Şimdi Ara

Foruma ozel kampanya MUCEVHER TAKI TASARIM EGITIMI (Matrix Egitim Kursu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.758
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/hizmet-ders-verenler-bilgisayar-kuyumcular-icin-matrix-6-0-egitimi-35591245/detay/

Foruma ozel grup egitimlerinde kisi basina egitim 1000 TL.

MUCEVHER TAKI TASARIM Için Matrix Eğitim Kursu

Matrix kuyumculuk icin ozel hazirlanmis 3d modelleme programidir.Gelisimini genellikle endüstri, mimarlık, otomotiv,takı tasarımı, CAD/CAM, alanlarında yaygın olarak kullanilan Rhinoceros dan almistir.
    Kuyumculuk icin ozel tasarlanmis GEMVISION MATRIX bu piyasada son yillarda daha da cok on plana cikmaktadir.
    Diger programlar gibi katilara kütlelere değilde yuzeylerin birlesiminden meydana gelen modellemenin verdigi esnekligi sonuna kadar kulanabileceginiz bu modelleme aracinda; hayalleriniz zihninizle de sınırlı kalmayacaktir.
    Iceriginde bulunan otomatik PAVE,KOVALAMA vb. gibi butun tekniklerin otomatik tas ve tirnak dizmleri ile islerinizi daha kolay ve hizli yapmaniza yardimci olarak dilediginiz olculerle sizi sonuca ulastiracak en net yoldur.
    Matrix sadece bunlarlada sinirli kalmayacagini verecegimiz egitimlerlede gorecenize sunacagiz.Piyasaya girdigi ilk gunden bu yana profesyonelce kullanip siz kullanicilara egitimini vermekteyiz.

KASIM AYI KAMPANYASI

EGITIM SURESI 40 SAAT

BIREYSEL EGITIM 2500 TL +KDV

4 Kisilik Grup ucreti (kisi basi) 1000 TL (fORUM UYELERINE OZEL)

KREDI KARTI ILE ODEME IMKANI VARDIR

Kampanya sadece KASIM ayi icerisinde kayit yaptiranlar icin gecerlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lightmyfire -- 5 Kasım 2012; 18:50:06 >

• Merhaba.

Kardeşim için düşünüyorum bu eğitimi.iş imkanı bildiğim kadarı ile iyiymiş. Ama sektörden birinin eğitimi vermesi daha mantıklı geliyor. Siz sektörde mi çalışıyorsunuz yoksa sadece program üzerine mi çalışıyorsunuz? Ayrıca kardeşim bu sektörde daha önce çalışmadı.Adapte olması ve programı öğrenme olasılığı hakkında bilgi verir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfsaneKaşif

Merhaba.

Kardeşim için düşünüyorum bu eğitimi.iş imkanı bildiğim kadarı ile iyiymiş. Ama sektörden birinin eğitimi vermesi daha mantıklı geliyor. Siz sektörde mi çalışıyorsunuz yoksa sadece program üzerine mi çalışıyorsunuz? Ayrıca kardeşim bu sektörde daha önce çalışmadı.Adapte olması ve programı öğrenme olasılığı hakkında bilgi verir misiniz?

Oncelikle is imkani bir hayli iyi.Suan piyasada herkes Tasarimci ariyor.Benim bile direk yonlendirebilecegim yerler var.Ben 15 yildir kuyumculuk sektorundeyim.9 yildirda cizim yapiyorum.Adaptasyon sureci her yeni meslekte oldugu gibi 2-3 ay surebilir elbet.Nihayetinde yeni meslek.
    Bu programi ogrendikten sonra illaki bu meslegi yapacak diye bir sye yok.Grafik ve Web olsun bir cok 3d isinde kullanabilecegi bir program.
  • UP
  • konu ile ilgili güzel bir eğitim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.