Şimdi Ara

FIFA 13 Yükleme Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
58.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

FIFA 13 yüklerken "Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor" şeklinde bir hata alıyorum.

Bu nedenle yükleme başlamıyor, bu problemin nasıl çözüldüğünü bilen var mı?

Teşekkürler

• Dosyaları eksik indirmişsindir kardeşim baştan indir
  • Dosyada eksik inecek bir durum yok aslında.

Tüm dosyalar tamam ... :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenderen

Arkadaşlar merhabalar,

FIFA 13 yüklerken "Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor" şeklinde bir hata alıyorum.

Bu nedenle yükleme başlamıyor, bu problemin nasıl çözüldüğünü bilen var mı?

Teşekkürler

Oyunun ana klasörü içinde Game klasörü içindekileri doğrudan Winrar ile açıp
    içine gerekli dosyarı kopyalayınca oyun çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybektas55 -- 9 Ekim 2012; 10:33:49 >
  • Evet sorunu çözdüm, doğrudan Unrar yapıp ilgili dosyayı kopyaladım.
  • aynı sorunu bende yaşıyorum.. winrar lı dosyaları da çıkardım ama ne yapacağımı tam anlayamadım.. açık bir şekilde anlatırmısınız?
  • Fifa 2013 Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor hatasının çözümü şu şekilde oluyor ....

Partların olduğu Game klasörü içine
    Installer.exe ve installerdata.xml dosyalarını koyup ordan başlatın kuruluma geçer :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 16 Ekim 2012; 21:24:02 >
  • saolasın kardeş .. ama şimdide forma seçimi yapıyorum maça girerken oyundan atıyor nasıl çözebilirim?
  • bendede aynı sorun var dediğinizi yaptım ama ona rağmen aynı hatayı alıyorum..
  • bendede var aynısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Normandia_06

Fifa 2013 Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor çözümü şu şekilde oluyor ....

Installer.exe ve installerdata.xml dosyalarını koyup ordan başlatın kuruluma geçer :)

Dediğin gibi yaptım oldu teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Normandia_06

Fifa 2013 Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor çözümü şu şekilde oluyor ....

bende bu dosyalar bulunmuyor nasıl yapabilirim acaba aynı sorun bende de var
  • Oyunun ana klasörü içinde Game klasörü içindekileri doğrudan Winrar ile açıp
    içine gerekli dosyarı kopyalayınca oyun çalışıyor.
  • Kardeşim ben utorrent denen bir programdan indirdim ve şu çok iyi bir şekilde fifamı oynuyorum senin de burdan indirmeni tercih ederim fakat internetin sınırsızsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinozkan14

saolasın kardeş .. ama şimdide forma seçimi yapıyorum maça girerken oyundan atıyor nasıl çözebilirim?

aynı sorun çözüm bulbilen varmı
  • installer.exe ile installerdata.xml dosyalarını attım game klasörünün içine install dedim winrar dosyalarını gecti touchup bildirisi geldi evet dedim ondan sonra hiç bişi olmadı yüklenmedi orda kaldı yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xioo

quote:

Orijinalden alıntı: yasinozkan14

saolasın kardeş .. ama şimdide forma seçimi yapıyorum maça girerken oyundan atıyor nasıl çözebilirim?

aynı sorun çözüm bulbilen varmı

Aynı sorun bendede var.
  • Beyler şu forumda ki denileni yaptım sorun çözüldü bende bir bakın sizde.

http://www.forumgaleri.com/oyun-istek-bolumu-yardim/116155-fifa-13-oyundan-atma-%5Bcozum%5D.html
  • bende işe yaramadı hala aynı sıkıntı devam ediyor
  • installer.exe ve installer data aynı klasörün içinde olacak yoksa çalışmaz....bunları yapmana rağmen hata alıyorsan klasörün ismini Game olarak değiştir çalışır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.