Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.766
Cevap
577
Favori
2.026.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6ay sonra telefon ve internet faturaları ne kadar oluyo bilgisi olan var mı?
    2ay önce ttnet ile taahhhüt yaptık net6paketi için konuyu biraz okudum ancak taahhütlü olduğumuz için yararlanma şansımız düşük galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dönüşüm -- 16 Kasım 2012; 19:47:20 >
  • Telefonu ttnete taşıyınca eğer görüşme yapılırsa sabit ücret mi geliyor? Yazılanlardan öyle bir sonuç çıkardım. Yoksa ne kadar konuşursan o mu faturalandırılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARBE

Telefonu ttnete taşıyınca eğer görüşme yapılırsa sabit ücret mi geliyor? Yazılanlardan öyle bir sonuç çıkardım. Yoksa ne kadar konuşursan o mu faturalandırılıyor.

Hocam 12 ay taahhütü sabit ücreti ödememek için verdik. Konuştuğun kadar fatura gelecek. Müşteri temsilcisinin bana söylediği bu. Aksi durumda yakasına yapışırım.
  • Şimdi arkadaşlar benim aboneliğim 2013 temmuzda bitiyor ve 24 ay taahütüm var, ayrıca her ay 35 tl gibi eb telefonu ödüyorum.Nereye gitmem lazım bu %5o internet indiriminden yararlanmak için ve sizde taahütüm devam ettiği için problem yaşarmıyım? Lütfen bana sağlam bir tavsiyede bulunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: vemirhor

Şimdi arkadaşlar benim aboneliğim 2013 temmuzda bitiyor ve 24 ay taahütüm var, ayrıca her ay 35 tl gibi eb telefonu ödüyorum.Nereye gitmem lazım bu %5o internet indiriminden yararlanmak için ve sizde taahütüm devam ettiği için problem yaşarmıyım? Lütfen bana sağlam bir tavsiyede bulunun

İlk mesajı baştan sona kadar okuyun ve telekom müdürlüğüne gidip internette %50 indirm yaptırın, telefonada sabit ücret ödemeyin.
  • 15 gün önce TTNET ALO ya sınırsız internetle 57,99 TL ye 12 ay taahüt verdim .(konuştukça öde)

şimdi yarın gitsem iptal bölümüne iptal ettireceğim daha uygun bir tarife yoksa desem. sizce ne olur ve iptal ettirsem 12 aylık indirimimi yoksa ilk faydalandığım indirimimi ödetirler bana.

lütfen yardım edin yarın TELEKOM açıksa gidip şansımı deneyeceğim
  • bugün nihayet bende telekoma gidip 9 ay 39 tl net limitsize geçtim ,eleman yok mok dedi ama 1 nci sayfadaki cancantürk arkadaşa ait geçtiği paketi kendilerine gösterince tamam dediler

bu durumu bize haber veren cancantürk arkadaşa ne kadar teşekkür etsek yeridir ,sağolsun varolsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkmert737

15 gün önce TTNET ALO ya sınırsız internetle 57,99 TL ye 12 ay taahüt verdim .(konuştukça öde)

şimdi yarın gitsem iptal bölümüne iptal ettireceğim daha uygun bir tarife yoksa desem. sizce ne olur ve iptal ettirsem 12 aylık indirimimi yoksa ilk faydalandığım indirimimi ödetirler bana.

Gidin şansınızı deneyin, büyük ihtimal hiç ceza ödetmeden indirim yaparlar. Müşteri hizmetlerini arayın ve gideceğiniz telekom mügürlüğünün yarın açık olup olmadığını ve iptal işleminin yapılıp yapılmadığını sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

bugün nihayet bende telekoma gidip 9 ay 39 tl net limitsize geçtim ,eleman yok mok dedi ama 1 nci sayfadaki cancantürk arkadaşa ait geçtiği paketi kendilerine gösterince tamam dediler

bu durumu bize haber veren cancantürk arkadaşa ne kadar teşekkür etsek yeridir ,sağolsun varolsun

İndiriminiz hayırlı olsun. Konuyu telekomdakilere gösterip uyandırmayın. Sert önlemler almasınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

15 gün önce TTNET ALO ya sınırsız internetle 57,99 TL ye 12 ay taahüt verdim .(konuştukça öde)

Gidin şansınızı deneyin, büyük ihtimal hiç ceza ödetmeden indirim yaparlar. Müşteri hizmetlerini arayın ve gideceğiniz telekom mügürlüğünün yarın açık olup olmadığını ve iptal işleminin yapılıp yapılmadığını sorun.

normalde 15 günlükte olsa taahüt bozulursa neyi ödetiyorlarki acaba.

birde okudum forum sayfalarını ama benim durumumda olan yok galiba. hep taahütsüzler faydalanmış

bu arada teşekkürler sizede

• quote:

quote:

quote:

birde okudum forum sayfalarını ama benim durumumda olan yok galiba. hep taahütsüzler faydalanmış

Alıntı yaptığım arkadaş taahhütü olduğu halde indirim yaptırmış, sizde konunun ilk mesajını dikkatlice okuyup telekoma gidin ve indirim yaptırın.

quote:

Orijinalden alıntı: YTyusuf

Haziran'da sona erecek internet taahhüdüm için Telekom'a gittim. İndirim istediğimi yoksa iptal edeceğimi belirttim adam ekrana baktı taahhütunuzun bitmesine daha var demesine rağmen % 50 indirim uyguladı yani 6 ay boyunca 8gb netlimitsizi 30 tl den kullanabilecem. Ayrıca görevli beni telefon bölümünede yönlendirdi eskiden 100 dakikalık paketi 23 tl den kullanırken yeni tekliflerini kabul ederek 500 dk her yone cep te dahil 6 ay 12 tl 6 ay 23 tl den tarifemi değiştirdiler.
    Taahhüdü olan arkadaslar çekinmeden gitsinler telekom merkezlerine indirimi herkese uyguluyorlar.

• quote:

quote:

bugün nihayet bende telekoma gidip 9 ay 39 tl net limitsize geçtim ,eleman yok mok dedi ama 1 nci sayfadaki cancantürk arkadaşa ait geçtiği paketi kendilerine gösterince tamam dediler

İndiriminiz hayırlı olsun. Konuyu telekomdakilere gösterip uyandırmayın. Sert önlemler almasınlar.

haklısınız da hocam buradan tüm türkiye zaten görüyor

zaten benim gösterdiğim kağıtta dh. yada size ait olduğuna dair bir yazı yoktu ,yani paintte diğer bölümü yok etmiştim ve sadece net limitsiz 9 ay 39 tl. olan bölüm vardı onu gösterdim

göstermesem kabul etmiyordu o belgeyi gösterince kabul etti

• quote:

quote:

quote:

quote:

Alıntı yaptığım arkadaş taahhütü olduğu halde indirim yaptırmış, sizde konunun ilk mesajını dikkatlice okuyup telekoma gidin ve indirim yaptırın.

quote:

Orijinalden alıntı: YTyusuf

Haziran'da sona erecek internet taahhüdüm için Telekom'a gittim. İndirim istediğimi yoksa iptal edeceğimi belirttim adam ekrana baktı taahhütunuzun bitmesine daha var demesine rağmen % 50 indirim uyguladı yani 6 ay boyunca 8gb netlimitsizi 30 tl den kullanabilecem. Ayrıca görevli beni telefon bölümünede yönlendirdi eskiden 100 dakikalık paketi 23 tl den kullanırken yeni tekliflerini kabul ederek 500 dk her yone cep te dahil 6 ay 12 tl 6 ay 23 tl den tarifemi değiştirdiler.
    Taahhüdü olan arkadaslar çekinmeden gitsinler telekom merkezlerine indirimi herkese uyguluyorlar.

görmemişim teşekkürler .. bir deneyelim bakalım iptal ettirin derlersede iptal ettirir gelirim öderim 1 aylık verdikleri indirimlerini..

zaten herkese indirim yapıp bizlere yapmıyorlarsa zaten durmam bu şirkette

• quote:

quote:

quote:

zaten benim gösterdiğim kağıtta dh. yada size ait olduğuna dair bir yazı yoktu ,yani paintte diğer bölümü yok etmiştim ve sadece net limitsiz 9 ay 39 tl. olan bölüm vardı onu gösterdim

Tamam hocam, ben zannettim forumu açıp gösterdiniz. Adamlar sonra "bunlar bizi sömürmek için konu açmış" diyecek. Gerçi her türlü onlar sömürüyor.

• Yalın internet kullananlardan indirim alan var mı? Ben zaten %40 indirimli kullanıyorum. Artı 15 TL yalın internet parası ödüyorum. Toplam 60 TL oluyor. Daha başlayalı 2 ay oldu ben şimdi gitsem adamlar demez mi sen zaten %40 indirimli kullanıyorsun daha ne indirimi istiyorsun diye? Yalın internet olduğu için konuştukça öde paketinden de faydalanamayız. Gitsem mi gitmesem mi karar veremedim. Bu arada %40 indirimi babam engelli olduğu için yaptılar. Engellilere %40 indirim var. Konu hakkında bilgisi ya da tecrübesi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatin -- 17 Kasım 2012; 1:44:23 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Tamam hocam, ben zannettim forumu açıp gösterdiniz. Adamlar sonra "bunlar bizi sömürmek için konu açmış" diyecek. Gerçi her türlü onlar sömürüyor.

Ben konuyu gösterdim musteri temsilcisine. Tinlamadi bile burayi. Onlara emir gelmiş iptal etmek isteyene bu kampanyaları uygulayın musteri kaybetmeyin denmis. Olay bundan ibaret, abartmaya gerek yok o kadar. Sanki hayatın sırrı dağıtılıyor herkese açık bir forumu ttnet mt'sinden gizlemek cidden çok mantıklı

• Sadece genel müdürlüklerden mi yapılıyor? il müdürlügu bana uzak ve iş nedeniyle gidemem. Ilcelerede yapiliyor mu? Fikir verebilecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi subway2 -- 17 Kasım 2012; 9:11:23 >
  • Cancantürk arkadaşımıza bir teşekkür de benden bugün sabah gittim GOP telekom bomboştu geçen hafta babam 9 ay 39 TL yaptırmış telefonu eklememişlerdi,direkt olarak gidip telefon hattımı iptal ettireceğim ya da beni TTNET net limitsiz + 39 TL x 9 ay yapacaksınız dedim.

Görevli nereden biliyorsun bu kampanyayı biz sadece iptal etmek isteyenlere veriyoruz bunu dedi ben de internetten öğrendim dedim,sitenin adını vermedim neme lazım Tttnet güçlü bir firma eli buralara uzanır dedim.

Şu anda baktığımda sadece 39 x 9 Taahhütsüz C yazıyor telefonu ilke mesajdaki gibi yazmıyor.
    Herhalde haftaiçinde o da yansır.

Yalnız orada imzalattıkları taahhüt kağıdına baktım da 57,99 x 12 ayı işaretlemişti eleman 39 olacak dediğimde sizin kampanyanız var dedi.

Online işlem merkezinde de gözüküyor bir aksilik olmaz umarım. Yoksa gider yıkarım orayı.
  • Şimdi biz 30-35 tl ödüyoruz ev telefonuna. 300dk+aksam 7 sabah 7 arası bedava. 19 tl de 6 gb kotalı internete veriyoruz. Yani biz ev telefonunu aktif olarak kullanıyoruz fakat internetin sınırsız olmasını istiyoruz. Bu kampanyadan en uygun nasıl faydalanabiliriz?

• ttnet mi bu aralıkta taahhüt bitiyor ve ttnet te emin olun fiyatlar epey düşecek. akk den ötürü taahütlerinin bitmesini bekleyen binlerce kullanıcı var.

çogu kişi iptal edecek. bende iptal edicem işyerimin yanında uydunet var ne uğraşım bu kendini bilmezlerle. 20mb net öduyoruz 50gb kota var :D

ferraiye benzini bitince lpf taktırmak gibi bir şey olmuş :D

şuanda : 52227 kişi destekledi :D

http://www.dusukhizahayir.com/#

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.