Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
28.767
Cevap
577
Favori
2.026.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
70. Sırada  bugün en iyi #18
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 69 tl fiber 20 mbps
  • quote:

Orijinalden alıntı: trabzon61_66

69 tl fiber 20 mbps

adil kullanım kotası var mı...
  • Bu kampanyaların hepsinde yalın adsl kullanım ücreti 15 alınıyor.

ADSL internet paketleri için:

Damga vergisi (bir defaya mahsus)
    (Varsa) Modem taksiti
    Bağlantı Ücreti

Yalın DSL paketleri için:

(Varsa) Modem taksiti
    Bağlantı Ücreti
    15 TL Aylık Yalın Erişim Ücreti
    8 TL Devre hazırlama ücreti (Yalın DSL ilk kez kullanılacaksa bir defaya mahsus olarak alınır)

40tl + 15tl = 55tl

Şu anda en ucuz olanı ttnet üniversiteli kampanyası.Yalın ücret dahil 12 ay taahhütlü 49.90 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: trabzon61_66

69 tl fiber 20 mbps

adil kullanım kotası var mı...

vardı ama tam hatırlamıyorum çok kullanmadığım için dikkat etmedim. yanlış hatırlamıyosam 100 gb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nfsworld

Bu kampanyaların hepsinde yalın adsl kullanım ücreti 15 alınıyor.

ADSL internet paketleri için:

(Varsa) Modem taksiti
    Bağlantı Ücreti

Yalın DSL paketleri için:

(Varsa) Modem taksiti
    Bağlantı Ücreti
    15 TL Aylık Yalın Erişim Ücreti
    8 TL Devre hazırlama ücreti (Yalın DSL ilk kez kullanılacaksa bir defaya mahsus olarak alınır)

40tl + 15tl = 55tl

Şu anda en ucuz olanı ttnet üniversiteli kampanyası.Yalın ücret dahil 12 ay taahhütlü 49.90 tl

nasıl ya...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon bu kampanyada internete bağlanıyor. Net giderse telefonda gider o zaman. Neyse zaten kullanılmıyor fazla.
  • Şimdi diyelim bir sene sonra ADSL' yi iptal ettik veya başka bir firmaya geçtik, TTNet' e geçirdiğimiz sabit hattın akıbeti ne olacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Şimdi diyelim bir sene sonra ADSL' yi iptal ettik veya başka bir firmaya geçtik, TTNet' e geçirdiğimiz sabit hattın akıbeti ne olacak ?

Sabit hattıda taşırız herhalde.
  • Tttnet yine bi ton kampanya dalgası ile kafa karıştırmaya başlamış.
    Mesela ;

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/TTNET-Alo-ve-Internette-12-ay-IndirimKampanyasi.aspx

Burdan anlaşılan 12 ay adsl + her ay 3000dk bedava.

Fakat telekomdaki broşürün en altında küçük puntolar ile yazan bedava konuşmanın 31 aralık 2012 tarihine kadar olduğunu internette ayrıntılarda bile vermiyorlar.Sen 12 ay 3000 dk sanıyorsun.Hatta belkide ocak ayında bedava diye konuşuyorsun.Ve oradan voleyi vuruyorlar.

Daha açıklamaya gerek yok sanırım.Anladınız siz onu...

• quote:

Tttnet yine bi ton kampanya dalgası ile kafa karıştırmaya başlamış.
    Mesela ;

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/TTNET-Alo-ve-Internette-12-ay-IndirimKampanyasi.aspx

Fakat telekomdaki broşürün en altında küçük puntolar ile yazan bedava konuşmanın 31 aralık 2012 tarihine kadar olduğunu internette ayrıntılarda bile vermiyorlar.Sen 12 ay 3000 dk sanıyorsun.Hatta belkide ocak ayında bedava diye konuşuyorsun.Ve oradan voleyi vuruyorlar.

Hocam sen bildiğini oku. Vaktin varsa ilk mesajıda oku. Bende dahil birçok kişi telefonu TTNet Alo'ya taşıdık ve 12 ay taahhüt karşılığı sabit ücret ödemeyeceğiz. Yani limitsiz internet + telefon = 39 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Mesela ;

Hocam sen bildiğini oku. Vaktin varsa ilk mesajıda oku. Bende dahil birçok kişi telefonu TTNet Alo'ya taşıdık ve 12 ay taahhüt karşılığı sabit ücret ödemeyeceğiz. Yani limitsiz internet + telefon = 39 TL

TTNET Alo ile Akşam 7'den Sabah 7'ye Konuşmak Bedava Kampanyası hakkındaki detaylar nedir?

TTNET Alo Akşam 7’den Sabah 7’ye Konuşmak Bedava Kampanyası kapsamında tüm bireysel TTNET Alo müşterileri, 18 Eylül-31 Aralık 2012 tarihleri arasında herhangi bir başvuru yapmadan ve ilave ücret ödemeden her gün 19:00-07:00 arasında şehir içi, şehirlerarası ve 444’lü numaralar ile aylık 3000 dakika ücretsiz konuşabileceklerdir. Diğer arama yönleri, abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Kullanılmayan dakikalar devredilmez.

• quote:

quote:

Mesela ;

Ayrıca ilk mesajınızda alo değil tam isabet kampanyasından bahsediyorsunuz.Peki tam isabet kampanyasında ya telefon ücreti yada yalın internet ücreti ödemeniz gerekmiyor mu ?

O zaman bu nedir ?

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/TTNET-le-Tam-Isabet-Kampanyasi.aspx#

Yalın internet hizmeti ile kampanyadan yararlanıldığı durumda Yalın İnternet Aylık Erişim Ücreti (tüm vergiler dahil 15 TL) ve sabit telefon hizmeti de alınmıyorsa Yalın İnternet devre hazırlama ücreti (bir defaya mahsus tüm vergiler dahil peşin 8 TL) ilk aydan itibaren TTNET faturasına yansıtılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nfsworld -- 28 Kasım 2012; 23:07:51 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Mesela ;

Ayrıca ilk mesajınızda alo değil tam isabet kampanyasından bahsediyorsunuz.Peki tam isabet kampanyasında ya telefon ücreti yada yalın internet ücreti ödemeniz gerekmiyor mu ?

O zaman bu nedir ?

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/TTNET-le-Tam-Isabet-Kampanyasi.aspx#

Yalın internet hizmeti ile kampanyadan yararlanıldığı durumda Yalın İnternet Aylık Erişim Ücreti (tüm vergiler dahil 15 TL) ve sabit telefon hizmeti de alınmıyorsa Yalın İnternet devre hazırlama ücreti (bir defaya mahsus tüm vergiler dahil peşin 8 TL) ilk aydan itibaren TTNET faturasına yansıtılır.

Yalın internet benim sorunum değil. Ben telefon hattı olanların hatlarını ttnet e taşıyıp 12 ay taahhüt vererek sabit ücretten kurtulabileceklerini yazdım.
    Ya konuyu baştan okuyun yada Yav he he.

Mesajınızda limitsiz internet + telefon = 39 tl yazmışşınız gibi görünüyor burdan.
    Ayrına nasıl sorun değil.

Siz mesajınızda ttnet tam isabet kampanyasından bahsediyorsunuz.

internetin 40 tl oldugunu soyluyorsunuz.Fakat onun ustune gelecek 20 tl telefon yada 15 tl yalın internet ücreti yok gibi konusuyorsunuz ve ben link verene kadar bana bıle oyle soyledınız.

Bu durumda tam isabet kampanyası 40 + 15 = 55 tl yapıyor.Zaten ttnet 60 tl ye yalın internet veriyor.Max kar 5 tl.

Ttnet alo kampanyasında ise 39 tl dediğiniz tarifede internet 6 gb kotalı.Yani internet dediğiniz gibi sıınırsız değil.Telefonda 31 aralık 2012 ye kadar 3000 dakıka.

• Yine özetlemek gerekirse adsl alcak biri için ;

Yalın internet ; 60 tl 50gb akk lı sınırsız internet

Alo ve internet ; 60 tl 50 gb akk lı sınırsız internet + 31.aralık 2012 ye kadar 3000 dk. Yani tek avantajı 1 ay boyunca 3000 dk.Telefonda konustukca ustune daha sonra.

Tam isabet ; 40 tl 50 gb akk lı sınırsız internet amma velakin ya 15 tl yalın internet ücreti yada en ucuzu 20 tl olan telefon paketleri. Yine en az 60 tl.Yani yalın adsl den ucuz değil

Sonuc kampanlaların 12 ay taahhutlu yalın adsl den bir farkı yok.Tekn yaptıgı sizi telefonla konusmaya tesvık edip ocak ayından sonra birde ustune telefon ucretı kesmek olacak.

İlk faturalar gelmeye baslıyınca bu yanlış bilgilendirmenin sonucunu buradaki mesajlardan anlıyabilecegiz.
  • quote:

Tama dostum siz haklısınız.

Hala yav hehe dıyerek kull anımasyonlar koyarak ustunluk saglamaya calısıyorsunuz.Onun yerıne keske dogru bilgi vermeye calıssanız.

Alo pakete gectım dıyorsunuz orda net limitsiz yazıyor.Yani zaten benim dediğim gibi ektra ya 15 tl yalın yada fahıs fıyatlardan en az 20 tl telefon faturası oduyorsunuz.

• quote:

quote:

quote:

http://i.imgur.com/eGHbD.jpg

Hala yav hehe dıyerek kull anımasyonlar koyarak ustunluk saglamaya calısıyorsunuz.Onun yerıne keske dogru bilgi vermeye calıssanız.

Alo pakete gectım dıyorsunuz orda net limitsiz yazıyor.Yani zaten benim dediğim gibi ektra ya 15 tl yalın yada fahıs fıyatlardan en az 20 tl telefon faturası oduyorsunuz.

Arkadaşım bir kusurumuz olduysa affola. Fakat yanlış anlama ama bişey içtiniz mi siz?

Tamam dostum kimse anlamadı senin ttnet çalışanı olduğunu .Bu kadar kasmaya ; laf sokma çabalarına girmene gerek yok.

Sen soruma cevap veremıyorsun, lafı degıstırmeye calısıyorsun.

Sen bana once dıyorsun 40 tl telefon dahil, link atınca telefonu olanlar ıcın soyledım dıyorsun.

Sonra alo pakete gectım dıyorsun ama net limitsız yazıyor bunada cevap veremıyorsun.

Konusmada bedava dıyorsun fakat o verdigin yanlıs olan resimde bile bedava telefon yazmıyor.

Asıl ben sana soruyorum ? Amacınız nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

quote:

Orijinalden alıntı: conbay

Arkadaşlar,

Biraz evvel 444 0 375 müşteri hizmetlerini arayarak,

TTNET ÜÇLÜ PAKET ya da TTNET TAM İSABET KAMPANYASI'ndan yararlanmak istediğimi belirttim.

Üçlü Paketten hemen yararlanabilirmişim, fakat "ttne tam isabet kampanyası" sadece yeni müşteriler içinmiş. Bu yüzden aboneliğimi iptal ettirip yeniden başvuruda bulunmam durumunda bu kampanyadan faydalanabiliyormuşum.

Öte yandan 3 Ocak 2013 tarihine kadar taahhütüm bulunduğu için herhangi bir işlem yapamadım. Taahhüttü iptal durumunda 7 aylık bir indirim olan 180 TL'yi tek seferde istiyorlar. Bu şartlarda 3 Ocak 2013 tarihinden sonra kampanya devam edecek olursa "TTNET ÜÇLÜ PAKET" kampanyasına geçmeyi planlıyorum.

Taahhütlü olup da bu kampanyalardan birinden yararlanabilen var mı acaba ?

arkadaş 1 nci sayfada anlatmış telefonla değil bilakis kendiniz telekom müdürlüğüne giderek kapama açma bölümenden durumu anlatıyorsunuz ,aslında oradaki eleman önce sizin hattınızı iptal ediyor sonra yeni teklif sunmuş muamelesi görüyor

benimde taahhütüm vardı ve 2013 mart ayında doluyordu buna rağmen yaptık ,yani yapılıyor ama elemanı biraz zorlamak gerekiyor

arkadaşlar telekomda ki arkadaşlar size bu fırsatı vermek istemiyorlar ancak zorlarsanız alabiliyorsunuz

ordaki eleman sizin hattınızı iptal edip yeniden açınca taahhütbozulmuş olmuyormu?
    bidahaki faturada kol gibi fatura gelmesin?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşım bir kusurumuz olduysa affola. Fakat yanlış anlama ama bişey içtiniz mi siz?

Tamam dostum kimse anlamadı senin ttnet çalışanı olduğunu .Bu kadar kasmaya ; laf sokma çabalarına girmene gerek yok.

Sen bana once dıyorsun 40 tl telefon dahil, link atınca telefonu olanlar ıcın soyledım dıyorsun.

Sonra alo pakete gectım dıyorsun ama net limitsız yazıyor bunada cevap veremıyorsun.

Konusmada bedava dıyorsun fakat o verdigin yanlıs olan resimde bile bedava telefon yazmıyor.

Birader kafanmı iyi senin?
    Bu arkadaş sayesinde tam isabet kampanyasından bende faydalandım.
    Kayıt bölümündeki elemana telefona herhangi bir sabit ücret veya başka bir şey ödeyip ödemeyeceğime dair defalarca soru sordum ve telefondan hiç bir ücret alınmayacağını söyledi. 12 ay boyunca 39 tl ödeyeceğim. Problem?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşım öncelikle şunu söyleyeyim; eğer ben ttnet çalışanı olsam beni hemen kapının önüne koyarlar. Sizin amacınızı çözmüş değilim.
    Elma ile armutu karıştırmayalım. İnternet için netlimitsiz, telefon için ttnet alo paketleri. Benhiçbir yerde yalın internet için bir şey söylemedim. Söyleyecek olsam ; yeni hat alın ve ttnet'e taşıyın derim.
    Eklediğim resimdede görüldüğü gibi netlimitsiz paket 9 ay boyunca 39 TL.(Bu fiyatı iptal için gidenlere veriyorlar.
    Ayrıca Telefonu Tütk Telekom'dan TTNet'e taşıp 12 ay kapatmama taahhütü verdiğiniz zaman sabit ücret almıyorlar. Eğer konuşursanız dakikası her yöne 10 kuruş. 31 Aralığa kadar(uzayabilir) akşam 7'den sabah 7'ye kadar şehir içi,şehirler arası ve 444'lü numaralar 3000 dakikaya kadar bedava.

Ekladiğim resimdeki %100 indirim sabit ücret indirimini gösteriyor.

Ok ozaman .Dediğiniz gibi ben bırseyler ıcmısım dıyelım.Beni bilgilendirebilirmisiniz.

Su baslıkca yazdıgınız 40 tl telefon + ınternet kampanyası hangısı oluyor acaba ?

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.