Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.371
Cevap
52
Favori
93.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: b0Ni

yeni direktörü Jason O'Mara oynayacakmış. yeni bir isim beklemiyordum sürpriz oldu

http://comicbook.com/marvel/2016/08/01/jason-omara-cast-as-new-director-on-marvels-agents-of-s-h-i-e-l-/

Koltuğa yakıştı

Daha önce defalarca Batman'i seslendirmiş arada I'm Director derse şaşırmam

• Bügün Civil War ı ardından 3.sezonun son kalan 3 bölümünü de izleyerek MCU da güncele yetişmiş durumdayım sonunda Dizi müthiş gidiyor bence IMBD puanı neden 7.5 da kalmış anlamadım en az 8 lik bir dizi bence

Dizi her sezon üstüne koya koya gitti hiç bir sezonda sıkılmadım bitse de gitsek havasına girmedim May ,Simmons/Fitz,Mack dişi Quicksilver ve tabi ki Coulson reiz gibi karakterler çok iyiler ve diziye etkileri çok güzel ama 4.sezonda kesin yeni yüzler katılır ekibe diye düşünüyorum. 3.sezon sonunda Lincoln un kendini feda etmesi ve beraberinde Hive ı da götürmesi gerçekten vurucuydu Skye artık tamamen Quake karakterine dönüştü diyebiliriz yeni direktör o sondaki Doktor un Ultron vari beden bulmuş yapay zekası + Ghost rider gerçekten 4.sezona çok güzel materyaller ile giriyorlar merakla beklemedeyiz

• Yeni sezondan bir set videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 10 Ağustos 2016; 17:49:12 >
  • Jason O mara diziyemi dahil oldu yoksa biz onu dizide daha önceden gördükmü enteresan bir şey ben May olur sanıyordum demekki Mayi sahalarda görücez o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Jason O mara diziyemi dahil oldu yoksa biz onu dizide daha önceden gördükmü enteresan bir şey ben May olur sanıyordum demekki Mayi sahalarda görücez o zaman.

Ben de May olur sanıyordum çünkü Coulson kendi isteğiyle bırakacaksa oraya geçireceği tek kişi oydu. Dışarıdan birinin direktör olması SHIELD'ın tekrar resmi olması anlamına geliyor muhtemelen direktör doğrudan başkana veya BM konseyine bağlı olacak.
  • Büyük ihtimalle öyle olucak gibi buda yine yapılan her adımın bildirilmesi demek kısaca mesela Daisynin Shıeldden ayrılıp tek başına hareket etmesi bir hedef haline gelicek gibi.
  • Avengers animesini izleyen var mı? Orada quake geçiyor.
    uzaydan şekil değiştirenler istilası oluyor ve nick fury quake ile gizli çalışıyor. Bunu dizide yapma ihtimalleri ne kadar acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

4. sezon 1. bölümün adı "Ghost"

İlk bölümden konuya girecekler o zaman. Uygun tempoda da devam ederseler harika olur.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anaa fear the walking dead chris değil mi o üstte ki inş fthd de ölmüştür sevmiyom p*içi
  • quote:

Orijinalden alıntı: maybe4you

Avengers animesini izleyen var mı? Orada quake geçiyor.
    uzaydan şekil değiştirenler istilası oluyor ve nick fury quake ile gizli çalışıyor. Bunu dizide yapma ihtimalleri ne kadar acaba?

Skrull istilasını yapabilmeleri için Avengers'ın da olması gerekir. Sonraki filmlerde Thanos ile infinity war falan yapacakları için 2020den önce imkansız, o zamana kadar da dizi kalmaz zaten

• _Marvel_ _ kullanıcısına yanıt
    Cevap için sağol. Dizi, film ile bağlantılı olunca belki olur dedim ama olay sıralaması hakkında hiç fikrim yok :)

• _Marvel_ _ kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi dizinin ömrü o kadar olmaz

• Bu diziye başlanır mı marvel villainleri veya süper gücü olanlar oluyor mu bu dizide yoksa normal aksiyon macera dizisimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsaken54 -- 11 Eylül 2016; 16:12:48 >
  • forsaken54 kullanıcısına yanıt
    Süper güçler, doğa üstü, fantastik unsurlar var dizide. Marvel'ın ünlü villainleri yok henüz ama kötü karakter sıkıntısı yok pek. İzlemeni tavsiye ederim gayet eğlenceli, ilk sezonun ortalarına kadar sıkılabilirsin ama sonradan güzelleşir. Shield - Hydra - Inhumans diziyi oluşturan unsurlar. Gayet zevkli vakit geçirirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xLordRealx -- 11 Eylül 2016; 17:38:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

• Shield kahramanları infinity warda olacak mı var mı bir bilgi

• Dunsparce D kullanıcısına yanıt
    Yüzde doksan sekiz olmaz da. Belki sasirtirlar bizi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dunsparce D kullanıcısına yanıt
    Galaksinin Koruyucuları ekibi filmde yer alacağına göre SHIELD ekibi fazlalık olur orada.
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.