Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (1036. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.951
Cevap
97
Favori
1.076.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10341035103610371038
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet bendede güncelleme problemi var. yüzde 15 den fazla indiremedi önce.sonra indirdi. telefon sw moduna geçti.bikaç moduülden sonra öylece kaldı güncelleme.bilgisayardan yeniden dene şıkkı göründü.ama bi türlü güncelleme yapmadı.sonuç olarak bataryayı söküp takarak kullanmaya devam ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cedayroy

quote:

Orijinalden alıntı: anilos

V20'd çok hafif bir hız getirmiş gibi sanki ya da bana öyle geliyor.

ısınma ve şarj konusunu merak ediyorum

gözle görülür bir fark gözlemleyemedim o konuda
  • son guncellemeyi kurdum bi fark varsada ben goremedim

Android 4.4 KitKat Güncelleme Gelecek LF Telefon Listesi

LG G2
    LG Nexus 4
    LG Optimus L7, L5, L3
    LG Optimus G
    LG Optimus G Pro
    LG Optimus VU

kaynak: http://www.technostall.com/list-of-smartphones-tablets-android-44-update/

L3 bile alirken 4xhd nin listede yeralamamasi komik cunku L serisinden cok daha ustun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi code-ShaRK -- 2 Aralık 2013; 15:53:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seckin1781

quote:

Orijinalden alıntı: sirius_black

Guncellemede hicbir nane yok..
    Gerci batarya iyilestirmesi yapildiysa insallah o zaman super olur..

Yine hayal kırıklıgı desenize hocam

Oyle gorunuyor. Ama gorunmeyen, iyilestirici bazi gelistirmeler yapildiysa onu bilmiyorum. Henuz bir fark goremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • This is the starting and with time all other devices will also get the update. If you own a smartphone and your device is not in the list then don’t get upset and comment you device and we willl tell you when will your device be updated.

farkettiysen bi alt satırda da şöyle diyor.telefonunuz bu listede yok diye kızıp yorum yapmayın çünkü bütün cihazlar zamanla kitkat update ini alıcak.update olucak yeni cihazları sayfamızda yayınlayacağız gibi bişeyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhanozturk

This is the starting and with time all other devices will also get the update. If you own a smartphone and your device is not in the list then don’t get upset and comment you device and we willl tell you when will your device be updated.

farkettiysen bi alt satırda da şöyle diyor.telefonunuz bu listede yok diye kızıp yorum yapmayın çünkü bütün cihazlar zamanla kitkat update ini alıcak.update olucak yeni cihazları sayfamızda yayınlayacağız gibi bişeyler.

Kaynak neresi link verebilirmisiniz?

• az önce 20d ye güncelledim, telefon biraz olsun hızlanmış durumda, ayrıca dikkatimi çeken diğer bir husus ise güncellemeden sonra hiç bir uygulamam silinmemiş ve hepsi çalışıyor

kamera da iyileşme mevcut karanlık ortamda çekim gayet güzel

geliştirici seçeneklerinde
    HW yer paylaşımlarını devre dışı bırak kutucuğu gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 2 Aralık 2013; 17:32:45 >
  • engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    Qslide yok dimi

• engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    o seçenek vardı zaten.

Google play oyunlar uygulaması harici bir degisiklik goremedim.Hız konusunda oyunlar yine aynı menude hafif hızlanma var

EDIT:Bu arada cihaz rootlu iken ota üzerinden yaptım güncellemeyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killabyte -- 2 Aralık 2013; 18:10:16 >
  • c.tesi akşamı güncelledim formatladım ... dün akşam 12 de şarjdan aldım .... telefonu hiç zorlamadım basit birkaç oyun oynadım, 20 dakika video seyrettim 5 dakika görüşme yaptım
    25 dakika müzik dinledim şuan şarjım %81...
  • Arkadaslar sorunum şu video kaydı yaparken telefonu düz tutup çekmeme rağmen çektiğim videoyu izletirken ekranı yan yatırıp (küçültüp)oyle izleniyor tam ekran yapmak için ekran döndürme açmam falan gerekiyor,,,,,,,diğer bir saçmalık ise telefonu yan yatırıp bir şekilde çekerken videoyu bunu ters bir şekilde izletiyör(izleyebilmek için telefonu tepe taklak yapmam gerekiyor resmen saçmalık telefonu aldığımdan beri böyleydi fakat pek fazla video çekmediğim için Rahatsizdeğildim YARDIM EDERMİSİz bir çaresi var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: hehe132

Qslide yok dimi

malesef yok

• quote:

Orijinalden alıntı: seckin1781

quote:

This is the starting and with time all other devices will also get the update. If you own a smartphone and your device is not in the list then don’t get upset and comment you device and we willl tell you when will your device be updated.

Kaynak neresi link verebilirmisiniz?

code shark ın verdiği site
  • quote:

listede goremeyince moralim bozuldu hakliymissin farkedemedim umarim kisa zamanda ve bekledigimiz istedigimiz bir 4.4 guncellemesi gelir
  • mito_45 M kullanıcısına yanıt
    Dostum aynı sorun bende de var. Telefon çok güzel filanda arada kafası gidiyor. Msj atıcam USIM kart yok diyor mesaj göndermiyor.
    Arama yapıcam rehbere atıyor yada iç işlemler düzenleniyor vs tarzı uyarı veriyor. Çıldırıcak gibi oluyorum.
    Memlekete gidersem bende garantiye göndericem ama şimdilik böyle idare etmek durumundayım. Birde bataryanın altında Made in Korea mı yazıyor acaba? Bende öyle ve bir arkadaşım Korea malının asıl ürün olmadığı tarzında birşeyler söyledi kafamı bulandırdı.
    Son olarakta bir sonuca ulaşırsan lütfen benide haberdar et.
  • torik_ T kullanıcısına yanıt
    Flood yapıyorum özür dilerim ama iç içe msj kullanmayı bilmiyorum.

Yeniden başlatsan dahi 2 dakika sonra yine aynı sorun peyda oluyor.

Korea yani benimki gibi. Acaba farklı birşey çıkıcak mı onu merak ediyorum ama pek umursamıyor arkadaşlar. Eğer farklı üretim tel çıkar ve sorunsuzsa bizim telefonlarda sorun var demektir.
  • Arkadaşlar kesinlikle bu güncelleme den sonra telefon eskisi kadar ısınmıyor

• Tangoyu indirdim profil oluşturamıyorum bir türlü olmadı tekrar deneyin diyor neden acaba?
  • cedayroy C kullanıcısına yanıt
    peki hız açısından??
  • postacik kullanıcısına yanıt
    hocam güncellemeyi yaptım.forumun başındaki gibi root videosunu izleyerek root yapayım dedim ama bilgisayar telefonu görmüyor.Ne yapabilirim ?
  • 
Sayfa: önceki 10341035103610371038
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.