Şimdi Ara

Pectus Excavatum ( Kunduracı Göğsü ) - Nuss Ameliyatı oldum , Video-Resim (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
466
Cevap
30
Favori
70.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Chirico

Hocam kunduracı göğsü sıkıntısımı vardı sende ?

evet
    tip terimi olarak : Pectus Excavatum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1342

quote:

Orijinalden alıntı: Chirico

Hocam kunduracı göğsü sıkıntısımı vardı sende ?

evet
    tip terimi olarak : Pectus Excavatum

Hocam büyük geçmiş olsun inşallah sağlığına hızla kavuşurusun.Doğuştan gelen bu şekil bozukluğu gerçekten insanı ergenlik döneminde çok huzursuz ediyo.Benimkiyle ben yaşamaya alıştım artık sporla görüntüyü en aza indirgedim.Ama şu vakum olayına aklım yattı hiç gördün mü veya doktorlar bu konuda ne diyor tekrar geçmiş olsun.
  • Büyük gecmis olsun daha Yasin genc ameliyat komplikasyon olmadan gecmis anladığım kadarıyla inşallah iyileşme surecindede bir sorun çıkmaz.

Bide death note U izledinmi bilmiyorum ama gördüğümde direk l dedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1mpossible

Büyük gecmis olsun daha Yasin genc ameliyat komplikasyon olmadan gecmis anladığım kadarıyla inşallah iyileşme surecindede bir sorun çıkmaz.

o ne demek

• quote:

quote:

Büyük gecmis olsun daha Yasin genc ameliyat komplikasyon olmadan gecmis anladığım kadarıyla inşallah iyileşme surecindede bir sorun çıkmaz.

o ne demek

Anime ismi hocam izleyebilirsiniz izle ne ima etmek istediğimi anlarsın hemde kafa dağıtırsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

o ne demek

Anime ismi hocam izleyebilirsiniz izle ne ima etmek istediğimi anlarsın hemde kafa dağıtırsın.

şimdi anladım ya anıme karakteriymis :D
    doğrudur benziyorum :)
    bu aralar sadece discovery science izliyorum ya sıkıntımı sadece o alıyor :D

• quote:

benim göğüste dışarı doğru çıkık bilgi verebilir misin biraz bana ne yapmam gerek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selamkardeş -- 23 Kasım 2012; 22:43:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selamkardeş

quote:

benim göğüste dışarı doğru çıkık bilgi verebilir misin biraz bana ne yapmam gerek ?

göğsüne tekme attırt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acceleration

quote:

Orijinalden alıntı: selamkardeş

quote:

göğsüne tekme attırt

denedim olmuyor :(
  • Hocam aynı ameliyatı bende olmak istiyorum vücut geliştirme yaptığım için çökülük iyice göze batmaya başladı ama korkmuyorda değilim ameliyattan 3 ay sonra tekrar vücut geliştirmeye başlamak istiyorum bu mümkünmü acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Özarslan

Hocam aynı ameliyatı bende olmak istiyorum vücut geliştirme yaptığım için çökülük iyice göze batmaya başladı ama korkmuyorda değilim ameliyattan 3 ay sonra tekrar vücut geliştirmeye başlamak istiyorum bu mümkünmü acaba

Maalesef, 8 ay dedi bana doktorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Özarslan

Hocam aynı ameliyatı bende olmak istiyorum vücut geliştirme yaptığım için çökülük iyice göze batmaya başladı ama korkmuyorda değilim ameliyattan 3 ay sonra tekrar vücut geliştirmeye başlamak istiyorum bu mümkünmü acaba

Maalesef, 8 ay dedi bana doktorum

bu süre kişiden kişiye değişiyormu yoksa herkese verilen süremi ?

çünkü 8 ay benim için çok uzun bir süre bir buçuk yılımı çöpe atmış olurum
  • 32. Gün bugun,
    Gecen hafta cok agrim oldu, doktorum dayanamayacaksam cikartmamiz gerektigini soyledi ama 6. haftadan sonra agrilarin buyuk oranda azaldigini belirtti ( diger hastalara dayanarak ) .Suan gecen haftaya gore iyiyim, ama bar'ın cikartilabilecek olmasi korkusu beni benden aliyor
    Sonucta vucudunuzda bir problem var ve tek ayni zamanda acili agrili bir operasyondan sonra tekrar ayni problemle yasamak zorunda kalabilirsiniz hem de yaninda yara izleriyle .
    Ins boyle bir durum olmaz, olursa psikolojimi dusunemiyorum .

Olacak arkadaslara onerim : Cok cok iyi dusunun ...

• quote:

32. Gün bugun,
    Gecen hafta cok agrim oldu, doktorum dayanamayacaksam cikartmamiz gerektigini soyledi ama 6. haftadan sonra agrilarin buyuk oranda azaldigini belirtti ( diger hastalara dayanarak ) .Suan gecen haftaya gore iyiyim, ama bar'ın cikartilabilecek olmasi korkusu beni benden aliyor
    Sonucta vucudunuzda bir problem var ve tek ayni zamanda acili agrili bir operasyondan sonra tekrar ayni problemle yasamak zorunda kalabilirsiniz hem de yaninda yara izleriyle .

Hocam doktorda bi olasılıktan bahsetmiş siz kotu dusunmeyin

• allah yar ve yardımcın olsun kardesim gecmiş olsun
  • quote:

32. Gün bugun,

dostum nasılsın ? durumlar nasıl ? iyisin inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kukaraça

quote:

32. Gün bugun,

dostum nasılsın ? durumlar nasıl ? iyisin inşallah.

Tam iyiye gidiyorum diyordum şimdi grip oldum öksürük falan kabir azabı çektiriyor resmen...

Bakalım gripten sonra neler olacak

• 14. hafta oldu, gayet iyiyim .
    20. haftaya doğru spora başlamaya karar verdim, kendimi çok iyi hissediyorum çünkü.

Ağrılarım tamamen bitti, normal halimden hiç farkım yok.

Çok pişman olmuştum ilk 2 ay çektiğim acılardan dolayı, iyi ki olmuşum ameliyatı.
  • quote:

14. hafta oldu, gayet iyiyim .
    20. haftaya doğru spora başlamaya karar verdim, kendimi çok iyi hissediyorum çünkü.

Çok pişman olmuştum ilk 2 ay çektiğim acılardan dolayı, iyi ki olmuşum ameliyatı.

hocam senin adına sevindim bende univi kazanır kazanmaz olmayı düşünüyorum, ilk zamanlar tavsiye etmiyodun peki şimdi tavsiye ediyomusun ? birde ben şuan hafifden omuzlarım kambur duruyo bu olay ameliyatdan sonra düzeliyo mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rammstein

quote:

14. hafta oldu, gayet iyiyim .

hocam senin adına sevindim bende univi kazanır kazanmaz olmayı düşünüyorum, ilk zamanlar tavsiye etmiyodun peki şimdi tavsiye ediyomusun ? birde ben şuan hafifden omuzlarım kambur duruyo bu olay ameliyatdan sonra düzeliyo mu ?

Çok ağrı çekiyorsun ama 2, 2.5 ay sürüyor.
    Göze alabiliyorsan ol bence ameliyatı, fiziksel olarak tamamen düzeliyorsun.
    Şuan sadece bel ağrım var, o da normalmiş zamanla azalıcak inş.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.