Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ersno Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
28.396
Cevap
569
Favori
2.004.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Say Goodbye

arkadaşlar daha yeni geldim türk telekom merkezinden, sabit hat yok internetim yok kısacası evde hiç bir şey yok, ttnet tam isabet kampanyasına yada %50 indirim kampanyasına gecmek istiyorum ve telefon bağlatıp 12 ay kontrat yapıp sabit ücret ödemek istemiyorum dedim 2 teklifi de kabul etmedi. Önce normal adsl+telefon bağlatıp 1 ay sonra iptal bölümünden istediğiniz kampanyaya gecebilirsiniz dedi (tam isabet yada %50 indimli kampanya)

şimdi bu 2 kampanyadan herhangi birine benim durumumda olup da kayıt yaptırabilen var mı?

quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

Ne telefon ne internet hattım var bugün bayiiye gittim tam isabet bizim bölgeyi içermiyor yapamayız dedi. Diğer ilçedeki ttnet müdürlüğüne gittim. Adam yapmamamalarına şaşırdı. 12 ay taahhüt 41.5 tl'ye anlaştık. Telefon için de bir kez daha gidecem onuda sabit ücretten kurtarcam. Tam isabet kampanyasından yararlanmak isteyenlere duyrulur!
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuCh

quote:

Orijinalden alıntı: chuck_bartowski

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chuck_bartowski

quote:

Benim 16MBit ultraNet limitsiz tarifesindeyim. Modem arayüzünde görünen hızım 799/14333
    Download 1.4mb civarı.
    Mesela internet download manager ile youtubeden indirme yaptığımda 1.4mb ile 1.7mb arasında değişiyor hızım

Hocam 16 Mbit net limitsiz için ne kadar ödüyorsunuz? Biz en son 59 mu ne ödüyorduk ama download hızı 340-350 kb/s. Hiç memnun değilim.

Hocam normal fiyatı 64TL ama ocaktan itibaren 67TL. Tabiki şu anda %50 indirim akmpanyasından yararlanıyorum. 32TL ödüyorum.

Peki download hızı kaç? Maksimum kaçı görüyorsun torrentte vb sitelerde?

Hocam üstte yazdığım gibi. piratebaydan torrent indirdiğimde 1.4mb civarı oluyor. Torrentte kaynak sorunu yoksa böyle oluyor. idm de ise 1.4 ile 1.7mb arası değişiyor.

Pardon hocam senin yazdığını unutmuşum, başka biri yazmış sanıyordum onu. Hız süper, aynı tarifeye üyeyiz ama benim hız düşmeden 450' yi görürse seviniyorum. Adil kullanım kotasından sonra 350 bile zor. Modemdenmi acaba diye düşünmeye başladım. Inca IM 204 modem kullanıyorum. Yaşadığım yerde Şişli. Yani çok ücra bir köşe olur, altyapı kötü derim ama o da değil.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

1 ve 2 nolu kampanyaları ilk müşterilere vermiyoruz dedi iptal bölümündeki eleman. 4 numaralı kampanyanın internetini 12 ay kontratlı 39tl'ye veriyoruz ama telefon önce normal bağlatıp (kontratsız, 23 lira), ilk faturadan sonra 12 ay kontratlı alo konusa gecebilirsiniz dedi. direkt ilk başta 39tl ile başlıyamazsınız dedi. reaktans arkadasa da yapılan bu sanırım.

benim asıl merak ettiğim 1 ve 2 nolu (%50 ve 9 ay 39tl olan) kampanyalara evinde interneti olmayıp da sıfırdan kaydolabilen var mı? varsa istanbul avrupa yakasında söyleyebilir mi hangi ilçe müdürlüğünde yapılıyor

Benim fikrim gidin telefona(en ucuz "klasik hat"15 TL olması lazım) ve 4 gb veya daha ucuzu hangisi ise internete abone olun, önümüzdeki ay istediğinize geçin.
  • bende dun gectım..ev telefonunu aradıgın kadar odeye gecırıp sınırsız ınternete toplam 32 tl oducem..6 ay rahatım sımdılık..
  • quote:

çalışan da öyle söyledi pzt dediğiniz gibi yapcam büyük ihtimal zaten, ama 1 kaç gün için de internet + telefona haybiyeden 70-80 lira da vermek istemiyorum.

Net 4=29 TL + Telefon=15 TL TOPLAM= 44 TL İnterneti 29 değil ay sonunu kadar kullandığını ödersin tahminimce.
  • Arkadaşlar TTNET TAM İSABET kampanyasına Ankaradan abone olan var mı ?Varsa bilgilendirin lütfen,tşkler...
  • Bu kampanyaların hepsini ev telefonunu Türk Telekom'dan TTNET'e dönüştürme amaçlı kampanyalar olarak değerlendirebiliriz heralde değil mi?

Yani telefon ile ilgisi olmadan taahhütlü veya taahhütsüz olarak SADECE İNTERNET ile ilgili indirim yaptırılabiliyor mu iptal için müdürlüğe gidilerek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Bu kampanyaların hepsini ev telefonunu Türk Telekom'dan TTNET'e dönüştürme amaçlı kampanyalar olarak değerlendirebiliriz heralde değil mi?

Yani telefon ile ilgisi olmadan taahhütlü veya taahhütsüz olarak SADECE İNTERNET ile ilgili indirim yaptırılabiliyor mu iptal için müdürlüğe gidilerek?

Evet sadece internetle ilgili indirim yaptırabilirsiniz. Telefonu TTNet'e taşımazsanız bir ay fatura ödememe kampanyasından yararlanırsınız.
  • ulan d-smart gider ayak attın yine kazık..

normalde iss değişikliği talebinde bulunmuştum. adamlar direkt aboneliğimi iptal etmişler.

normalde iss değişikliği olaydı aktivasyon ücreti ödemeyecektim. gittim sıfırdan abone oluyor gibi ttnet aboneliği yaptım.

neyse BTK ya yazarım bunu.

zaten son faturamda yansıtılan 60 tl lik kota aşımını da kazandım. ayrıca o ayın 32 tl lik abonelik ücretini de iptal etmişlerdi. demek ki ona saymak için bu işe girişmişler.

bu arada bugün telekom da yeni abonelik de eleman taahhüt verecekmisiniz dediğinde hayır dedim. çünkü gelecek ay için kapatma talebinde bulunup indirim isteyeceğim dediğimde yüzüme güldü. evet % 50 indirim var 6 ay boyunca. 6 ay sonra gelin yine yaparız merak etmeyin dedi. :)
  • Arkadaslar yukarda bir arkadas sormus cevap alamamis , bende tekrar yaziyorum ,su an telefon hatsiz , en ucuz limitsiz internet kampanyasi nedir bilginiz var mi ?

Baska bir konu da bircok arkadas adsl i iptal ettirmeye gidip cok iyi indirimler aldilar , ben de az once ttnetden geliyorum iptal edip guzel bir kampanya alirim diye , az daha iptal ediyordu kadin sanirim bu tarz hizmetleri ttnet binasindan degil de telekomda ki elemanlar verebiliyor.

Pazartesi telekoma gitcem iptal icin , ama yine indirim alamazsam en ucuz telefonsuz sinirsiz internet pakedi nedir ogrenebilmek istiyorum taahutsuz.
  • Evet arkadaşlar bunu bende sordum cevap alamadım.
    Benimde evde ne telefon ne internet hiç birşey yok.
    En uygun tarife hangisi sizce?
  • Ben modemli alıcam, en uygun hangi tarife?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem
    uydunet kullanıyorum kafam rahat..ev telefonu abonesi değilim bile..
    8 mbit 20 gb kotalı için 49 tl gibi bişey ödüyorum..en ufak bağlantı sorunu da yaşamıyorum..

8mbit ve 20gb kota için 49TL bence biraz fazla gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deep Rex

Ben modemli alıcam, en uygun hangi tarife?

TTNET TAM İSABET KAMPANYASI (Limitsiz İnternet + TTNet alo Konuştukça Öde 12 Ay Taahhütlü) = 41,50 TL "Yeni Abone Olacaklar Sorsun"
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeR_FeCt

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blue_brownie

Arkadaşlar 9ay 39tl sabit ücret geliyormu? ttnettekiler gelmiyecek demişti ama sitesinde 15tl sabit ücret ibaresi var.İlk ay faturanız nasıl geldi.

Henüz ilk faturalar gelmedi. Siteyeye bakmayın siz, TTNet'te söylenene bakın. Telefonu TTNet'e taşıyıp 12 ay taahhüt verildiğinde sabit ücret gelmeyecek.

ben fatura ödemeye gittiğimde ayriyetten sordum 12 ay yok dedi. yani bir yerde gözüme çarpmıştı ay içersinde karşı tarafa arama yaptığınızda 15tl sabit ücret var diye lakin oda yalan

Belki ilk aya mahsus gelebilir ancak devamındaki aylarda geleceğini sanmıyorum
  • quote:

quote:

TTNET TAM İSABET KAMPANYASI (Limitsiz İnternet + TTNet alo Konuştukça Öde 12 Ay Taahhütlü) = 41,50 TL "Yeni Abone Olacaklar Sorsun"

Yeni abone değilim ama, yine de oluyor mu? Ayrıca bunun içinde modem yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deep Rex -- 23 Kasım 2012; 19:17:09 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PeR_FeCt

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blue_brownie

Arkadaşlar 9ay 39tl sabit ücret geliyormu? ttnettekiler gelmiyecek demişti ama sitesinde 15tl sabit ücret ibaresi var.İlk ay faturanız nasıl geldi.

Henüz ilk faturalar gelmedi. Siteyeye bakmayın siz, TTNet'te söylenene bakın. Telefonu TTNet'e taşıyıp 12 ay taahhüt verildiğinde sabit ücret gelmeyecek.

ben fatura ödemeye gittiğimde ayriyetten sordum 12 ay yok dedi. yani bir yerde gözüme çarpmıştı ay içersinde karşı tarafa arama yaptığınızda 15tl sabit ücret var diye lakin oda yalan

Belki ilk aya mahsus gelebilir ancak devamındaki aylarda geleceğini sanmıyorum

o değilde bu önümüzdeki ayın faturası 30 gelse bari rahatlarım

bu arada türk telekom'a bağlı özel bir çağrı merkezinde işe başlıyorum tabi sınavı geçersek.
  • quote:

quote:

arkadaşlar daha yeni geldim türk telekom merkezinden, sabit hat yok internetim yok kısacası evde hiç bir şey yok, ttnet tam isabet kampanyasına yada %50 indirim kampanyasına gecmek istiyorum ve telefon bağlatıp 12 ay kontrat yapıp sabit ücret ödemek istemiyorum dedim 2 teklifi de kabul etmedi. Önce normal adsl+telefon bağlatıp 1 ay sonra iptal bölümünden istediğiniz kampanyaya gecebilirsiniz dedi (tam isabet yada %50 indimli kampanya)

şimdi bu 2 kampanyadan herhangi birine benim durumumda olup da kayıt yaptırabilen var mı?

quote:

Ne telefon ne internet hattım var bugün bayiiye gittim tam isabet bizim bölgeyi içermiyor yapamayız dedi. Diğer ilçedeki ttnet müdürlüğüne gittim. Adam yapmamamalarına şaşırdı. 12 ay taahhüt 41.5 tl'ye anlaştık. Telefon için de bir kez daha gidecem onuda sabit ücretten kurtarcam. Tam isabet kampanyasından yararlanmak isteyenlere duyrulur!

Hattım dün aktif oldu şu an kullanıyorum. Pazartesi telekom'a gidip telefonun sabit ücretini ortadan kaldırcam

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL
  • quote:

quote:

quote:

Yeni abone değilim ama, yine de oluyor mu? Ayrıca bunun içinde modem yok.

Bunu demek istedim. Yukarıda yanlış yazmışım. İlk mesajı okuyun, orada ayrıntılı yazıyor. Zaten isterseniz 4x12 TL karşılığı modem veriyorlar.
    @ertugbilgin modemi hediye olarak almış.

TTNET ÜÇLÜ PAKET (Limitsiz İnternet + TTNet Alo Konuştukça Öde + Tivibu 12 Ay Taahütlü) = 39,90 TL

quote:

Orijinalden alıntı: ertugbilgin

Simdi gayrettepe den donuyorum.

Bana yapilan teklif sinirsiz internet + ttnet konustukca ode 12 ay 39.90 hersey dahil.

Hatta yaninda airties rt 206 modem de hediye ettiler.

Hatta tivibi maxi pakette veriyorlar 12 ay bedava ama altyapi desteklemedigi icin o kampanyayi secemedim

Konuyu acan arkadasa cok tesekkurler..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hattım dün aktif oldu şu an kullanıyorum. Pazartesi telekom'a gidip telefonun sabit ücretini ortadan kaldırcam

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

Hayırlı olsun dostum... İmzanda güzelmiş kaptan.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.