Şimdi Ara

MoH: Warfighter'ın Çıkış Videosu Yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
4.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•    Önümüzdeki hafta içerisinde çıkması planlanan Medal of Honor: Warfighter için harika bir çıkış videosu yayınlandı.

Yayınlanan çıkış videosunda oyunun sahip olduğu multiplayer bölümünü odak alan Danger Close ekibi, videoda saf bir aksiyon temasını yakalamış gözüküyor. Tamamen oyun içi sahnelerden alınan bu videoda oyunun sahip olduğu gerçek dünyadan alınmış haritalar ve araç kullanımları dikkatleri çekiyor.

Videoya aşağıdan bakabilirsiniz;

• Güzelmiş la.Single player' da senaryo kısmını her zaman güzel bulduğum bir seridir.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Süper olmuş, silahta vuruş hissini en iyi hissettiren oyun MoH geri dönüyor.
  • alırım oynarım nOKTa
  • Bu oyunda çok güçlü senaryo modu beklememek gerek bence moh'un en vasat senaryosu olacak gibi bir his var içimde sürekli çoklu oyuncuyu göz önünde tutuyorlar bf gibi olabilir umarım yanılırım

• Gayet güzel gözüküyor oyunu alanlar (Pc) imzamdaki konuya tıklarsalar sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Süper olmuş, silahta vuruş hissini en iyi hissettiren oyun MoH geri dönüyor.

Espri ?

• etkileyici bir çıkış videosu olmuş

• Ben senaryo modunun kötü olacağını düşünmüyorum ama tek korkum kısa olacağı. Yani yeterince uzun olursa kesinlikle tatmin edicektir bence, senaryo bitince de mutiplayer akarız :)

• Pre order yaptırdığıma değicek :))))

• grafikler bf 3 ten daha iyi duruyor
  • Pre order yaptırdığıma değicek :))))

• solozoma71
    artistleşme adam kendi düşüncesini belirtmiş bi bitmediniz yahu espriymiş he espri
  • Black Ops 2 daha güzel olacak bence. Yeni bir şeylerle geliyor en azından. Ama bu videoya bakıyorum 2010'da çıkan mohtan çok da farklı bir şey göremiyorum. Grafikler BF3 kadar etkileyici değil.
  • senaryosu zaten iyi olduğu bilinen bir seri olduğu için multi odaklı çıkardıklarını düşünüyorum bu videoyu
  • gam3hunter
    bende tam tersi önceki oyunlarındada olduğu gibi güçlü bir senaryo ama orta karar bi multi bekliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Black Ops 2 daha güzel olacak bence. Yeni bir şeylerle geliyor en azından. Ama bu videoya bakıyorum 2010'da çıkan mohtan çok da farklı bir şey göremiyorum. Grafikler BF3 kadar etkileyici değil.

gözlük al bence
  • Oha bf3 deki gibi uçağa binme felan varmı tank araç helikopter uçak ?

• Güzel gözüküyor. Pre-order yapsam mı yapmasam mı diye düşünüyorum.(Tabi hala yapılıyorsa) .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mp kısmı bana fiyasko gibi geldi BF3 benziyor.. BF3 gibi multi tabanlı bir oyun dururken bunu kim alır ki... SP kısmınıda daha belli değil ama grafikleride hiç beğenmedim doğrusu oyun konsoldan çekildiği içinmidir böyle gözüküyor; umarım öyledir... yoksa BF3 çok daha iyi grafiklere sahipti...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.