DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
İstanbul Tuzla turkcell fiber Kullanımı
6
Cevap
0
Favori
1.375
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Superonline >> İstanbul Tuzla turkcell fiber Kullanımı
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      123 Mesaj
      29 Ekim 2012 02:20:53
      Arkadaşlar merhaba, Istanbul Tuzla'da fiber kullanan var mı? Fibr döşendi, site apartman isimleri sitede çıkıor ama müşteri hizmetlerini arayınca site apartmanı bulamıyorlar ve bağlantı var diye bilgi vermiorlar. Kullanan var mı acaba? Varsa hangi yolla üye oldunuz?

PSN: musty7711
    • Emekli Yönetici
      3552 Mesaj
      29 Ekim 2012 08:33:54
      Müşteri hizmetlerine ulaşmamıştır döşendi bilgisi . Belki bir kaç test yapacaklar sonra onay verecekler.. Biraz daha beklemek en güzeli ..

Ya da direk olarak şöyle sorabilirsiniz , sitemize fiber internet alt yapısı döşendi , ne zaman bu hizmetten yararlanabilirim. ?

• Çavuş
      54 Mesaj
      08 Mart 2013 16:47:46
      Selamlar
      Türksat Kablonet kullanıcısıyım.

Tuzla ilçesinde bu hizmeti hiç kullanan var mı? 1 Ay sonra Tuzla ilçesinde bir mahalleye taşınacağız. Ve Tuzla'da şebek olmadığı söyleniyor.

Hattı iptal ettirmem ya da tanıdığım birine devir gerçekleştirmem gerekiyormuş.

Başka yolu yok mudur. TTnet kesinlikle istemiyorum.

Ya da seçeneklerim nelerdir?

• Binbaşı
      1098 Mesaj
      17 Mayıs 2014 10:14:36
      konu hortlayacak ama bende tuzlaya taşınmayı düşünüyorum yeni yapılan bir siteye acaba fiber altayapı geldimi ?

• Teğmen
      123 Mesaj
      20 Mayıs 2014 10:06:11
      quote:

Orijinalden alıntı: omris2013

konu hortlayacak ama bende tuzlaya taşınmayı düşünüyorum yeni yapılan bir siteye acaba fiber altayapı geldimi ?

Yeni yapılacak site neresi bilmiyorum ama yeni yapılan Evorada ve Cordella ise sanirım yok , eski sitelerdense vardır.

• Binbaşı
      1098 Mesaj
      20 Mayıs 2014 20:01:58
      quote:

Orijinalden alıntı: Slyvestris

Alıntıları Göster

Yeni yapılacak site neresi bilmiyorum ama yeni yapılan Evorada ve Cordella ise sanirım yok , eski sitelerdense vardır.

teşekkürler peki nerelerinde fiber altyapı vardır birde hangi sitlerde son olarak :D ben baktım fiber altyapı görünmüyor ttnetin fiber net nerede programında hiper net diye görünüyor acaba hangisi vardır teşekkürler

• Teğmen
      123 Mesaj
      25 Mayıs 2014 14:40:04
      quote:

Orijinalden alıntı: omris2013

Alıntıları Göster

teşekkürler peki nerelerinde fiber altyapı vardır birde hangi sitlerde son olarak :D ben baktım fiber altyapı görünmüyor ttnetin fiber net nerede programında hiper net diye görünüyor acaba hangisi vardır teşekkürler

TTNET hipernet var Tuzla'da ana yola yakın olan yerlerde ana TTnet fiber yok Tuzla'da apartmanların içine kadar getirilen.. Superonline fiber listesi burada var ama eksik , bazı olanlar listede yok
      http://www.superonline.net/hemen-basvur#!/59

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Superonline >> İstanbul Tuzla turkcell fiber Kullanımı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.