Şimdi Ara

iphone 5 mi yoksa nokıa lumıa 920 mi? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
10.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kardes doru diosun ıkıncı el piyasasını da düşün diğerleri bitik
  • nokia akıllı telefon pazarına geçiş işini başaramadı, windows 8 de çok çirkin görünüyor, o koca koca kareler, içi bomboş kenerda küçük şekiller, renk uyumu kötü, bir estetiksiz arayüz ki sormayın, insan bir akıllı telefona para verecekse hiçolmazsa arayüzün de güzel olmasını ister. nokia android kullansaydı keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

4S kullanıcısı ve 5'i dibine kadar inceleme fırsatı bulmuş biri olarak Lumia diyorum. Daha kaliteli ekran, kamera, donanım, iOS gibi stabil bir OS, alışılmışın dışında bir deneyim. Şahsen telefonumu satıp Lumia almayı düşünüyorum. 5'e verilen paraya harbiden yazık 4S'le ekran dışında ciddi bir fark yok, performanslar da benzer. Çok paran varsa al ama diğer türlüyse 4S ya da Lumia düşün, Lumia al.

Bunu hep diyorum ama donanım olayı uygulama yoksa ne işine yarayacak ? artık her cihaz zaten akıcı menü deneyimi sunmuyor mu ? bugün 1 ghz tek çekirdekli cihazlar bile akıcı androidde,ios'da hala iphone 4 bile akıcı ekranı tamam kaliteli nette geziyorsun vs iyi bu ekranın bana agırlık vede kalınlık olarak geri döndüğünü bileceksem giderim galaxy note 2 alırım,daha büyük ekran daha hafif telefon,kablosuz şarj diyorlar güzel birşey yenilikçi,yastık gibi bişeyin üzerine koyuyorsun öylece durunca şarj ediyor,oyun oynanmaz film izlenmez nette gezilmez,kabloyu takarım bunları rahat rahat yaparım,kamerası lumia güzel ois teknolojisi vs çok iyi ama gene bana agırlık vede kalınlık olarak geri dönüyor,hani gerçekçi olmak lazım windows 8 telefonların hepsinde bir sıkıntı var,nedir bu sıkıntı derseniz uygulamanın neredeyse YOK olması,grafik birimi şöyle bilmemnesi böyle işlemcisi bilmemkaç nm yok şukadar ghz yok şukadar çekirdek,başından dediğim gibi bunları kullanacak uygulaması yoksa,kabaca zaten hiçbir işe yaramayacak demektir,bugün bakıyorsun gta serileri almış başını gitmiş,hem ios hem android gameloft oyunları almış başını gitmiş,bir bakıyorsun windows 8 telefonlara oyunlar gelmiyor,duyurulmuyor niye alayım ki cihazı ? üzerindeki kamerası iyi diye windows 8 var diye ? baştan zaten kaybetmiş,önce bir gelişmesi lazım market bomboş hergün şukadar uygulama geliyormuş falan hepsi androiddeki çöp uygulamalar,3 gündür lumia 920 kullanıyorum,sadece test için arkadaşımdan ödünç aldım,yarında geri vereceğim,isteyen alsın denesin birde rakiplerine baksınlar gene aynı noktaya çıkacağız zaten,windows 8 oturması lazım,daha yeni platform bir bakalım oyunlar gelsin uygulamar gelsin,fiyatları biraz düşsün ozaman düşünülür,rakiplerinin durumları belli hepsi almış başını gitmiş.

• arkadaşlar sırf işlemci hızından bile iphone 5 bnce adamlar A6 kullanıyo
  • Evet beyler ister inanın ister inanmayın,
    5 dakika önce bir arkadaşın elinde lumia gördüm. PC'de win8 kullandığımı bildiginden telefonuna attığı müziği bulmamı istedi. Parçayı buldum ve çalmaya başladı ancak neresine bastıysam telefon kitlendi.
    Kurtarmak için ellemedigimiz yeri kalmadı. Sonunda kendi kendine yeniden çalıştı.
    4 yıllık Omnia tecrübem der ki üzerinde reset tuşu olmayan windows mobile telefonu almayın.
    Lumia'da reset tuşu yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tirtom

Evet beyler ister inanın ister inanmayın,
    5 dakika önce bir arkadaşın elinde lumia gördüm. PC'de win8 kullandığımı bildiginden telefonuna attığı müziği bulmamı istedi. Parçayı buldum ve çalmaya başladı ancak neresine bastıysam telefon kitlendi.
    Kurtarmak için ellemedigimiz yeri kalmadı. Sonunda kendi kendine yeniden çalıştı.
    4 yıllık Omnia tecrübem der ki üzerinde reset tuşu olmayan windows mobile telefonu almayın.
    Lumia'da reset tuşu yok...

ses kısma,güç ve kamera tuşu hard reset atar.
    ses kısma,güç soft reset.

• bir ıphon kullanıcısı olarak kullanımdakı tecrubelerımden biride uygulamaların ücretli olmasıdır iphon gerekli uygulamaları paralı dosya yoneticisi yok sarkıyı melodı yapamıyorum bıle ve sarz nedendir bu pıldeki inat anlamıs degilim nokıada inat takıldı son senelerde onlarda akıllandı apple da ac kalmadıkca bişileri düzeltmeyi pek düşünmüyor sanırım free uygulamalarda reklam cok . oyun indiriyorsunuz tam oynuyorsunuz tak karsınızda applestore işte 2 tl ücret bişi isteniyor bir telefona 2 bin lira verip uygulamalar ıcın zırt pırt ucret odemek beı su an ıphonda tutan bazı şeyler belli telefon büyüklüğü ve ı clouds kolaylıgı gerısının cokda önemi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: _MUHTEŞEM_

bu ikisi arasından acaba hangisi daha iyi?...

Samsung s3 bittimi ???

• Nokia Nedir Biri Bana Açıklasın :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.