Şimdi Ara

Hustler TV benzeri +18 kanalları izleyebileceğim Receiver hangisi ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
1
Favori
111.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler int. kotalı, normal işlerime yetmiyor birde +18 için kota harcıyorum.Hazır receiver bozulmuşken +18 yayın yapan kanalları izleyebileceğim bi receiver tavsiyesi olan varmı ?

150 lira Verebilirm en fazla, çanak apt. nın ortak çanağı ona dokunamam.

• kart paylaşımı yapabilen alıcı şart. atlanta hd ile izliyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abbas The Traveler

kart paylaşımı yapabilen alıcı şart. atlanta hd ile izliyorum ben.

ayrıca kartta mı almak zorundayız ?

kart paylaşımı derken
  • incele , sorularını orada sor cevap alırsın.

http://forum.donanimhaber.com/m_36355116/mpage_155/key_/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tamamen Hayal Ürünüdür

quote:

kart paylaşımı derken

kart almak gerekmiyor. Kart paylaşımı yapabilen bir uydu alıcı, haliyle eternet girişli olması gerekiyor ama yine de bedava değil... Kart paylaşımı yapan
    herhangi birinden bu hizmeti alman gerekiyor.. Bu işlerle uğraşan çok kişi var.. Tabii ki hizmeti paryla satın alıyorsun... Eğer atlanta alacaksan satıcı arkadaş pm den ulaşırsan
    bilgi bazında yardımcı olacaktır, böyle şeyler açıktan konuşulmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nodar -- 14 Ekim 2012; 21:48:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nodar

quote:

Orijinalden alıntı: Tamamen Hayal Ürünüdür

quote:

kart paylaşımı derken

kart almak gerekmiyor. Kart paylaşımı yapabilen bir uydu alıcı, haliyle eternet girişli olması gerekiyor ama yine de bedava değil... Kart paylaşımı yapan
    herhangi birinden bu hizmeti alman gerekiyor.. Bu işlerle uğraşan çok kişi var.. Tabii ki hizmeti paryla satın alıyorsun... Eğer atlanta alacaksan satıcı arkadaş pm den ulaşırsan
    bilgi bazında yardımcı olacaktır, böyle şeyler açıktan konuşulmuyor.

Ethernet lazımsa modemde lazım, modem yok avea 3g jetmodem var o iş yatar

• avea ıcın 3g uyumlu routerlar var yatmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

avea ıcın 3g uyumlu routerlar var yatmaz

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=bd101320&categoryId=410
  • arkadaşlar...hustler tv hd görüntü kalitesi parlak yayın yapıyor...
  • dreambox benzeri cıhazlar alıp server kiralayarak edult benzeri kanaları izlersin
  • bis şifre çözen ucuz bir cihaz ve sirus 4.8 ayarlı bir canakla 24 saat internetsiz hustler tv izlenebilir
  • arkadaşlar merhaba.

hustler ve tüm şifreli kanalları izleyebilmekle ilgili başka bir yerde gerçekten bir cevap bulamadım.

şöyle ki; next'in YE18000-HD CX cihazını yeni aldım. uydu cihazlarına şifre girme konusunda hiçbir tecrübem yok, internetten baktığımda da kafa karışıklığından başka birşey olmadı. sormak istediğim şu; özellikle Hustler'ı(ve diğer şifreli kanalları) bu cihazda izleyebilmek için neyi nasıl yapmalıyım? Hustler'ı hangi uydudan aratmalıyım? "biss key","emu-softcam" vs. girip izleme olayı nasıl oluyor? internette hakikaten açıkça bilgi yok, lütfen birisi adım adım anlatabilir mi?("for dummies" serisindeki anlatımlar gibi olursa çok faydalı olur)

çanak antenler apartmanın çatısında. merkezi sistem. şu an televizyonumda yabancı kanallar, arap kanalları vs. izlenebiliyor. başka bilgi gerekli ise hemen vereyim.

bu arada uydu alıcıma "http://www.nextdestek.com/next-emu-key-dosyalari.html" adresindeki güncel "Nextstar 18000 HD CX Emu Softcam 08.10.2012"i yükledim usb ile,"key.db" dosyası yüklenmiş galiba. vermiş olduğum internet adresindeki "Canal+" çıkıyor ve izlenebiliyor şu an baktığımda(Hotbird'den).

Hustler'ı aradım,şunlar listede çıkıyor fakat izlenemiyor,görüntü yok;
    1) $Hustler HD-3D (11662/27500/V - Hotbird 6,7,8)
    2) $Hustler TV (12343/27500/H - Astra 19,2)
    3) $Hustler TV CZ (12343/27500/H - Astra 19,2)
    4) $Hustler HD-3D (11662/27497/H - Sirius 4 )
    5) $Hustler HD-3D (12512/27497/H - Sirius 4 )

anlamadım...

• hustlerlar sirius uydusunda
    bu uyduya dönük çanağınız olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

hustlerlar sirius uydusunda
    bu uyduya dönük çanağınız olmalı.

mrb.

öncelikle, cevap için teşekkürler.

"sirius 4" uydusu dahilinde birçok kanal izlenebiliyor şu an fakat sadece "Hustler" olarak değil de 2 adet "$Hustler HD-3D" görünüyor kanal listemde ve ikisi de izlenemiyor. yani sirius'a dönüktür diyebilir miyiz bilemiyorum,dönük olsaydı şu an listede sadece "Hustler" olarak görünür müydü acaba...
  • merkezi sistemlere daha çok turksat, hb, digiturk koyarlar.
    Sirius ve astra zor ihtimal. Bence sizde sirius uydusu yok. Onların isimleri ben bakarken pb ve pg idi.
  • arkadaşın dedigi gibi merkezi sistemlerde srius adı şimdi astr 4.8 oldu olma ihtimali çok düşük eger var ise aratttıgında pg ve pb diye çıkar hustler Hd ve hustler tv ler genelde yasal cartla veya paylaşımla çözülen kanallar Eger merkezi sistemde hotbirt uydusu varsa ve cihazının modül grişi varsa istedigin kanlları yasal kartlarını alarak izleyebilirsin veya cihazının kart paylaşım özelligi varsa arkasında internet girişi için etnert girişi varsa yasa dışı yollardan cart paylaşımı yapan serverlerden satın alarak izleyebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxser

arkadaşın dedigi gibi merkezi sistemlerde srius adı şimdi astr 4.8 oldu olma ihtimali çok düşük eger var ise aratttıgında pg ve pb diye çıkar hustler Hd ve hustler tv ler genelde yasal cartla veya paylaşımla çözülen kanallar Eger merkezi sistemde hotbirt uydusu varsa ve cihazının modül grişi varsa istedigin kanlları yasal kartlarını alarak izleyebilirsin veya cihazının kart paylaşım özelligi varsa arkasında internet girişi için etnert girişi varsa yasa dışı yollardan cart paylaşımı yapan serverlerden satın alarak izleyebilirsin

arkadaşım...forumdaşım server almayı düşünüyorsa şayet hotbird uydusundaki şifreli yayın paketlerini illegal kart paylaşım yöntemiyle çözmek için sağlam takılma ve donma sorunlarını minimum derecede yapan kaliteli server almalı diye düşünüyorum...paylaşım serverlerinin çoğunun malesef maksimum donma yaptığını zannediyorum...zira benim daha önceleri başıma geldiği için biliyorum...sağlam server alınca donmalar maksimum düzeyinden minimum düzeyine inmiştir...

• merhaba.

cevaplar için teşekkürler. 1 haftadır internete girme fırsatım olmadı.

çanakların montajını yapan uyducu ortada yok,komşuların da hiç bilgisi yok. yoksa direkt uyducuya sorardım sirius'a dönük mü diye. "pg" veya "pb" diye birşey çıkmıyor. en iyisi boşvermek artık. uğraşamayacağım şimdi daha fazla.

tekrar teşekkürler hepinize,iyi günler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.