bluemavi (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Elektronik ve Mekanik >> Elektronik
Eskiden siparişi verirdim ve arkama bakmazdım.. bir kez bile arayıp şiparişim nerede kaldı demedim siparişi verdiğim akşam mailime takip kodum gelirdi... iki hafta önce sipariş verdim 10 kez aradım.. her seferinde bahaneler üretip duruyorlar.. kesinlikle son siparişim bu olacak belki klasik bi ifade olacak ama bluemavi gerçekten bitmiş..

settrack => bluemavi (3.3.2017 17:58:35)
Maalesef artık özen göstermiyorlar, en son 200 tl.lik civarı sipariş verdim sanırım tutarı beğenmediler. 5 gündür kargo verilmediği gibi telefonla aradım hiç bir şeyden haberleri yokmuş gibi davrandılar. Dükkan yok, maile cevap vermiyorlar, ikinci telefonumu bir daha açmadılar, ilk alışverişim değil daha önce de 4-5 kez ürün aldım.

Belki kargo gelir diye ümitle bekliyoruz, inşallah gelir, başka komponent satan alternatif yerler bulmakta fayda var.

Olmadı bluemavi.

kukubara => bluemavi (3.3.2017 23:20:06)
Son zamanlarda bir sıkıntı mevcut, firma içinde ne yaşanıyor bilemiyoruz.

settrack => bluemavi (10.3.2017 21:21:45)
Sorun her aradığımda firma tarafından siparişiniz hazır bugün kargonuzu göndereceğiz diyerek her seferinde cevap verilmesi sonunda gönderilmemesi,
sonuç olarak 12 gündür kargo gönderilmedi, ödediğim ücrette iade edilmiyor, sanırım dolandırıcılık söz konusu artık.

Telefona bakan herifin ciddiyetsiz konuşmaları, artık başka bir firmadan aynı siparişi verdim, sanırım sorunu tüketici mahkemesiyle çözeriz, yada savcılığa suç duyurusunda bulunacağım az para değil.

29tr => bluemavi (11.3.2017 19:52:20)
Benim siparişi 3 hafta sonra eksikte olsa gönderdiler.. onlarca kez tlfonda konuştuk artık bluemavi eski günlerinden çok uzak.. eksik ürünlerinde ücret iadesi yapılacaktı ondanda ses yok 1 haftadan fazla oldu

settrack => bluemavi (12.3.2017 13:01:48)
Diğer komponent satan sitelere göre daha ucuz olması tercih sebebi, eskiden 2-3 günde gelir ne zaman gelecek diye düşünmezdim bile. Maalesef artık profesyonellikten uzak var olan müşteriyi de dağıtma çabası içendeler. Bu son siparişimdi. Uygun fiyatlı site arıyorum,

kendir_li => bluemavi (17.3.2017 17:21:38)
Şuan itibariyle 11 gündür bende siparisimi bekliyorum. Yıllardır yüklü miktarda alış veriş yaptığım bir firmaydı, hiç sorun yaşamamıştım bugüne kadar. Telefonlara bakilmiyor, maillere cevap yok. Bekliyoruz şimdilik umarım sorunları hallederler.

Düzeltme 1: Kendilerine ulasamadim. Kargo şirketini aradığımda adıma bir kargonun gönderildiğini öğrendim. Bluemavinin sitesinde bu bilgi yok. Umarım islerini yoluna koyarlar.
Düzeltme 2: Kargomu bugün aldım arkadalar malzemelerim eksiksiz geldi.

kukubara => bluemavi (18.3.2017 00:36:13)
Firmayı yakından tanıyan biri varsa neler olup bittiğini anlatsada öğrensek.

japon_japon => bluemavi (18.3.2017 16:22:55)
slm arkadaşlar blumaviden bende cok alısverıs yaptım
ama bu günlerde bı sorun var bu aralar pek bırsey almıyorum açıkçası
kargolar gec geliyor baya gec :(

lm7812 => bluemavi (28.3.2017 17:29:22)
sakın alışveriş yapmayın 20 gün oldu gelen giden yok. Telefonlara ulaşılamıyor, maillere cevap gelmiyor son çare adreslerine gideceğim. Eğer öyle bir yer varsa tabi..

ghostmanzero => bluemavi (29.3.2017 00:20:30)
Bildiğim kadarıyla(emin olmamakla beraber tabi) sahibi vefat etmiş. Şuan işleri toparlama aşamasındalar. Aynı şekilde malzeme alamayan birçok kişi var. Malzemeleri elbet gönderirler ama zamani belli olmaz o süre boyunca başka yerden temin etmenizi tavsiye ederim . Daha sağlıklı bir bilgi için is yerlerine gidebilecek biri varsa gidip durumu burda paylasirsa iyi olur.

evren kılıç => bluemavi (29.3.2017 08:00:03)
tüm elektronik'in sahibi Arman bey vefad edeli yaklaşık 2 yıl oluyor, bu işleyişdeki bozulma son 6 ay içinde artmaya başladı

ghostmanzero => bluemavi (29.3.2017 08:15:28)
Öyleyse durum farklı . Hani adam akıllı malzeme satan bir yer bulmak zaten zor . Bulunca da "umarım bozulmazlar" diye dilek adiyoruz. Sorun herneyse umarım fazla uzun sürmez

happyson => bluemavi (9.4.2017 23:35:03)
Kesinlikle tavsiye etmiyorum KESİNLİKLE uzak durun. 16.03.2017 tarihinde sipariş verdim bugün 09.04.2017 hala siparişimden ses seda yok. 3 kere telefonda görüştüm hepsinde farklı farklı parçalar söyleyip o eksik o gelsin göndericez dediler. Son görüşmemde bugün kargoluyorum dedi. 1 haftadırda telefonları açan yok. giden paradan çok kandırıldığıma üzülüyorum.

lightt => bluemavi (13.4.2017 09:28:22)
Merhaba,

Bende mağdurlar kervanına katıldım sonunda. Daha önceden defalarca kez alışveriş yaptığım için tereddütsüz yapıştırdık siparişi ama ne gelen var ne giden. Tel ve mail ile de ulaşamıyoruz ne yapacağız bilmiyorum.

ahmet/elektro => bluemavi (14.4.2017 07:14:28)
Arkadaslar. Hemen camur atmayin.

Firma sahibi vefaat etmistir dogrudur.

Allah rahmet etsin.

Karakoy pasajinda dorduncu katta depolari

vardir, istanbul'da olan gidip ziyaret edebilir.

Su ana kadar ne zaman internetten siparis

vermeden direkt gittigim halde ufak tefek

malzemelere yardimci oldular sag olsunlar.

En son yaklasik 1 ay olmuyor, son gittigimde

ust kata cikip bakayim dedim. Tum elektronik

olarak dukkan kapaliydi, tabela vs yoktu ve

bos bir dukkan gorunumundeydi.

Iceride eleman vs yok, bos dukkan gibi gorunuyordu.

Yine yanilmak istemem, insallah Allah en kisa

zamanda yardimcilari olur.

Internette kurulu web siteleri calismaktadir

otomatik olarak ve dogal olarak, ancak ne

siparislerle ne de web sitesi ile ilgilenecek eleman

bulunmamaktadir. Size tavsiyem, siparisinizden

once web sitelerinde telefonlarini arayip bizzat

canli birisinin sesini duyup siparis vereceginizi

soyleyip ondan sonra siparisinizi gerceklestiriniz.

Zor bir durum gercekten, Allah yardimcilari olsun.

Surekli karakoy'e malzeme almaya gidip gelirdim,

her gittigimde dorduncu kata cikip ziyaret ederdim.

29tr => bluemavi (14.4.2017 10:51:01)
İyi niyetli olabiirler.. ama sanmıyorum siparişimi eksik gönderdiler eksik ürünlerin iadesi yapılacaktı 1.5 aydan fazla oldu hala iade edecekler...

cakin => bluemavi (17.4.2017 12:06:39)
Geçtiğimiz salı hiçbir şeyden habersiz olarak havaleli siparis vermiştim. Araya haftasonu girdi falan bugün bir arayayım dedim. Telefonlar kapalı ve açan yok.

29tr => bluemavi (17.4.2017 16:36:48)
sakın bulaşma.. bulaştınsa geçmiş olsun...

cakin => bluemavi (17.4.2017 20:23:18)
Sitesi tıkır tıkır sipariş alıyor. Uzun süredir alışveriş yaparım en ufak sorun yaşamadım.

Şuan bir sipariş bekliyor 100 TL civarı. Firma hakkında güncel bilgisi olan varsa paylaşirsa sevinirim

Sayfa: << < önceki 1 [2] 3   sonraki >     >>