Şimdi Ara

TURKCELL SARI KUTU KAMPANYASI (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.852
Cevap
33
Favori
208.889
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ne sacma seydir ya dün bp için basvurduk yuklemedikleri gibi 1250 puanimizin ustune yattilar bugun de tukenmis hem 1250 puandan olduk hem de kampanya tukendi lanet olsun turkcell'e iyi ki zamaninda aveaya gecmisim de kurtulmusum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elensar77

Ben internetten aktif ettim, 3000 puanım var gözüküyor şuan.
    Şimdi bp ye gittiğimde ne yapmam lazım?
    Direk adama kartı vereyim çeksin mi?
    3000 puan karşılığı 30tl mi?

bp ye gidip önce markete bp kartını veriyosun 30 tl akaryakıt fişi veriyo sana sonrada pompaya gidip fişi verip yakıtını alıyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3phisto

quote:

Orijinalden alıntı: unicornik

Arkadaslar bilen biri cevaplarsa sevinirim ben dun gece bp icin mesaj attim ama bugun clup kart aldim simdi kart numarami yollasam 30tl benzin yuklenir mi?

zaten puanın silindiği için şansını denemende fayda var, muhtemelen başarılı olacak.

İnşallah hocam babama benzin var dedik mahcup olmam inşallah:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar ben 2 tane sinema bileti aldım fakat alındıda gözüküyor şimdi sinemaya gittiğimde benim bu bileti aldığımı nerdden anlıcaklar numaramımı vericem ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanduran

Bp tükendi gözüküyor. Ben 3 tane aldım 90 tl'lik hepsini aynı anda benzin alabiliyormuyuz?

tükendiyse alamazsın artık,gitti 90 liralık puan...
  • Turkcell Mağaza İndirim Çekiyle İlgili Bilgi:

arkadaşlar bildiğiniz üzere dün turkcell mağazada aksesuar ürünlerinde geçerli 20 tl hediye alabiliyorduk.Bugün müşteri hizmetleriyle twitter üzerinden görüştüm önce bana ödeme sayfasında indirimimi kullanabileceğim söylendi bende ısrarla şifre girebileceğim bir alan yok diyerek ekran görüntüsü ilettim.En sonunda bana söylenen yarın indirim şifrelerimizi kullanabileceğimiz oldu.İlgili arkadaşlarımı bilgilendirmiş olayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CloserTR

quote:

Bp tükendi gözüküyor. Ben 3 tane aldım 90 tl'lik hepsini aynı anda benzin alabiliyormuyuz?

biraz önce 30 tl lik mazot aldık, 60 tl lik vardı kartta izin vermediler yarın alırsınız dediler içinde puan gözüküyo kartın.
  • 750 puana aldık sinema bileti,tebrikler aldınız dedi,sifre falan gelmedi,sonramı geliyor?????
  • quote:

Orijinalden alıntı: CloserTR

quote:

Eğer aldıysa şimdiden alabilir, bundan sonra alanlar için artık geçti.
  • 20 tl turkcell mağaza çeki kalktımı?
  • Hay ... ! Tam koton u alırken tükendi yazdı. Şansıma s................!
  • turkcell sonunda kendi müşterilerini tutmanın yolunu buldu eskiden hep diğer hatlardan geçenlere iyi kampanyalar yapıyordu şimdi...
  • 5151 puanı varmış annemin uçak bileti işime gelmedi 8 sinema bileti geri kalanıda kahve dünyasının kahvesini alayım bari
  • kotan - tükendi

bp - tükendi

ikea -tükendi

aksesuar indirimi hiç görünmüyor

dedim ben size bunların yapacağı kampanya bu kadar olur

bp den gittik kart çıkarttık tam hediye seçeceğiz - BİTTİ - eee ne olacak şimdi ? madem puan verdiniz niye herkese eşit bir kampanya yapmıyorsunuz ,puanı olduğuna göre şimdi bu puanları ne yapacağız ?

puanın da sende ...... turkcell ????
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudeboytr

20TL aksesuar indirimi vardı ne oldu ya kaldırılmış mı :D

Bende onu arıyorum. İlk defa işe yarar bişey vardı oda kayboldu.

Bide 31 ekim 2013 te bitecekmiş, ürünler yenilenecekse güzel ama liste buysa yine saçma bir iş olmuş.
  • IKEA tükenmiş.. klasik Turkcell diyecem kızanlar olucak

Sinema biletleri tükenmesinde bari
  • sitede tükendi yazıyor ama bp için tr10 yazıp 2222 ye gönderirseniz alınabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertaga

sitede tükendi yazıyor ama bp için tr10 yazıp 2222 ye gönderirseniz alınabiliyor.

öylede tükendi diyor. siz ne zman aldınız ben 10dk önce denedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben dün akşam turkcell 20 tl aksesuar indirimi aldım, kodum elimde mevcut fakat alışveriş esnasında bunu girecek yer bulamıyorum.Nereye girecez bu kodu, biri belirtirse sevinirim.Kulaklık alıcam ödemeye geliyorum, fakat kodu girecek yer yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

Turkcell Mağaza İndirim Çekiyle İlgili Bilgi:

arkadaşlar bildiğiniz üzere dün turkcell mağazada aksesuar ürünlerinde geçerli 20 tl hediye alabiliyorduk.Bugün müşteri hizmetleriyle twitter üzerinden görüştüm önce bana ödeme sayfasında indirimimi kullanabileceğim söylendi bende ısrarla şifre girebileceğim bir alan yok diyerek ekran görüntüsü ilettim.En sonunda bana söylenen yarın indirim şifrelerimizi kullanabileceğimiz oldu.İlgili arkadaşlarımı bilgilendirmiş olayım.

Bende müşteri hizmetlerini aramayı düşünüyordum haber verdiğiniz iyi oldu.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.