Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 MINI (GT-I8190) - ANA KONU (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.290
Cevap
24
Favori
218.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• almak isteyenlere önerim 30 aralıkta almalari.
    hem haftasonu hemde yılın son pazarı. mutlaka bir firma indirim yapacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kliksa 809 tl ye geldi aldık bakalım :)
  • ben aldım hiç pişman falan değilim, alacak olanlar 850 civarı fiyat bulunca alabilir ederi o kadar bence.

ekran kötü diyenler utansın başka bişey demiyorum, bence yeteri kadar iyi, gidip s3 le yanyana da baktım evet o daha iyi ama 720hd çöznürlük ekranı var tabiki iyi olacak bu alete bu kadar kalitede ekran yeterli şu ekran tartışması bitsin artık ya

şarj olayına gelelim, dün saat 10da şarjdan çıkardım, wireless ile play store da takıldım, toplam 4 saat falan plague inc. oynadım (çok güzel oyun:)) bir saat google readerla bişeyler okudum, bunları yaparken toplam 2 saat radyo dinledim ve pil yine saat 10 gibi bitti :)
    bence yeterli, gece yatarken veri kullanımını ve 3gyi kapattım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACE 2012

telefonu kardesime aldik malun bende ace var usb kabloyu tv ye takiyorum usb baglayi tikliyorum tv telefonda ne var ne yok gosteryor. Aynisini s3minide denedik olmadi tel tv bagliyoruz tb de gt 8190 diye teli goruyor fakat ici bos cektigimiz foto ve videoyu goremoyoruz
    ne yapmali
    bu arada telefon cok iyi.

yardim ediiinn
    tesekkurler.

• dün vodafone bayinden 700 tl e aldim. ilk izlenim çok güzel. dokunmatik ekranı hassas, bir uygulamaya 2 kere tıklamanız gerekmiyor. sayfa geçişleri çok hızlı. s3 ve iphone 4s kullanan arkadaşlarım benden daha çok beğendiler telefonu. tek handikap 8gb belleğin yarısı BJ işlemciye gidiyor olması
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baalzamon

dün vodafone bayinden 700 tl e aldim. ilk izlenim çok güzel. dokunmatik ekranı hassas, bir uygulamaya 2 kere tıklamanız gerekmiyor. sayfa geçişleri çok hızlı. s3 ve iphone 4s kullanan arkadaşlarım benden daha çok beğendiler telefonu. tek handikap 8gb belleğin yarısı BJ işlemciye gidiyor olması

700tl yemi düştü fiyatı her yerde 900 lira ?
  • arkadaşlar valla benim de kafama yattı 2 gündür bakıyorum yok şöyle kötü yok böyle iyi yeter da kafam git gel oldu ama en son bu foruma baktım ve almam lazım ben sizden isteğim anadolu yakasında şu aralar her yerde 999 tl indirim olacak mi olursa haber verirseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: joney1st

quote:

Orijinalden alıntı: Baalzamon

dün vodafone bayinden 700 tl e aldim. ilk izlenim çok güzel. dokunmatik ekranı hassas, bir uygulamaya 2 kere tıklamanız gerekmiyor. sayfa geçişleri çok hızlı. s3 ve iphone 4s kullanan arkadaşlarım benden daha çok beğendiler telefonu. tek handikap 8gb belleğin yarısı BJ işlemciye gidiyor olması

700tl yemi düştü fiyatı her yerde 900 lira ?

vodafone acaip fırsatları ile ayda 29 tl den 24 ay taahhütle aldım. 29 x 24 = 696 tl e geliyor. kdv i vodafone ödüyor. bana verilen fatura yaklaşık 900 tl zaten
  • telefona sahip olan arkadaşlar pm atarlarsa liste oluşturacağım.
  • Uzun Lafın Kısası:

Bende Her Kullanıcı Gibi Sola Düşünüyordum.Sonra 20 Kasım Gibi Bi S3 Mini Gözüme Çarptı Hızlıaldan Avea 50 Tl İndirimli Mavi Ön Sİpariş Verdim 3 Aralık Geldi Çattı Mavi Yok Dediler Beyaz Vericez Kargoya Dediler Tamam Dedim.Shiftdeletenet İncelmesini Yapan Arkadaşımız Telefondan Anlamıyormuş Gibi İncelemiş.

Dahada Lafın Kısası: Galaxy SIII Mini Çok Güzel Bir Seçim Olacaktır
  • kliksada en uygun suanda bonus kartı olanlara bu telefonun minumum fiyatı 770 olur dahada düşmez oda bonuslaral falan
  • kutunun içinden çıkan kulak içi kulaklığı kullanmayacağımdan dolayı 40 tl + kargoya satıyorum, gelecekte almak isteyen özel mesaj atabilir :) (fiyat hakkında yorum yapmanıza gerek yok)
  • kliksada nasıl 770 oluyor
  • flash desteği yokmu minide?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

kliksada nasıl 770 oluyor

kliksada 770 olmuyor kardeş genel soyledim bir arkadaş yılbası kampanyası falan olur demiş fiyatı o kadar düşmez diyorum 1000tl lik tel bende 800 ideal fiyat bulabilirseniz alın hemen derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bymyself

quote:

kliksada 770 olmuyor kardeş genel soyledim bir arkadaş yılbası kampanyası falan olur demiş fiyatı o kadar düşmez diyorum 1000tl lik tel bende 800 ideal fiyat bulabilirseniz alın hemen derim

bende iki gündür araştırıyorum geçen hafta sonu bi indirim oldu bakalım inşallah bu hafta sonuda olur ben bonus kartla almayı düşünüyorum bide birşey soracam bu tel şimdi farzedelim 900 benim 500 lira limitli kartla bunu 4 taksit le alabilir miyim yoksa limitininde min. 90
    Tl olması mi gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: selman3460

quote:

quote:

bende iki gündür araştırıyorum geçen hafta sonu bi indirim oldu bakalım inşallah bu hafta sonuda olur ben bonus kartla almayı düşünüyorum bide birşey soracam bu tel şimdi farzedelim 900 benim 500 lira limitli kartla bunu 4 taksit le alabilir miyim yoksa limitininde min. 90
    Tl olması mi gerekiyor

Alamazsın.Alacağın ürünün değeri kredi kartının limitinin altında olmak zorunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsilein

quote:

quote:

quote:

Tl olması mi gerekiyor

Alamazsın.Alacağın ürünün değeri kredi kartının limitinin altında olmak zorunda.

eyvallah çok sağol peki şimdi sorun şu kredi kartı pederin olduğundan limitini bilmiyorum şu an onu telden veya netten nasıl öğrenebilirim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xsilein

quote:

quote:

quote:

Tl olması mi gerekiyor

eyvallah çok sağol peki şimdi sorun şu kredi kartı pederin olduğundan limitini bilmiyorum şu an onu telden veya netten nasıl öğrenebilirim

kliksa com tr den deneyebilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.