Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.696
Cevap
86
Favori
474.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: murataslan55

Arkadaslar galerimde bnm foto albumlerim disinda baska albumler yani tanimadigim yabanci albumler goruyorum ve hicbir islem yapamiyorum. Ornegin silme gibi, bunu nasil duzeltebilirim?

Büyük ihtimalle picasa blog resimleri olabilir onlar. Yüklediğin hesaplar varsa cihaza o hesaplardan cekmistir albümleri. Gmail hesabın varsa resimler oradan yüklenmiş olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S note programından aldığım notları dışarıya sadece metin, pdf ve snb dosyası şekilde alabiliyorum. Benim bu snb uzantılı dosyası windows işletim sisteminde alabileceğim bir uygulama var mi? Bu arada sadece açmasin üzerinde oynama yapmama izin versin. Şimdiden teşekkür ederim.

• kies programını windows 8'te çalıştıran varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

quote:

Orijinalden alıntı: msaltik

arkadaşlar merhaba, az önce n8005 aldım, ikinci el. henüz elime geçmedi.

S2 kullandım, şimdide de note2 kullanıyorum. note2'nin spen başarısına hayran kalınca ipad2'mi sattım ve n8005'e geçtim.

başlığınızı baştan itibaren okuyordum zaten, yorumlarınız da almamı tetikledi iyice.

emeğiniz için teşekkürler öncelikle.

sormak istediğim şu, ben hiç root falan yapmadım ve öyle bir ihtiyacım da olmadı. Şimdi almış olduğum cihaz ikinci el olduğu için cihazın root'lu yada rom yüklenmiş olabileceği aklıma geldi.

Root da sıkıntı yok ama rom yüklemesi garanti dışı bırakıyor sanırım, bunun dışında bir deazvantajı olur mu bana.

Cihaza root yada rom yüklemesi yapıldığını nasıl anlayabilirim.

Başlığın hepsini okuyamadım, eğer benzer soru sorulmuşsa kusura bakmayın.

Tabletime root atıp JellyBean güncellemesi yüklemiştim. Şimdi eski haline çevirdim. İlk gün aldığım gibi oldu. Yani aldığınız tablet rootlu ve farklı roomluda olsa ilk haline getirebilirsiniz.

nasıl yaptınız bu işlemi.
    benimde ilk günkü haline getirmem gerekiyor cihazı bazen takılmalar oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: wildermess

quote:

quote:

S2 kullandım, şimdide de note2 kullanıyorum. note2'nin spen başarısına hayran kalınca ipad2'mi sattım ve n8005'e geçtim.

başlığınızı baştan itibaren okuyordum zaten, yorumlarınız da almamı tetikledi iyice.

sormak istediğim şu, ben hiç root falan yapmadım ve öyle bir ihtiyacım da olmadı. Şimdi almış olduğum cihaz ikinci el olduğu için cihazın root'lu yada rom yüklenmiş olabileceği aklıma geldi.

Root da sıkıntı yok ama rom yüklemesi garanti dışı bırakıyor sanırım, bunun dışında bir deazvantajı olur mu bana.

Tabletime root atıp JellyBean güncellemesi yüklemiştim. Şimdi eski haline çevirdim. İlk gün aldığım gibi oldu. Yani aldığınız tablet rootlu ve farklı roomluda olsa ilk haline getirebilirsiniz.

Hocam kies ile yaptım.

• arkadaşlar aldığım cihaz n 8000 olarak geldi. Genpa garantisin kontrol ettim. Tamam. N8000 yuklenmis bu halinin bana bir zarari var mi. Henuz onay vermedim urune. Bu sekliyle garanti disi kaliyormu

Yardimci olursaniz sevinirim.

Ben simdi diger bolumleri bi kontrol edeyim. Bu arada 4.1.1 yuklu

• arkadaşlar tableti 4.1.1 e yükseltemiyorum kiesle bağlıyorum 4.0.4 sürümümü güncel gösteriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M@rtin -- 12 Ocak 2013; 16:21:32 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam kies ile yaptım.

ben ne xp'de nede Windows 8'de kies programını çalıştıramıyorum.
    her defasında program çalışmayı durdurdu hatası alıyorum.kafayı yicem

• Az Önce genpayı aradık . yazılım yüklenmiş cihazlara bakmıyoruz dedi.

bu arada snote 'içinde kalem neden aktif olmuyor yani el yazısı...
    ben bu mesajı bile size elyazısı ile yazıyorum nota 2'den

• yemin ediyorum bu kies sorunu yüzünden ciddi ciddi tableti satmayı düşünüyorum
  • Arkadaşlar, sonradan alan arkadaşlar forumu baştan okumayıp daha önce cevabı verilmiş soruları tekrar soruyor. Ben alıralmaz N 8000 yapıp 4. 1.1 sürümüne yükselttim. Önceki (original) sürümde kullanmadığımdan farkları bilmiyorum. Ama kullanan ve yeni sürüme geçenler güzel gelişmeler olduğunu belirtiyor. Hatta ben şu anda 4.1. 2 sürümünü yükledim ve sorunsuz kullanıyorum. Hatta bu yorumda tabletten el yazısı ile yazıyorum.
    Servislik bir durum olursa çok rahat bir şekilde orijinal haline getirebiliriz. inşallah öyle bir durum olmaz. 4. 1.1 yüklemek için önce N 8000 yapmak gerekiyor. Orijinal çıkmasını beklemek çok büyük iyimserlik olur. Çünkü N 8005 sadece Türkiye için çıkan bir model. iletişim vergilerinden kaçmak için çıkarılmış. Sadece Türkiye'ye özel olduğundan orijinal room beklememek lazım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam kies ile yaptım.

ben ne xp'de nede Windows 8'de kies programını çalıştıramıyorum.
    her defasında program çalışmayı durdurdu hatası alıyorum.kafayı yicem

Windows 7'de sorunsuz bir şekilde açıldı bende.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: M@rtin

arkadaşlar tableti 4.1.1 e yükseltemiyorum kiesle bağlıyorum 4.0.4 sürümümü güncel gösteriyor

aynı sorun bendede var.kies programını bir türlü çalıştıramıyorum çalışmayı başarsam yükleme %99 takılıp kalıyor.
    bu işten iyice sıkılmaya başladım ben açıkcası.evde 2 pc var ve ben 2 pc'dede kies'i çalıştıramıyorum bir türlü
  • arkadaşlar teşekkür ederim

eser kardeşim, ben geçen hafta note2 almıştım. onun başarısından memnun kalınca (Galaxy S2 kullanıyordum) Ipad2'yi de değiştirmeye karar verdim. Ani bi kararla hemen ipad2'yi sattım (kurtuldum) ve hemen bu başlığı okumaya başladım, acaba kabaca note2'nin tableti midir diye. sorunlar falan var mı diye.

ilk sayfalarda spen'in her uygulamada çalışmadığını söyleyen bi arkadaş vardı, sonra bi arkadaşımız bilip bilmeden konuşmayan çalışıyor demişti. Benzer muhabbet hafıza kartı ile de yaşanmış, okudum.

Şimdi bugün elime ikinci el bi cihaz gelince bu rom yükleme işine baktım hemen, baktım n8000 yüklenmiş, cihaz yöneticisi kısmı ise boş. biraz canım sıkıldı

gerçi burda herkes 4.1.1'e yükseltme gayretinde, bana hazır geldi, huzurum kaçtı nedense :)

sonra kalemi denemek için açtığımda note2'den farklı bir klavye yapısını gördüm, ayarlara falan baktım bi detay göremedim. note2'de boşluk tuşunun hemen yanında küçük bi simge var, ona her basışın, el yazısı ile normal klavye arasında geçiş yapıyor. hatta uzun da bastım ama o an tam basamadım heralde olmadı.

biraz önce tekrar eve gelince boşluk yanındaki tuşa uzun basmayı tekrar denedim ve geldi. yani o soru ortadan kalktı. Bu başlık içinde ancak ilk 12-13 sayfayı okudum heralde, bu şekilde çözüldüğünü ya ben görmedim, yada en azından o kısımda yazılmamıştı.

bunun için vaktinizi aldıysam kusura bakmayın.

şimdi diğer arkadaşlarım diyorki S2, S3 telefonlarında olduğu gibi orjinal rom'u geri yükleme yapılabiliyor. Bunu odin'le falan mı yapıyosunuz, ve orjinal rom elimizde mevcut mu, onu hemen bi yedekliyim ben. Şu an cihazda bi problem görünmüyo. çocuğa onayını verecem de, vermeden önce iyice bi netleştiriyim diyorum bu durumları

dediğim gibi başlığın hepsini okuma fırsatım olmadı, hatta cihazı dokunmadan görmeden aldım desem yeridir. Ben şimdi cihazın donanımını test edip, başlığı tekrar baştan okuyacam, ama o arada endişelerimi gidermek açısından yardımcı olursanız çok sevinirim.

• bu da cihaz hakkınbda menüsünün görüntüsü beyler

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ]
  • openoffice bu tablette çalışır mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M@rtin

arkadaşlar tableti 4.1.1 e yükseltemiyorum kiesle bağlıyorum 4.0.4 sürümümü güncel gösteriyor

aynı sorun bendede var.kies programını bir türlü çalıştıramıyorum çalışmayı başarsam yükleme %99 takılıp kalıyor.
    bu işten iyice sıkılmaya başladım ben açıkcası.evde 2 pc var ve ben 2 pc'dede kies'i çalıştıramıyorum bir türlü

Bende de aynı problem vardı, anti-virus programın varsa kapat birde öle dene

• msaltık dostum, yanlış anlaşılma olmasınlar yermek için söylemedim. Forumda sorunlarımızı paylaşacağız. Baştan okumak, bilmediğin ama işine yarayacak özellikleri öğrenmeside sağlayacaktır. Spen in ayarları yeterli değil. Bu tablet n0te 2'nin 10" versiyonu. Kullandıkça özellikler öğrenilir. Şu anda benim elim ayağım halini aldı. Birde Sony mw 1 kulaklık alırsam süper olacak.

• Arkadaşlar bir sorum olacak tabletimden videoları izleyemiyorum youtube hariç.flash player yüklü anlamadim daha önce izleyebiliyordum güncelleme yaptıktan sonra böyle oldu. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

• merhaba arkadaslar ,

biraz okudum forumu , gidip tableti de gördüm baya niyetlendim almaya hatta laptopumu da sattim :) thinkpad'imi satmak da zor oldu cok alismisim :)
    neyse birkac sorum olacak size ,

GALAXY NOTE 10.1 3G 16GB (N8000ZWA)

GALAXY NOTE N8010 16GB (GT-N8010ZWA)

aralarinda 55 euro fark var , su an blackberry kullaniyorum ama yakinda bir de android tel almayi düsünüyorum galaxy ace 2 büyük ihtimalle , onda ki 3G yi , interneti wlan olarak paylastirmak cok sorun olmayacagi icin gerektiginde ordan kullanirim diye düsünüyorum . 55 euro da az para degil o parayla klavye falan aksesuar alinir .

bi baska soru da , gidip magazada denedim fakat tam cözemedigim olaylar var , cok önemli bisi degil ama , kalemle yazarken ayni anda yazi ve matematik formulleri yaziliyor mu ?

sarj olayi 3g siz icin 12 saat falan demisler yogun kullanimda diye , gercekten o kadar gidiyor mu sarji ? ya da ne kadar gidiyor :)

skype , hangout vs görüsmelerinde mikrofon kalitesi nasil, bas bas bagirmaya gerek kalmasin istiyorum o kadar para verince .

bi sorum daha var , boyut itibariyle biraz büyük ama , navigasyon olarak kullanan var mi internetsiz direk uydudan ? galaxy s kullanmistim cok kötüydü gps , bunda öyle bi sorun yoktur umarim ?

aklima geldikce ekliyorum , sormalara doyamadim :) whatsapp uygulamasini 3g siz versiyonda wlan ile kullanabilir miyiz arkadaslar , sms göndermesi falan gerekiyo ya bi seklide onu yediren var mi ?

bitti te bu kadardi :)

zaman ayirip da cevap yazanlara simdiden tesekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cperinaz -- 12 Ocak 2013; 21:58:19 >

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.