Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 MINI (GT-I8190) - ANA KONU (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.290
Cevap
24
Favori
218.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaşlar, daha cumartesi günü aldıgım miniyi bugun arkadaş elinden düşürdü erkanın alt tarafında sağdan sola bir çatlak çizgisi oluştu, sanırım 2 yıl garantili fakat bu ekran kırılması ücretsiz değişim garantisine giriyormu, bu garanti kapsamına girermi herhangi bir problem yaşarmıyım, ayrıca samsungun yeri istanbul da nerelerde bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse çok mutlu olurum akşam akşam çok moralim bozuldu.

şimdi garanti belgesini okudum ekran kırılması çatlaması kapsam dışıymış, Allahtan kullanılmayacak kadar bir çatlak yok tek bir çatlak ekranın alt tarafında dikkatli bakınca belli oluyor, bunun için de 550tl verilmez, aslında ekran kırılmasını garanti kapsamında olması gerekiyor sonuçta cebinizde de dışardan bir etkiyle ekran patlayabilir, tabi burda firma sorumlulukları hiç bir zaman üzerine almayacagı için onların lehine bir belge. cihaz 850 ekran 550 aradaki fark, fark kelimesini fiilen farkettiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xlargest -- 19 Aralık 2012; 0:12:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: maestro_34

quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maestro_34

quote:

Arkadaşlar bu telefonda sensör var mı ? Yani mesaj falan gelince bir yerinde ışık yanıyor mu ?

sensörden mi ışık çıkıyor?

Hiç komik gelmedi nedense . Aşağıdaki gibi mi demek istedim, böylece sensördende ışık çıkabileceğini görmüş oldun :

Arkadaşım sensörler belli şeyleri algılamak için yapılan birimlerdir. Senin demek istediğin bildirim ışığı, ki bu bildirim ışığı sensörden farklı şeylerdir. Bahsettiğin özellik bildirmek için yapılmıştır. Ayrıca koyduğun video'da yer alan isim Proximity Sensörüdür. Proximity sensörü yakınlık sensörüdür. Genelde aramalarda kullanılır, cihaz kulağa 3 cm kala proximity sensörleri sayesinde cihazın ekranını tuşları kilitlercesine karartır.

Ben burda böyle bir basit konu için tartışmak istemiyorum, dediğinizi biliyorum ve anladım . Sensör algılayıcı demek . Ben algılatıcı yani bildirim ışığından bahsetmiştim . Lafın gelişi SENSÖR dedim . Ve anlayan da anladı ama gelipte burda o arkadaşın dalga geçercesine cevap yazması olmadı . Neyse zaten benim soruma aşağıda cevap verdiler sağolsunlar :

http://forum.donanimhaber.com/getQuotes_ajax.asp?rd=yes&t=69270369

dalga geçme amaçlı yazmadım, yanlış anlama sadece yazdığından o tarz bir mana çıktı, yoksa ne demek istediğin anlaşıldı

gül geç boşver takılma o kadar da

Tamam bakalım dostum ...

• Telefonu 2 gün önce vatan dan indirimle 874 tl ye aldim. Millet kapis kapis s3 mini aliyordu . Telefon katinda 2 saat sira bekledm 10 taksit ile 874 tl bu telefona bence deger bir fiyat.
    Ekrani bana gayet basarili geldi gorilla glass olmamasi ekranin tek eksisi.
    S3 mini ile desire x arasinda kalmistim ayni fiyattilar s3 sectim iyiki de secmisim cok memnunum.
    Ürünün sarji yoğun kullanimda gunun aksamnda bitiyor. Normal kullanilirsa 2 günü cikarabilir.

Sorusu olan arkadaslara yardim ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

quote:

Orijinalden alıntı: _halil_

telefon hafıza kartını görmedi, kayıt yeri yada dosyalarıma girdiğimde sd kart takın diyor, takma yeri de bi sakat nasıl iş anlamadım, taktım gibi geliyor bi çıt çıtı falan mı var acaba

Bende de öyle oldu bir keresinde. Çıkarıp düzgün takmalısın.

çıkardım yine aynı şekilde taktım gördü, bi daha da çıkarmam zaten ama kart takma yeri çok tırt olmuş, arka kapakta çin malı plastik kapaklardan farkı yok dealextereme den 2 dolara alınır kırılsa
  • merhaba arkadaşlar. Blackberry 9700 kullanıyorum. sadece whatsup ı çalışması açısından mecburen her ay 16 tl BIS internet ücreti ödüyorum tarifeme ek olarak. toplamda aylık 90 tl gibi bir rakam ödüyorum. BIS ücretini iptal ettiğimde bu cihaz için tarifeme ek olarak 13 tl fark ödemem gerekecek. kullanan arkadaşlar memnunmudur. çok fazla oyun oynayan, fotoğraf çeken biri değilim. arkadaşlarımın telefonunda en fazla kelime avı oynuyorum. extrem bi telefon kullanıcısı değilim yani.

kampanya bu

http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/liste?go=eshopBasket.showBasket&itemId=69B23F70-3A20-11E2-95DB0022196849BF

fakat ben ayda 85 tl sabit ücret yerine 70 tl ödüyorum + 16 tl bis var. yani bis i iptal ettiğimde telefon için 13 tl ödemiş olacağım.

Edit: telefon 24 ay taahhüt ile 700 tl e geliyor. ben 13 tl üzerinden hesaplıyorum, bana maliyeti 312 tl olacak.
    teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baalzamon -- 19 Aralık 2012; 11:48:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mertcnoz

Telefonu 2 gün önce vatan dan indirimle 874 tl ye aldim. Millet kapis kapis s3 mini aliyordu . Telefon katinda 2 saat sira bekledm 10 taksit ile 874 tl bu telefona bence deger bir fiyat.
    S3 mini ile desire x arasinda kalmistim ayni fiyattilar s3 sectim iyiki de secmisim cok memnunum.
    Ürünün sarji yoğun kullanimda gunun aksamnda bitiyor. Normal kullanilirsa 2 günü cikarabilir.

Nerde oluyor bu dostum kapış kapış s3 mini alma olayı ? Vatan'ın hangi şehirdeki şirketinde ?
  • quote:

quote:

Telefonu 2 gün önce vatan dan indirimle 874 tl ye aldim. Millet kapis kapis s3 mini aliyordu . Telefon katinda 2 saat sira bekledm 10 taksit ile 874 tl bu telefona bence deger bir fiyat.

Nerde oluyor bu dostum kapış kapış s3 mini alma olayı ? Vatan'ın hangi şehirdeki şirketinde ?

Geçtiğimiz pazar günü vatanda garanti bonusa 875 tl idi arkadaş sanırım ondan bahsediyor ve kapış kapış satılıyor izmirde genel olarak.
    Alacaklara durun experia P veya motorola XT910 diyorsunuz adamlar düşmana bakar gibi size bakıp gidip S3 mini alıyorlar büyülenmiş gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angel Girl

quote:

quote:

Geçtiğimiz pazar günü vatanda garanti bonusa 875 tl idi arkadaş sanırım ondan bahsediyor ve kapış kapış satılıyor izmirde genel olarak.
    Alacaklara durun experia P veya motorola XT910 diyorsunuz adamlar düşmana bakar gibi size bakıp gidip S3 mini alıyorlar büyülenmiş gibi.

• Gelen aramalarda sesin ilk 2-3 saniye kısık çıkıp sonra normale dönmesi telefonun bir özelliğimi yoksa benim hoparlerümde bir sorun mu var?Eski telefonumda sesin çaldıkça artması gibi birşey vardı ama bunda öyle bir yerde bulamadım
  • telefoncu.com'da S3 mini için peşin fiyat 898 TL diyor ayrıca Gorilla Glass 2 cam olduğunu da söylüyor ama bu bilgi doğru mudur acaba ? Bir de ekstra para ödemek isterseniz root işlemi yapma ve tegra oyun driver yükleme seçenekleri de bulunuyor. Anlamadığım nokta s3 mini için root yapma ve tegra oyun yükleme imkanı varsa biz neden ulaşamıyoruz buna internetten
  • Oyun performansı nasıl arkadaşlar bu telefonun?GTA Vice City,Fifa 12,Gta 3 oyunlarını oynayıp yorum yapabilicek olan var mıdır?

Birde bu ürünün mavisi nin satıldığı herhangi bir yer var mı?Beyaz istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: necroph

Oyun performansı nasıl arkadaşlar bu telefonun?GTA Vice City,Fifa 12,Gta 3 oyunlarını oynayıp yorum yapabilicek olan var mıdır?

http://www.teknosa.com.tr/kategori/telekom/cep_bilgisayari_pda_/722/125070935/samsung_i8190_galaxy_siii_mini_metallic_blue_akilli_telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: Three Dimensions

Vodafone kampanyasından yararlanarak almak istiyorum...Abisi ile arada farklar var ama 5MP kamera dışında beni fazla ilgilendirmiyor.Sizce almaya değer bir telefon mu?.İlgi çeken özelliklerini sayarsanız çok sevinirim.Şuan 5800 kullanıyorum tabi onun yanında bu telefon başka birşey.

Diğer SIII Mini konusuna yazdım ama ilgilenen olmadı.Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.

Yanıtlayacak olan Allah'ın bir kulu yokmudur?...Nokia konusu değil herhalde burası?.
  • quote:

quote:

Vodafone kampanyasından yararlanarak almak istiyorum...Abisi ile arada farklar var ama 5MP kamera dışında beni fazla ilgilendirmiyor.Sizce almaya değer bir telefon mu?.İlgi çeken özelliklerini sayarsanız çok sevinirim.Şuan 5800 kullanıyorum tabi onun yanında bu telefon başka birşey.

Diğer SIII Mini konusuna yazdım ama ilgilenen olmadı.Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.

Yanıtlayacak olan Allah'ın bir kulu yokmudur?...Nokia konusu değil herhalde burası?.

Hocam konunun içerisini okumadan soru sorarsanız neden yanıt verilsin her defasında ...

• quote:

quote:

quote:

Hocam konunun içerisini okumadan soru sorarsanız neden yanıt verilsin her defasında ...

Konu içerisinde bulamadıysam ne olacak peki?.Memnun olunup olunmadıklarını öğrensemde yeterdi.

• quote:

quote:

Bende Nokia 5800'dan geçtim bu telefona. 5800'a lanet olsun diyorum, ne baş ağrısı bir telefonmuş. Bir daha ne KVK'ya ne de Nokia'ya yaklaşmam asla.

S3 Mini alınmaya değer bir telefon. İlgi çeken özelliği derken, zaten başka telefonlarda da bu özellikler varsa bu ilgimizi çekmeyebiliyor. İlgimi çeken bir özellikten bahsetmem gerekirse öncelikle 'Müzik' performansı diyebilirim. Gerçekten SoundAlive gibi teknolojiler ile müzik dinleme keyifli hale getirilmiş. Kulaklık performansı harika. Müzik konusunda hiç bir sıkıntı çekeceğinizi sanmıyorum. Bu müzik kalitesi bir çok insan tarafından da beğenilmektedir...

• quote:

Oyun performansı nasıl arkadaşlar bu telefonun?GTA Vice City,Fifa 12,Gta 3 oyunlarını oynayıp yorum yapabilicek olan var mıdır?

Bu oyunların hiç birinde 1 gram kasma yapmıyor. Zaten eski mesajları okusaydın, gerekli bilgiye ulaşabilirdin. Bahsettiğin oyunlar konusunda hiç bir sıkıntım yok. Aksine Desire X'te kasmaya yol açan Gta Vice City S3 Mini'de hiç kasmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: harungs1905

Gelen aramalarda sesin ilk 2-3 saniye kısık çıkıp sonra normale dönmesi telefonun bir özelliğimi yoksa benim hoparlerümde bir sorun mu var?Eski telefonumda sesin çaldıkça artması gibi birşey vardı ama bunda öyle bir yerde bulamadım

Bu telefonun bir özelliği sanırsam. Çünkü bende kurcaladım bayağı ama bir ayar bulamadım. Bende de durum aynı.
  • quote:

Sıfır kasma optimizasyon bayagi iyi durumda rahat rahat oynarsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Progressivity

telefoncu.com'da S3 mini için peşin fiyat 898 TL diyor ayrıca Gorilla Glass 2 cam olduğunu da söylüyor ama bu bilgi doğru mudur acaba ? Bir de ekstra para ödemek isterseniz root işlemi yapma ve tegra oyun driver yükleme seçenekleri de bulunuyor. Anlamadığım nokta s3 mini için root yapma ve tegra oyun yükleme imkanı varsa biz neden ulaşamıyoruz buna internetten

Root ''BU'' konuda mevcut. Oradan yararlanabilirsin. Tek dosyalı Odin'den flashlayarak yapacaksın.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.