DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Eski sevgilim mesaj attı
27
Cevap
0
Favori
3.113
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Eski sevgilim mesaj attı
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1006 Mesaj
      30 Ekim 2012 19:44:29
      Ekim 2010'da çıkıp Aralık 2011'de ayrıldığım eski sevgilim bugün bana iki tane mesaj attı.

Bu sene de çıkmak istedim ama o istemedi zorla 3-4 gün çıkmıştık. Erkeklerden soğuduğunu ve kimseyle çıkmak istemediğini söylemişti bana 1.5 ay önce. Ve bunu dedikten 2-3 gün sonra onun eski sevgilisiyle çıktığını öğrendim. Benim arkadaşım var kız onun da yakın arkadaşıydı bir zamanlar konuşmuşlar. Çocuk benim için ağladı beni çok seviyor vs. gibi mal mal şeyler söylemiş. Dolayısıyla beni istemiyordu artık ben de onu sildim.

Bugün dersane önünde arkadaşımla sigara içiyorduk. Eski sevgilim yanında 2 arkadaşıyla geçti ve beni gördü. Göz göze gelmedik ama gördüğünü biliyorum. O dersaneden çıkmış gidiyordu eve. Benim dersim vardı. Bu beni görmesinden yaklaşık 2 saat sonra '(ismim)?' diye mesaj attı. Cevap vermedim. Veremedim daha doğrusu smsim yok. Sonra ikinci mesajı şu:

'Merak etme diyeceğim bir şey yok sadece kendine zarar vermen cidden hiç hoşuma gitmedi ama senin hayatın kendine iyi bak.'

1.5 ay önce beni istemiyordun benimle çıkmamak için erkeklerden soğudum bahanesini gösteriyordun. Şimdi ne oldu da kendime zarar vermem hoşuna gitmedi?

Bir de niye mesaja merak etme diye başladın, neyin kaygısındasın?

Beni istemediği halde neden zarar vermem hoşuna gitmedi sizce? Muhattap olmak istemediğim için sizden fikir almak istiyorum.

Beni istemiyorsan 'Ne hali varsa görsün' de geç. Mesaj atmanın anlamı ne?

Benim tahminim üstte yazdığım(2-3 gün sonra eski sevgilisiyle çıktı dediğim) eski sevgilisiyle ayrıldı ondan bana mesaj atıyor.

Diesel PoweR
      Volkswagen Passat 1.6 TDI Comfortline '13 Dark Blue
    • Yüzbaşı
      706 Mesaj
      30 Ekim 2012 19:51:16
      Sana sulanmanin ilk adimlari bunlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      434 Mesaj
      30 Ekim 2012 19:52:34
      yok o oldu yok şu oldu da falan da filan da ? öyle olsa ne olacak kardeşim,bırak ne ugraşıyorsun böyleleriyle...neyin peşindesin yani,sana yalan söylemiş sonra da sırt dönmüş sen de hala böyle mesajlarını kafaya takıyorsun..ona hiçbir şey yazma,bırak ne hali varsa görsün.

''sevecegim bir gün tekrar,biliyorum..çok daha büyük bir aşkla,çok daha iyi birini,çok daha güzel sevebilecegim..bana her şeyi unutturacak birini,mutlaka sevecegim..''
    • Yüzbaşı
      667 Mesaj
      30 Ekim 2012 20:52:40
      seni cepte tutmak istiyor ne olur ne olmaz hiç boşta kalmıyayım mantığı

İnanç bir tarladır, hedefi olanların sürdüğü
      Gülmek bir mükâfattır, ağlayan gözlerin gördüğü
      Ölüm bir karanlıktır, tüm ışıkların söndüğü
      Madalyon 2 taraflıdır, iyi ve kötünün böldüğü
    • Binbaşı
      1195 Mesaj
      30 Ekim 2012 20:54:39
      Mesaj falan atma biraz gururun varsa.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      30 Ekim 2012 21:34:35
      kimsin ? tarzında mesaj at mal gibi kalsın ayrıca sakın onunla sevgili olma ihtimalini aklına bile getirme reddet ki havalı ol

Biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız...Hepimiz heba oluyoruz...Bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş...Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz...Nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz... Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız...Bir amacımız yok; ne büyük savaş ne de büyük bir buhran yaşadık...Bizim savaşımız ruhani savaş... Ve bunalımımız kendi hayatlarımız...

• Er
      0 Mesaj
      30 Ekim 2012 21:37:05
      cevap verme mesajlarina bosver
      kizin naptigi belli degil

• Yarbay
      2266 Mesaj
      30 Ekim 2012 22:34:35
      Kararsiz insanlardan hic haz etmem bosver cevap verme o kiz sadece seni uzer.

• Yüzbaşı
      387 Mesaj
      30 Ekim 2012 22:38:49
      Traaaş, geçiniz.

• Çavuş
      76 Mesaj
      30 Ekim 2012 23:45:27

quote:

Orijinalden alıntı: HemşirEmre

kimsin ? tarzında mesaj at mal gibi kalsın ayrıca sakın onunla sevgili olma ihtimalini aklına bile getirme reddet ki havalı ol

+1967 Hocam ne guzel soylemissin,kiz seni yedekte tutmak istiyor hocam,bunlar sana yavsamasinin ilk adimlari,gururluysan arkadasin dediginin aynisini yap cunku bu kezbanlar herseyi hakediyo!

The only reason is that they dont want a strong TÜRKİYE.
    • Yarbay
      2904 Mesaj
      31 Ekim 2012 01:54:04
      Kızın yaptığını sana anlatayım.İlk mesajda sana yem atmış.Cevap gelmeyince ikinci mesajda kendi egosunu kurtarmak için hala onun peşindeymişin gibi bir mesaj atmış ve zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışmış.
      Bence ya hiç cevap verme ya da kimsin de.

• Yarbay
      2078 Mesaj
      31 Ekim 2012 02:12:41
      quote:

Orijinalden alıntı: Indigo

Kızın yaptığını sana anlatayım.İlk mesajda sana yem atmış.Cevap gelmeyince ikinci mesajda kendi egosunu kurtarmak için hala onun peşindeymişin gibi bir mesaj atmış ve zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışmış.
      Bence ya hiç cevap verme ya da kimsin de.

Aynen bunu diyecektim. Ve "senin hayatın kendine iyi bak" diyor, yani karışmam diyor ama arkasından "kendine zarar vermen cidden hiç hoşuma gitmedi" diyor. Ayrıca madem diyeceğin bişey yok ne diye mesaj atıyorsun? Kendi ile çelişiyor arkadaşım. Senin anlayacağın, kız boşlukta olduğu için sana iş atıyor. 2. sms'i de durumu toparlamak için atmış. İyi ki sms'in yokmuş cevap atmamışsın. Bundan sonra da atma sakın. Kezban kokusu alıyorum.

• Yüzbaşı
      436 Mesaj
      31 Ekim 2012 07:03:37
      valla ben olsam'' sanane kızım ısıne bak senı ılgılendırırmı bır daha da rahatsız etme benı derdım'' kızın yaptıklarından sonra yanı bılmıyorum bana boyle bır karaktersızlık yapacak hıc affetmem yıne de senı yanlıs yonlendırmım benım dusuncem boyle saygılar.

• Binbaşı
      1098 Mesaj
      31 Ekim 2012 07:30:57
      hocam bende de bi durum var kızın sevgilisi var kız habire beni kesiyor gidip konuştum seni seviyorum falan dedim sonra bu diyor ki ben senin üzülmeni istemiyorum üzülmene üzülüyorum diyor tam 2 ay oldu 2 aydır hala aynı şeyi diyor. bu kızların hepsi aynı. seni düşünüyomuş sana değer veriyomuş gibi göstermeye çalışıyolar

• Binbaşı
      1006 Mesaj
      01 Kasım 2012 12:53:23
      up

Diesel PoweR
    • Yüzbaşı
      358 Mesaj
      01 Kasım 2012 16:12:25
      Onunla birlikteyken sigara içmiyordun heralde..

sigara içtiğini görünce belki o anlamda ' kendine zarar vermen hoşuma gitmedi. ama senin hayatın karışamam ' demiş.

ilk msjı na cvp vermediğinden dolayı da ' merak etme diyeceğim bişey yok' demiş.

kısaca kız seni düşünüyo değer veriyo ama tekrar birlikte olmayı düşünmüyo gibi .

• Yüzbaşı
      435 Mesaj
      01 Kasım 2012 16:32:01
      Senin yedek kulübesine almak istiyor.

İlk 11 kişiden biri bile değilsin

Taraf olmaktansa bertaraf olmayi tercih ederim...
    • Android Beta Kullanıcısı
      2139 Mesaj
      01 Kasım 2012 17:36:43
      Afedersin ama cok burnu havada
      Kendi kendine egosunu yukseltmis onun yuzunden kendini harap ediyosun sanmis..

-BU İMZANIN KURAL DIŞI OLMADIĞI KANITLANMIŞTIR. ----İNCELEMEK İSTERSEN TIKLA----

" 8 Ocak 2009 Perşembe" Bitmesini istemediğim en güzel yolcuğun ilk adımı "
      Enermax Chakra - Amd Phenom II x4 965 @4.0 Ghz - Gigabyte M720-US3 - Asus Direct Cu II 7870 v2 - 8gb KHX 1066MHZ - 1Tb Samsun Hd103SJ | Logitech Z906 ALFA 1 Watt Awus036h - Samsung PL20 14.2Mp

ACER EXTENSA 5635G - İntel Cduo T6570 2.1 ghz 2Mb - Nvidia G105m 512Mb - 2Gb Ram - 15.6'' HD LED LCD - 250Gb Hdd
      Corel Draw || Adobe Photoshop || Adobe Illustrator || Quark Express || Macromedia Flash || Solid Works
      İşlemci OVerclock'um | Hd6850 Overclock'um | 8500GT Overclock'um | Enermak Chakra Kasa Modum
      | Webmaster MT
    • Yarbay
      4435 Mesaj
      01 Kasım 2012 20:33:22
      balıklama atlarsan seni cebe koyar elinde bir süre daha tutmuş olur, hiç sallamaz bir de terslersen büyük ihtimal hiçbir şey olmaz, ama biraz mesafeli arkadaş şeklinde yaklaşır çok üstelemezsen birşeyler çıkar

• Android Beta Kullanıcısı
      918 Mesaj
      01 Kasım 2012 21:32:02
      Kardeşim bu tarz olaylarda dışardan konusmak basittir
      ama benimde böyle tecrübelerim oldu
      sana tavsiyem seni sevseydi yanında olurdu unutma canı sıkılınca bir başkası seviyor diye hele heleki eski sevglisi için seni bırakıp ona gidiyorsa sen bir problem yok hiç kafana takma
      sorun o kızda eğer konusmaya devam edersen ve unutma seninde psikolojini bozacaktır
      o su an boşlukta ve triplerini çekecek birini arıyor bunun içinde ideal adam olarak seni görüyor
      sakın dostum uzak kal
      inan tecrübeyle sabittir
      ben yaptım acıdım seviyorum diye gittim sen yapma sonunda gene senin canın sıkılır
      hem sana kız mı yok daha gençsin hiç unutma daha neler göreceksin
      unutma Allah katında bile erkekler daha üstündür kadınlar erkeklere hizmet ve yanlızlık çekmesin diye yaradan tarafından gönderildi
      sen yokken neler yaptıgını nerden bileceksin salla gitsin hatta
      mor edecek bir iki laf çak ki yüz bulamazsın gitsin baskasına ızdırap olsun sana değil

• Teğmen
      239 Mesaj
      01 Kasım 2012 21:45:43
      Sakın cevap verme.Belli ki o çocuktan ayrılmış seni yedekte tutmak istiyor.hatta biraz egoistsen muhabbeti oraya getirip kızı sen reddedebilirsin

D90 # 18-105 # 50 f/1.8 # Galaxy Ace # dv600

DHSergi
    • Binbaşı
      1006 Mesaj
      04 Kasım 2012 22:17:44
      up

Diesel PoweR
    • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 11 saat 33 dakika kadarı kaldı.
      04 Kasım 2012 22:45:13
      Olayın özeti birkaç aydır kesik yemiştin, yeniden ilk 11desin.

Ne mutlu TÜRK'üm diyene!
    • Yarbay
      2047 Mesaj
      04 Kasım 2012 22:57:22
      quote:

Orijinalden alıntı: CAN KIRIKLARI

Kardeşim bu tarz olaylarda dışardan konusmak basittir
      ama benimde böyle tecrübelerim oldu
      sana tavsiyem seni sevseydi yanında olurdu unutma canı sıkılınca bir başkası seviyor diye hele heleki eski sevglisi için seni bırakıp ona gidiyorsa sen bir problem yok hiç kafana takma
      sorun o kızda eğer konusmaya devam edersen ve unutma seninde psikolojini bozacaktır
      o su an boşlukta ve triplerini çekecek birini arıyor bunun içinde ideal adam olarak seni görüyor
      sakın dostum uzak kal
      inan tecrübeyle sabittir
      ben yaptım acıdım seviyorum diye gittim sen yapma sonunda gene senin canın sıkılır
      hem sana kız mı yok daha gençsin hiç unutma daha neler göreceksin
      unutma Allah katında bile erkekler daha üstündür kadınlar erkeklere hizmet ve yanlızlık çekmesin diye yaradan tarafından gönderildi
      sen yokken neler yaptıgını nerden bileceksin salla gitsin hatta
      mor edecek bir iki laf çak ki yüz bulamazsın gitsin baskasına ızdırap olsun sana değil

Adamsın.

Frostmourne hungers...
    • Binbaşı
      1834 Mesaj
      05 Kasım 2012 08:52:26
      quote:

Orijinalden alıntı: lonewolf61

Alıntıları Göster

+1967 Hocam ne guzel soylemissin,kiz seni yedekte tutmak istiyor hocam,bunlar sana yavsamasinin ilk adimlari,gururluysan arkadasin dediginin aynisini yap cunku bu kezbanlar herseyi hakediyo!

+3934

Olamaz mı Olabilir ... Mükemmel olan müslümanlar değil İslamiyettir
    • Yüzbaşı
      284 Mesaj
      05 Kasım 2012 21:01:10
      hiç uğraşma takma s.ktr et. Klasik Türk kezbanı.

hristu.net
    • Onbaşı
      38 Mesaj
      05 Kasım 2012 22:16:36

quote:

Orijinalden alıntı: 4nt0ny

Sana sulanmanin ilk adimlari bunlar...

Teshis dogru. +1000

DH Motorola Atrix Kullanıcıları
    • Binbaşı
      1006 Mesaj
      06 Kasım 2012 19:24:51
      quote:

Orijinalden alıntı: Raybon5879

Alıntıları Göster

Teshis dogru. +1000

mesaj 30 ekim'de geldi ama ondan sonra hiç mesaj atmadı sulanmayacak galiba

Diesel PoweR
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Eski sevgilim mesaj attı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.