Şimdi Ara

TURKCELL SARI KUTU KAMPANYASI (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.852
Cevap
33
Favori
208.892
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4844 peder beyin 4653 annemin 2000 küsür benim. Yeni hediyeler gelsin çok pis sömüreceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Ben tek BP club karta 180 TL lik akaryakıt yüklettim.Sorun olmaz değil mi?Sonra bir karta sadece 30 TL yüklenebiliyor demesinler.

kartına puan olarak yüklendiyse sıkıntı olmaz. İş bitmiştir.
  • 4800 puan
  • Hanıma KOTON şifresini verdim bugün, belki kullanır diye. Alışverişten sonra şifreyi söylemiş, 10 TL indirim yapmışlar sadece. 30 TL olacaktı deyince, şifreyi girince öyle çıkıyor demişler.

Ulan Turkcell, senden gelecek hayır Allah'tan gelsin zaten. Artık kızmıyorum da, gülüyorum sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

KOTONLAR ELDE PATLADI ARKADAŞLAR HERKES ŞİKAYETVAR A OYLE Bİ KÖTÜLESİNKİ TÜRKCELLİ BİDAHA KENDİNE GELEMESN KARAKTERSZLER BU KADAR LAKAYT BİR FİRMA OLAMAZ SİTEDE KOTON STOĞU BİTİNCE KAMPANYAYIDA BİTİRMİŞLER MAĞAZADAKİ YETKİLİLERE MAİL ATMIŞLAR KAMPANYA BİTTİ DİYE ÇEKLERİ KULLANDIRTMIYORLAR

Mağazada sığır çalıştırıyorlarmış galiba Kampanya bitti derken yeni kod alma olayı bitmiştir yoksa alınan kodlar geçerliliğini koruyor
    bildiğim kadarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isviçreli bilim adamı -- 31 Ekim 2012; 19:22:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkaplan

quote:

Ben tek BP club karta 180 TL lik akaryakıt yüklettim.Sorun olmaz değil mi?Sonra bir karta sadece 30 TL yüklenebiliyor demesinler.

Bende diyorum bize niye kalmadı meğersem herkez sömürmüş benzini :)))

3 telefondan gelen puanlarla oldu bu.Ben yaptım 5 dakika sonra BP kampanyası bitti.

quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

İnşallah öyledir.Yarın bir bakacağım puanlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicomedian

Hanıma KOTON şifresini verdim bugün, belki kullanır diye. Alışverişten sonra şifreyi söylemiş, 10 TL indirim yapmışlar sadece. 30 TL olacaktı deyince, şifreyi girince öyle çıkıyor demişler.

Ulan Turkcell, senden gelecek hayır Allah'tan gelsin zaten. Artık kızmıyorum da, gülüyorum sadece.

Ben hiçbirşey anlamadım bu sarı kutu işinden...
    Madem birşeyler vermeye niyetiniz yok neden durduk yerde icat çıkarttınız?
    Konuyu açan arkadaşımız sağolsun, ben erken haberi olup değerlendirenlerdenim ama çoğunluk için sıkıntı oldu bu kampanyaları.
    Prestij kaybetmek için kampanya mı yapılır?

• quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

quote:

Orijinalden alıntı: nevrotikstar

4GB TOSHIBA Micro SD alacaktim bitmis dediler... bugun var ama ceki girecegim yer yok... magaza.turkcell.com zirvaliginin ceki 1 gunlukmu? artik seceneklerde bile yok...

beklemelisin dostum bizzat görüştüm kendileriyle

herkese mi böyle? iyi bari sövgülü mail yazmadan öğrenmem iyi oldu...
  • 5148 Puan var. Ama ne yapacağım bilmiyorum. Bu kampanya ile rahmetli Neşet Ertaş'a yaptıkları saygısızlıktan sonra ikinci bir karizma sarsıntısı yaşayacaklar anladığım kadarıyla.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

quote:

4GB TOSHIBA Micro SD alacaktim bitmis dediler... bugun var ama ceki girecegim yer yok... magaza.turkcell.com zirvaliginin ceki 1 gunlukmu? artik seceneklerde bile yok...

beklemelisin dostum bizzat görüştüm kendileriyle

herkese mi böyle? iyi bari sövgülü mail yazmadan öğrenmem iyi oldu...

abi seni beni yok ki bu işin sitede şifre kısmı yok bide olmadığından kendilerinin de sonradan haberi oldu bende 8 gblığını alacağım millet sd kartları kestirmiş resmen gözüne

• 3 farklı karttan akaryakıtlarımı aldım.2 tane 1250 puanı turkcell yedi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gkaplan

quote:

Bende diyorum bize niye kalmadı meğersem herkez sömürmüş benzini :)))

3 telefondan gelen puanlarla oldu bu.Ben yaptım 5 dakika sonra BP kampanyası bitti.

quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

İnşallah öyledir.Yarın bir bakacağım puanlara.

iyi yapmışsın valla ben kaçırdım bekleyeceğim inşallah gelir birşeyler daha .Acaba bununla ilgili bilgi alabilir miyiz yeni kampanya fln gelir mi ?

• 5851 puanım varmış.biraz daha biriksin de uçak alayım.bileti kesmez beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

KOTONLAR ELDE PATLADI ARKADAŞLAR HERKES ŞİKAYETVAR A OYLE Bİ KÖTÜLESİNKİ TÜRKCELLİ BİDAHA KENDİNE GELEMESN KARAKTERSZLER BU KADAR LAKAYT BİR FİRMA OLAMAZ SİTEDE KOTON STOĞU BİTİNCE KAMPANYAYIDA BİTİRMİŞLER MAĞAZADAKİ YETKİLİLERE MAİL ATMIŞLAR KAMPANYA BİTTİ DİYE ÇEKLERİ KULLANDIRTMIYORLAR

Mağazada sığır çalıştırıyorlarmış galiba Kampanya bitti derken yeni kod alma olayı bitmiştir yoksa alınan kodlar geçerliliğini koruyor
    bildiğim kadarıyla.

saçmalıkta orda zaten adamlar mail yollamış kotonlara kampanya bitti diye kullandırtmıyorlar isteyen gidip deneyebilir

• Arkadaşlar Burger King kodunu internet alışveriş sitesinden alımda kullanabiliyor muyuz...
    Ben bulamadım da
  • Sunexpress in sitesinde kod giricek yer bulamadım bilen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

quote:

Orijinalden alıntı: NetX

quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

2716 günüm vardi turkcell güzel bi aktivite yapmiş ama hediyeler pek güzel değil.cellocan şapkasi ile anahtarlık aldim puanim boşa gitmesin diye acaba kargo ücretini biz mi odeyecez

Kargo ücretsiz

iyi ucuz atlattık

gülmekten karnıma ağrılar girdi

haci 50 kuruşluk anahtarlik için kargo ücreti vermek insana koyar valla

• bizim bu giden 1250 puana ne olacak. bp kart noyu yazip yollayınca hediye gelmiyor. müsteri hizmetlerini aradim genel sorun var diyor ama çokta bir bilgisi yok.24 saat sonra tekrar deneyin diyor. sanki o zaman yollayınca gelecek. bir kere o puan düstu ve kart no yu yolladık hata oluştu dedi ve ondan sonra ayni mesaji defalarca atmamıza ragmen puan falan yüklenmedi.bundan sonra anca manuel olarak puanları yuklerse yüklerler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kadar kısa sürede bitmesi pek mantıklı gelmedi bana. bilerek bitirlmiş gibi. beklenenden çok ilgi olunca bitirldi gibi. bende yükleye yükleye 60 liralık yükledim daha bi sürü puan vardı beklersek olacağı bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetsurgun

IKEA da durumlar nasıl kullanabiliyor muyuz çeki yarın forum bornovadaki ikea ya gideceğim boşa gitmeyeyim sonra

bilen yok mu yaw varsa yoksa bp koton
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.