Şimdi Ara

E-Öğrenme Portalına Giremiyorum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
27.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

e-Öğrenme Portalında Oturum Açma
    2012-13 Öğretim Yılı Güz Döneminde kayıt yaptıran ya da yenileten tüm öğrencilerin hesaplarının açılması ve dersler kapsamında sunulan e-öğrenme hizmetlerine erişimlerinin sağlanması ile ilgili çalışmalar devam etmektedir. Süreç ile ilgili bilgilendirdime buradan ilan edilecektir.

http://eogrenme.anadolu.edu.tr/Sayfalar/default.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonen -- 25 Kasım 2012; 11:50:02 >

• teşekkürler sonunda girişi yapabildim
  • nasıl girdin anlatasana
  • bende dgs ile kayıt oldum aynı hata bendede var.
  • Nasıl gireceğiz, aynı hatayı bendede veriyor?
  • Bu nasıl üniversite ya sistemleri bile çalışmıyor millet bayramda belki çalışmak istiyor sen engel oluyorsun
  • valla arkadaşlar ben de bu sene dgs ile geçtim. Bende de aynı sorun var. Nedendir bi fikri olan yok mu acaba, genel bişey sanırım.
  • arkadaslar online kimse var mı ders ekle sil yapmadan salak gibi harcı ödedim sonradan ögrendm önce ders secilip ona göre harc ödenecegini :S lütfen bi yardm eder mısınz ne ypamalıyım... :S düzelebilir mi
  • Yeni kayıt oldum kullanamıyorum kimlik numaranızı kontrol edin diyor. ..kullanabilen var mı?
  • ben de aynı hatayı alıyorum
  • Yeni Kayıtların hiçbiri giremiyor gördüğüm kadarıyla (İkinci Üniversite DGS ÖYS kayıt falan)
  • Arkadaşlar portala giremiyoruz fakat bazı derslerin videoları trtokul.anadolu.edu.tr de var. Oradan izleyebilirsiniz.
  • 2012-13 Öğretim Yılı Güz Döneminde kayıt yaptıran ya da yenileten tüm öğrencilerin hesapları 16 Kasım 2012 tarihinde aktif edilecektir.
  • Kitap alamadık, kaynak yok, eöğrenmeyede 16 kasımı bekleyeceğiz. Şurda sınavlarda bu sene ocakta başlıyor 1,5ay kalmış. Sisteme bak.
  • Üşenmeyin, neme lazım demeyin bir e-posta yazın, yollayın. Küfür etmeden, adabınca edebince açıklayıcı bir mail atın. Kimse e-posta yazdınız diye sizi okuldan atmaz, puanınızı kırmaz, mezuniyetinizi yakmaz.

E-mail yollama cesaretini gösterebilecek yiğitler buyrun:

gensek@anadolu.edu.tr
  • chrome kullanan arkadaşlar firefox kullnarak girmeyi denesinler.ben 5 gün girmeye çalıştım sürekli hata verdi.yanlışlıkla firefoxu açınca hadi bundan deneyim dedim ve hata almadan girdim hemen sonrasında chrome la yeniden denediğimde halen hata veriyordu.chrome dan kaynaklanabilir kısacası.
  • tarayıcı ile alakası yok yeni yükleme yapılıyo..
  • sistemlere girebilen var mı?
  • ben giremiyorum. açıcaz dediler açmadılar
  • e-öğrenme açılmış arkadaşlar bilginize.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.