Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (1042. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.951
Cevap
97
Favori
1.076.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10401041104210431044
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimki de made in korea. Guncelleme geldi.

Bununla alakali degil diye dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: todoke

Sorunlularda hep korea yazıyor.:D Diğerleri farklı mı acaba
    Memlekete gidersem bende garantiye göndericem ama sanırım bir sonuç elde edemiycem.:/
    Bende 4-5 kez gönderip aynı şekilde ürün değiştirme yada para iadesi talebinde bulunucam gibi görünüyor

lg zaten kore menşeili bir firma, yani telefonun arkasında made in korea yazması çok normal bir durum, diğer marka tellerdeki gibi made in china yada made in prc yazmasından kat kat iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: albaycan

arkadaslar ota dan güncelme yapayım dedi dosyayı indirdi telefon pragramı kur için okeylediğimde telefon kapandı ve açılırken
    5 second after Power is turned off for batery saving deyip duruyor sorun ne recovery denedim olmadı pil çıkarıp taktım olmadı sürekli aynı mesaj geliyor

Pilinizin dolu olduğuna ve Power Saver'in aktif olmadığına emin misiniz?

evet pil dolu değildi sonradan fark ettim hata bende yani
  • Made in korea benimkide sorun yok guncelleme konusu telefonun uretim yeriyle alakali degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: HillHold

Made in korea benimkide sorun yok guncelleme konusu telefonun uretim yeriyle alakali degil.

Ne zaman hangi güncellemeyi alacağınız tamamen İMEİ numaranızla alakalı.

Her İMEİ grubu belli bir bölgeye tahsis edilmiş. 20d yi alabilmeniz için Türkiye İMEİ li bir telefonunuz olmalı.

• todoke T kullanıcısına yanıt
    5.kez gönderdim dün ama bu sefer servisin "bu telefonda hiçbir sorun yok yeaa" deme şansı yok..olayı fotoğrafladım,telefonda "USIM Kart Yok" uyarısı var ekranda halbuki üstte eşek kadar 3 çubuk çekim gücü var..mağazadaki arkadaşlar bile artık isyan noktasına geldi servisi aradım değişim olayı için,tekrar gönderin detaylı olarak bakarız,sorun kartta olabilir dedi..Ne kartı dedim? anakart dedi..peki bugüne kadar 4 kez gönderdim arka arkaya hiç bakılmadı mı dedim,yok bakmadık dedi..

yahu kardeşim hadi 1 gönderdik bakmadın,2 gönderdik bakmadın insan bi kendi kendine sorar bunda bi sorun var ki adam sürekli gönderiyor,detaylı bakalım diye..ama nerde bizim ülkede o zihniyet
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito_45

5.kez gönderdim dün ama bu sefer servisin "bu telefonda hiçbir sorun yok yeaa" deme şansı yok..olayı fotoğrafladım,telefonda "USIM Kart Yok" uyarısı var ekranda halbuki üstte eşek kadar 3 çubuk çekim gücü var..mağazadaki arkadaşlar bile artık isyan noktasına geldi servisi aradım değişim olayı için,tekrar gönderin detaylı olarak bakarız,sorun kartta olabilir dedi..Ne kartı dedim? anakart dedi..peki bugüne kadar 4 kez gönderdim arka arkaya hiç bakılmadı mı dedim,yok bakmadık dedi..

yahu kardeşim hadi 1 gönderdik bakmadın,2 gönderdik bakmadın insan bi kendi kendine sorar bunda bi sorun var ki adam sürekli gönderiyor,detaylı bakalım diye..ama nerde bizim ülkede o zihniyet

Allah böyle servis elemanlarının eline düşürmesin. İnşallah bu sefer probleminiz çözülür veya en azından muadil bir telefon verirler.

• son guncelleme & ardindan roottan sonra telefonla 2 dkka gorusmeden sonra dahi isinma oluyor. ne yapacagimi sasirdim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ascyuby

beyler bayanlar güncelleme ne işe yaradı ne değişti bilen var mı?

benim nazarımda hiçbir işe yaramadı, hatta daha kötü..
    her türlü wipe işlemini yapıp yükledim yeniden, şarjdayken internette gezinme halinde şarjı azalır bir hale geldi öyle söyleyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmelihfb

güncellemeden sonra menü arka plan resmini beğenmedim...onu değiştirmeye imkan varmı acaba?

menüdeyken seçenek tuşuna basın ve uygulama duvar kağıdına tıklayın.. oradan değiştirebilirsiniz.
  • postacik kullanıcısına yanıt
    Hocam lg pc suite version hacker açıyorum kdz yi seçiyorum fakat pc suite açtığımda yeni bir yazılım görmüyor pc suite yeni sürümden dolayımı ?
    Not:Lg Mobile Support Tool ile güncelleme yapmaya başladı teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KratosAndBoy -- 6 Aralık 2013; 16:12:45 >
  • İyi akşamlar. LG Optimus 4X HD telefonuma daha önce verilmeyeceği söylenen bir güncelleme geldi ve 20c olan telefonum 20d ye yükseltildi.Ben güncellemeyi yaptıktan sonra herhangi bir değişiklik göremedim.Siz yetkililer olarak 20d sürümünde hangi değişikliklerin geldiğini maddeler halinde yazabilir misiniz? Teşekkür ederim.

LG'ye böyle bir mesaj attım.Hiç sanmıyorum ya belki bişeyler bilen birileri vardır.Gerçi şu forumdaki çoğu arkadaş LG nin yetkililerinden daha bilgilidir o ayrı :)
  • LG den cevap geldi :)

Sayın Bahadır MALKOC,

Belirtmiş oldugunuz versiyon güncellemesidir. Bu güncellemeler cihazları iyileştirme amaçlı yapılmıştır.

Destek almak istediginiz farkli bir konu için çagri merkezimize 444 6 543 nolu telefondan ulasabilirsiniz.

“LG Markali Notebook ve “smart phone” özellikli Cep Telefonlariniz için çagri merkezimizden uzaktan erisim ile destek alabilirsiniz”

Tarafimiz ile iletisime geçmis oldugunuz için tesekkür ederiz.
    Mailimizin sonunda yer alan puanlama sistemine katilmanizi rica ederiz.

Bilgilerinize sunariz.

Saygilarimizla.

Soru nee cevap nee anlamadım valla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: postacik

v20D'nin bir farkı var gibi.

GPS (sanki ?) çok daha hızlı kilitleniyor.

Navigasyon kullananlar test edip sonuçları paylaşırlarsa sevinirim.

bugün bende denedim gps eskiye göre hızlı bağlandı
  • Emin olunki Lg'de ne yaptigini bilmiyor komedi dizisi gibi... görende kit kat güncelkemesi vermisler diyecek

• quote:

quote:

Yahu ben anlamiyorum, bir bende mi ters giden birseyler var?
    Tum wipe islemlerini yapip yukledim. Telefon tepetaklak oldu. Igrenc birseye donustu, telefondan sogudum iyice.
    Gps'te de en ufak bir iyilesme yok. Hatta onceden mobil agla hemen baglanabiliyordum dun uzuuuun beklememe ragmen baglanamadi..

• quote:

quote:

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: Utku

quote:

quote:

+1

++
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirius_black

quote:

quote:

Yahu ben anlamiyorum, bir bende mi ters giden birseyler var?
    Tum wipe islemlerini yapip yukledim. Telefon tepetaklak oldu. Igrenc birseye donustu, telefondan sogudum iyice.
    Gps'te de en ufak bir iyilesme yok. Hatta onceden mobil agla hemen baglanabiliyordum dun uzuuuun beklememe ragmen baglanamadi..

MLT servisini kapattiniz mi?

• Arkadaşlar bana 20d gelmedi pc Suite yapıyoruz değil mi s sürümde diyor bana

• 
Sayfa: önceki 10401041104210431044
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.