok diyoruz ayni pakete

• quote:

Orijinalden alıntı: solesman

arkadaşlar taahhüt devam ederken indirim alabiliyor muyuz ? net bir cevap arıyorum duruma göre pederi göndereceğim iptal bölümüne. 2 ay ücretsiz 10 ay 40 tl kullandık.(NETLİMİTSİZ) geçen ay indirimli son fatura gelmişti. bu ay normal fiyata döndü . taahhüt bitmeden iptal etsek yaklaşık 400 lira aldığımız indirimler nedeniyle ödememiz gerekiyor. bu ay ev telefonu ve internet şu şekilde ;

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL
    ( ev telefonu )

( internet )

toplamda 92 lira ödedim. canımı sıkmaya başladı iyice. 400 lira verecek imkanım olsa cezayı hemen ödeyip kurtulacağım.

bu durumda gitsek tarifeye ayar çektirebilir miyiz acaba ? deneyimi olan arkadaş var mı ? hali hazırda taahhütü devam ederken indirim alabilen var mı ? geçtiğimiz mesajlarda taahhüt süresi dolmadı diye geri çevrilen arkadaşlar olmuş . bazı arkadaşlarda taahhüt devam ederken indirim aldık diyordu . çelişkide kaldım o yüzden .

edit : imla .

benimde öyleydi 1 yıl 40 verdim sonra 63 olmuştu bugün gittim 44 liradan 9 aylık kampanya başlamış bende hemen geçtim sende geçebilirsin arkadaşım...

• PRO319 kullanıcısına yanıt
    Bende simdiye kadar hic bir cihaz almadiydim ama fibere gecince mecburen Vdls uyumlu modem gerekiyor. O yuzden aldim.
    Zte modem icin bictikleri deger 200Tl. 12Ay dan once aboneligi durdurunca istedikleri miktar!!

• black_67 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam yarın hemen arayım hediye mediye istemiyorum. Bir an önce talebimi iletiyim.

• Benimde 6 ay %50 indirim bitmiş fatura 63 gelince hemen Ttnete gittim
    Kapatın dedim...

12 ay telefon+internet 49 TL kampanyasına tamam dedim...

Gayet iyi bence...

• quote:

Orijinalden alıntı: bame

quote:

arkadaşlar taahhüt devam ederken indirim alabiliyor muyuz ? net bir cevap arıyorum duruma göre pederi göndereceğim iptal bölümüne. 2 ay ücretsiz 10 ay 40 tl kullandık.(NETLİMİTSİZ) geçen ay indirimli son fatura gelmişti. bu ay normal fiyata döndü . taahhüt bitmeden iptal etsek yaklaşık 400 lira aldığımız indirimler nedeniyle ödememiz gerekiyor. bu ay ev telefonu ve internet şu şekilde ;

( ev telefonu )

( internet )

toplamda 92 lira ödedim. canımı sıkmaya başladı iyice. 400 lira verecek imkanım olsa cezayı hemen ödeyip kurtulacağım.

bu durumda gitsek tarifeye ayar çektirebilir miyiz acaba ? deneyimi olan arkadaş var mı ? hali hazırda taahhütü devam ederken indirim alabilen var mı ? geçtiğimiz mesajlarda taahhüt süresi dolmadı diye geri çevrilen arkadaşlar olmuş . bazı arkadaşlarda taahhüt devam ederken indirim aldık diyordu . çelişkide kaldım o yüzden .

benimde öyleydi 1 yıl 40 verdim sonra 63 olmuştu bugün gittim 44 liradan 9 aylık kampanya başlamış bende hemen geçtim sende geçebilirsin arkadaşım...

çok teşekkürler hocam en kısa zamanda bende ayar çektireyim o halde boş yere fazla ödemeyelim. ev telefonunuda konuştukça öde yaptırcam imkan varsa 5 lira geliyormuş kullanan yok zaten evde

edit : hocam sizin taahhüt devam ediyordu dimi ? benim 24 ay taahhüt daha 1 sene var bitmesine sadece indirim bitti 60 küsür ödemeye başladım normal tarife ücretini ödemeye başladım yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byrmbrk -- 19 Aralık 2013; 19:46:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

hipernet zaten gene adsl üzerinden veriliyor tek farkı hızınızın 20 mb e çıkacak olması hat değerleriniz iyi mi birde modem markanız nedir?

Modem Tp-Link W8951ND. Gene adsl üzerinden veriliyorsa hattım 20Mbit'i kaldırmaz zaten modem değerlerine göre. Yine Adsl hattı olacaksa ping değerlerinde de iyileşme olmaz muhtemelen. Eee ne anladım ben bu işten VDSL ne oluyor peki, buda ADSL üzerinden oluyorsa?

• quote:

Orijinalden alıntı: B.E

Bende simdiye kadar hic bir cihaz almadiydim ama fibere gecince mecburen Vdls uyumlu modem gerekiyor. O yuzden aldim.
    Zte modem icin bictikleri deger 200Tl. 12Ay dan once aboneligi durdurunca istedikleri miktar!!

Ben gecen sene sınırsıznet(1-8mb)-tivibu-ttnet alo paketine uye olmustum o zaman paket fıyatı 39 tlydi . Bu paketın yanında modemi de kendılerı verıyordu 1 yıl tabi bu pakette kalma sozuyle . Ben de modemı felan aldım net baglandı tivibuyu baglatmadım ev telefonu da yoktu işte aktıf ettıler bana genelde 42 tl geldi bi son ay faturası 43 kusur geldi . Simdi bu paket 1 hafta felan once bıtmıs adama soruyorum %50 ındırım felan varmıs adam kafamı karıstırdı yok soyle yok boyle bende o zaman 49 luk pakete gecıyım dedim . İmza felan attık işte tamam dedi adam geldım . Aklıma hiç modem felan gelmedi . Yarın vaktım olursa gıdıp soracam nerde benım modememim diye :D ama eger modem ıcın para alıyorlarsa ya da 49tl e + fıyat daha eklıyorlarsa almam . Zaten bızım burda fıber felan cekmıyor apartman eskı dıye kablolar felan uyumlu mu degılmıs neymıs 8 mb e kadar kullanıyoruz genelde 6 mb felan oluyor hız .

• quote:

Orijinalden alıntı: webcin

Benimde 6 ay %50 indirim bitmiş fatura 63 gelince hemen Ttnete gittim
    Kapatın dedim...

12 ay telefon+internet 49 TL kampanyasına tamam dedim...

Gayet iyi bence...

modem de aldın mı kardes
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

3'lü avantaj kampanyası ile TTNET Alo verilirse ücretsiz; ama bir de AYRICA TTNET Alo THK kampanyası verirse +5 TL ödenir :-(

Bugün hiper 3'lüye geçtim. Thk diye bir form da doldurttular. Fatura toplam 52,5TL gelecek dedi eleman ama sizin demenize göre +5TL daha mı ödeyeceğim yani?
  • Sisteme iki ayrı kampanya girişi yapılmamalı. Kastettiğim o.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bame

quote:

( ev telefonu )

( internet )

çok teşekkürler hocam en kısa zamanda bende ayar çektireyim o halde boş yere fazla ödemeyelim. ev telefonunuda konuştukça öde yaptırcam imkan varsa 5 lira geliyormuş kullanan yok zaten evde

edit : hocam sizin taahhüt devam ediyordu dimi ? benim 24 ay taahhüt daha 1 sene var bitmesine sadece indirim bitti 60 küsür ödemeye başladım normal tarife ücretini ödemeye başladım yani

evet arkadaşım benim internette 2 yıl tahahütlü 1 yılı indirimliydi 40 ödüyordum 5-6 ay önce 63 oldu bu kampanyayla 9 ay 44 den ödeyeceğim. tahahüt bittikten sonra da 3 ay indirim devam edecek...

• herkese ayrı fıyatlar...valla dunya para oduyoruz...sacmalık..
  • PRO319 kullanıcısına yanıt
    şansini bir dene.. Eski modem sorunlu falan diye..

• quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Durduk yere mi aradılar? 6 ay %50 indirim mi teklif ediyorlar acaba?

Aynen öyle durduk yere aradılar. Tam odaklanamadığımdan sonra tekrar arayın dedim bende.

Müsait bi zamanda tekrar ararlarsa konuşucaz bakalım.

Benim gibi aranan kimse yokmu acaba?
  • 
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.