Şimdi Ara

Windows 8 Temiz Kurulum (Format) + Yükseltme Teklifi + DVD Oluşturma - Resimli Anlatım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.981
Cevap
76
Favori
187.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7Mhz

Bu key sadece yükseltme için mi kullanılabiliyor? Önceden çektiğimiz Win8 Pro Rtm dvd'sinde bu keyi kullanabilir miyiz?

Denede öğren mi demek istiyorsunuz? Yok mu hiç bilgisi olan?
  • arkadaslar ben indirdim ama klasor seklinde inmis iso olarak yeniden indiremezmiyim
  • Güncelledim win8'e canavar gibi oldu :)
  • Ben de en sonunda şimdi yükle ve masa üstünden daha sonra yükle seçeneği çıktı diğer seçenek çıkmadı.Kayıt sırasında bilgisayar markası olarak Hp seçmiştim ondan oldu herhalde.İso olarak almanın bir çaresi yokmudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serinyer -- 29 Ekim 2012; 13:42:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossfitter

Elimde orijinal 32bit w7 starter olan bir netbook var (1024*600 çözünürlükte w8 zaten uymuyo)

bunu freedos gelen bir notebooka 64bit w8li yapmak çiçin kullanabilirmiyim?

eğer kullanabilirsem netbookumdaki 32bit w7 starteri kullanmaya devam edebilirmiyim?

hiç netbooku karıştırmadan, freedoslu notebooka w7 ultimate 64 bit yükleyip yine 30 liraya w8 pro 64bite yasal olarak sahip olabilirmiyim?

***yani açıkcası elimde freedos notebook var netbookumdaki orjinal yazılımı 2 pcden birden kullanıp sahte yazılım kullanmamayı istiyorum olur mu acaba?

edit:ekleme

yokmu cevap verecek biri?

• Sabit disk c ve d var bende, ddeki bilgilere birşey olur mu, başka yere almama gerek var mı kopyasını?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Portröy111

Sabit disk c ve d var bende, ddeki bilgilere birşey olur mu, başka yere almama gerek var mı kopyasını?

D:/ sürücüsündeki bilgilere birşey olmaz. C:/ sürücüsünün ismini Windows olarak değiştirin format ekranına ulaştığınızda bu ismi görürsünüz. Yanlışlıkla D:/ sürücüsüne format atmamak için bunu yapabilirsiniz.
  • quote:

quote:

Elimde orijinal 32bit w7 starter olan bir netbook var (1024*600 çözünürlükte w8 zaten uymuyo)

bunu freedos gelen bir notebooka 64bit w8li yapmak çiçin kullanabilirmiyim?

eğer kullanabilirsem netbookumdaki 32bit w7 starteri kullanmaya devam edebilirmiyim?

hiç netbooku karıştırmadan, freedoslu notebooka w7 ultimate 64 bit yükleyip yine 30 liraya w8 pro 64bite yasal olarak sahip olabilirmiyim?

***yani açıkcası elimde freedos notebook var netbookumdaki orjinal yazılımı 2 pcden birden kullanıp sahte yazılım kullanmamayı istiyorum olur mu acaba?

edit:ekleme

yokmu cevap verecek biri?

Windows 8'i her durumda 29TL'ye yasal olarak kullanabilirsiniz. Konu üzerindede bahsettiğim orijinal yazılım yani lisans anahtarı yalnızca tek PC için geçerlidir 2 PC de aynı anda kullanma şansınız yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah871 -- 29 Ekim 2012; 14:14:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emrah871

quote:

Sabit disk c ve d var bende, ddeki bilgilere birşey olur mu, başka yere almama gerek var mı kopyasını?

D:/ sürücüsündeki bilgilere birşey olmaz. C:/ sürücüsünün ismini Windows olarak değiştirin format ekranına ulaştığınızda bu ismi görürsünüz. Yanlışlıkla D:/ sürücüsüne format atmamak için bunu yapabilirsiniz.

Yokyok yaparım, yalnız ufak bir şey var arkadaşın biri windows xp 64 bit var bende, windows 8 64 bit sadece windows 7 için falan dedi, biliyor musunuz böyle mi?
  • quote:

quote:

quote:

Yokyok yaparım, yalnız ufak bir şey var arkadaşın biri windows xp 64 bit var bende, windows 8 64 bit sadece windows 7 için falan dedi, biliyor musunuz böyle mi?

Hayır öyle bir şey yok..Sisteminiz eğer Windows 8'i kaldıracak düzeydeyse her türlü kurabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah871 -- 29 Ekim 2012; 14:16:31 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hayır öyle bir şey yok..Sisteminiz eğer Windows 8'i kaldıracak düzeydeyse her türlü kurabilirsiniz..

Yardımlarınız için çok teşekkürler =)

• quote:

quote:

Bu key sadece yükseltme için mi kullanılabiliyor? Önceden çektiğimiz Win8 Pro Rtm dvd'sinde bu keyi kullanabilir miyiz?

Dostum konudada bahsetmiştim "Bu Key ile yalnızca yükseltme yapılabilir diye bir şey söz konusu değildir" istediğin gibi kullanabilirsin..
  • Güzel anlatım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FerreT

.iso dosyasını upload yapacak yokmu indirip en azından deneme sürümüne bir bakalım :)

Lisans anahtarı girmeden kuruluma geçemiyorsun..Deneme sürümü diye bir şey yok..
  • quote:

quote:

quote:

Dostum konudada bahsetmiştim "Bu Key ile yalnızca yükseltme yapılabilir diye bir şey söz konusu değildir" istediğin gibi kullanabilirsin..

Tekrar okudum. "Yeni kurulum", Upgrade Assistant'ın çektiği medya kurulumu anlamında forumda sık sık kullanılınca ilk okuyuşumda yanlış anlamışım.
    Cevap içinde konu içinde teşekkürler. Güzel bir çalışma, ellerine sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Serinyer

quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

Ben de en sonunda şimdi yükle ve masa üstünden daha sonra yükle seçeneği çıktı diğer seçenek çıkmadı.Kayıt sırasında bilgisayar markası olarak Hp seçmiştim ondan oldu herhalde.İso olarak almanın bir çaresi yokmudur?

arkadaslar ben indirdim ama klasor seklinde inmis iso olarak yeniden indiremezmiyim

ISO dosyasının tekrar indirilmesiyle ilgili yönergeleri ilk mesaja dahil ettim arkadaşlar..
  • eline sağlık güzel anlatım
  • iso dosyası kaç gb arkadaşlar 5 küsür gb yerim var yeter mi?
  • Anlatım için teşekkürler çok güzel anlaşılır faydalı bir paylaşım olmuş tebrikler.
    Benim bir sorunum var Windows8-UpgradeAssistant resimlediğiniz 5-6 pencereden öteye geçemiyor bulundugunuz ülke veya bölge çevrim içi satın alnınamıyor gibi bir uyarı veriyor. Bunun sebebi sizce ne olabilir.

Bilgisayarımda msdn lisanlı win8 enterprice kurulu bu yüzden olabilir mi. win 7ye geri dönüp öylemi denemeliyim??
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.