Şimdi Ara

FM 2013 Ben Kesfettim Dediğim Oyuncular

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
8
Favori
77.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FM2013'de ben keşfettim dediğiniz oyuncuları lütfen burada paylaşalım.

Çok iyi ofansif bir oyuncu özellikle bütçesi kısıtlı olan takımlar(Beşiktaş vs..)için ideal bir oyuncu şu ana kadar 12 asist yaptı..Ara pasları mükemmel.Hele de önüne son vuruşları ilyi olan bir oyuncu koyarsanız takım mükemmel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THESİMPSON -- 27 Ekim 2012; 22:02:13 >

• 31 yaşındaki Enio ancak 2.lig kulüplerinde kendine yer bulabilir böyle bir oyunda.
  • 31 mi :O çok yaşlı bu adam
  • Adamın fiyatı baya ucuz. Bu profili bu fiyata 25 yaşında adam bulamassın zaten. 2-3 sene oynar helalinden güzel keşif olmuş. Eskişehir'e bi denerim bunu.
  • Lisandro lopez arjantinli defans oyuncusu 22 yaşında 7 m ye alınabiliyor.
  •  FM 2013 Ben Kesfettim Dediğim Oyuncular

Liverpool altyapısında mutlaka alın ve kiraya verin şu an 6 maçta 12 gol attı seneye inşallah tekrar geri çağıracağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THESİMPSON -- 28 Ekim 2012; 15:46:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KunAgüero

Lisandro lopez arjantinli defans oyuncusu 22 yaşında 7 m ye alınabiliyor.

Aynen bu adam baya güzel benim de dikkati çekti.

Bu arada 31 yaşında olması önemli değil para sıkıntısında yaşa bakarsanız hiç birşey alamazsınız. Duran topları da iyi kullanıyor.
  • Tek tek resim paylaşamayacağım ama oynadığım oyunumda gözlemcilerimin raporlarına göre, performanslarına göre birkaç oyuncu ismi aklımda kaldı paylaşayım. Ben keşfettim diye de bir iddiam yok ekleyeyim.

Bernard (Bernard Anício Caldeira Duarte): Sol açık oynamasına rağmen ileriye poacher olarak koyduğunuzda da birçok gole imza atabiliyor. Ben Fenerbahçe'ye aldığımda sol kanat olarak kullandım ve ilk sezonunun sonunda Brezilya milli takımına kadar yükseldi. Gayet memnunum.

Leonard Kweuke: İyi bir santrafor. Aslında vasatın üstünde de diyebiliriz lakin fiyatına göre çok çok iyi bir oyuncu. Serbest kalma maddesi vardı sanırım.

Waris Majeed: Yine vasatın üstünde hesaplı bir oyuncu. Özellikle hızı dikkat çekici, kontra oynayan ufak takımlarda çok iş yapar.

Mohammed-Awal Issah: Kariyerimde İstanbul BŞB. aldı, oradan farkettim. Öyle aşırı özellikleri yok, performansı sayesinde dikkatimi çekti. Ucuz bir oyuncu ve ligin orta halli takımları için sağlam bir defansif ortasaha.

Bir iki tane de biraz tuzlu ama çok iyi performans gösteren, bilinen oyuncular ekleyeyim;

Papiss Cisse: 19 bitiricilik ile Premier Lig'de leblebi gibi gol atıyor, alabilirseniz kesin alın.

Olivier Giroud: Bur da yine bitirici tarzda bir oyuncu, benim oyunumda Arsenal aldı ve bu adam iki sezondur Altın Ayakkabı ödülünü alıyor. Ayrıca Arsenal bu adam ile iki sene üst üste Şampiyonlar Ligi'ni aldı ve ikisinde de bu herif gol kralı oldu. Alabilirseniz iyi performans gösterir gibime geliyor...
  • tek kelimeyle orta sahanın dinamosu ve 30 yaşına kadar aralıksız ilk on birde oynatabilceğim oyuncu

jordon mutch!!

süper bir oyuncu ve yası daha 21
  • 31 yaşında adamı şahsen ben takımıma transfer etmem.
  • En fazla 23 olacak, he baktın Ronaldo 24'de olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: THESİMPSON

Liverpool altyapısında mutlaka alın ve kiraya verin şu an 6 maçta 12 gol attı seneye inşallah tekrar geri çağıracağım.

bu samed hıyarın 50 kere teklif yaptım gelmiyor. uyuz oldum ya.. transferi yapmanın ipucu varmı bildiğiniz gelmeyen için ne yapmak lazım nasıl ikna ederiz gibisinden?
  • bende bulgar bitane oyuncu keşfetmiştim soy adı Dave 23-25 yaşları arasında sol kanat oyuncusu Q7'yi satıp onu aldım döktürüyor adam süper tam adını hatırlamıyorum akşam ss koyarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

quote:

bu samed hıyarın 50 kere teklif yaptım gelmiyor. uyuz oldum ya.. transferi yapmanın ipucu varmı bildiğiniz gelmeyen için ne yapmak lazım nasıl ikna ederiz gibisinden?

ben 3. sezonda 10 milyon €'a aldım. (Takım galatasaray)
  • pardon birşey sorucam

steamdan çektiğimiz resimleri burdan nasıl paylaşıcaz
  • Bugün abimle almaya gidiyorum. Hediye olarak alacakmış. Oyunu alınca çakarım editi.
  •  FM 2013 Ben Kesfettim Dediğim Oyuncular
  • quote:

Galatasaray'a istedim gelmedi herif.Bonservis olarak 6 MN £ ödüyordum hem de.
  • Sorensen Juventusda oynuyor 21 yaşında.
  • @rs13,
    sezon başında almak istersen gelmez Liverpool'a yeni imza attı çünkü.

Bu elemanı da menejeri önermişti bana. Orta düzey takımlar için baya faydalı olur, kontratı bitince serbest kalmıştı benim oyunda.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.