Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.759
Cevap
577
Favori
2.025.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keşke acele etmeyip benim dünkü tecrübemden yararlansaydınız
  • Tabi sınırsız. İkna tarifesi olduğu için süre olacağını hiç ama hiç sanmıyorum. Adı üstünde. Az evvel tele 2 mesaj geldi. Bizden vazgeçmeyip iptali iptal ettiğiniz için çok teşekkür ediyorlar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

Tabi sınırsız. İkna tarifesi olduğu için süre olacağını hiç ama hiç sanmıyorum. Adı üstünde. Az evvel tele 2 mesaj geldi. Bizden vazgeçmeyip iptali iptal ettiğiniz için çok teşekkür ediyorlar .

türktelekom'A gidip iptal masasından yaptırıyoruz değil mi? benim bir an önce geçmem lazım buna.
    bu ay ev telefonuna 39 tl
    uydunet internet + kablolu tv için 43 tl ödedim. üstelik interneti (1 mb) akıllara zarar. 82 tl ödüyorum vay be !
  • 9 aylık indirimim bitiyor 40tl öduyordum limitsiz nete.

"tam isabet" neyin nesi? sınırsız 44tl ve sabit ücret telefona ödemiyor muyum?? yani öyleyse çok iyi fakat 6gb kota falansa bana olmaz

önereceğiniz bir yol tarife var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Taahhütün bitmesine 1 ay varsa taahhütünüzün bitmesini beklemenizi öneririm, kabul etmediler derken böyle bir kampanya mı yok dediler? Ne dediler?

hiçbir şekilde hiçbir tarifeye geçişimi onaylamadılar, ben 1 yıl taahhüt verip 49,90 TL'ye 3'lü fırsat paketine geçiş yapacaktım ama bir türlü kabul ettiremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkcald

9 aylık indirimim bitiyor 40tl öduyordum limitsiz nete.

"tam isabet" neyin nesi? sınırsız 44tl ve sabit ücret telefona ödemiyor muyum?? yani öyleyse çok iyi fakat 6gb kota falansa bana olmaz

tt ofislerine gidip "tam isabet - ikna kampanyası" 1 yıl taahhütle limitsiz internet ve alo konuştukça öde 44 tl tek fatura düzenleniyor.
  • Biraz önce telekom tarafından bilgilendirme amacı ile arandım. Fiber20 paketi kullanıyorum.1 Mayıs itibari ile adil kullanım kotasını 75GB'a çıkarıyorlarmış.
  • Arkadaşlar 6 aylık %50 indirim kampanyasından faydalanmıştım. Sanırım bu ay doluyor indirim kampanyası. Şimdi taahhütsüz bir indirim istiyorum ama hangisi daha uygun olur? 20 mbit fibernet sınırsız kullanıyorum.
  • quote:

Keşke acele etmeyip benim dünkü tecrübemden yararlansaydınız

Evet haklısınız siz daha iyi bir anlaşma yapmışsınız. 1 haftadır forumu okuma şansım olmadı. Dün gitmek durumundaydım. Kısmet böyleymiş diyeyim.
  • Pazartesi başvurduk 1-2 güne arayıp bağlantı için randevu alırlar dediler perşembe oldu halen arayan yok yoğunlar sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xkare

quote:

Orijinalden alıntı: darkcald

9 aylık indirimim bitiyor 40tl öduyordum limitsiz nete.

tt ofislerine gidip "tam isabet - ikna kampanyası" 1 yıl taahhütle limitsiz internet ve alo konuştukça öde 44 tl tek fatura düzenleniyor.

tam isabet 44tl limitsiz net deniliyor mh aradım ikna hangisi o ayrı mı 15tl sabit telefon faturasımı alınmıyor onuda alabilirsek öylemi?
  • @darkcald @xkare Sitede yazan TTNET'le Tam İsabet Kampanyası yalnızca internet içeriyor, TT müdürlüğü İPTAL bölümünde sabit telefonunuzu 12 ay taahhütle TTNET Alo'ya taşıyıp 12 ay sabit ücret ödemeyeceğiniz bir kampanya daha var. Bu ikisinin birleşimi sonucu limitsiz internet + telefon = 44₺ oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 422_322

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yuem_61

quote:

Bugün ttnet ofise gittim, fibernet ,hipernet olmadığından iptal masasına "Tam isabet" kampanyası yaptırdım. Şöyle: İnternetim sınırsız 44TL oldu. Sabit telefonuma bir ücret gelmeyecek ben konuşmadıkça. Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Şunu da belirteyim. İlk girip sorduğumda bana "Öyle bir tarife yok ! dediler. Ben de "Nasıl yok ? Siz burda çalışmıyorsunuz galiba dedim, biras daha sert çıktım ve iptal edin benim hattımı deyince "u" dönüşü yapıp "Sizi İptal bölümündeki arkadaşa yönlendirelim" dediler.

hayırlı olsun...benimde 11 mayısta bitiyor tahatüt ben geçebilitmiyim buna baya uygunmuş fiyat

Benim kampanyam Haziranda bitecekti, ama bugün bana yaptırdığım teklif cazip geldi, çünkü her ay 15TL sabit telefona boşuna para veriyordum. Şimdi 0 lira ödeyeceğim ve üstelik telefonum da kullanıma açık kalacak. Sizin koşullarınız aynıysa hiç durmayın, hele hattınız fibernete,hipernete uygunsa daha da cazip 36 liraya tel,tivibu,int., tarifesi var.. Ama şuna dikkat edin ve yanılmayın. Gişedekiler yok öyle bişey dediler bana, ona göre bastırın.

dostum 36 tl'ye olan paketteki internet sınırsız mı?

hattım fiberneti destekliyor. ttnetle herhangi bir taahhütüm bulunmuyor.

bu tarifeler hangi tarihe kadar geçerli?

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Firsat-Kampanyasi.aspx
    30 Nisan 2013'e kadar geçerlidir. Hattınız FİBERNET destekliyorsa, 3'lü Fırsat kampanyası'nı inceleyin: 36₺ değil 39₺, yeni aboneliklerde aylık 3₺ bağlantı ücreti yansır, tivibu alınırsa aylık 3,5₺ daha yansır; TT sabit hat TTNET Alo'ya taşınırsa bir defaya mahsus 10₺ bağlantı ücreti ve bir defaya mahsus da damga vergisi (yaklaşık 5₺) ödenir.

• quote:

Orijinalden alıntı: e6750

Arkadaşlar 6 aylık %50 indirim kampanyasından faydalanmıştım. Sanırım bu ay doluyor indirim kampanyası. Şimdi taahhütsüz bir indirim istiyorum ama hangisi daha uygun olur? 20 mbit fibernet sınırsız kullanıyorum.

FİBERNET'in zararları: 1-) TAAHHÜTSÜZ indirim yok. FİBERNET'in yararları: 1-) 3'lü Fırsat gibi bir kampanyanız var.http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Firsat-Kampanyasi.aspx

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: e6750

Arkadaşlar 6 aylık %50 indirim kampanyasından faydalanmıştım. Sanırım bu ay doluyor indirim kampanyası. Şimdi taahhütsüz bir indirim istiyorum ama hangisi daha uygun olur? 20 mbit fibernet sınırsız kullanıyorum.

FİBERNET'in zararları: 1-) TAAHHÜTSÜZ indirim yok. FİBERNET'in yararları: 1-) 3'lü Fırsat gibi bir kampanyanız var.http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Firsat-Kampanyasi.aspx

aralık/2012 de biten 3 ile özel olan HBA kampanyasında TİVİBU kurulum ücreti diye birşey yoktu, ama şimdi aylık 3,50 TL faturaya yansıtılacak

almama hakkımız var mı TİVİBU'yu (bir halta yaradığı yok, o açıdan yani)

• @çaylaq Taahhütname incelendiğinde seçenekler olduğu görülebilir.
    http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/uclu_firsat.pdf

• merhaba arkadaşlar

ben 1 ay önce 3lü avantaj paketine abone oldum 49 tl ye

şimdi görüyorum 3lü fırsat paketi adı altında bizim kampanyanın adını değiştirip fiyatını düşürmüşler tüm koşullar aynı

müşteri hizmetlerini aradım diğer pakete geçemeyeceğimi söylediler

bu konuyla ilgili yapılabilecek bişiler varmıdır

bilgilendirirseniz sevinirim
  • quote:

@çaylaq Taahhütname incelendiğinde seçenekler olduğu görülebilir.
    http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/uclu_firsat.pdf

karıştırırken gözüme çarptı. benim şuan HBA paketim var, bunu iptal ettirip (teknik nedenlerle, ttnet tarafından) bana fiber 3 lü bu paketi verecekler, ama şartlarda yeni abonelere verilmektedir diyor, ee bana nasıl verecekler peki, kafam karıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

@çaylaq Taahhütname incelendiğinde seçenekler olduğu görülebilir.

karıştırırken gözüme çarptı. benim şuan HBA paketim var, bunu iptal ettirip (teknik nedenlerle, ttnet tarafından) bana fiber 3 lü bu paketi verecekler, ama şartlarda yeni abonelere verilmektedir diyor, ee bana nasıl verecekler peki, kafam karıştı

Her kampanyada yazıyorlar; ama 3'lü Fırsat'ta şu şartı göremedim: Daha önce ADSL abonesi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar TTNET abonesi olmaları durumunda bu kampanyadan yararlanamazlar.

• öğlen gidip 3lü fırsata aboneliğimi yaptırmıştım. az önce telekomdaki bayan aradı ve kampanyanın bazı pilot bölgelere tanımlandığını, benim yararlanamayacağımı söyledi. var mı bilgisi olan? ümraniye çakmak civarında oturuyorum.benim oturduğum yere yakın olup da bu fırsat kampanyasından yararlanan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.