Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: eltürco , kanaja Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
28.733
Cevap
575
Favori
2.023.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
38. Sırada  bugün en iyi #13
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Orijinalden alıntı: reyes22

24 ay tahhahütlü 12 ay indirim kampanyasındayım indirim bitti gelecek aydan itibaren tekrar indirim talep edebilirmiyim

Taahhüt-kampanya-indirim başlangıç tarihi, indirim bitiş tarihi ve taahhüt bitiş tarihi nedir?
    https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/abone/AboneListe.do?method=kampanyaliabone

kampanya bitiş tarihi 24 mayıs 2014 kampanya indirim bitiş tarihi 24 mayıs 2013

• quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Arkadaşlar bu 50 GB AKK'yi nasıl hallediyoruz var mı yöntemi birisi bundan bahsetmiş.

adil kullanım fibernettede var.hız 50 gb download tan sonra 3Mbps ye düşüyor (adil kullanim olmayan tarifelerde var ama fiyatlari uçuk) Ama hiz dustugu zaman tivibu icin ekstadan verilen 3 Mbps yide kullanirsaniz ay basina kadar 6Mbps kullaniyorsunuz...Yani gece downloada biraktiginiz zaman tivibunun decoderini kapattiginiz surece hep 6Mbps kullanmiş oluyorsunuz.( O da 620 KB/s ye geliyor aşağı yukarı)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • az önce gelen mail, ttnet bundan sonra geciken faturalar nedeniyle 19 lira açma kapama alacakmış ,bedaş gibi

"Değerli Müşterimiz,

01 Mayıs 2013 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; ödenmemiş faturalardan dolayı hattı kapatılarak erişimi kısıtlanacak olan abonelerimizin bir sonraki dönem faturasına 19 TL Hizmet Kapama Bedeli (vergiler dahil) yansıtılacaktır. Güncel ücret bilgisi içinwww.ttnet.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz.

Bilgilerinize sunarız,
    Saygılarımızla
    TTNET A.Ş. "

• quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Arkadaşlar , Baribirşey sorayım size ,

1 -Bu Hipernet ipv6 kullanıyor bunda DNS nasıl yapıyoruz ? İpv4'de Çok kolay 8 8 8 8 8 8 4 4 yapınca oluyordu Ama bunda olmuyor.
    2- Diğer Evimde ZTE Marka Modem Asıl evimde ise , Huwaei Marka Modem verdiler Ne farkı var hangisi daha iyi ?

arkadaşım hipernete geçmeyi düşünüyorum 20 mbit ?? tavsiyelerin nedir olumlu olumsuz ??

Arkadaşlar 20 mbit fiber + tvbu + telefon 49 tl alt yapı olmadığı için alamıyorum

aynı şekilde 49 tl ye 20mbit sınırsız hiper + tvbu+ telefon var almayı düşünüyorum ne dersiniz ???

şuan 8mbit sınırsız kullanıyorum + telefon 39 tl... veriyorum
  • @El Guapo Altyapınız yalnızca HİPERNET mi destekliyor? 20 Mbps HİPERNET LİMİTSİZ + TTNET Alo Konuştukça Öde + Tivibu Ev Maxi Paket'i neden 39₺'ye almak varken 49₺'ye almayı düşünüyorsunuz? Şu anda internetiniz NETLİMİTSİZ ve/veya telefon hattınız için bir taahhüt var mı? Sabit telefon TT sabit hat mı, TTNET Alo mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Detaylar:
    Hizmet Kapama Bedeli nedir?
    Ödenmemiş fatura borcundan dolayı hattı kapatılarak erişimi kısıtlanan abonelerimizin takip eden ay faturalarına yansıyan ücrettir. 01 Mayıs 2013’ten itibaren geçerli olmak üzere Hizmet Kapama Bedeli 19 TL (vergiler dahil) olarak uygulanmaktadır.

Hattın kapatılarak erişimin kısıtlanması süreci nasıl gerçekleşir?
    Son Ödeme Tarihi geçmiş 2 adet fatura oluşması durumunda, 2.ödenmemiş faturanın son ödeme tarihini takip eden ayın 10’unda internet hattınız kapatılarak erişiminiz kısıtlamaya alınır. Erişimin kısıtlanması gerçekleştikten sonra mevcuttaki tarifeniz üzerinden faturalandırma devam eder. Kısıtlama süresince; güvenlik sertifikası ile damgalanmış ve "https://" öntakısı ile çalışan belirli internet sitelerine, (örneğin bankaların web siteleri) ve MS Exchange sunucularına bağlanmakta kullanılan MS Outlook gibi mail uygulamalarına, yine "https://" öntakısı ile hizmet sunan diğer bazı sitelere (örneğin sosyal paylaşım siteleri), 128 Kbps hız ile erişim sağlayabilirsiniz. Kısıtlamaya neden olan fatura borçlarınızı ödemeniz durumunda internet erişiminiz üzerindeki kısıtlama kaldırılır ve mevcut tarifenizdeki hız ile erişim sağlamaya devam edersiniz.

• 3 lü fırsat 39 tl lik kampanya 31 mayısa kadar uzatılmış.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Firsat-Kampanyasi.aspx
  • quote:

quote:

quote:

24 ay tahhahütlü 12 ay indirim kampanyasındayım indirim bitti gelecek aydan itibaren tekrar indirim talep edebilirmiyim

Taahhüt-kampanya-indirim başlangıç tarihi, indirim bitiş tarihi ve taahhüt bitiş tarihi nedir?
    https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/abone/AboneListe.do?method=kampanyaliabone

Var olan TT sabit hattı 12 ay taahhütle TTNET Alo Konuştukça Öde'ye TTNET Alo THK kampanyası ile taşırsanız TTNET Alo sabit hattınıza 12 ay boyunca sabit ücret ödemezsiniz, bunun yanında 24 Mayıs 2014 tarihine kadar devam edecek taahhütünüz bozulmadan 9 ay 44₺ (NETLİMİTSİZ - 8 Mbps'e kadar sınırsız internet) kampanyası alabilirsiniz; böylece 24 Mayıs 2013'ten sonra 63₺ ödemek yerine 44₺ ödeyebilirsiniz.

• 24 Nisan 2013 günü 8mb sınırsız yalın internet sözleşmem bitmişti, gittim orda derdimi anlattım, fibere geçmek istediğimi söyledim, bana olmadı sözleşme, ailemden birini getirip sözleşmeyi de yaptım... Ve defalarca sordum, ''ayın 30unda internetiniz kapancak, siz ayın birinde gelin, sizden sözleşme iptali için imza alcam'' dedi personel.
    Baktım şuan hala internetim sözleşme bittiği halde devam ediyor, bugün de tatil günü, şimdi ben yarın gidip sözleşmesi bitmiş interneti kapattırmak için talepte buluncam, ama ay sonu yine 62,5tl fatura mı gelcek bana?

2-3 güne de fiberciler gelir, aynı evde ay sonu 2 fatura mı ödicem

• quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

24 Nisan 2013 günü 8mb sınırsız yalın internet sözleşmem bitmişti, gittim orda derdimi anlattım, fibere geçmek istediğimi söyledim, bana olmadı sözleşme, ailemden birini getirip sözleşmeyi de yaptım... Ve defalarca sordum, ''ayın 30unda internetiniz kapancak, siz ayın birinde gelin, sizden sözleşme iptali için imza alcam'' dedi personel.
    Baktım şuan hala internetim sözleşme bittiği halde devam ediyor, bugün de tatil günü, şimdi ben yarın gidip sözleşmesi bitmiş interneti kapattırmak için talepte buluncam, ama ay sonu yine 62,5tl fatura mı gelcek bana?

Bende Metronet i kapattirdim ayin 1 inde kapanacak demislerdi baktim bugun acik aradim resmi tatil oldugu icin iptal masamiz calismiyor yarin kapanir dedi sizinkide oyledir

• quote:

quote:

quote:

quote:

Var olan TT sabit hattı 12 ay taahhütle TTNET Alo Konuştukça Öde'ye TTNET Alo THK kampanyası ile taşırsanız TTNET Alo sabit hattınıza 12 ay boyunca sabit ücret ödemezsiniz, bunun yanında 24 Mayıs 2014 tarihine kadar devam edecek taahhütünüz bozulmadan 9 ay 44₺ (NETLİMİTSİZ - 8 Mbps'e kadar sınırsız internet) kampanyası alabilirsiniz; böylece 24 Mayıs 2013'ten sonra 63₺ ödemek yerine 44₺ ödeyebilirsiniz.

teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: HooMie

quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

24 Nisan 2013 günü 8mb sınırsız yalın internet sözleşmem bitmişti, gittim orda derdimi anlattım, fibere geçmek istediğimi söyledim, bana olmadı sözleşme, ailemden birini getirip sözleşmeyi de yaptım... Ve defalarca sordum, ''ayın 30unda internetiniz kapancak, siz ayın birinde gelin, sizden sözleşme iptali için imza alcam'' dedi personel.

Bende Metronet i kapattirdim ayin 1 inde kapanacak demislerdi baktim bugun acik aradim resmi tatil oldugu icin iptal masamiz calismiyor yarin kapanir dedi sizinkide oyledir

inşallah

• quote:

@El Guapo Altyapınız yalnızca HİPERNET mi destekliyor? 20 Mbps HİPERNET LİMİTSİZ + TTNET Alo Konuştukça Öde + Tivibu Ev Maxi Paket'i neden 39₺'ye almak varken 49₺'ye almayı düşünüyorsunuz? Şu anda internetiniz NETLİMİTSİZ ve/veya telefon hattınız için bir taahhüt var mı? Sabit telefon TT sabit hat mı, TTNET Alo mu?

taahhüt olmaması lazım ttnetten tanıdık birine yaptırmıştım o zaman bana taahhüt verme süresi bitince yenileriz demişti ama abone işlemlerinde 2 temmuz yazıyor..

Faydalanmakta olduğunuz kampanya 6 Ay %50 İndirim Kampanyası_İkna
    Kampanyanızın bitiş tarihi 03/01/2013
    Kampanya indiriminin bitiş tarihi 02/07/2013

telefonum konuştukça öde...

39 tl ise o kampanya tabiki 39 a alırım ama ben 49 yazıyor ????

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Avantaj-Kampanyasi-Hipernet.aspx

• @El Guapo İlk mesajı inceleseydiniz, 3'lü Fırsat Kampanyasını görürdünüz: 3'lü Avantaj kampanyası ile 3'lü Fırsat kampanyasının içeriği tamamen aynı... 6 Ay %50 İndirim Kampanyası_İkna kampanyası taahhütsüzdür; fakat TT sabit telefonu TTNET Alo'ya taşıyarak sabit ücret ödenmeyen kampanyaya geçmişseniz (ki geçmişsiniz) TTNET Alo'ya taahhütünüz olduğu için 3'lü Fırsat - 3'lü Avantaj kampanyalarından yararlanamazsınız.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Firsat-Kampanyasi.aspx

• quote:

@El Guapo İlk mesajı inceleseydiniz, 3'lü Fırsat Kampanyasını görürdünüz: 3'lü Avantaj kampanyası ile 3'lü Fırsat kampanyasının içeriği tamamen aynı... 6 Ay %50 İndirim Kampanyası_İkna kampanyası taahhütsüzdür; fakat TT sabit telefonu TTNET Alo'ya taşıyarak sabit ücret ödenmeyen kampanyaya geçmişseniz (ki geçmişsiniz) TTNET Alo'ya taahhütünüz olduğu için 3'lü Fırsat - 3'lü Avantaj kampanyalarından yararlanamazsınız.

teşekkür ederim.

• Taahüt sürem doldu, net6 kullanıyorum ve hiçbir işleme yetmiyor, limitsiz kampanyalara baktım, eski üyeler için 2 kampanya var,

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/10-Ay-Yuzde-50-Indirim-Kampanyasi.aspx

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/2-Ay-Ucretsiz-10-Ay-Indirim-Kampanyasi.aspx

iki kampanyada da indirim bitince limitsiz fiyatı 63 tl ve çok yüksek bir rakam, ne yapacağımı bilemedim, alternatif bir servis sağlayıcı baktım ama fiyatlar hep buna yakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Link -- 1 Mayıs 2013; 13:54:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: .Link

Taahüt sürem doldu, net6 kullanıyorum ve hiçbir işleme yetmiyor, limitsiz kampanyalara baktım, eski üyeler için 2 kampanya var,

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/10-Ay-Yuzde-50-Indirim-Kampanyasi.aspx

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/2-Ay-Ucretsiz-10-Ay-Indirim-Kampanyasi.aspx

iki kampanyada da indirim bitince limitsiz fiyatı 63 tl ve çok yüksek bir rakam, ne yapacağımı bilemedim, alternatif bir servis sağlayıcı baktım ama fiyatlar hep buna yakın.

TTNET'in sitesinden ziyade ilk mesajdaki kampanyaları bi inceleyeydiniz... İki ayrı kampanya var ve bu iki kampanya TAAHHÜTSÜZ mevcut müşterilere özel aynı anda alınabiliyor: 12 ay taahhütlü TTNET'le Tam İsabet Kampanyası ve yine 12 ay taahhütlü TTNET Alo THK Kampanyası. TT müdürlüğü İPTAL bölümüne başvurarak bu iki ayrı kampanyayı birarada ve adıyla isteyiniz. 12 ay 44₺ sabit fiyat... (TTNET NETLİMİTSİZ + TTNET Alo Konuştukça Öde)
    TTNET Alo THK Kampanyası: TT sabit hattınızı 12 ay taahhütle TTNET Alo'ya taşırsanız sabit telefona 12 ay boyunca sabit ücret ödemezsiniz.

• fibernet paketlerinde akn artısı oldu bakalım hipernet kullananlarıda sevindireceklermi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cfs_

fibernet paketlerinde akn artısı oldu bakalım hipernet kullananlarıda sevindireceklermi :D

Yeni hali böyle olmuş

Tarife Paketleri Bağlantı Hızı Aylık Kota Kullanım AKN – GB
    HİPERNET6 20 Mbps'ye kadar 6 GB 25
    HİPERNET LİMİTSİZ 20 Mbps'ye kadar - 50
    HİPERNET LİMİTSİZ 35 Mbps'ye kadar - 75
    HİPERNET LİMİTSİZ 50 Mbps'ye kadar - 125
    HİPERNET LİMİTSİZ 100 Mbps'ye kadar - 125

Tarife Paketleri Bağlantı Hızı Aylık Kota Kullanım AKN – GB
    TTNET FİBERNET6 20 Mbps'ye kadar 6 GB 25
    TTNET FİBERNET LİMİTSİZ 20 Mbps'ye kadar - 75
    TTNET FİBERNET LİMİTSİZ 35 Mbps'ye kadar - 100
    TTNET FİBERNET LİMİTSİZ 50 Mbps'ye kadar - 200
    TTNET FİBERNET LİMİTSİZ 100 Mbps'ye kadar - 200

• Tivibu tekrar tekrar izle ve +3Mbps hız için bile tercih edilir dostum 10 liraya

• 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.