Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (1033. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.951
Cevap
97
Favori
1.076.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10311032103310341035
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ghostwolfx

Yukleyen arkadaslar izlenimlerini farklarını paylasırlarsa sevinirim ve yukleyince cihaz sıfırlanıyor mu?

Hayır sıfırlanmıyor, ben şimdilik biraz hızlanma gördüm sadece bu güncelleme de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmelihfb

teli alalı 2 hafta oldu...4.0.3 var...şarjı çok fazla gidiyo güncelleme yapsam bu süre kısalırm acaba?

Evet güncelle hemen son sürüme farkı var tabi birde şunu yap ben en fazla 4 işlem diye yaptım baya fark etti bu sitedekilerini yap :
    http://blog.lgturkiye.com/2012/12/13/lg-p880-optimus-4xhd-de-arka-plan-islem-siniri-belirleme-nedir-nasil-yapilir/

Artı şunu da yapın etkisi oluyor : 3845#*880# ile gizli menüye girin ve MLT seçeneği üzerine tıklayın. "Enable" yazan satıra tıklayıp "Disable" yapın ve telefonu tekrar başlatın.

• Fark anlamak için wipe attim ama ne bilim pek fark goremedim ne quidslide gelmiş ne baska bişey bi google play oyun uygulamasi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellfire_1905

Aşırı donma oluyor. Ozellikle bir uygulamadan cikarken ana sayfa tusuna basınca. Kasmayi azaltmak icin ne yapmak lazım?

Sende dediklerimi yap aynı şekilde benimde çok kasıyordu düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat_540

quote:

Orijinalden alıntı: Hellfire_1905

Aşırı donma oluyor. Ozellikle bir uygulamadan cikarken ana sayfa tusuna basınca. Kasmayi azaltmak icin ne yapmak lazım?

Sende dediklerimi yap aynı şekilde benimde çok kasıyordu düzeldi.

arka plan işlemi yok olarak kullanıyordum ama mlt disable yeni yaptım umarım yarar,teşekkürler:)
  • V20d lgnin verdiği resmi güncelleme mi yoksa rootlu mu? telefon temmuzda almanya media markttan alındı ve buradaki hiçbir yer garantiye bakamazmış. ayrıca root atılınca garanti kapsamı dışına çıkıyormuş cihaz,saçma değil mi?
  • arkadaşlar ben güncelleyemiyorum en son sürüm kurulu diyor başka bu sorunu yaşıyan yok mu ?
    cihaz rootlu root olması güncellemesine bir engel değil diye biliyorum yanlış mı biliyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KratosAndBoy -- 30 Kasım 2013; 16:31:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostwolfx

arkadaşlar ben güncelleyemiyorum en son sürüm kurulu diyor başka bu sorunu yaşıyan yok mu ?
    cihaz rootlu root olması güncellemesine bir engel değil diye biliyorum yanlış mı biliyorum?

Telefon üzerinden deniyorsanız 1-2 gün sonra gözükür.Telefonu pcye takıp pc suite den deneyin.

• Pc suite ile deniyorum.Pc 64 bit sorunun ondan kaynaklı olabileceğini düşünüyorum.
  • http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=15 V20D siteye eklenmiş en kötü kdz olarak yüklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musteaTR

arkadaşlar yazıldımı bilmiyorum ama v20d pc suite görünüyor şuan güncelliyorum

This XML file does not appear to have any style information associated with it. The document tree is shown below.
    <response req_cmd="auth_model_check" status="OK">
    <auth_model_check>
    <result>OK</result>
    <esn>352xxx</esn>
    <model>LGP880</model>
    <suffix>ATURBK</suffix>
    <msn>209KPVH189319</msn>
    <esn_date/>
    <sw_version>V20D_00</sw_version>
    <sw_url>
    http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW377785432109876543213/V20D_00.kdz
    </sw_url>
    <sw_locale_url/>
    <sw_recommand_uri/>
    <app_version/>
    <app_url/>
    <cs_em_flag>N</cs_em_flag>
    <cs_em_uri>N</cs_em_uri>
    <chip_type>EI</chip_type>
    <prod_type>GSM</prod_type>
    </auth_model_check>
    </response>

http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW377785432109876543213/V20D_00.kdz

Güzel haber. Sizler ve oğlum adına sevindim.
    Umarım telefonların yarısında olan problemler bu güncelleme ile giderilir.

• Benim telefon şimdi rootlu ben bu gelen yazılım güncellemelerini alabilirmiyim. Birde sürüm değişikliği örneğin 4.1.2 var diyelim 4.2.2 çıkarsa ben onu rooylu telefonuma yükleyebilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sisperdesi

Benim telefon şimdi rootlu ben bu gelen yazılım güncellemelerini alabilirmiyim. Birde sürüm değişikliği örneğin 4.1.2 var diyelim 4.2.2 çıkarsa ben onu rooylu telefonuma yükleyebilir miyim ?

Birçok cihaz Root'luyken de güncelleme alıyor. 4X alır mı onu bilemem. Hem şu an yeni gelen güncelleme ile test edebilirsiniz. Ama 2-3 hafta kadar beklemeniz gerekebilir. Çünkü her cihaz aynı anda güncelleme almıyor. Dolayısıyla güncelleme gelmemesi Root olduğu için değil, sizin IMEI'ye henüz verilmediği için olabilir.
  • Arkadaslar 597.77 mb veri diyor nette bilgisi olan varmi ota ustunden yapilmiyor galiba
    kaynak
    lg phone firmware baktim versiyon D gorunuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: sisperdesi

Benim telefon şimdi rootlu ben bu gelen yazılım güncellemelerini alabilirmiyim. Birde sürüm değişikliği örneğin 4.1.2 var diyelim 4.2.2 çıkarsa ben onu rooylu telefonuma yükleyebilir miyim ?

Birçok cihaz Root'luyken de güncelleme alıyor. 4X alır mı onu bilemem. Hem şu an yeni gelen güncelleme ile test edebilirsiniz. Ama 2-3 hafta kadar beklemeniz gerekebilir. Çünkü her cihaz aynı anda güncelleme almıyor. Dolayısıyla güncelleme gelmemesi Root olduğu için değil, sizin IMEI'ye henüz verilmediği için olabilir.

bilgisayardan güncellemeyi gördüm. Şİmdi güncelleyeceğim telefonun şarjını fulledim wipe yapmadan güncelliyeceğim fakat boyutu bana yüksek geldi 600 mb lik bir boyut olduğu söyleniyor. Normalde bu daha düşük olması gerekmez mi ?

• Arkadaşlar Custom rom yükleyipte eski sürüme dönemeyenler içinhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2203700 bu siteden ZAİBEN rom var indirip kurabilirsiniz zaiben kopya çekmiş Lgden :) herşey orijinal gibi yeni yükledim önceden eski sürümü yedeklememiştim bu yüzden orijinal roma geri dönüş yapamiyordum ama bu rom sayesinde olabilir orijinal kopyasını çekmiş ve qslide uygulamasıda var lg g2 de gördüğümün aynısı Önceki versiyon cyanged moddu bu modda lgnin apk dosyalarını yükleyemiyordum pc suite baglanamiyordum ama sanırım bu rom sayesinde olabilir olursa yazarım bilginize rom sorunu yaşayanlar için çok iyi rom bu qslide özelliğide olmasi ayrı bir güzellik :)

FEATURES:

ROOTED
    Zipaligned
    Deodexed
    Support init.d
    init.d tweaks
    Build.prop Tweaks
    LG Optimus G lockscreen
    LG Optimus G keyboard
    Removed most of bloatware
    Changed boot animation
    No boot/shutdown sound
    Bravia Engine 3
    xLoud
    PureAudio
    QSlide
    Eco Mode
    QuickButton
    Various system speed improvements
    Repacked KERNEL from stock 20C

• Yeni yazilimi 1 saat once yukledim cihazda olumlu yonde degisim gozlemleyemedim donmalar aynen devam ediyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

Yeni yazilimi 1 saat once yukledim cihazda olumlu yonde degisim gozlemleyemedim donmalar aynen devam ediyor

Ekran görüntüsü yükleye bilirmisiniz ve ersiyon halen aynimi

• quote:

Orijinalden alıntı: seckin1781

quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

Yeni yazilimi 1 saat once yukledim cihazda olumlu yonde degisim gozlemleyemedim donmalar aynen devam ediyor

Ekran görüntüsü yükleye bilirmisiniz ve ersiyon halen aynimi

Ayni ekranda menulerde hicbir degisim yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • V20d'yi yükledim. (PC'den)

Google oyunlar haricinde bir değişiklik göremedim.

Fark görenler varsa söylesinler biz de test edelim.

Not: Root gidiyor. Tekrar rootlamak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi postacik -- 30 Kasım 2013; 20:11:46 >
  • 
Sayfa: önceki 10311032103310341035
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.