Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (529. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
28.766
Cevap
577
Favori
2.026.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 527528529530531
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 3'lü 49 TL'lik pakete üye oldum, üye yapan kişi aylık 55 TL gelir dedi

şimdide bir mektup geldi 1.1.2014'ten itibaren tarife ücreti 77 TL olacak diye..
    başka gelen oldu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingo_disco

Bu gün kağıt gelmiş eve. HİPERNET LİMİTSİZ 20 Mbps 73 TL olacakmış 1 ocak 2014 den itibaren.

1 Ocak 2014'ten sonra kampanya olmayacak mı? Taahhütlü ve indirim dönemindeki abonelerin fiyatları değişmeyecek ki?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Merhaba

3 lü avantaj tarifesiyle 20mbit fiber paketini alacağım. Modem konusunda sormak istediğim bir şey var. Artık standart VDSL modem getiriyorlar mı, yoksa arada adsl modem de gönderiyorlar mı(bazı yorumlarda bu durumu gördüm sanki)? Kurulumu yapacaklara özellikle vdsl modem getirin desem getirirler mi acaba. Birde ilerde hızı arttırabilirim o yüzden vdsl modem şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Orijinalden alıntı: kingo_disco

Bu gün kağıt gelmiş eve. HİPERNET LİMİTSİZ 20 Mbps 73 TL olacakmış 1 ocak 2014 den itibaren.

1 Ocak 2014'ten sonra kampanya olmayacak mı? Taahhütlü ve indirim dönemindeki abonelerin fiyatları değişmeyecek ki?

Yok taahhütlü abonelerin fiyatlarında değişiklik olmayacakmış. Kampanyalar her zaman olur bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daramdrum

Geçen sene aralık ayında HBA_NETLİMİTSİZ (Hepsi bir arada, 3' lü paket) pakete geçerken tek portlu adsl modem, Tivibu bağlantısı için geldiklerinde de 4 portlu adsl modem ve tivibu kutusu vermişlerdi.

Taahhüt bu ay bittiğinde Hipernet altyapılı 3' lü avantaja başvurmayı düşünüyorum. Sanırım bu sefer de vdsl modem verecekler. Peki eski verdikleri adsl modemleri başvuru sırasında yanımızda götürüp iade etmemiz mi gerekiyor? Taahhüdü bitip de 3 lü avantaja başvuran arkadaşlar bu konuda ne yaptılar acaba?

Tivibu Ev kurulum ekibinin verdiği modem emanettir, imzaladığın kağıtla tivibu Ev'i İPTAL ettiğin takdirde modemi teslim etmezsen tivibu Ev kurulum ekibinin verdiği modem parasını ödeyeceğini taahhüt ettin; ama taahhüt bittiğinde 3'lü Avantaj Kampanyası'na başvurup tivibu Ev'i de kampanyayla alırsan modem/alıcı teslim etmene gerek yok (taa ki iptal edesiye kadar) ve bir de mülkiyeti sana ait olacak bir VDSL modem alabileceksin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: daramdrum

Geçen sene aralık ayında HBA_NETLİMİTSİZ (Hepsi bir arada, 3' lü paket) pakete geçerken tek portlu adsl modem, Tivibu bağlantısı için geldiklerinde de 4 portlu adsl modem ve tivibu kutusu vermişlerdi.

Taahhüt bu ay bittiğinde Hipernet altyapılı 3' lü avantaja başvurmayı düşünüyorum. Sanırım bu sefer de vdsl modem verecekler. Peki eski verdikleri adsl modemleri başvuru sırasında yanımızda götürüp iade etmemiz mi gerekiyor? Taahhüdü bitip de 3 lü avantaja başvuran arkadaşlar bu konuda ne yaptılar acaba?

Tivibu Ev kurulum ekibinin verdiği modem emanettir, imzaladığın kağıtla tivibu Ev'i İPTAL ettiğin takdirde modemi teslim etmezsen tivibu Ev kurulum ekibinin verdiği modem parasını ödeyeceğini taahhüt ettin; ama taahhüt bittiğinde 3'lü Avantaj Kampanyası'na başvurup tivibu Ev'i de kampanyayla alırsan modem/alıcı teslim etmene gerek yok (taa ki iptal edesiye kadar) ve bir de mülkiyeti sana ait olacak bir VDSL modem alabileceksin.

Teşekkürler. Öyleyse yeni verilecek VDSL modeme Tivibu takılacağına göre, Tivibu' nun verdiği 4 port' lu modeme de gerek kalmıcak. Başvuru için gittiğimde onu da iade edip yükümlülükten kurtulmak en iyisi. Yoksa ev modemden geçilmicek. 3 modem 1 de Tivibu 4.

• quote:

Orijinalden alıntı: deathrider13

quote:

Valiliğin yanındaki Türk Telekom santralinden mi abonelik yaptırdın, yoksa Vakıf İşhanı'nın altındaki TTNET bayisinden mi? İnternetin kullanıldığı yer neresi? FİBERNET olduğunu kim söyledi?

Madem modem almamışsın, en iyisi Ordu Bulvarı'yla Yeşilyol'un kesiştiği kavşaktaki Türk Telekom Müdürlüğü'nde İPTAL bölümünden sıra alarak kampanya değişikliğini yaptır.http://goo.gl/maps/9cq1Q

Vakıf işhanının altıdakinden yaptım..
    İnerneti selçuklu mahallesindeki devlet hastanesi arkdasndaki yeni sitelerden kullanıyorum..
    Fibernet olduğunu Netlimitsiz kullanıyorken gelen sesli mesaj ucretsiz olarak fiber nete geçebileceğimi söyledikten sonra geçişi yaptım..
    1 ay önce böyle bir geçişin olmadığını söylemişlerdi..Bizim orada ona uygun kablo döşenmemiş..Ben 1 aydır gelip kablo döşeyen de görmedim..Nasıl oldu bu iş anlamadım..
    Gerçi şimdi geçtim ama bana bir farklılık gelmedi..Fiberiternet kullanıp kulanmadığımı nasıl anlarım on da bilmiyorum..Böyle tuhaf bir durum..
    Başınızı ağrıttım tesekürler..

Bugun vakıf işhanı altındaki ttnet bayisine gittim..
    Kendisi 3 lü paketi veremeyeceğini,sizn söylediğiniz yerden ikna adı altına 3 lü avantaj paketine geçilebileceğini söyledi..
    Verdikleri bilgiye göre o pakete geçsem de 12 ay sonunda modem benim olmayacakmış?? yeni abone olmadığımdan dolayı dedi.
    İsterseniz başka tanıdığınız birinin üstüne sıfırdan basvuru yapalım..Siz adsl ve telfonunuzu iptal edersiniz dedi..

Modem benim olmayacak mıı? bu kesin bilgimidir??
    Bu pakete geçsem eski tahhutumden dolayı ceza ödermiyim..
    eğer iptal edip tanıdığım üzerinden yeni basvruus olursa zaten 50 tl ceza ödeyecekmişim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deathrider13 -- 5 Aralık 2013; 19:09:29 >

• sezgin87 S kullanıcısına yanıt
    1 hafta önce baktım sen vardın şimdi bakıyorum yine sen varsın
  • Bana da mektup göndermiş ttnet. Limitsiz internet paketiniz aylık 67 liraya yükselecek yazıyor. 52 lira nire, 67 lira nire. El insaf!

Alternatif internet sağlayıcısı arıyorum.. Önerilere açığım. Ttnet eşeğin kulağına suyu kaçırdı iyice.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorrento -- 5 Aralık 2013; 22:11:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

Bana da mektup göndermiş ttnet. Limitsiz internet paketiniz aylık 67 liraya yükselecek yazıyor. 52 lira nire, 67 lira nire. El insaf!

Alternatif internet sağlayıcısı arıyorum.. Önerilere açığım. Ttnet eşeğin kulağına suyu kaçırdı iyice.

http://www.turksatkablo.com.tr/int-tarifeler.aspx

baksana sudan ucuz TTnet kulanmayin adamlar yabanci guclerin elinde herseyinizi izleye bilirler

Fiyatı Ttnet'e göre ucuz gercekten. Siz kullanıyor musunuz? Memnun musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: BarbarosTUGRUL

merhbalar 5. ayda gecmıs oldugum ttnet 3 lu paketten son derece memnunken bu gun eve AŞK mektubu gondermısler aynen soyle yazıyor

" 1 Ocak 2014 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere tarife ücretlerimizde düzenleme yapılacaktır. Bu kapsamda, HİPERNET LİMİTSİZ (20 Mbps,ye kadar ) Paketinizin aylık ücreti 73 Tl olarak güncellenecektir."

ve devamında ıse taahutlu kampanyalardan yararlanan müşterilemizin indirim dönemindeki ücretlerinde değişiklik olmayacaktır.

denmiş

şimdi sizce ne yapmalıyım yada yapmalıyız ? 2 yıllık taahüt mantıklı degılmı bu durumda?

Aynı mektup bana da gelmiş. Valla taahhüt seneye eylülde bitiyor, o zamana kadar 52 ödemeye devam.

Bugün şöyle bir mesaj geldi. Değerli müşterimiz, 3'lü avantaj aboneliğiniz ile 12,90 değerindeki tivibu ev 12 ay boyunca hediye. bilgi için 6606'ya avantaj yazın diye. başka gelen var mı? hipernet kullanıyorum web tivibu var 3 ay hediye olan, zaten bu ay sonu bitecek, iptal edecektim. ne yapalım, böyle mesaj gelen var mı link falan bulamadım ben.

uydunet reklamını senin kadar yapmıyor be hocam. burda sürekli yazıyon yazıyon da daha önce de kaç kere söylendi neden uydunet kullanılmıyor. mesela kablo altyapısı benim sokakta var bir arka sokakta yok. genişleme çabası falan da yok yıllardır. şimdi 24 ay taahhüt ver gir kampanyaya taahhüt bitmeden taşın o evden de görelim. adsl en ücra köşede dahi var sonuçta. ttnet e alternatif diyosan superonline hala 34,90 dan veriyor limitsiz interneti.
  • arkadaşlar eski tivibu abonesiyim. 3lü avantaj pakete geçtim. hipernet için vdsl modem verdiler. taktım, internet 20 mbit sorunsuz çalışıyor ama tivibu açılmadı.

hipernete geçince yeni tivibu cihazı gerekiyor mu? eski cihaz bu hızı desteklemiyor mu acaba? yoksa tivibuyu arayıp açtırmam mı lazım?
  • agameminon A kullanıcısına yanıt
    34 tl ye yalını versede alsak bu ülkede ucuz internet hayal arkadaş yiye yiye doymadılar hala yazıklar olsunşu konuya bakın 60-70 tl ler havada dolaşıyor 3 kuruşluk maliyeti olan işe[sm=s20.gif
    800 lira asgari ücrete çalış git 70 lirayı internete bayıl Allah cezalarını versin ne diyim.

• righteous@ kullanıcısına yanıt
    Zaten benden TTNET'e 45 TL'den fazla çalışmaz...(tivibu varsa 50 TL olabilir...) 6 gün sonra taahhüt bitiyor, gerisin TıyTıyNET düşünsün.

• freeagle kullanıcısına yanıt
    3'lü Avantaj kampanyası'nda zaten tivibu Ev maxi paket hediye... Sana söylememişler miydi?

• deathrider13 kullanıcısına yanıt
    Modemin senin olmayacağını TTNET bayisi mi söyledi? Hangi modemi kastettiğini sorsaydın keşke, İKNA sırasında verilen modem mi, tivibu kurulumu sırasında verilen modem mi?

Hey Allah'ım, bilip bilmeyen herkes yorum yürütüyor ya, şaşıyorum! Hayatında kaç kere İKNA kampanyası görmüş/vermiş ki?

• quote:

3'lü Avantaj kampanyası'nda zaten tivibu Ev maxi paket hediye... Sana söylememişler miydi?

Kullanmakta olduğunuz paket:
    HİPERNET LİMİTSİZ (20 Mbps'ye kadar)_3LU_AVANTAJ_VDSL_Modem_gerektirir

Satın aldığınız ücretli ürünler:
    3 Ay Deneme Tivibu Web Maxi Paket
    * %100 İndirim
    * Tivibu Web Maxi Paket

Benim bilgilerim bunlar. Tivibu'suz aldım paketi, 49 + 3 bağlantı ücreti ödüyorum. Tivibu için para ödemedim. Tivibu Ev kullanamam eve televizyon almadım daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agameminon

uydunet reklamını senin kadar yapmıyor be hocam. burda sürekli yazıyon yazıyon da daha önce de kaç kere söylendi neden uydunet kullanılmıyor. mesela kablo altyapısı benim sokakta var bir arka sokakta yok. genişleme çabası falan da yok yıllardır. şimdi 24 ay taahhüt ver gir kampanyaya taahhüt bitmeden taşın o evden de görelim. adsl en ücra köşede dahi var sonuçta. ttnet e alternatif diyosan superonline hala 34,90 dan veriyor limitsiz interneti.

çaba yok çünkü tt satılırken tsat bilmemkac yıl yatırım yapmayacak diye şart koydular

• 
Sayfa: önceki 527528529530531
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.