Şimdi Ara

Kitap/Kaynak Alışveriş ve Takas Konusu (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.942
Cevap
81
Favori
205.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara içi edebiyat ve lys coğrafya sb varsa alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tmogrencisi -- 10 Mayıs 2016; 11:59:19 >
  • lys hangi konudan kaç soru çıkıyor dogrutercihler.com doğru mu
  • MEB LYS için deneme sınavı yayınladı
    http://dogrutercihler.com/
  •  [sizer]Kitap/Kaynak Alışveriş ve Takas Konusu
     [sizer]Kitap/Kaynak Alışveriş ve Takas Konusu [sizer]Kitap/Kaynak Alışveriş ve Takas Konusu
     [sizer]Kitap/Kaynak Alışveriş ve Takas Konusu

Kitapların çoğu sıfırdır.Durumlarıyla ilgili bilgi için mesaj atabilirsiniz.kargolar alıcılara aittir.fem1 kitapları femin sadece derece öğrencilerine verdiği yaprak test kitaplarıdır çözmedim tavsiye ederim.

• Antalya'da oturuyorum arkadaşlar elden satış daha iyi olur diye düşünüyorum ancak isteyen varsa kargoyla da yollarım sıkıntı olmaz.
    Kitapların çoğu hiç kullanılmamış ya da bir kaç test çözülüp, 2-3 çizik atılmıştır.Kitapların altında detaylı görebilirsiniz yada mesaj atmanız yeterli.
    Tek kitap olarak satmıyorum çoklu alımlarda kargo ile gönderebilirim ..Aşağıda detaylı olarak görebilirsiniz.

İlgilerinize sunulur....

Fizik

Açı - YGS Fizik Konu Anlatımı 208 Sayfa Tamamı Temiz --> 3 TL (SATILDI)
    Fdd Yayınları 9.Sınıf Fizik Konu Anlatım Kitabı 270 Sayfa Tamamı Temiz -->4 TL
    Açı - LYS Fizik Konu Anlatımı 288 Sayfa Tamamı Temiz --> 4 TL
    Palme Yayınları 10.Sınıf Fizik Okula Yardımcı-YGS - LYS Hazırlık Kitabı 376 Sayfa %99 Temiz --> 6 TL
    Açı - LYS Fizik Konu Anlatım Kitabı 288 Sayfa Tamamı Temiz--> 4 TL
    Açı - 11.Sınıf Fizik Konu Anlatımlı Kitabı 160 Sayfa Tamamı Temiz --> 3 TL (SATILDI)
    Kartezyen Yayınları Yeşil(Kolay) YGS Fizik Soru Bankası 360 Sayfa %90 Temiz--> 5 TL
    Açı - Ygs Tatil Çalışma Kitabı (Sayısal) 192 Sayfa Tamamı Temiz--> 3 TL
    Açı - YGS Fizik Soru Bankası 208 Sayfa %99 Temiz--> 3 TL
    Açı - 20.Yıl YGS Fizik Soru Bankası 208 Sayfa Tamamı Temiz--> 3 TL
    Açı - 20.Yıl LYS Fizik Soru Bankası 254 Sayfa Tamamı Temiz -->4 TL
    10.Sınıf Fizik Okula Yardımcı ve YGS-LYS Hazırlık 128 Sayfa Tamamı Temiz--> 2 TL
    Açı - LYS Fizik Soru Bankası 256 Sayfa Tamamı Temiz-->3 TL
    10.Sınıf Fizik Ödev Modülü(Soru Bankası) 64 Sayfa Tamamı Temiz-->1 TL (SATILDI)
    11.Sınıf Fizik Soru Bankası Modül-1 144 Sayfa Tamamı Temiz-->2 TL (SATILDI)
    11.Sınıf Fizik Soru Bankası Modül-2 112 Sayfa Tamamı Temiz--> 2 TL (SATILDI)

Kimya

Açı - 20.Yıl YGS Konu Anlatımlı Kimya 208 Sayfa Tamamı Temiz --> 3 TL (SATILDI)
    Açı - YGS Konu Anlatımlı Kimya 208 Sayfa Tamamı Temiz --> 3 TL
    Açı - 20.Yıl LYS Konu Anlatımlı Kimya 368 Sayfa Tamamı Temiz --> 4 TL
    Açı - LYS Konu Anlatımlı Kimya 352 Sayfa Tamamı Temiz -->4 TL
    Açı - 11.Sınıf Konu Anlatımlı Kimya 160 Sayfa %95 i temiz --> 2 TL (SATILDI)
    Final - YGS-LYS Kimya 1-2 Konu Anlatım Kitabı 750 Sayfa Tamamı Temiz --> 8 TL
    Palme - Okula Yardımcı-YGS-LYS Hazırlık 10.Sınıf Kimya Konu Anlatım & Soru Bankası 384 Sayfa %98 Temiz --> 6 TL

Açı - 20. Yıl YGS Kimya Soru Bankası 208 Sayfa Tamamı Temiz --> 3 TL
    Açı - YGS Kimya Soru Bankası 208 Sayfa %85 --> 3 TL
    Açı - 20. Yıl LYS Kimya Soru Bankası 256 Sayfa Tamamı Temiz --> 3 TL
    Açı - LYS Kimya Soru Bankası 256 Sayfa %99 Temiz --> 3 TL
    Tudem Dershaneleri Okula Yardımcı Sınavlara Hazırlık Kimya Destek-2 128 Sayfa Tamamı Temiz --> 2 TL
    Okula Yardımcı ,Sınavlara hazırlık Kimya Ödev Modülü (Soru Bankası) 78 Sayfa Tamamı Temiz--> 2 TL (SATILDI)
    Açı - 11.Sınıf Kimya Soru Bankası 128 Sayfa Tamamı Temiz --> 2 TL (SATILDI)
    Palme - LYS-Organik Kimya Soru Bankası Fasikülü 232 Sayfa Tamamı Temiz (Fotokopi Çekimi) -->3 TL

Biyoloji

Fdd yazyınları 9.Sınıf Biyoloji 184 Sayfa Tamamı Temiz -->3 TL
    Açı - 20.Yıl YGS Biyoloji Konu Anlatımı 224 Sayfa Tamamı Temiz -->3 TL (SATILDI)
    Açı - YGS Biyoloji Konu Anlatımı 240 Sayfa Tamamı Temiz --> 3 TL
    Fdd Yayınları Lise 1 Biyoloji Okula yardımcı ve Ygs Hazırlık 174 Sayfa %90 Temiz --> 3 TL
    Açı - LYS Konu Anlatımlı 256 Sayfa Tamamı Temiz --> 3 TL
    Açı - 11.Sınıf Biyoloji Konu Anlatımlı 176 Sayfa %98 Temiz 2 TL (SATILDI)
    Seviye Yayınları Biyoloji Konu Anlatımlı 208 Sayfa Tamamı Temiz 3 TL
    Fdd Yayınları 9.Sınıf Biyoloji Konu Anlatımlı 184 Sayfa Tamamı Temiz 3 TL
    Açı - LYS Biyoloji Konu Anlatımı 288 Sayfa Tamamı Temiz 2 TL
    FEM Yayınları 10.Sınıf Biyoloji Konu Anlatım +Test 182 Sayfa %90 Temiz 3 TL
    Palme Yayınları Biyoloji Okula Yardımcı-YGS ve LYS'ye Hazırlık 320 Sayfa %90 Temiz 5 TL

Açı - LYS Biyoloji Soru Bankası 256 Sayfa Tamamı Temiz -->4 TL
    Açı - YGS Biyoloji Soru Bankası 224 Sayfa Tamamı Temiz -->3 TL
    Açı - YGS Biyoloji Soru Bankası 208 Sayfa %96 Temiz (Arka Kapağı Yırtık) --> 3 TL
    Biyoloji Lise 2 Ödev Modülü(Soru Bankası) 64 Sayfa -->1 TL (SATILDI)
    Tekinay Yayınları Tamamı Video Çözümlü Biyoloji Soru Bankası 232 Sayfa %95 Temiz (Çözüm DVD'li)--> 5 TL
    Açı - 11.Sınıf Biyoloji Soru Bankası Modül-1 144 Sayfa %90 Temiz--> 2 TL (SATILDI)
    Açı - 11.Sınıf Biyoloji Soru Bankası Modül-2 112 Sayfa Tamamı Temiz --> 2TL (SATILDI)
    Lise 2 Biyoloji Okula Yardımcı-Ygs-Lys Hazırlık 128 Sayfa Tamamı Temiz --> 2 TL
    Açı - LYS Biyoloji Soru Bankası 256 Sayfa %95 Temiz --> 4 TL

Ayrıca Fem Yayınlarının Fizik-Kimya-Biyolojiden oluşan toplamda 18 Adet Video Çözümlü Lys Deneme Seti 8 TL

FEM Set-Eşit Ağırlık YGS-LYS (2014-2015) 6 Adet %70 boş : 35 TL

FEM Dergisi YGS-LYS (2014-2015) 21 Adet Hiç Kullanılmamış: 75 TL
    http://www.femmarket.com/YGS-LYS-Esit-Agirlik-Dergi-Seti-21-Sayi,PR-1292.html

FEM Yaprak Test Kitapları 2 Adet Perforajlı(Koparılabilen) Toplamda 934 sayfa (SIFIR): 25 TL
    5 Hamlede YGS - Tüm Dersler ve Konular (İnternet Çözümlü) 540 Sayfa (Sıfır) : 13 TL
    3 Hamlede LYS - Sayısal (İnternet Çözümlü) 493 Sayfa (Sıfır): 13 TL
    Fem Yarıyıl Tüm Dersler Soru Bankası YGS-LYS 420 Sayfa (Sıfır): 5 TL
    Fem Simetri YGS Matematik Kitapları 3 adet: 25 TL (SATILDI)
    Fem Simetri LYS Matematik Kitapları 4 adet: 30 TL (SATILDI)
    Fem Simetri YGS-LYS Gometri Kitapları 2 Adet: 16 TL (SATILDI)
    Fem Simetri YGS-LYS Türkçe,Tarih,Felsefe,Coğrafya,Edebiyat Kitapları: 40 TL (SATILDI)

YGS-http://www.femmarket.com/YGS-Simetri-Kitaplar,LA_180-2.html#labels=180-2
    LYS-http://www.femmarket.com/LYS-Simetri-Kitaplar,LA_186-2.html#labels=186-2

FEM Matematik 1 Konu Anlatımlı 445 Sayfa (%99 temiz):15 TL (SATILDI)
    http://www.femmarket.com/YGS-Matematik-1-Konu-Anlatimli,PR-52.html

FEM YGS-LYS Geometri Konu Anlatımlı 544 Sayfa (Tamamı Temiz): 15 TL (SATILDI)
    http://www.femmarket.com/YGS-LYS-Geometri-Konu-Anlatimi,PR-809.html

FEM YGS-LYS Kimya Konu Anlatımlı 698 Sayfa (Tamamı Temiz) 15 TL (SATILDI)
    http://www.femmarket.com/YGS-LYS-Kimya-Konu-Anlatimli,PR-62.html

FEM YGS-LYS Fizik Konu Anlatımlı 605 Sayfa (Tamamı Temiz): 15 TL (SATILDI)
    http://www.femmarket.com/YGS-LYS-Fizik-Konu-Anlatimli,PR-61.html

AYSET(Körfez) Sayısal YGS-LYS Soru Bankaları 6 Adet (DVD Çözümlü) %70 Boş: 30 TL (SATILDI)

MATEMATİK

1)Güray Küçük İntegral ve Uygulamaları Fasikülü 130 sayfa %95 temiz: 4 TL (SATILDI)
    2)10.Sınıf Hücreleme Yöntemiyle Matematik Soru Bankası(DVD Çözümlü) 288 Sayfa: 5 TL (SATILDI)
    3)20.Yıl Açı LYS Konı Anlatımlı Matematik Kitabı 300 Sayfa Tamamı Temiz: 4 TL (SATILDI)
    4)20.Yıl Açı LYS Matematik Soru Bankası Kitabı Tamamı Temiz 320 sayfa: 4 TL (SATILDI)
    5)Açı LYS Konı Anlatımlı Matematik Kitabı 304 Sayfa Tamamı Temiz: 4 TL (SATILDI)
    6)Açı LYS Matematik Soru Bankası Kitabı Tamamı Temiz 320 sayfa: 4 TL (SATILDI)
    7)Tamamı Video Çözümlü İkiz Soru Bankası (Üni Sınavında Çıkmış Soruların benzerleri) 194 Sayfa %90 Temiz (Video Çözüm DVD'li) --> 5 TL (SATILDI)
    8-Tumay Yayınları LYS Soru Bankası Kitabı(Çoğu Soru Çözümlü) 288 Sayfa %99 Temiz: 4 TL (SATILDI)
    9)Açı YGS Soru Bankası 256 Sayfa Tamamı Temiz: 4 TL (SATILDI)
    10)Açı YGS Matematik Soru Bankası Kitabı %99 Temiz 240 sayfa: 4 TL (SATILDI)
    11)20.Yıl Açı YGS Matematik Soru Bankası Kitabı Tamamı Temiz 272 sayfa: 4 TL(SATILDI)
    12)Tudem Matematik Destek 3 Konu Anlatımlı Soru Bankası 160 sayfa %99 temiz: 2 TL(SATILDI)
    13)Matematik -Geometri Soru Bankası (Kültür Dershaneleri) 336 Sayfa %80 Temiz -->4 TL(SATILDI)
    14)Açı 11. Sınıf LYS Matematik Soru Bankası Modül 1 144 Sayfa Tamamı Temiz(Çözümlü Testli): 2 TL(SATILDI)
    15)Açı 11. Sınıf LYS Matematik Soru Bankası Modül 2 144 Sayfa Tamamı Temiz(Çözümlü Testli): 2 TL(SATILDI)
    16)Tudem Ödev Modülü LYS Soru Bankası %99 Temiz 94 sayfa : 1 TL(SATILDI)
    17)10.Sınıf Tüm Dersler Tatil Kitabı 192 Sayfa %100 Temiz (Bir kaç çizik var) --> 3 TL(SATILDI)
    18)Temel Matematik YGS Soru Bankası 484 Sayfa %100 Temiz: 5 TL (SATILDI)
    19)LYS Formüllerini İçeren Cep Kitapçığı(Kültür Yayınları) 120 Sayfa: 3 TL(SATILDI)

Geometri

1)Lys Konu Anlatımlı Geometri Kitabı (Açı Yayınları) 304 Sayfa Tamamı Temiz : 3 TL(SATILDI)
    2)10. Sınıf Final Geometri Kitabı 192 Sayfa Tamamı Temiz(Çözümlü Testli): 3 TL(SATILDI)
    3)YGS Geometri Konu Anlatımlı Geometri Kitabı (Açı Yayınları) 272 Sayfa Tamamı Temiz: 3 TL(SATILDI)
    4)Tudem Geometri Destek 1 Konu Anlatımlı Soru Bankası 128 sayfa %100 temiz: 2 TL(SATILDI)
    5)Esen Yayınları YGS-LYS Geometri Konu Anlatımı (Nevzat Asma, Halit Bıyık) 638 Sayfa Tamamı Temiz: 8 TL(SATILDI)
    6)Demirler Yayıncılık Geometri Soru Bankası 432 Sayfa %60 temiz (Ön kabı Yırtık): 2 TL(SATILDI)

[sizer]Kitap/Kaynak Alışveriş ve Takas Konusu (SATILDI)
    Ayset Özel Soru Bankası YGS (Tüm Dersler) 207 Sayfa Tamamı Temiz (DVD Çözümlü): 6 TL(SATILDI)
    Femset Özel Soru Bankası YGS (Tüm Dersler) 210 Sayfa Tamamı Temiz (DVD Çözümlü): 6 TL(SATILDI)
    YGS Güvender Set Özel Soru Bankası(Tüm Dersler) 208 Sayfa Tamamı Temiz: 4 TL(SATILDI)

Matematik-Geometri

Matematik

Açı 11.Sınıf Konu Anlatımlı Matematik 288 sayfa (Temiz) --> 4 TL (SATILDI)
    Lise Yardımcı YGS ve LYS ye hazırlık (sol tarafta üstten 2. kitap) 155 Sayfa %50 Temiz --> 1 TL (SATILDI)
    Öss Zafer (Türkçe-Cografya-Mat-Fiz-Kimya-Biyoloji) 160 sayfa %80 Temiz --> 2 TL (SATILDI)
    11.Sınıft Matematik Konu Anlatımlı Soru Bankası 64 sayfa %85 Temiz -->1 TL (SATILDI)
    Tamamı Video Çözümlü İkiz Soru Bankası (Üni Sınavında Çıkmış Soruların Benzerleri) 194 Sayfa %90 Temiz (Video Çözüm DVD'li) --> 5 TL (SATILDI)
    Üniversiteye Hazırlık YGS Soru Bankası 336 Sayfa %40 Temiz --> 3 TL (SATILDI)
    11.Sınıf Matematik Soru Bankası 236 Sayfa %90 Temiz --> 4 TL (SATILDI)
    Matematik -Geometri Soru Bankası (Kültür Dershaneleri) 336 Sayfa %80 Temiz -->4 TL (SATILDI)
    10.Sınıf Tüm Dersler Tatil Kitabı 192 Sayfa %100 Temiz (Bir kaç çizik var) --> 3 TL (SATILDI)

Geometri

Açı YGS Konu Anlatımlı Geometri 304 Sayfa %100 Temiz --> 5 TL (SATILDI)
    Açı LYS Konu Anlatımlı Geometri 304 Sayfa %100 Temiz --> 5 TL (SATILDI)
    Geometri Ödev Modülü 96 Sayfa %100 Temiz --> 2 TL (SATILDI)
    Geometri 9.Sınıf Yaprak Test 47 Adet 98 Sayfa %100 Temiz --> 2 TL(SATILDI)
    Açı -20.Yıl YGS Geometri Soru Bankası 272 Sayfa %100 Temiz --> 4 TL(SATILDI)
    Açı -YGS Geometri Soru Bankası 272 Sayfa %100 Temiz --> 4 TL(SATILDI)
    Açı -20.Yıl LYS Geometri Soru Bankası 320 Sayfa %100 Temiz --> 5 TL(SATILDI)
    Açı - LYS Geometri Soru Bankası 320 Sayfa %100 Temiz --> 5 TL(SATILDI)
    Açı 11.Sınıf Geometri Soru Bankası Modül-1 120 Sayfa %100 Temiz ---> 2 TL (SATILDI)
    Açı 11.Sınıf Geometri Soru Bankası Modül-2 96 Sayfa %100 Temiz ---> 2 TL (SATILDI)

EDEBİYAT-DİL ANLATIM-COGRAFYA

1)YGS-LYS Dil Anlatım Konu Anlatımlı(Açı Yayınları) 254 Sayfa Tamamı Temiz: 3 tl(SATILDI)
    2)YGS Dil Anlatım Soru Bankası(Açı Yayınları) 256 Sayfa Tamamı Temiz: 3 tl(SATILDI)
    3)YGS-LYS Dil Anlatım Soru Bankası(Açı Yayınları) 256 Sayfa Tamamı Temiz: 3 tl(SATILDI)
    4)YGS-LYS Dil Anlatım Konu Anlatımlı(Açı Yayınları) 256 Sayfa Tamamı Temiz: 3 tl(SATILDI)
    5)11.Sınıf Edebiyat Konu Anlatım ve Test Kitabı (Açı Yayınları) 112 Sayfa: 1 tl (SATILDI)
    6)11.Sınıf Dil Anlatım Soru Bankası Modül 1 112 Sayfa Tamamı Temiz: 1.5 tl (SATILDI)
    7)11.Sınıf Dil Anlatım Soru Bankası Modül 2 112 Sayfa Tamamı Temiz: 1.5 tl (SATILDI)
    8)Körfez LYS Edebiyat Konu Anlatım ve Test Kitabı 251 Sayfa 3-5 Çizik var : 3 TL(SATILDI)
    9)YGS LYS Dil Anlatım- Edebiyat (Maltepe Yayınları) Soru Bankası 360 Sayfa Tamamı Temiz: 5 TL(SATILDI)
    10)YGS-LYS-KPSS Türkçe Konu Anlatımı 64 sayfa tamamı temiz : 1 TL(SATILDI)
    11)Çek Kopar Türkçe Testleri 128 Sayfa Tamamı Temiz: 2 TL(SATILDI)
    12)Çağın Yayınları Üniversiteye Hazırlık Türkçe Soru Bankası 329 Sayfa %99 temiz: 4 TL(SATILDI)
    13)Batı Yayınları Üniversiteye Hazırlık Türkçe Soru Bankası 343 Sayfa %95 temiz: 4 TL (SATILDI)
    14)YGS KONU ANLATIMLI MATEMATİK KİTABI (Açı) 256 Sayfa Tamamı Temiz: 3 TL((SATILDI)
    15)Üniversite Sınavına Hazırlık Türkçe - Edebiyat Soru Bankası 1 190 Sayfa %85 Temiz: 2 TL(SATILDI)
    16)Üniversite Sınavına Hazırlık Türkçe - Edebiyat Soru Bankası 1 138 Sayfa %90 Temiz: 2 TL(SATILDI)
    17)Üniversite Sınavına Hazırlık Türkçe - Edebiyat Soru Bankası 1 187 Sayfa %100 Temiz: 2 TL(SATILDI)
    18)Tudem LYS Edebiyat Soru Bankası 64 Sayfa Tamamı Temiz : 1 TL(SATILDI)
    19)Körfez Yayınları YGS-LYS Cofrafya Konu Anlatımı 480 Sayfa Tamamı Temiz- Renkli Fotograflı: 7 tl(SATILDI)
    20)Zirve Yayınları LYS Cografya Çalışma Kitabı 192 Sayfa Tamamı Temiz: 3 TL(SATILDI)

Denemeler ve Fasiküller (SATILDI)

YGS Denemeleri (Zaman-Fem)Her Biri 1.5 TL (SATILDI)
    LYS Denemeleri (Zaman-Fem-Esen-Okyanus-Açı)
    (Matematik ve Geometri birlikte) : 1.5 TL(SATILDI)
    (Edebiyat ve Cografya birlikte) 1.5 TL(SATILDI)
    (Fizik-Kimya ve Biyoloji birlikte) 1.5 TL(SATILDI)
    (Tarih-Cografya ve Felsefe birlikte) 1.5 TL(SATILDI)

EDEBİYAT EL KİTABI: 6 TL(SATILDI)

9.Sınıf YGS Hazırlık - Fizik 39 Yaprak Test (Yırtmalı) 80 Sayfa Tamamı Temiz --> 1 TL(SATILDI)
    9.Sınıf YGS Hazırlık - Kimya 23 Yaprak Test (Yırtmalı) 48 Sayfa --> 1 TL(SATILDI)
    9.Sınıf YGS Hazırlık - Biyoloji 23 Yaprak Test (Yırtmalı) 48 Sayfa --> 1 TL
    (SATILDI)
    Ayrıca Fem Yayınlarının Fizik-Kimya-Biyolojiden oluşan toplamda 18 Adet Video Çözümlü Lys Deneme Seti 8 TL

Referans

• 3 4 5 ygs matematık soru bankası, apotemı lys matematık 10 lu deneme ,apotemı 10lu fen bılımlerı lys deneme satılık ılgınen varsa pm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar kitapları çok ucuza İstanbul içi satıyorum.
    http://i.hizliresim.com/4kgOJ7.jpg
    http://i.hizliresim.com/J4YBg5.jpg
    http://i.hizliresim.com/0kqA5Y.jpg
    http://i.hizliresim.com/OZqOjn.jpg

1-Denge fizik denemsi=1.deneme çözülü kalan 19 deneme tertemiz
    2-Güvender ygs fen bilimleri 25 deneme:2 deneme çözülü kalan 23 deneme tertemiz
    3-Sınav yayınları çıkmış sorularla LYS fizik kimya biyo. denemesi:tertemiz
    4-Mustafa Tekinay ygs-lys fizik soru bankası:1-2 test çözülmüş kalan testler tertemiz
    5-Fen bilimleri ygs konu özetli fizik:2-3 test çözülü kalanları Tertemiz
    6-Fem ygs-lys kimya soru bankası:1-2 test çözülü kalanları Tertemiz
    7-PALME organik kimya:5-10 test çözülü kalanları tertemiz
    8-Güvender organik konu anlatımlı:2 test çözülü çok az da altını çizme var TEMİZ
    9-apotemi organik:5-10 sayfada karalama vr kalanları tertemiz
    10-BİREY ygs kimya soru bankası:TERTEMİZ
    11-simetri ygs-lys Coğrafya :TERTEMİZ
    12-Simetri ygs coğrafya:Sadece ilk 2 konu çözülü kalanları tertemiz
    13-Güvender ygs Türkçe Denemeleri:Tertemiz
    14-Mustafa Tekinay ygs Geometri soru b.=2-3 test çözülü kalanları Tertemiz
    15-Simetri LYS Geometri:5-10 sayfada karalama var kalanları Tertemiz
    16-Güvender ygs-lys Biyoloji soru bankası:TERTEMİZ
    17-Mustafa Tekinay ygs-lys biyoloji soru bankası:2-3 test çözülü kalanları tertemiz
    18-Simetri YGS MAT 2.ve3. kitap:TERTEMİZ
    19-GÜVENDER %100 YGS MAT:TERTEMİZ
    20-KÖRFEZ LYS MATTEMATİK SORU BANKASI:5-10 test çözülü kalnalrı TERTEMİZ
    21-APOTEMİ İNTEGRAL:TERTEMİZ
    22-FEM YARIYIL Soru bankası:TERTEMİZ
    23-Güvender TÜM DERSLER soru bankası:TERTEMİZ
    24-FEMSET 5.ve6.KİTAPLAR:TERTEMİZ

• SAT SINAVI KİTAPLARI

Merhabalar, SAT ye hazırlanmak için aldığım kitapları satıyorum. Elimde 3 tane kitap var. Birincisi Collage Board'un resmi SAT hazırlanma kitabı(The Official SAT Study Guide). Blue book da deniliyor.

https://www.amazon.com/Official-SAT-Study-Guide-2016/dp/1457304309/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1466335250&sr=8-1&keywords=sat+study+guide+2016

İkincisi Black Book denilen kitap. Bu kitap SAT sınavının yapısı üzerinde ve bu yapıyı nasıl kendi yararınıza kullanabileceğinizi ele alıyor.

https://www.amazon.com/SAT-Prep-Black-Book-Strategies/dp/0615780849/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1466335283&sr=8-1&keywords=sat+black+book

Üçüncü kitap ise matematik ile alakalı. En çok karşılaşılan matematik sorularını ele alıyor.

https://www.amazon.com/Math-Lessons-Improve-Score-Month/dp/1519617372/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1466335300&sr=8-3&keywords=sat+math

Kitaplara kalem değmemiştir, hepsi yeni gibi duruyor. Birinci yazdığım kitap bu sınavı yapan kurum yani CollageBoard'un hazırladığı kitap, Türkiye'de bulunmuyor. Ben bu kitapları Amazondan sipariş ettim.

İlgilenen olursa facebooktan mesaj atabilir, ordan sonra telefonlada görüşebiliriz, fiyat vs konuşulur. Kargoyla yollarım kitapları.
    Facebook:www.facebook.com/kaan.alpar

• eskişehir içi satanlar pm
  • ingilizce kitap arıyorum grammer, kelim için.
    english grammar in use olabilir veya benzerleri. dm atın.
  • SATILIK TEMİZ YGS/LYS HAZIRLIK KİTAPLARI
    Detayları şu ilanımda bulabilirsiniz.

https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-kitap-dergi-film-egitim-sozluk-satilik-cogu-temiz-ygs-lys-hazirlik-kitaplari-sifirina-fazla-pa-316377343/detay/
    Hepsini alacak arkadaşa 150 liraya bırakırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blnmynx -- 28 Temmuz 2016; 1:33:05 >
  • avukatolucamben kullanıcısına yanıt
    Bende var ama 5-6 yil once alinmis isini gorur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://m.facebook.com/groups/204011996444132?view=permalink&id=590822487763079 çoğu tertemiz kaynaklar isteyen mesaj atabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • en üsten başlayarak temizlik oranları
    lys fizik denge 70
    lys bio denge 70
    lys kimya denge 100
    lys körfez konu anlatımı 99
    palme biyoloji kimya .testleri çözülmüş.yanlarına not çıkarılmış.
    fem fizik konu anlatımı 95
    ygs körfez son prova 90
    ygs mat apotemi 80
    ygs fen bilimleri kapsül 95
    birey b türkçe 75
    paragraf hız soruları 80
    ygs kapsül sosyal 50
    ygs türkçe kapsül 100
    ygs fen apotemi 100
    birey b kimya 50
    birey b bio 70

sol tarafta 23 tane ygs denemesi.fem 11 li 10 lu 345 orta ileri karışık

hepsi 120 tl.ayrı ayrı satmıyorum.kargo ile göndereceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proxsima06 -- 29 Haziran 2016; 17:54:36 >

• ELIMDE BIRCOK YGS LYS KITABI VAR BOS OLARAK TANESİNİ5 LIRADAN BIRAKIRIM, AYRICA OKUMA KITAPLARINIZ ILE TAKAS DA EDEBILIRIM. DETAYLI FOTO ISTEYEN PM ATABILIR KARABUK ICI ELDEN KARA UK DISI KARGO ILE HALLEDERIZ
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Kargolar alıcıya aittir - ptt ile 2-3 Tl arası- Kayseri içi elden teslim olur.

KAREKÖK Lys Mat soru bankası - sadece ilk 2 konusu çözüldü %90 boş - 14 TL
    KAREKÖK Lys Geometri 2 MPS - katı cisimler ve çok az çember çözüldü %70 boş - 4 TL
    FEM YGS-LYS Fizik soru bankası -sadece dalgalar çözüldü %95 boş- 10 TL
    FEM LYS simetri fizik konu anlatımı - sadece kuvvetler, dalgalar ve atomlardan kuarklara çözüldü %85 boş- 7 TL
    PALME YGS-LYS fizik soru bankası A-B -hiç çözülmedi, tertemiz- ikisi birden 22 Tl
    PALME YGS-LYS FİZİK soru bankası B -hiç çözülmedi- 8 TL
    PALME LYS Kimya soru kitabı - sadece mol ve biraz hesaplamalar çözüldü, %95 boş- 8 TL
    PALME LYS Kimya konu anlatımı - sadece ilk konusu çözüldü %95 boş- 15 TL
    Palme YGS-LYS Biyoloji soru bankası B -sadece sinir sistemi çözüldü %95 boş- 6 TL

FİNAL LYS FİZİK-KİMYA BİYOLOJİ soru bankası -Tertemiz, hiç çözülmedi- 3'ü birden 6 TL
    FEM YGS MAT1 İLK ADIM Soru bankası - tertermiz, çözülmedi- 4 TL
    FEM YGS Simetri Türkçe Konu anladımlı - tertemiz, hiç çözülmedi- 8 TL
    Final YGS Türkçe Soru bankası -tertemiz, hiç çözülmedi- 4 TL
    Final LYS Biyoloji soru bankası -tertemiz, hiç çözülmedi- 5 TL
    Final YGS Geometri soru bankası - sadece çember çözüldü %95 boş- 2 TL
    Final YGS fen bilimleri soru bankası - tertemiz, çözülmedi - 3 TL
    Final YGS fen bilimleri soru bankası (Turuncu olan) - tertemiz, çözülmedi - 3 TL
    Fem 11.sınıf Matematik konu anlatımı -tertemiz, çözülmedi- 2 TL
    Eksen YGS fizik soru bankası -bir iki çizik dışında tertemiz- 2 TL
    Birey YGS-LYS Kimya konu anlatımı -sadece ilk 3 konusu çözüldü, diğer konular tertemiz- 3 TL
    Birey YGS-LYS Fizik Konu anlatımlı soru bankası -sadece ilk 2 konu çözüldü %95 boş- 3 TL

[sizer]Kitap/Kaynak Alışveriş ve Takas Konusu [sizer]Kitap/Kaynak Alışveriş ve Takas Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aurora__ -- 1 Temmuz 2016; 5:04:59 >

• Çok ucuza kitap satıyorum.denemede var.EA kitapları satıyorum.

• Tanesi 1 tl kullanılmamış kitap satıyorum.

• Arkadaşlar sayısaldan almayın.müfredat değişecek.2.el kitap satan kitapçilar bile almıyor.

• karekök cografya soru bankasi varmi ygs

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.