Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.696
Cevap
86
Favori
474.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • üzgünüm anlık bir hata oluştu mesajı 3 kez gönderdim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsalih37

quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

quote:

Orijinalden alıntı: karafaruk19

quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

quote:

Orijinalden alıntı: seyyah666

quote:

Orijinalden alıntı: karafaruk19

Arkadaslar ucuz kilif linki verecek var mi

Bookcover orj 100 tl ve pahali

Ben tv izlemek icin tableti dik tutmam lazim

Tskler

http://www.bonubon.com/istanbul/firsat/galaxy-note-book-cover bu kılıfı sordum mail ile orjinal kılıfmı diye destek hattını aramam gerekiyo dedielr bende aramadım orjinal olsa söylerlerdi birde gitti gidiyorda satanlar var onlara sordum 40-50 tl ye orjinnal bulamazsın dediler

birde

http://www.bonubon.com/istanbul/firsat/samsung-galaxy-note-bluetooh-klavyeli-kilif kılavyeli kılıf var aslında google'da aratarak daha çok aletrnatif bulabilirsin belkide daha ucuz secenekler kılıf alana ekran koruyucu hediye diye satan yerler var artık onlarıda sen araştır

Buyrun 45 tlye orjinal samsung kilif

Buradan backconnect arkadasimiz 10 adet aldi kendisi ve arkadaslari 2 aydur kullaniyor

Elimde 4 adet kaldi

urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/galaxy-note-10-1-n8000-5-10-ultra-ince-orj-kilif-75551088

hocam merhaba sizin ürüne talibim :D

ama bu bookcover m?

yani tableti dik tutabilir miyiz, sizdeki resimde sadece yatay eğilmiş, ben TV izlerken tablete destek lazım dik tutuyor mu bu kılıf

Evet hocam duruyor

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ]

Ürünü kullanak biri olarak çok memnun kaldım ben kılıf düşünüyorsanız tavsiye ederim

Tesekkurler hocam :)

Su an 3 adet kaldi bir dahada gelmeyecek malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: grievous

quote:

Orijinalden alıntı: immortallord

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: immortallord

Arkadaşlar ben bu cihazdan almayı düşünüyorum ama aklımda bir iki sorun var beni aydınlatırsanız çok makbule geçer.

- Öncelikle bu cihazdan hertürlü siteden video izleyebilir miyim sıkıntı çekmeden bizzat deneyen varmı hertürlü site derken aklınıza sadece facebook yada yotube gelmesin diğer başka video izleme siteleri içinde söylüyorum

- Diğeride hdmi çıkışı ile tv ye bağlanabiliyormu, hangi formatta videoları destekleyip oynatıyor , altyazı desteği nasıl

Şimdiden teşekkürler..

- Video izleyebilirsiniz, ancak flash player yüklemeniz gerekir.
    - Üzerinde HDMI çıkışı yok, USB çıkışı da yok. Ancak bir aparat alarak portu HDMI ve USB çıkışına döndürmeniz gerekir.
    - Altyazı desteği konusu donanımsal değil. Software olarak MX video player kullanırsanız altyazı sıkıntısı çekmezsiniz.

Cevap için teşekkürler. Anladığım kadarıyla bir pc gibi tam anlamıyla kullanılan bir cihaz değil galiba buna 1.500 vereceğime gider laptop alırım daha iyi

Tablet farklı bir deneyimdir. Evde bir bilgisayar yokken tablet almak bana göre de biraz gereksiz ancak bilgisayar yerinde duruyorken kitap açar gibi elinize alıp, 3-5 saniye içinde not almaya veya internette dolaşmaya hazır olmak farklı bir deneyim.
    Yeni laptoplarda da windows8 ile dokunmatik ekranla birlikte hem pc hem tablet deneyimi bir arada olabiliyor. O şekilde bir ürün bakabilirsiniz.

Evet haklısınız. Ben ufak olsun internete girip çıkayım, bazı işlerimi göreyim diye düşünüyordum ama bu bildiğin telefon gibi ekranı daha büyük o kadar.Tekrar teşekkürler.

• be gerizekalı samsung... cihazın modeli geçti... yarın birgün yeni cihaz çıkacak... hala güncellemeyi gönderemedin...

bu nasıl bir saygısızlıktır... yazıklar olsun!!!
  • Bir arkadaş JByi beğenmedin, ICSye geri döneceğim demiş. JBde o kadar çok yenilik ve pratik güncelleme var ki zaten harika olan cihaz gerçekten çağ atlıyor. Tavsiyem karar vermeden önce JBdeki yenilikleri sindirerek gözden geçirmek, denemek ve hakkıyla kullanmak. Yenilikleri içeren videolar var youtube'da onları izlemek çok faydalı oluyor. Twitter'da bir link vermiştim, onu tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: altaymobil

quote:

Arkadaslar tabletim acikken sarj olmuyor ve kapaliyken dun gece sarja taktim %43 dolmus

Kimse niye yardim etmiyor

Pek yardım edecek birşey yok açıkçası ama sanırım en büyük yardım sana gerçeği söylemek olacak. Pili bozulmuş...

Cihazı dün aldım

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaslar tabletim acikken sarj olmuyor ve kapaliyken dun gece sarja taktim %43 dolmus

Pek yardım edecek birşey yok açıkçası ama sanırım en büyük yardım sana gerçeği söylemek olacak. Pili bozulmuş...

Cihazı dün aldım

PCden şarj etmeye çalışıyorsan bu durum normal. Prizden şarj etmeye çalışıyorsan normal değil, aldığın yere götürmeni tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Cihazı dün aldım

Yapacak bir şey yok. Servise götürün diyeceğim ama samsung türkiye uluslararası garantiye bakmıyor.

• @altaymobil bataryasını değiştir ? Benim eski telefon da şarj olmuyordu batyayı değiştirdik düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sthelse -- 4 Şubat 2013; 17:58:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byilgen

be gerizekalı samsung... cihazın modeli geçti... yarın birgün yeni cihaz çıkacak... hala güncellemeyi gönderemedin...

bu nasıl bir saygısızlıktır... yazıklar olsun!!!

Katılıyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

quote:

Orijinalden alıntı: gercekelektronik738

quote:

Orijinalden alıntı: wildermess

quote:

Orijinalden alıntı: seyyah666

quote:

Orijinalden alıntı: wildermess

quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

quote:

Orijinalden alıntı: adliyeci16

İyi akşamlar arkadaşlar, bende bugun 10.1 ile tanıştım :) forumu bayağı okudum yanlız biri bana flash player kuracağım apk dosyası linki atabilirmi? çünkü aradım ama adam gibi bulamadım :(

ADOBE FLASH PLAYER

Buyur dostum orjinal kendi sitesinden.Sayfanın aşağısına doğru "Flash Player for Android 4.0 archives" başlığı altında en üsttekini indirirsen tamamdır.

HERKES ORJİNAL FLASH PLAYER'I BURADAN İNDİREBİLİR.

bunu PC'den indirip tablete nasıl kuracağım ?

pcye indir tablete at tıkla kur yanlız yanlız indirdiğin dosya apk dosyası olcak birde ayarlardan yabancı kaynaklardan dosya kurlumumu diye bişey vardı ona izin verceksin yoksa kurmaz suan hatırlamıyorum neydi ve bakamıyorum tablete tablet yanımda yok ve diğer uygulşamalarıda böyle yükliyceksin ama sadece tabletten google play stordan direk yükle diyceksin kendisi yükler

play store'den hangi uygulama baktım bir çok flash player dosyası var

Kardeş,öyle uğraşmaya hiç gerek yok. Bu adrese gir;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adobe.flashplayer

Oradan yükleye bas, eğer başka android cihazların da varsa hangisine kurmak istiyorsan onu seç. Tabi bu arada tabletin açık ve internete bağlı olsun. Yüklemeye başlayacaktır. Yükleme işine geçmezse tablette market uygulamasını (google play) aç hemen cihazı görüyor yüklemeye geçiyor.

Sen de kafan rahat bir şekilde işine gücüne bakıyorsun kolay gelsin

Verdiğin linki kontrol etmiş miydin?

Kontrol ne kelime, cihaza yükledim bile Link sağlam kardeşler, ve ordan exper easypad'e de, samsung Gt-8005'e de kuruluyor bir problem yok. Ama jelybean var da ona kurulmuyorsa ona bir şey diyemem. Jelybean kullanan varsa bir indirmeyi deneyip bize bildirirse iyi olur biz de neyin ne olduğunu öğrenmiş oluruz Ama samsunga sorunsuz kuruluyor hatta ben bir hafta bile olmadı fabrika ayarlarına döndürdüm sonra yeniden o linkten indirdim.

• quote:

quote:

Kardeş, bir arkadaşın dediği gibi eğer bilgisayara bağlıyorsan orda şarj edemezsin. Aslında belki bilgisayara takılıyken de şarj oluyordur ama takar takmaz cihaz ilk önce deşarj oluyor ve çok gariptir ki deşarj işi uzun sürüyor. Deşarj bitince şarja geçiyorsa ki, şarj da uzun sürüyor sen de o esnada tam %43'ü dolmuşken çıkardıysan bu durum seni yanıltabilir.

Bence sen önce onu iyice deşarj et uyarı gelene kadar kullan film seyret, sonra da (BİLGİSAYARA DEĞİL) şarj aletine bağla sonuna kadar şarj et. Kolay gelsin kardeş.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheSanitarium

quote:

quote:

quote:

quote:

Cihazı dün aldım

PCden şarj etmeye çalışıyorsan bu durum normal. Prizden şarj etmeye çalışıyorsan normal değil, aldığın yere götürmeni tavsiye ederim.

Prizden şarj ediyorum ve amerikadan aldım

• quote:

quote:

quote:

Kardeş, bir arkadaşın dediği gibi eğer bilgisayara bağlıyorsan orda şarj edemezsin. Aslında belki bilgisayara takılıyken de şarj oluyordur ama takar takmaz cihaz ilk önce deşarj oluyor ve çok gariptir ki deşarj işi uzun sürüyor. Deşarj bitince şarja geçiyorsa ki, şarj da uzun sürüyor sen de o esnada tam %43'ü dolmuşken çıkardıysan bu durum seni yanıltabilir.

Bence sen önce onu iyice deşarj et uyarı gelene kadar kullan film seyret, sonra da (BİLGİSAYARA DEĞİL) şarj aletine bağla sonuna kadar şarj et. Kolay gelsin kardeş.

Tamam ve bu ics ye nasıl geri dönebilirim memnun eeğilim ve belkide bu sorun ondandır

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tamam ve bu ics ye nasıl geri dönebilirim memnun eeğilim ve belkide bu sorun ondandır

Kardeş romu yani şu anki üstünde olan romu orjinal mi? Yoksa sonradan sen mi yükledin? Dediğin gibi romdan olabilir ama önce istersen şu pil kalibrasyon programı kurup kalibre et öyle dene. Ondan sonuç almazsan romu dene.

Pil kalibrasyon için hangi program iyidir nasıl kullanılır? Kullanmadığım için bilmiyorum ama bilen belki vardır.

Kolay gelsin

• quote:

quote:

quote:

quote:

Cihazı dün aldım

Çok fena, o zaman hemen geri gotur.7 gün dolmadigi icin direkt degisim talep et. Çunku anlattigin normal degil hakkaten, pili bozuk o aletin...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Cihazı dün aldım

Çok fena, o zaman hemen geri gotur.7 gün dolmadigi icin direkt degisim talep et. Çunku anlattigin normal degil hakkaten, pili bozuk o aletin...

Yukariyi simdi okudum, Amerikadan aldiysan prizde çevirici kullaniyor olmalisin.Belki cevirici bozuk olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheSanitarium

quote:

quote:

quote:

quote:

Cihazı dün aldım

Düzeldi ics yukledim

• Geçmiş olsun o zaman

• Bu 8000 ile 8005 arasında ne fark var anlamış değilim? Teknosada 8005 var alsammı yoksa 8000 mi bakayım?
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.