Şimdi Ara

TURKCELL SARI KUTU KAMPANYASI (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.852
Cevap
33
Favori
208.891
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • starcity outlete bilgi gelmiş ama kampanyayı başlatmamışlar daha başlatmak içinde mail bekliyorlarmış
  • bp konusunda hala gelişme yok herhalde. Dün müşteri hizmetlerini aramıştım bekleyin yüklenecek yazmıştı. bp club kartlarını kontrol ettim hala yüklenmemiş. Turkcell altyapısını hazırlamadan kampanya başlatmış eline yüzüne bulaştırmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

ben mağazayı ve müşteri hizmetlerinin aradım az önce denedik olmadı dedi mağazadakiler mh de olmuyor dedi

hangi magazayı aradınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdogan69

quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

quote:

Orijinalden alıntı: erdogan69

Evet 2 .mesaja veriyorum. mesaj 8081 den geliyor.zaten mesajda bu mesaja bp card numaranızı yazarak ücretsiz cevap veriniz diyor... nasıl iş anlamadım...

Aynen ben de zorlukla buldum kartı, 8081 den gelen 2. smse reply yaparak sadece 16 haneli kart nosunu boşluk bırakmadan yazıp gönderiyorum ama hiçbir cevap gelmiyor, hem de 2 kere attım sms.

Ben en az 7-8 kez attım ama nafile... şu mesaj geldi birkaç kez...

"lütfen kampanyadan faydalanmak için 2222'ye TR10 BP yazarak mesaj gönderiniz.talebinizin olumlu sonuçlanması durumunda kart numraanızı 8081 e gönderebilirsiniz..."

bu mesaj geliyor, mesajda denilen yapıyorum yine olmuyor, bu sefer de kampanyalar ile ilgili şu numarayı arayın diye yardım mesajı geliyor....

Oh be sonunda bir cevap geldi, "Talebiniz alınmıştır, en kısa sürede iletmiş olduğunuz BP kartınıza puan yüklemeniz yapılacak ve sms ile bilgi verilecektir" Yarın kullanırım artık, herkeste benzer sıkıntılar oluyorsa, hemen 1 günde bitme gibi bir tehlike olmaz sanırım.

• hediye sepetime tıklıyorum ancak açılmıyor. bu hatayı alan baska kisiler var mı ?
  • Aksam sinemaya gidip burgeri yiyip ustune kahve icebilirmiyiz simdi giden biri solesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanduran

Burger King kampanyasının adını ''Burger King'de 1 Menü Alana 1 Menü Hediye'' olarak değiştirdiler. 1 menü almamız gerekiyormuş yani. Ama zaten bir menü alana bir menü hediye normalde. Peki sinema içinde aynı şey mi geçerli? Sinema bileti alan var mı?

yok sinemada direk şifreyi söyleyip ücretsiz film izlenebilir.. onunla ilgili başka bi açıklama yok çünkü.. ben 4 tane aldım valla
  • 3980 puan var acaba ne alsam
  • 11.10.2013 e kadar devam edicek diyo, muhtemelen yeni hediyeler gelir yada stoklar 0 lanır diye düşünüyorum. Biraz bekleyelim de puanlar boşa gitmesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar1457

Bi kampanya yapiyolar kullandiamak icin kivraniyorlar yapma kAmpanya ozman zorlami

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanduran

Burger King kampanyasının adını ''Burger King'de 1 Menü Alana 1 Menü Hediye'' olarak değiştirdiler. 1 menü almamız gerekiyormuş yani. Ama zaten bir menü alana bir menü hediye normalde. Peki sinema içinde aynı şey mi geçerli? Sinema bileti alan var mı?

çok saçma ya dün böyle değildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donnie.Brasco

quote:

ben mağazayı ve müşteri hizmetlerinin aradım az önce denedik olmadı dedi mağazadakiler mh de olmuyor dedi

antalya özdilek
  • 2730 Puan, 9 Senedir Turkcell abonesiyim. 60 TL'lik benzin alıyorum, yani 2 aylık faturam. Allah razı olsun Turkcell.
  • sarıkutu yazıp gönderdim neyse puanlarım geldi,hemen kullanalım mı bekliyelim mi yoksa son gün falan varmı ya da yeni hediyeler gelir mi

edit:ayrıca bu sıcak kahve falan bu işler tırt gidip oraya kodum var geçiyor mu şunu alacam falan kim uğraşır böyle işlerle,burger vardı onda da bir menü almak gerekiyormuş,arabam da yok en iyisi koton geldi onda da mağazalara bilgi gitmemiş galiba kesinleşirse buraya yazarsanız iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabrizo -- 31 Ekim 2012; 13:06:47 >
  • quote:

quote:

quote:

antalya özdilek

bende puanların tamamına koton hediye çeki alacağım.

antalya özdilekte geçerli mi??
    siz sordunuz mu??
  • Bu hediyelerden aldığımızda hediyelerimizi bir başkasına verebiliyor muyuz ? Örneğin internet paketi aldığımız bir başkasına verebiliyormuyuz bu paketi ? Bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mihmander

quote:

quote:

quote:

antalya özdilek

bende puanların tamamına koton hediye çeki alacağım.

antalya özdilekte geçerli mi??
    siz sordunuz mu??

geçerli ama birleşmiyor dediler örneğin 3 tane 30 tl lik kodunuz var 90 tl lik bir üründe üçünü birden kullanamıyorsunuz

• ARKADAŞLAR BEN Bİ YÖNTEM BULDUM SİZCE NASIL YERMİ
    ÖRNEĞİN 3 TANE 30 TL LİK KODUMUZ VAR BU KODLARI 30 TL ÜZERİ Bİ ÜRÜNDE KULLANCAZ AYRI AYRI DAHA SONRA BU ÜRÜNLERİ GÖTÜRÜP AYNI ANDA İADE ETCEZ TOPLAMDA 90 TL LİK ÜRÜN ALCAZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calculus07 -- 31 Ekim 2012; 12:31:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HDelipoyraz

Bu hediyelerden aldığımızda hediyelerimizi bir başkasına verebiliyor muyuz ? Örneğin internet paketi aldığımız bir başkasına verebiliyormuyuz bu paketi ? Bilgisi olan var mı?

Kendi Puanlarımla arkadaşıma, yakınıma Sarı Kutu'dan hediye seçebilir miyim?

Konuşma,mesajlaşma, Internet ve Servis hediyelerini sadece kendi hattınız için kullanabilirsiniz.

Alışveriş& Deneyim ve Cihaz Hediyelerini başkasına hediye edebilir miyim?

Dilerseniz marka ve cihaz hediyelerinizi, cep telefonu numaranızı ve size gelen şifreyi vererek başkasına hediye edebilirsiniz.
  • kahve dünyasını kullanan var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.