Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.696
Cevap
86
Favori
474.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ouz77

Almayı düşünenler için bugün gördüm 1199 TL Türkiye Garantili yazıyor arkadaşlar Limango'da bakarken denk geldim bilginiz olsun fiyat iyi gibi üstadlar da yorum yapacaklardır sanırım

http://www.arabulvar.com/samsung-gt-n8005-galaxy-note-16gb--wi-fi-101-tablet-beyaz/?pr=475371

Başlıkta 3G diye belirtmemişler ama özelliklerde yazıyormuş. @BraveHeart üstadın dediği gibi teyit ettirmek lazım. Ciddi bir fark var ortada çünkü :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: erengullu

quote:

Almayı düşünenler için bugün gördüm 1199 TL Türkiye Garantili yazıyor arkadaşlar Limango'da bakarken denk geldim bilginiz olsun fiyat iyi gibi üstadlar da yorum yapacaklardır sanırım

http://www.arabulvar.com/samsung-gt-n8005-galaxy-note-16gb--wi-fi-101-tablet-beyaz/?pr=475371

Başlıkta 3G diye belirtmemişler ama özelliklerde yazıyormuş. @BraveHeart üstadın dediği gibi teyit ettirmek lazım. Ciddi bir fark var ortada çünkü :)

teyit ettirmeye gerek yok n8005 zaten cihaz oda zaten 3gli model ayrıca samsung türkiye garantili tek cihaz var oda n8005 olan model başkada türkiyede samsung türkiye garantili note10.1 satılmıyor diğer satılan 3gli olan görüşme özelliği aktif olan n8000 yada 3g olmayan wi-fi'li model n8013 grey yada paralel italat olarak satılabilir oda samsung türkiye garantili olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyyah666 -- 8 Şubat 2013; 17:01:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: seyyah666

quote:

Orijinalden alıntı: erengullu

quote:

teyit ettirmeye gerek yok n8005 zaten cihaz oda zaten 3gli model ayrıca samsung türkiye garantili tek cihaz var oda n8005 olan model başkada türkiyede samsung türkiye garantili note10.1 satılmıyor diğer satılan 3gli olan görüşme özelliği aktif olan n8000 yada 3g olmayan wi-fi'li model n8013 grey yada paralel italat olarak satılabilir oda samsung türkiye garantili olmaz

Sadece WiFi olan N8010 da Türkiye'de satılmaya başlandı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aliwwtdd

Arkadaşlar teknosanın kampanyasından alan var mı aranızda? biri bana kampanyayı açıklayabilir mi?

ayrıca beyaz kılıf KARUBYUR un da sorduğu gibi çabuk kirlenir mi?

teşekkürler

ben cevaplayım bende teknosadan aldım tableti ben aldığımda hediye ceki yoltu birde silikon kılıf yoktu tekno kask kot kumasından kılıf ve hafıza kartı verdiler

ayrıca teknosadaki kampanya değil sadece yanında artıları var ve 100 tl hediye ceki veriyolar ve burda anlamadığın nedir cok açık ve net fiyatı 1499tl ve tabletin yanında EYEQ EQ-UTAB10501 10 , TEKNOKASK NTBK, SILICON POWER SP016GBSTH004V81 16GB CLASS 4 MICROSDHC+ K OKYC birde 100tl HEDİYE ÇEKİ VERİYOLAR OKADAR

diğer sorunada cevap vereyim beyaz orjinal book cover kılıf var bende kirlenemdi suan 1 ay oldu nerdeyse alalı

NOT:burda bir soru sorarsın bilen varsa cevap verir verilmezse 10 kere bilen varmı yazıp gereksiz yere kalabalık yapılmaz zaten sorduğun soruya cevap veren olucaksa cevap verir dediğim gibi cevap alamazsan 10 kere bilen var mı yazılıp boştan yere konu işgal edilmez eğer konuyu okuduysan kimse senin gibi 10 kere bilen varmı yazmamıştır

Şu an konu kalabalığı yapan sensin.bu kadar şamataya gerek yok

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar teknosanın kampanyasından alan var mı aranızda? biri bana kampanyayı açıklayabilir mi?

teşekkürler

ben cevaplayım bende teknosadan aldım tableti ben aldığımda hediye ceki yoltu birde silikon kılıf yoktu tekno kask kot kumasından kılıf ve hafıza kartı verdiler

ayrıca teknosadaki kampanya değil sadece yanında artıları var ve 100 tl hediye ceki veriyolar ve burda anlamadığın nedir cok açık ve net fiyatı 1499tl ve tabletin yanında EYEQ EQ-UTAB10501 10 , TEKNOKASK NTBK, SILICON POWER SP016GBSTH004V81 16GB CLASS 4 MICROSDHC+ K OKYC birde 100tl HEDİYE ÇEKİ VERİYOLAR OKADAR

diğer sorunada cevap vereyim beyaz orjinal book cover kılıf var bende kirlenemdi suan 1 ay oldu nerdeyse alalı

NOT:burda bir soru sorarsın bilen varsa cevap verir verilmezse 10 kere bilen varmı yazıp gereksiz yere kalabalık yapılmaz zaten sorduğun soruya cevap veren olucaksa cevap verir dediğim gibi cevap alamazsan 10 kere bilen var mı yazılıp boştan yere konu işgal edilmez eğer konuyu okuduysan kimse senin gibi 10 kere bilen varmı yazmamıştır

haklısın n8010 olan sadece wi-fi olan model Türkiyede satılmaya başlamış

http://www.teknosa.com/urunler/125043044/samsung-n8010-tablet-pc

• Günaydın

• quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkürler

haklısın n8010 olan sadece wi-fi olan model Türkiyede satılmaya başlamış

http://www.teknosa.com/urunler/125043044/samsung-n8010-tablet-pc

Günaydın

•  Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ]

100% Uyumlu, Yeni,Yüksek Kalite.
    4 port card okuyucu 3 USB portu.Toplam 7 Giriş
    samsung galaxy Tablar için uygun
    Hi-speed USB Aygıt,USB Klavye,U-disk Desteklemektedir
    Buyuk Kapasite Hafıza kartı desteklemektedir MS/M2/SD(HC)/MMC/TF
    Fotoğraf, video formatlarını ve transferini desteklemektedir
    Boyut:60 x 60 x 10mm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noyancelebi -- 8 Şubat 2013; 18:10:08 >

• iyice ticarete döküldü burası..
    10 dolarlık ücretsiz kargolu çakma ürünler 50 tl lerden gerçekmiş gibi satılıyor..
    iyice rahatsız olmaya başladım!!!

şimdide uyduruk 5 tl lik bir usb çoğaltıcısı önemli bir aletmiş gibi gösteriliyor!!!
    insanları aptal yerine koymayın yeter !!!
  • arkadaslar ben urunu 3 hafta once aldim ve birkac gun once farkettim ki sol alt kosede (markanin yazili oldugu kisimda) diger kenarlara nazaran cok az bir aciklik var.Cok buyuk degil ama gozle bakildiginda daha genis oldugu farkediliyor.Uretimden kaynakli bir sorun mudur acaba yoksa normal mi?Ilk gun fark etmis olsaydim direk degisim yapabilirdim ama su an servis isleriyle ugrasmak istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: byilgen

iyice ticarete döküldü burası..
    10 dolarlık ücretsiz kargolu çakma ürünler 50 tl lerden gerçekmiş gibi satılıyor..
    iyice rahatsız olmaya başladım!!!

şimdide uyduruk 5 tl lik bir usb çoğaltıcısı önemli bir aletmiş gibi gösteriliyor!!!
    insanları aptal yerine koymayın yeter !!!

benım buraya cok yararım oluyor merak etme

kac kısının 8005ı benım sayemde 8000 oldu kac kısı root yaptı bılıp bılmeden yazmayalım

kac kısı androıdı benım sayemde ogrendı uygulama yukledı vs yaptı.

http://yesilcin.com/index.php?action=forum benım sıtem

bu da sadece note 10.1 bolumu

http://yesilcin.com/index.php/board,597.0.html

45000 uye var

ve hergun 15000 kısıye gonullu hızmet edıyoruz buraya gelıpte benı elestırmeden once bunları dusunun

2 tane urun getırmısım acıl ıhtıyacı olanlar ıcın paraya ıhtıyacım oldugundanmı yapıyorum bunları sanıyorsun?

sırf o sıtenın ayakta kalması ıcın ne kadar para harcıyorum sen bılıyormusun.
    uyelere bırseyler ogretmek ıcın
    mılletın telının camı kırılıyor servıslerde nufuzumuzu kullanıp pıyasa altına yaptırtıyoruz

bırısı ihtiyacım var dese bedava gonderırım.

once karsımızdakının kım oldugunu bılelım ondan sonra konusalım.

bır arkadasta demıstı hakkınızda hıc ıyı seyler dusunmuyorum dıye :)

evet ben buyum ben yesilcin im

saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noyancelebi -- 8 Şubat 2013; 19:55:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: spyman

quote:

Orijinalden alıntı: CelalDoğan

quote:

Orijinalden alıntı: konsilyer

quote:

Orijinalden alıntı: fb33

Acaba bu en alttaki geri , home... tuşlarının bulunduğu barı otomatik gizlemenin bir yolu var mı?

veya bunun yerini değiştirmenin yolu var mı?
    Solak olduğum için yazı yazarken ister istemez ekran görüntüsünü çekiyorum.

El algılama butonu çıkıyordu bir yerlerde , onu aktif ederseniz çözülür ben de solağım sorun yok :-)

Ayarlar ekran en altta hızlı başlat ta ekran yakalayı kapat artık foto yok.

işinizi görür mü bilmiyorum ama ben link teki programı kurdum, şimdilik barı gizleyip açabiliyorum.

• Herkese iyi akşamlar..Galaxy Tab note 10.1 n8005 modelini almayı planlıyorum.Sormak istediğim bir kaç soru var cevaplarsaniz sevinirim
    Cihaza baska ulkelerin sürümleri yuklendiginde arama özelliği aktif oluyor muş bu olay garantiyi bozar m i?
    Birde alacağım cihaz iki aylık , teknosa garantiliymis sizce 950 uygun bir fiyatmidir pek anlamadığım icin soruyorum ...iyi forum lar

• quote:

Orijinalden alıntı: m@spir

Herkese iyi akşamlar..Galaxy Tab note 10.1 n8005 modelini almayı planlıyorum.Sormak istediğim bir kaç soru var cevaplarsaniz sevinirim
    Cihaza baska ulkelerin sürümleri yuklendiginde arama özelliği aktif oluyor muş bu olay garantiyi bozar m i?
    Birde alacağım cihaz iki aylık , teknosa garantiliymis sizce 950 uygun bir fiyatmidir pek anlamadığım icin soruyorum ...iyi forum lar

temel android kullanıcıysanız evet bozar bıraz androidi ogrendıgınızde bunda gerı donusude ogrenırsınız

su sekılde yapabilirsiniz

http://yesilcin.com/index.php/topic,12590.0.html

• quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

quote:

Herkese iyi akşamlar..Galaxy Tab note 10.1 n8005 modelini almayı planlıyorum.Sormak istediğim bir kaç soru var cevaplarsaniz sevinirim

temel android kullanıcıysanız evet bozar bıraz androidi ogrendıgınızde bunda gerı donusude ogrenırsınız

Cevap icin tesekkurler..fiyat sizce nasil

• quote:

quote:

bence guzel
    ben alırken oldurenlerden olmadıgım ıcın satıcının fıyatına saygı duyarım hocam
  • quote:

quote:

quote:

bence guzel
    ben alırken oldurenlerden olmadıgım ıcın satıcının fıyatına saygı duyarım hocam

O zaman yakin zamanda bende araniza katilacam hocam

• hocam elimde 4 tane tablet olmasaydı emın ol bende bu klupte olurdum :)
    asusu satabılseydım alcaktım note 10.1
  • Android Revolution hd rom kullanan var mı? Varsa deneyimlerini yazabilir mi acaba?

• Merhaba arkadaşlar ,n8005 kullanıcısıyım.şu ana kadar tabletle oynama şansım çok olmadı .Birkaç sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim.
    1)otg kabloyu nasıl bağlayabiliriz,ya da bu alete özel otg mi almak lazım?Amacım klavye ve mause bağlamak,kablo olmadan bağlayabilir miyiz ?
    2)rootlayıp n8000 e geçtikten sonra sayaç sıfırlama yapılıp stock n8005 e geçilebiliniyor mu ?,
    3) CUstom rom önerileriniz

şimdilik aklıma gelenler bunlar çok teşekkür ederim iyi günler.

edit: klavyeli kılıf kullanan var mı bunun gibi
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/samsung-galaxy-tab-10-1-quot-klavyeli-deri-kilif-59741890

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsncck -- 9 Şubat 2013; 11:35:42 >

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.