DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
CASPER NIRVANA TABLET CTA-E07-11A
200
Cevap
4
Favori
86.463
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Diğer Markalar >> CASPER NIRVANA TABLET CTA-E07-11A
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 1 2 3 4 sonraki >>>
Giriş
      60 Mesaj
      07 Şubat 2013 01:39:27
      BEYLER BU TABLETTEN BEDAVA İNTERNETE GİRMEK İSTEYEN PM ATSIN benim t20 de hileyi kullanıyorum süper işe yarıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      767 Mesaj
      11 Şubat 2013 16:01:03
      Nasıl rootlayacağız

• Yarbay
      2058 Mesaj
      11 Şubat 2013 21:03:22
      merhaba arkadaşlar.
      bende sizler gibi piranha business tab almayı düşünüyordum.
      sonra bunu gördüm.bizim buradaki casper storede de vardı.öyle dışardan baktım tasarımını beğendim açıp inceleme fırsatım olmadı.benim yapacaklarım şunlar:
      herkesin bildiği andridoyunlarını oynarım.
      Minecraft PE,angry birds serisi,temple run,where's my water vs.
      deneyenler çalıştırıp çalıştırmadığını yazarsa sevinirim.
      birde internete girerim 1-2saat falan o kadar.

ha birde sahibi olanlar açık şekilde 1-2 resim atabilirlermi arayüzü merak ediyorum.umarım klasik ICS arayüzüdür.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      14 Şubat 2013 00:11:29
      iki üç sorum var
      ben filmleri srt altyazıyı gom playera atıp izliyorum pc de tablettede srt altyazıyı kendi çalıştırır mı bide bunlara ek klavye jelatin nerden alabilirim bu cihazı alsak aparatlar için ne kadar öderim ek olarak

• Yarbay
      2058 Mesaj
      14 Şubat 2013 16:48:54
      quote:

Orijinalden alıntı: açmayın-bağıran-karı

merhaba arkadaşlar.
      bende sizler gibi piranha business tab almayı düşünüyordum.
      sonra bunu gördüm.bizim buradaki casper storede de vardı.öyle dışardan baktım tasarımını beğendim açıp inceleme fırsatım olmadı.benim yapacaklarım şunlar:
      herkesin bildiği andridoyunlarını oynarım.
      Minecraft PE,angry birds serisi,temple run,where's my water vs.
      deneyenler çalıştırıp çalıştırmadığını yazarsa sevinirim.
      birde internete girerim 1-2saat falan o kadar.

ha birde sahibi olanlar açık şekilde 1-2 resim atabilirlermi arayüzü merak ediyorum.umarım klasik ICS arayüzüdür.

up

14 Şubat 2013 19:06:26
      quote:

Orijinalden alıntı: oguzft9

iki üç sorum var
      ben filmleri srt altyazıyı gom playera atıp izliyorum pc de tablettede srt altyazıyı kendi çalıştırır mı bide bunlara ek klavye jelatin nerden alabilirim bu cihazı alsak aparatlar için ne kadar öderim ek olarak

up

up up up

14 Şubat 2013 23:37:50
      up up up

• Onbaşı
      22 Mesaj
      15 Şubat 2013 17:56:56
      Kardeş Klavyeli kılıf almak istiyorsan :

http://www.hepsiburada....7d%26fh_refview%3dlister

Fİyat çok uygun bence.

18 Şubat 2013 11:28:43
      Arkadaşlar yokmu bu cihazı rootlayan Casper 7'' TABLET Cihazın kimliği M25N-762D-3JRH-D cihazın geliştirme kimliği bu root dosyası elinde olan pm atabilirmi veya yayınlayabilirmi buradan?

• Yüzbaşı
      767 Mesaj
      18 Şubat 2013 22:25:28
      Banada

• Er
      14 Mesaj
      20 Şubat 2013 20:05:34
      bu gün aldığım casper tablet internete bir ara bağlandım internet hızı sembolü maviydi sanırım. su an sinyal iyi fakat modeme bağlı olmasına rağmen sinyal işareti soluk renkte pasif durumda sanırım yardım.....

• Yüzbaşı
      767 Mesaj
      20 Şubat 2013 22:08:10
      Merak etme hala aynı internet neden bilmiyorum iki farklı renk var

• Er
      14 Mesaj
      21 Şubat 2013 16:59:41
      Sorun benim laptoptan. Modeme tabletin bağlanmasına izin vermiyor. Laptopun internetini kapatınca tablet giriyor. sanırım modemin şifreleme sistemiyle ilgili. çift modem kullanıyorum iiki modem arasında kablo var. Nasıl düzeltebilirim bu sorunu?

• Çavuş
      80 Mesaj
      25 Şubat 2013 19:36:07
      Temple run açıyor mu?

• Yarbay
      2058 Mesaj
      25 Şubat 2013 19:55:50
      bende aldım tableti.
      temple run angrybirds gta vice city falan hepsini açtı sorunsuz.
      rootta yaptım.aynı şekilde hiçbir sorun çıkmadı.

• Çavuş
      93 Mesaj
      25 Şubat 2013 21:18:02
      Fiyatına göre idare eder

• Yüzbaşı
      767 Mesaj
      25 Şubat 2013 22:12:53

quote:

bende aldım tableti.

Arkadaşım nasıl rootladığını anlatırmısın

• Teğmen
      123 Mesaj
      24 Mart 2013 14:03:57
      ARKADAŞLAR USB HARİCİ 3G BAĞLANILABİLİYOR MU?

• DH Yönetici
      4957 Mesaj
      24 Mart 2013 14:27:44
      quote:

Orijinalden alıntı: akoner

ARKADAŞLAR USB HARİCİ 3G BAĞLANILABİLİYOR MU?

3G modemin bağlanmadığı cihaz mı kaldı? :)

• Teğmen
      123 Mesaj
      24 Mart 2013 15:04:54
      quote:

Orijinalden alıntı: Blur

Alıntıları Göster

3G modemin bağlanmadığı cihaz mı kaldı? :)

genel soruyu sen sormuşsun,ben bilmiyorum.
      casperde var mı ben onu sorduydum....

• Yüzbaşı
      322 Mesaj
      31 Mart 2013 11:45:22
      Arkadaslar sizinkinin ekranindada dikey cizgiler var mi ekran kapaliyken

• Yüzbaşı
      647 Mesaj
      31 Mart 2013 13:37:50
      quote:

Orijinalden alıntı: deep47

5 parmak multitouch denmiş ama ekranı kapasitif mi acaba?

sen hiç rezitif ekran multitouch gördünmü :D

tabletin kulanıcısıyım tabletin ekran kaliteli malzemesi kaliteli kamerası ole 2 megapixellik samsung gibi deil ama 2 mp idare edio tablet deadtrigger gta 3 vs oynuyorum sorun yok azrasıra dokunmatik ekran donmayapıyor ama düzeliyor hmn piyasadaki birçok 250 tllik beşpara etmez tabletten iyi bundan iyisini istiyosan nexus 7 bakmanı tavsiye ederim

• Çavuş
      54 Mesaj
      09 Nisan 2013 19:30:27
      simkart girişi varmı var ve de altta ölü piksel var bir adet anafenden aldım tableti geri versem yenisini verirlermi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karacaga -- 9 Nisan 2013; 19:41:03 >

• Yüzbaşı
      977 Mesaj
      15 Nisan 2013 23:26:49
      quote:

bende aldım tableti.

nasıl root yaptın anlatabilirmisin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Martin -- 15 Nisan 2013; 23:27:38 >

İntel Core İ7 3770 3.40 Ghz Turbo Boost 3.90 Ghz || Msi B75MA - P45 Sata 3.0 / Usb 3.0 || Gskill (2x4) 8 GB DDR3 1600 Mhz CL9 Gskill Ripjawsx || R7 250X VAPOR-X GDDR5 2GB 128Bit AMD Radeon Sapphire || PNY 240 GB SSD CS1311 || XILENCE XP600 600W PSU GAMİNG SERİSİ R3 +80 Plus || EVEREST KM-810 Gaming Desktop Klavye Mouse || Logitech S120 Hoparlör || SAMSUNG 23" S23B350H Full HD Led Monitör
    • Yüzbaşı
      530 Mesaj
      19 Nisan 2013 20:02:29
      Arkadaslar merhaba kucuk yigenim yanlıslık ekran sifresi koymus desen oılarak ve bu sifreyi unutmus forumlarda bir kac kere yanlıs girdikten sonra gmail hesabınndan sıfırlama istegi geldigini soyluyorlar yanlız ben 30 kere yanlölıs girdim yineden oyle bir secenek gelmedi son care hard reset atmak istedim ama wipe reset bolumune ses acma tuslarıyla geldigimde okeylemek icin güc dügmesine bastıgımda isleme almıyor yani tus basmıyor baska herhangi bir tusta yoksa okeylemek icin...ne yapabilirm bu durumda yardımcı olursanız sevinirim ?

Mutluluk için günde bir yudum Trance DİNLEYİN !!
    • Yüzbaşı
      845 Mesaj
      21 Nisan 2013 14:54:49
      Arkadaslar bende bu tabletten almak ıstıyorum ancak ttnet wın cıhazıyla nete gırmem gerekıyorç bu tablette usb gırısı olmadıgından bu mumkun olmuyormu, bır aparatlamı bunu yapabılcem

• Yüzbaşı
      977 Mesaj
      21 Nisan 2013 18:44:07
      quote:

Orijinalden alıntı: h@ydut

Arkadaslar bende bu tabletten almak ıstıyorum ancak ttnet wın cıhazıyla nete gırmem gerekıyorç bu tablette usb gırısı olmadıgından bu mumkun olmuyormu, bır aparatlamı bunu yapabılcem

ben memnunum ama almanı tavsiye etmem..

Daha iyi cihazlar var aynı fiyata..

Mesela vestel`in şu tableti mükemmel f/p ürünü..

http://www.vestel.com.t...ablet-pc-wifi-vp-70.aspx

Yada şunu tavsiye ederim..

http://www.hepsiburada....302355&categoryId=300801

aslınbda ikinciyi alman daha iyi..Sanırım klavyeli kılıfda hediye olarak geliyor..Forumda kullanan arkadaşlar çok memnun.

İntel Core İ7 3770 3.40 Ghz Turbo Boost 3.90 Ghz || Msi B75MA - P45 Sata 3.0 / Usb 3.0 || Gskill (2x4) 8 GB DDR3 1600 Mhz CL9 Gskill Ripjawsx || R7 250X VAPOR-X GDDR5 2GB 128Bit AMD Radeon Sapphire || PNY 240 GB SSD CS1311 || XILENCE XP600 600W PSU GAMİNG SERİSİ R3 +80 Plus || EVEREST KM-810 Gaming Desktop Klavye Mouse || Logitech S120 Hoparlör || SAMSUNG 23" S23B350H Full HD Led Monitör
    • Yüzbaşı
      845 Mesaj
      21 Nisan 2013 19:53:28
      Tavsiyeler icin tesekkurler yarın bakarım linklere sımdı telden detaylı goremıyorum. Peki bu cihazlarda ve casperde vın ıle lnternet kullanılıyırmu

• Yüzbaşı
      845 Mesaj
      21 Nisan 2013 20:00:11
      Bırde casperın ekran goruntusu ıyı denıyor, vestelin veya dıger linkteki urunun ekran goruntusude ıyımıdır. Onları tavsıye etmenızdekı + lar nedır acaba

• Yüzbaşı
      977 Mesaj
      21 Nisan 2013 22:23:46
      quote:

Bırde casperın ekran goruntusu ıyı denıyor, vestelin veya dıger linkteki urunun ekran goruntusude ıyımıdır. Onları tavsıye etmenızdekı + lar nedır acaba

evet görüntü güzel..

diğer cihazları tavsiye etmemin diğer nedenide bluetooth olması...Casper tablette maalesef mevcut değil..

• Yüzbaşı
      845 Mesaj
      22 Nisan 2013 09:13:30
      quote:

Orijinalden alıntı: Jack Martin

Alıntıları Göster

evet görüntü güzel..

diğer cihazları tavsiye etmemin diğer nedenide bluetooth olması...Casper tablette maalesef mevcut değil..

yardımlar için teşekkürler, ustat peki bunları ttnetin wın cihazıyla kullanmam mümkünmü. Casperda dahil özellikle casper soruyorum çünkü belki bir tanıdığım casperdan indirimli alabilir.

• Yüzbaşı
      977 Mesaj
      22 Nisan 2013 09:45:42
      quote:

Alıntıları Göster

yardımlar için teşekkürler, ustat peki bunları ttnetin wın cihazıyla kullanmam mümkünmü. Casperda dahil özellikle casper soruyorum çünkü belki bir tanıdığım casperdan indirimli alabilir.

evet mümkün...

• Yarbay
      2058 Mesaj
      22 Nisan 2013 19:00:19
      alacak olan arkadaşlara söylüyorum:
      almanızı kesinlikle tavsiye etmem.çünkü çok sorunlu bir cihaz.bendede vardı daha öncede anlatmıştım hep tuş kilidi sorunları kasmalar falan varda var.geçen teknosaya gittim tablet oradada vardı 2tane baktım sorun tek benimkinde değilmiş.2sindede benimki gibi saçma sapan kasma sorunları vs. vardı.
      şikayetvar.com ada bakabilirsiniz.kendi kendine kapanıp açılanından tutun şarjda iken ekranı çatlayanına kadar hertürlü şikayet var.
      benimkininde ekranı çatladı.hemde içten.üstelik aldığı darbede çok ağır değildi arkadaşın 200e bimden aldığı 10" tableti aynı yerden bıraktık birşey olmadı.
      şuan kutusunda dolabın derinliklerinde duruyor.Bugün 3.ayını doldurdu.ama bana 1ay kullanmak bile kısmet olmadı.
      tavsiyem markasının adının duyulmuş olmasına vs. aldanıpta servisi iyidir heryerde bulunur demesinede aldanmayın.
      Ainol,Artes vs. markaların 300tllik tabletlerine bakın.adı önemli değil.5-6 aydan beri sapasağlam Ainol tablet kullanan arkadaşlarım var.
      adamlar 140tl istiyor ekran için.
      zaten tableti 250ye aldım.
      aynen böyle söyledim ve o bizi ilgilendirmez parasını veriyorsanız alalım dediler bende birşey söylemeden çıktım gittim.
      bu yazımı okuduktan sonra amaan şans işi bana sağlam çıkar deyipte alırsanızda artık yapacak başka birşey kalmaz.

markayı kötülüyor inanmayın diyeceklerede birazdan tabletin ekranı ve düştüğü yerin resimleri gelecek.

• Binbaşı
      1646 Mesaj
      22 Nisan 2013 23:41:30
      Bende bugün aldım tableti. Güya ekranı kaliteli diye heves ettim. Lakin ekranda sanki dikey çizgiler var. Yakından bakınca belli oluyor. Gri renk resimlerde, menü butonlarında daha fazla belli oluyor. Yani tam saf bir renk yok ekranda, silik çizgiler var. Sizinkilerde de böylemi? Bir cevap bekliyorum. Gerçi yarın her halukarda iade edeceğim galiba.

• Yüzbaşı
      845 Mesaj
      23 Nisan 2013 10:02:28
      quote:

almanızı kesinlikle tavsiye etmem.çünkü çok sorunlu bir cihaz.bendede vardı daha öncede anlatmıştım hep tuş kilidi sorunları kasmalar falan varda var.geçen teknosaya gittim tablet oradada vardı 2tane baktım sorun tek benimkinde değilmiş.2sindede benimki gibi saçma sapan kasma sorunları vs. vardı.
      şikayetvar.com ada bakabilirsiniz.kendi kendine kapanıp açılanından tutun şarjda iken ekranı çatlayanına kadar hertürlü şikayet var.
      benimkininde ekranı çatladı.hemde içten.üstelik aldığı darbede çok ağır değildi arkadaşın 200e bimden aldığı 10" tableti aynı yerden bıraktık birşey olmadı.
      şuan kutusunda dolabın derinliklerinde duruyor.Bugün 3.ayını doldurdu.ama bana 1ay kullanmak bile kısmet olmadı.
      tavsiyem markasının adının duyulmuş olmasına vs. aldanıpta servisi iyidir heryerde bulunur demesinede aldanmayın.
      Ainol,Artes vs. markaların 300tllik tabletlerine bakın.adı önemli değil.5-6 aydan beri sapasağlam Ainol tablet kullanan arkadaşlarım var.
      aynen böyle söyledim ve o bizi ilgilendirmez parasını veriyorsanız alalım dediler bende birşey söylemeden çıktım gittim.
      bu yazımı okuduktan sonra amaan şans işi bana sağlam çıkar deyipte alırsanızda artık yapacak başka birşey kalmaz.

markayı kötülüyor inanmayın diyeceklerede birazdan tabletin ekranı ve düştüğü yerin resimleri gelecek.

siz hangi tabletten bahsediyorsunuz acaba? casper dan mı. Ben yukarıdaki arkadaşımızın tavsiyesi üzerine padopia almayı düşünüyorum, eğer yorumunuz bu cihaz ile ilgili ise vazgeçim. Yoksa bugün almaya niyetim var

• Yarbay
      2058 Mesaj
      23 Nisan 2013 14:43:37
      quote:

Alıntıları Göster

siz hangi tabletten bahsediyorsunuz acaba? casper dan mı. Ben yukarıdaki arkadaşımızın tavsiyesi üzerine padopia almayı düşünüyorum, eğer yorumunuz bu cihaz ile ilgili ise vazgeçim. Yoksa bugün almaya niyetim var

evet casper nirvana 7" için.
      bu zamana kadar alıpta çok pişman olduğum 2şey var:
      kullandığım ekran kartım
      ve bu tablet

adamlar size orda gösterme amaçlı verdiklerinde çok güzel akıcı duruyor ama aldanmayın.o gösterdikleri tablet sadece göstermek için.gösterim kapatıyorlar.o yüzden öyle sorunsuz gözüküyor.gidip bir teknosada vs. karıştırın göreceksiniz ne kadar sorunlu olduğunu.casper nirvana 7" nin diğer konusundada 3-4 arkadaş daha benim sorunların birebir aynısını yaşadıklarını yazmıştılar.bu demek oluyorki üretim hatası var.dahada kötüsü sorunlar kronik.bitmek bilmiyor.

• Yarbay
      2058 Mesaj
      23 Nisan 2013 14:54:24
      quote:

Orijinalden alıntı: siyahbalik

Bende bugün aldım tableti. Güya ekranı kaliteli diye heves ettim. Lakin ekranda sanki dikey çizgiler var. Yakından bakınca belli oluyor. Gri renk resimlerde, menü butonlarında daha fazla belli oluyor. Yani tam saf bir renk yok ekranda, silik çizgiler var. Sizinkilerde de böylemi? Bir cevap bekliyorum. Gerçi yarın her halukarda iade edeceğim galiba.

hocam sende bizler gibi daha fazla sorunla karşılaşmadan hemen iade et derim.

• Er
      1 Mesaj
      30 Haziran 2013 15:49:04

ben o tabletten aldım fakat andriod yazılın hatası varmış servise gönderecekler teknosada denedim tableti dokunmatik süper ses kalitesi iyi oyunlarda canavar gibi hiç kasmıyor çözünürlülük güzel yanlız hafıza kartı takmassan oyun yüklemiyor bende hata vermişti fiyatına göre en iyi tablet diyebilirim bide jatter diye bi tablet var onada yönelebilirsin 10 inch ekran 360 tl ydi en son baktığımda süper bi tablet isterseniz ona bir bakın

BluEegE35kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      2 Mesaj
      26 Temmuz 2013 21:19:50
      bende casper cta e07 13a olanı var çift çekirdek olanı 10 tl farkla aldım gayet memnunum tavsiye ederim

• Yarbay
      2058 Mesaj
      27 Temmuz 2013 00:41:51
      quote:

Orijinalden alıntı: mcoadg

bende casper cta e07 13a olanı var çift çekirdek olanı 10 tl farkla aldım gayet memnunum tavsiye ederim

biz kaçırdık artık treni yapacak birşey yok maalesef.
      bu saatten sonra artık ancak tab2 wifi veya tab 3 wifi alırım.
      birdaha caspermi tövbe.
      almam aldırtmam.

• Yüzbaşı
      323 Mesaj
      27 Temmuz 2013 10:29:28
      2 çekirdek ekran kartı var AMLOGIC olduğu için normal çin tabletlerden farkı yok belki garanti desktek iyidir
      Çinde üretiliyor Türkmalı diye satıyorlar General mobile gibi

• Yarbay
      2058 Mesaj
      27 Temmuz 2013 11:46:04
      quote:

Orijinalden alıntı: ismailertunc

2 çekirdek ekran kartı var AMLOGIC olduğu için normal çin tabletlerden farkı yok belki garanti desktek iyidir
      Çinde üretiliyor Türkmalı diye satıyorlar General mobile gibi

garanti destek iyidirde 250tllik tabletin ekranına 180tl istemekte soygundan başka birşey değil.
      kutuyla önlerine atıp çıkasım geldi yemin ediyorum.

• Yüzbaşı
      323 Mesaj
      27 Temmuz 2013 14:51:02

İçini açtınmı bilmiyorum ama zaten ekrandan başka bir şey yok için de bu ekran pahalı olması telefonlardada aynı iphone4 ün ekranı gibi 125 falan isteseler neyse 180 çok olmuş çünkü ekran türkmalı değil :) aslında türkmalı olsa daha pahalı olur ama neyse CUBE30GT MINI ALDIM HİÇ OLMASA MADE İN ÇİN Nİ(ÇİN) CASPER ALAM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailertunc -- 27 Temmuz 2013; 14:52:34 >
      açmayın-bağıran-karıkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2058 Mesaj
      27 Temmuz 2013 16:38:56
      quote:

Orijinalden alıntı: ismailertunc

İçini açtınmı bilmiyorum ama zaten ekrandan başka bir şey yok için de bu ekran pahalı olması telefonlardada aynı iphone4 ün ekranı gibi 125 falan isteseler neyse 180 çok olmuş çünkü ekran türkmalı değil :) aslında türkmalı olsa daha pahalı olur ama neyse CUBE30GT MINI ALDIM HİÇ OLMASA MADE İN ÇİN Nİ(ÇİN) CASPER ALAM

yok açmadım.
      cube iyidir kullananlardan hiç sorun duymadım.

• Android Beta Kullanıcısı
      835 Mesaj
      01 Ağustos 2013 13:04:02
      quote:

kardeş tabletin düştüğü yerin resimlerini atarmısın
      bide 250 tl lik tabletten 180 tl istemek artı 50 tl usb etti 230 oldu zaten git yeni tablet al bu paraya %400 küsür kar ekliyorlar herhalde

zaten adamın sattıktan sonra senle bizle işi yokki ucuz tablet alan birdaha başka ürün alamaz diye düşünüyorlar verdiğimiz o tablet parası da adamların çerez parası oluyor

• Yüzbaşı
      303 Mesaj
      01 Ağustos 2013 18:42:35
      beyler 4.0.4 yüklenmiyor deli olacagım yardım edin

• Yarbay
      2058 Mesaj
      01 Ağustos 2013 21:04:19

quote:

Orijinalden alıntı: ByKafi

Alıntıları Göster

kardeş tabletin düştüğü yerin resimlerini atarmısın
      bide 250 tl lik tabletten 180 tl istemek artı 50 tl usb etti 230 oldu zaten git yeni tablet al bu paraya %400 küsür kar ekliyorlar herhalde

zaten adamın sattıktan sonra senle bizle işi yokki ucuz tablet alan birdaha başka ürün alamaz diye düşünüyorlar verdiğimiz o tablet parası da adamların çerez parası oluyor

fayans üstüne serili kalın halıya düştü.

sen 4.0.4 ü nerde buldunda yüklemeye uğraşıyorsun ki?
      casper tablete güncelleme vermeyecek.
      verdiysede link at bakalım daha önce rom attım çünkü tablete.

Bahsedilenler: ahmett99

• Yüzbaşı
      303 Mesaj
      01 Ağustos 2013 21:10:10

Casperin sitesinde var. http://casper.com.tr/yazilim-ve-surucu-arama gir modelini işletim sistemini gir sürücüler seç. Orda var 4.0.4 ama ben tam yükleyemedim defalarca denedim olmadı.

Bahsedilenler: açmayın-bağıran-karı

• Yüzbaşı
      303 Mesaj
      01 Ağustos 2013 21:12:50

• Yarbay
      2058 Mesaj
      01 Ağustos 2013 21:15:26
      quote:

Orijinalden alıntı: ahmett99

SS aldım.

http://imgim.com/1707incil6305274.png

indiriyorum.
      tahminen eski 4.0.3 2012 versiyonudur.
      büyük ihtimalle yanlış yazıldı.
      4.0.4 olduğunu hiç sanmıyorum karıştırayım build prop dosyasını 4.0.4ise yüklemeyi anlatırım resimli olarak.

• Yarbay
      2058 Mesaj
      01 Ağustos 2013 21:17:55

tam dediğim gibi.

ro.build.description=f32ref-user 4.0.3 ICS.f32ref.20121220

Bahsedilenler: ahmett99

• Yüzbaşı
      303 Mesaj
      01 Ağustos 2013 21:19:44
      quote:

Alıntıları Göster

indiriyorum.
      tahminen eski 4.0.3 2012 versiyonudur.
      büyük ihtimalle yanlış yazıldı.
      4.0.4 olduğunu hiç sanmıyorum karıştırayım build prop dosyasını 4.0.4ise yüklemeyi anlatırım resimli olarak.

Casperda artık bunuda yaparsa Bekliyorum bakalım ne olacak.Forumda biri konu açmıştı bir mail adresi var ona mail atınca sürücü bios güncellemelerini veriyormuş istiyorsan maili pm atayım.Bugün mail attım bakalım ne olacakDandik çin
      tablette bile 4.1 desteği var.Casper da yok sıkıştıralım belki custom rom filan vardır..

• Yarbay
      2058 Mesaj
      01 Ağustos 2013 21:29:52
      quote:

Alıntıları Göster

Casperda artık bunuda yaparsa Bekliyorum bakalım ne olacak.Forumda biri konu açmıştı bir mail adresi var ona mail atınca sürücü bios güncellemelerini veriyormuş istiyorsan maili pm atayım.Bugün mail attım bakalım ne olacakDandik çin
      tablette bile 4.1 desteği var.Casper da yok sıkıştıralım belki custom rom filan vardır..

casperden ben beklerim açıkçası.
      diğer tabletlerininde arkasında durmadı.
      samsung p1010(ilk seri galaxy tab) a bakın 2.2yle çıktı 4.1 i hala çalıştırıyor.
      custom romu caser yapamaz çünkü üreticiler zaten custom rom olayına karşılar.
      ancak xda falan yaparda kimse uğraşmaz sadece türkiyede satılan tabletler için.
      dandik dediğiniz tabletlerde bile aynen öyle güncelleme alıyor.
      arkadaşın 4.0.4 lü 10" tableti vardı 200tl ye aldığı.geçen gün aradı beni güncelleme falan diyo yapsam zararı olurmu diye baktım 4.1.1 çıkmış tablete.o gün casper aldığıma bir kez daha pişman oldum.

• Yüzbaşı
      303 Mesaj
      01 Ağustos 2013 21:33:21
      quote:

Alıntıları Göster

casperden ben beklerim açıkçası.
      diğer tabletlerininde arkasında durmadı.
      samsung p1010(ilk seri galaxy tab) a bakın 2.2yle çıktı 4.1 i hala çalıştırıyor.
      custom romu caser yapamaz çünkü üreticiler zaten custom rom olayına karşılar.
      ancak xda falan yaparda kimse uğraşmaz sadece türkiyede satılan tabletler için.
      dandik dediğiniz tabletlerde bile aynen öyle güncelleme alıyor.
      arkadaşın 4.0.4 lü 10" tableti vardı 200tl ye aldığı.geçen gün aradı beni güncelleme falan diyo yapsam zararı olurmu diye baktım 4.1.1 çıkmış tablete.o gün casper aldığıma bir kez daha pişman oldum.

mail attım casper'a bakalım yarın ne diyecek.İnanıyorum bu forumda bu tableti alan çok kişi organize olsak her şey olur

• Yarbay
      2058 Mesaj
      01 Ağustos 2013 21:46:23
      quote:

Alıntıları Göster

mail attım casper'a bakalım yarın ne diyecek.İnanıyorum bu forumda bu tableti alan çok kişi organize olsak her şey olur

organize olduğumuz firma casper.
      samsung,sony vs. gibi ulusal bir firma değil.
      hiç sanmıyorum.
      adamlar yeni çıkarttıkları tabletlere bile yazılım güncelleme bölümünü koymadılar.

• Yüzbaşı
      303 Mesaj
      01 Ağustos 2013 21:52:12
      quote:

Alıntıları Göster

organize olduğumuz firma casper.
      samsung,sony vs. gibi ulusal bir firma değil.
      hiç sanmıyorum.
      adamlar yeni çıkarttıkları tabletlere bile yazılım güncelleme bölümünü koymadılar.

eğer maille 4.0.4 pm atarım inşallah atarlar

• Yarbay
      2058 Mesaj
      01 Ağustos 2013 21:58:30
      quote:

Alıntıları Göster

eğer maille 4.0.4 pm atarım inşallah atarlar

hiç sanmıyorum ama inşallah atarlar.
      5-6kişinin isteği için baştan rom yapacaklarını hiç sanmıyorum.

• Yüzbaşı
      303 Mesaj
      01 Ağustos 2013 22:01:05
      yapmak zorunda o ürünü 1 kişi kullansa bile yapmak zorundadır.Üstelik dedigim gibi çok kişi istiyor caspertablet.net var gir bak baya kişi istiyor

• Android Beta Kullanıcısı
      835 Mesaj
      16 Ağustos 2013 17:20:05
      beyler o http://www.casper.com.tr/yazilim-ve-surucu-arama ordaki bizim tablettekiyle aynı mı bir değişiklik varmı uygulamaları yedeklemek icin uğraşıyorum kimse yardımcıda olmadı eğer düzelecekse kullanacağım ama önce uygulamaları yedeklemem gerek

• Binbaşı
      1134 Mesaj
      16 Ağustos 2013 18:47:15
      Arkadaşlar tabletim açılmıyor android simgesi yeşil lan var sonrası yok. Recovery moda girdiğimde de E:// cannot open gibi birşeyler yazıyor.Acaba bu cihazın 4.04 güncellemesini pc ye usb ile bağlayıp tekrar orjinal romu yükleyebilirmiyiz?

Sayfa:   <<     < önceki   1 2 [3] 4   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Diğer Markalar >> CASPER NIRVANA TABLET CTA-E07-11A
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.