Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
28.735
Cevap
575
Favori
2.023.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADASLAR SELAMLAR öncelikle bulundugum sitede fiber internet hattıu çekilmiş durumda

sizlere sorum benim için uygun olarak hangi internet paketini önermektesiniz????

genelde film falan indirebilirim yada ipad a uygulama falan sizce hangisi????

cevaplarsanız cok sevinirim......
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkeolog_cnk

ARKADASLAR SELAMLAR öncelikle bulundugum sitede fiber internet hattıu çekilmiş durumda

sizlere sorum benim için uygun olarak hangi internet paketini önermektesiniz????

genelde film falan indirebilirim yada ipad a uygulama falan sizce hangisi????

cevaplarsanız cok sevinirim......

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Firsat-Kampanyasi.aspx
    http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/sss/Sayfalar/3lu-Firsat-Kampanyasi.aspx
    http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/uclu_firsat.pdf

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ViLLazZo

6 ay %50 indirimi benim gibi bu ay bitecek olan arkadaşlar ne yapacak acaba plan nedir ?

Altyapınız FiBERNET/HiPERNET destekliyor mu? TTNET Alo'ya taahhüt vermiş miydiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

6 ay %50 indirimi benim gibi bu ay bitecek olan arkadaşlar ne yapacak acaba plan nedir ?

Altyapınız FiBERNET/HiPERNET destekliyor mu? TTNET Alo'ya taahhüt vermiş miydiniz?

Fiber ve hiper desteklemiyor hattim. Alo için 12 ay taahhut vermiştim 6 ay kaldi.6 aydir internet +telefona 35 lira oduyorum.yine boyle bir şey olursa çok iyi olur.

• quote:

quote:

quote:

Fiber ve hiper desteklemiyor hattim. Alo için 12 ay taahhut vermiştim 6 ay kaldi.6 aydir internet +telefona 35 lira oduyorum.yine boyle bir şey olursa çok iyi olur.

6 ay %50 indirim gibi TAAHHÜTSÜZ olan ve hâlâ devam eden "9 ay 44₺ NETLİMİTSİZ" kampanyası alabilirsiniz.

• KULLANIM ÜCRETLERI TUTAR (TL)
    Internet Kullanım Ücretler Toplamı 66,88
    TTNET ÜCRETLER TOPLAMI 66,88
    Yuvarlama Farkı 0,01
    TOPLAM FATURA TUTARI 66,89
    Önceki Aydan Devir 0,15
    ARA TOPLAM 67,04
    Gelecek Aya Devir 0,04
    ÖDENECEK TOPLAM 67,00
    Yalnız AltmısYediTL
    Faturanızla ilgili ayrıntılı bilgiye arka sayfadan ulasabilirsiniz.

INTERNET KULLANIM ÜCRETLERI
    Aylık Erisim Ücreti - 2 Ay Ücretsiz Kampanyası (Nisan) 59,00
    Yalın Internet Erisim Ücreti 14,99
    Indirim (-) 7,11

Biraz acemice kopyalayıp yapıştırdım ama. İnşallah bi kolaylık olur.
  • quote:

quote:

quote:

Benim de yararlandığım; Ev Telefonu için Konuştuk Öde 1 Yıl + Sınırsız İnternet aylık 30 TL bu ay bitiyor. Geçen hafta telekoma uğradım; cazip bir kampanya yoktu sadece 9 Ay sınırsız aylık 44 TL vardı. Görevli arkadaşlar Mayıs ayını bekleyin güzel bir kampanya olursa faydalanırsınız dediler. 2 -3 hafta bekleyeceğim hesaplı bir kampanya olursa ne ala, olmaz ise % 50 indirimli 9 Ay Sınırsız 44 TL olandan yaptıracağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhanTR

quote:

quote:

quote:

Benim de yararlandığım; Ev Telefonu için Konuştuk Öde 1 Yıl + Sınırsız İnternet aylık 30 TL bu ay bitiyor. Geçen hafta telekoma uğradım; cazip bir kampanya yoktu sadece 9 Ay sınırsız aylık 44 TL vardı. Görevli arkadaşlar Mayıs ayını bekleyin güzel bir kampanya olursa faydalanırsınız dediler. 2 -3 hafta bekleyeceğim hesaplı bir kampanya olursa ne ala, olmaz ise % 50 indirimli 9 Ay Sınırsız 44 TL olandan yaptıracağım.

Ayni kampanyadan faydalanmisiz. 9 ay 44 lira bir kenarda dursun ozaman.Daha avantajli bir kampanya olursa haber verirseniz çok sevinirim.

• Taahhütü devam edenlerin faydalanabileceği bir kampanya var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

Taahhütü devam edenlerin faydalanabileceği bir kampanya var mı?

Hangi taahhüt? TTNET internet? TTNET Alo?

• @bluering Bu sayfaya girince ne yazıyor?
    Tarihler?https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/abone/AboneListe.do?method=kampanyaliabone

https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/abone/AboneListe.do?method=detayGoster
    Kullanmakta olduğunuz paket?
    Paketlerinizde yer alan ücretsiz ürün ve servisler?
    Satın aldığınız ücretli ürünler?

• 6 gün kaldı... teklıflerı alayım dıyecem tıytıynete:)

• Bekle TTNET @hmrkartal geliyor...

• @Chosen 3'lü Fırsat Kampanyasını eski-aynı aboneliğin üzerine mi aldınız? TTNET hizmet numarası ve/veya taşınan TT sabit telefon numarası değişmeden?

• ilk linkte çıkanlar

Faydalanmakta olduğunuz kampanya 2 Ay Ücretsiz 22 Ay Sabit Fiyat Kampanyası_Kablosuz_Modem
    Kampanyanızın bitiş tarihi 10/05/2014
    Kampanya indiriminin bitiş tarihi 10/05/2014

ikinci linkte çıkanlar

Kullanmakta olduğunuz paket YALIN NETLIMITSIZ (NH)
    Paketlerinizde yer alan ücretsiz ürün ve servisler
    2 Ay Ücretsiz 22 Ay Sabit Fiyat Kampanyası (Kablosuz Modem TAAHHÜDÜ)
    WiFi Aylık 600 dk Ücretsiz
    TTNET Güvenlik McAfee VirusScan
    YALIN NETLIMITSIZ (NH)
    NDSL Aylık Erişim Ücreti
    Aile Koruma Sifresi

Satın aldığınız ücretli ürünler
    Satın Aldığınız Servis Bulunmamaktadır
    Paket hızınız 8192
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakin

geçen hafta başvurduğum 3lü fırsat aboneliğim bugun modemi teslim almamla birlikte başlamış oldu.

hız testinde 23mbit gördüm. genelde bu aralıkta hız. hat değerlerimide yorumlarsanız sevinirim.

bu arada tt müdürlük,2 bayi desteklemiyor demişti. şikayetimi ayrıca ileteceğim.

https://store.donanimhaber.com/85/20/77/8520773aa10db3ede54f0151305ac929.JPG

arada kayboldu sanırım

• @bluering Benim bildiğim kampanyalardan size şimdilik sadece 9 ay 44₺ NETLİMİTSİZ kampanyası uygun görünüyor, bu kampanyaya katılmak ve varsa size uygun başka kampanyalar hakkında bilgi almak için TT müdürlüğü İPTAL bölümüne uğrayabilirsiniz.

• quote:

@bluering Benim bildiğim kampanyalardan size şimdilik sadece 9 ay 44₺ NETLİMİTSİZ kampanyası uygun görünüyor, bu kampanyaya katılmak ve varsa size uygun başka kampanyalar hakkında bilgi almak için TT müdürlüğü İPTAL bölümüne uğrayabilirsiniz.

sevgili arkadaşım ttnet çalışanı mısın ? bayağı bilgilisin...

2 temmuzda bitiyor taahhütüm ( dün de yazmıştım taahhüt yok aslında ama telefonu telekomdan ttnete taşıdılar o yüzden öyle bir durum var hehralde)

3 lüpat 20 mb hipernete geçmek istiyorum nasıl geçebilirim ??? ceza mı öderim ??? bir de hipernet bana 20 mb e kadar hız sağlayabilir mi ?? yani hattım 12-13 gibi uygunsa yukarı çıkar mı ? yoksa hızım en fazla o kadar mı olur ? fiberi mi bekliyim ne önerirsin ??

• ilginize ayrıca teşekkürler. önce nakil yaptırıp fibere geçtikten sonra mı bahsettiğiniz kampanya için başvurayım. Nasıl uygun olur. yoksa nakilden önce mi
  • @bluering TAAHHÜTÜNÜZ varken başka bir TAAHHÜTLÜ kampanya alamayacağınız için ve TAAHHÜTSÜZ 9 ay 44₺ kampanyası yalnızca NETLİMİTSİZ için geçerli olduğundan dolayı 9 ay 44₺ NETLİMİTSİZ kampanyasını nakilden önce almanızı öneririm.

• 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.