Şimdi Ara

kapalı siyah ekranda saat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
16.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba, o kadar aradım ki, bir türlü bulamadım. tamamen kapalı yani uyku moduna geçmiş yani yukarı düğmeden kapadığımız siyah ekranda saat gösteren (nokiaların çoğunda hatta diğer bütün telefonlarda oluyor ya) bir yazılım yok mudur. adı sanı yok mu?

• jb'siz bunu yapmak imkansız
  • jb var. o işlem tamam. isim lazım. :)
  • iPhone larda ekran amoled değil, Lcd. O yüzden siyah ekranda saat görünse bile tüm ekranın açık kalması gerekir,şarj çok çok hızlı biter. Amoledlerde sadece saatin göründüğü pikseller çalışır şarj harcamaz. Şarj sorun değilse kullanabilirsiniz tabi
  • Anladım. Peki sarj sorun olmazsa böyle bir program ismi verebilecek var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulan amma sallıyorsunuz yazdıklarınızı okuyanda sizi prof. falan sanır yok efendim amolet ekranda olurmuşta lcd olmazmışta biraz kafanızı çalıştırın eski nokialarda amolet ekranmı vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: senkan82

ulan amma sallıyorsunuz yazdıklarınızı okuyanda sizi prof. falan sanır yok efendim amolet ekranda olurmuşta lcd olmazmışta biraz kafanızı çalıştırın eski nokialarda amolet ekranmı vardı

Nokia bu borumu

• quote:

Orijinalden alıntı: senkan82

ulan amma sallıyorsunuz yazdıklarınızı okuyanda sizi prof. falan sanır yok efendim amolet ekranda olurmuşta lcd olmazmışta biraz kafanızı çalıştırın eski nokialarda amolet ekranmı vardı

Eski nokialardaki ekranla bunun ekranı bir mi. Bunda 100binlerce piksel çalışıyor onda parmakla sayılacak kadar çalışıyordu.

• Sacmalamayin yahu. Lcd harcamiyormus da mus mus. Nokia o eski modellerde hicbir ozellik olmamasina ragmen niye pahali pahali satti saniyorsunuz. Oled ekran kullandi hepsinde. Acin bakin gsmarena.com bilip bilmeden konusmayin.

Sadece led ekranlarda guc tuketmez.

• 24 saat şarj imkanım olsa ben de yüklemek isterdim ama 3 saatte bir telefonu şarj etmek istemiyorum
  • Abi kendi aranizda sacmasapan tartismak yerine bunu hangi tweak ile yapabilirim soylermisiniz?

• bu olay ekran cinsi ile yada kalitelisi ile alakalı değil tamamen iphonun sistemi ile alakalı iphonun ekranını uyku modundayken hiçbir program ile açamıyoruz bu yüzden işte uyku ekranında saat yok. Eğer iphonu herhangi bir tuşa basmadan uyku modundan uyandırmayı yapabilirseniz saat olayıda ardından gelir arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.