Şimdi Ara

Renault OYAK Kampanyası Fiyatları (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.107
Cevap
23
Favori
191.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Doritoch

Kasko yaptıran arkadaşlar aracın renault.com daki liste fiyatından mı yapılıyo yoksa bize oyak kampanyasından aldığımız fiyatdan mı? Eğer liste fiyatı ise oradada liste ve indirmli olarak 2 fiyat var, bilginiz var mı?

ben groupama ya yaptırdım. renonun kendi sitesindeki en yüksek olan rakamdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuruvazor

Mtg farki sanirim 35 tl vekalet verdim plaka icin noterde 54 tl. 306 tl sigorta 1022 tl kasko kasko bedeli 43100 grupanyadan yaptirdim. Sigortam net vasitasiyla 3 yil boyunca arac degeri hic bir kesi ti olmadan odenecekmis. Bunlar disinda baska ucret odmedim.

:) benim de üyeliğim vardı sigortamnete , her kasko yaptırmada yüzde 5 miktarda para puan kazanıyorsunuz...aracı almadan mı yaptırdın @ayslhsyn2861? plakasız oluyor mu?
  • quote:

Mtg farki sanirim 35 tl vekalet verdim plaka icin noterde 54 tl. 306 tl sigorta 1022 tl kasko kasko bedeli 43100 grupanyadan yaptirdim. Sigortam net vasitasiyla 3 yil boyunca arac degeri hic bir kesi ti olmadan odenecekmis. Bunlar disinda baska ucret odmedim.

kardeş ben de sigortam nette yaptırdım. grupanya diye bir şey bana hiç söylemediler. groupama olabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: EynelMefer

quote:

:) benim de üyeliğim vardı sigortamnete , her kasko yaptırmada yüzde 5 miktarda para puan kazanıyorsunuz...aracı almadan mı yaptırdın @ayslhsyn2861? plakasız oluyor mu?

aracı almadan yaptırdım . öylesine standart bir plaka girdiler. alınca gerçek plakayı bildireceğim. ama sanki ben pahalı mı yaptırdım yaa. 1440 tl . 12 taksit .
  • Onceki aracimin kaskosunu fluence e gecirdim allianz dan 810 tl nasil arkadaslar? Edc kicon fluence.
    Anadolu ve axa daha yuksek teklif verdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru grupama sanirim eski adi basak sigortaydi. Evet araci almadan islemi yapiyor fiyati sabitleyip teslim alinca yururluge sokuyorlar fiyat alabilirsiniz. Siz 1440 sanirim sizinki icon fiyat farkindan kaynaklaniyor olabilir.

• quote:

Doğru grupama sanirim eski adi basak sigortaydi. Evet araci almadan islemi yapiyor fiyati sabitleyip teslim alinca yururluge sokuyorlar fiyat alabilirsiniz. Siz 1440 sanirim sizinki icon fiyat farkindan kaynaklaniyor olabilir.

Yok seninle ayni araci aldım. Sanırım istanbul olması çok farkediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: nican

Onceki aracimin kaskosunu fluence e gecirdim allianz dan 810 tl nasil arkadaslar? Edc kicon fluence.
    Anadolu ve axa daha yuksek teklif verdi.

Süper. Seninde istanbul adres sanırım. Nerede ise benim kablonun yarısı fiyat olmuş

• Bende bugün bursa mais ten megane 3 dcı ıcon 110 bg aracımı aldım.tüm işlemler yarım saat civarı sürdü.Ben plaka işlemlerini kendim yaptırdım.Teslimat tutarını 720 tl eksik yatırdım bu yüzden.Plaka masrafı 190 tl tuttu.720-190=530 tl cepte kaldı yani :) trafik sigortamıda onlar yaptırmış.Ekstra para falan istemediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: blade69

Bende bugün bursa mais ten megane 3 dcı ıcon 110 bg aracımı aldım.tüm işlemler yarım saat civarı sürdü.Ben plaka işlemlerini kendim yaptırdım.Teslimat tutarını 720 tl eksik yatırdım bu yüzden.Plaka masrafı 190 tl tuttu.720-190=530 tl cepte kaldı yani :) trafik sigortamıda onlar yaptırmış.Ekstra para falan istemediler

süpersin yaa, hayırlı olsun :)
  • quote:

Bende bugün bursa mais ten megane 3 dcı ıcon 110 bg aracımı aldım.tüm işlemler yarım saat civarı sürdü.Ben plaka işlemlerini kendim yaptırdım.Teslimat tutarını 720 tl eksik yatırdım bu yüzden.Plaka masrafı 190 tl tuttu.720-190=530 tl cepte kaldı yani :) trafik sigortamıda onlar yaptırmış.Ekstra para falan istemediler

benim anlamadığım bu ankara mais illa biz yapcaz diyo bu nasıl bi iştir ya izmir bursada insanlar kendi yaptırıyo ankara kıllık yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: EynelMefer

quote:

süpersin yaa, hayırlı olsun :)

Teşekkürler..
  • Blade69 hayirli olsun.Allah kaza bela vermesin. arabanin fotograflarini bekliyoruz

• arkadaşlar iigeceler
    değişen şartlarım sonucu arabayı değiştirmeye karar verdim
    bende beyaz megane hb icon edc var
    farkını vererek fluence yapmak istiyorum
    böyle bi takas düşünen varsa cevabınızı bekliyorum
  • althandikmen57
    hangi ithal aracı beklemektesiniz.ben ankara mais e sordum mart ortasını bulur dediler
  • Blade 69 öncelikle aracınız hayırlı olsun,ben anlayamadım daha detaylı anlatırmısınız 720 tl eksik yatırdım dediniz,trafik siğortasını onlar yaptı demişsiniz nasıl oluyor birde Megan İcon için eksik donanım yani 1600 tl yi ne zaman tahsil ediliyorlar araç teslimindemi yoksa daha sonramı bildirecekler.

Ankarada ki mais tescil işlemlerini biz yapacağız diyormuş pilot uygulama olarak 5 şubattan itibaren Ankarada tescil işlemlerinin elekronik ortamda yapılacağına dair medyada haberler çıkmıştı internetten bakabilirsiniz hem zamandan hem paradan tasarruf için tabi Ankara Mais müşteriye biz yapacağız derken sizin menfaatiniz geğeği demiyor demezde aynı bankalar gibi bizi yolunacak kaz gibi görüyorlar oysaki doğru dürüs açıklama yapsalar ki yapacaklarını tahmin etmiyorum o zaman tescil parasını cebe indiremezler arkadaşlar internetten araştırın bu tescil işi dediğiniz çok basit işler ,benim Ankaradakilere tavsiyem doğru dürüs bir açıklama yapmıyorlar ise tescil işlerinizi ısrarla kendinizin takip etmesi yönünde

• Ankara MAİS resmen soygunculuk yapıyor. Araç tescil işlemleri ucuzlayacak derken adamlar arttırdı.
    Oyak sayfasına bu durumu şikayet edelim. Araç tescil masrafına zam yapmışlar birde utanmadan. Üstüne birde üç kuruşluk vekalet parasını bize yıkmaya çalışıyorlar.
  • quote:

Bandrolü kim yatıracak mutlaka sorun benim arkadaşa da size benzer indirim yaptılar ama bandrolü kendi ödeyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhtsaga

Ankara maisten arandım, benden de 84 TL fazla para istediler. Araç Megane icon EDC. Herkezden farklı alıyorlar, nedir bu para bilen var mı? Trafik sigortası için de 303 TL istediler. Diğer arkadaşlarda durum nedir?

Benden de 73 lira fazla istediler. Birde vekalet ücreti ödeyeceğiz.Utanmaz insanlar yolunacak kaz gibi görüyorlar bizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: axisios

quote:

Orijinalden alıntı: alfa147black

Bugün Ankara MAİS'teydim.
    Aracınızın plaka işlemlerini bizzat yapmanıza izin vermiyorlar.
    Birde 73 lira masraflar artmış.
    O da yetmedi birde vekalet ücreti istediler.

vekalet için erdikleri üzerinde isimlerin yazılı olduğu bi kağıt var.onu biz noterde yaptırıp mais e mi yolluyoruz

aynen öyle. araç işlemleri ucuzlayacak derken yaptıkları tam soygunculuk.
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.