Şimdi Ara

Yeni Renault Clio 0.9 TCE Test Sürüş İzlenimleri (video + foto ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
435
Cevap
8
Favori
51.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: edec

quote:

Orijinalden alıntı: aanil

quote:

Anıl arkadaşa koltuk 2 beden küçük gibi duruyor videoda.

Amma abarttınız , görkem'inde omuzlar koltuklardan geniş , o yaslandığı için belli değil.

Siz rahattım diyorsanız sorun yok... Bu arada sürekli otomatik araç kullanan birisine göre manuelin hakkını vermişsiniz videoda.. Ben genelde manuel kullanan birisi olduğum halde araç değiştirdiğimde illa ki alışana kadar bir iki stop ettiririm.

Araba otomatik , gönül manuel olunca böyle oluyor.

Çok çeşit araç kullandım , dükkanımızda da forklift'den , kamyonetlere kadar bi çok araç kullanıyorum. O yüzden alışkınım.

• video ları izledikten sonra bu arabayı çok pis satın alasım geldi.
  • quote:

quote:

quote:

Anıl arkadaşa koltuk 2 beden küçük gibi duruyor videoda.

Amma abarttınız , görkem'inde omuzlar koltuklardan geniş , o yaslandığı için belli değil.

Siz rahattım diyorsanız sorun yok... Bu arada sürekli otomatik araç kullanan birisine göre manuelin hakkını vermişsiniz videoda.. Ben genelde manuel kullanan birisi olduğum halde araç değiştirdiğimde illa ki alışana kadar bir iki stop ettiririm.

otomatik araç kullanmaya alıştığınız belli araç vites geçişlerinde ve kalkışlarda stop ettirmemek için devamlı bağırıyor gaz hep sonda, buda kulak tırmalıyor özellikle vites geçişlerinde söylemeden edemedim. ikinci kullanan arkadaşı izleyince fark belli oluyor. polemik yaratmak değil amacım teşekkürler inceleme için.

• Önümüzdeki hafta sonu gidip şu Clio'ya 5 lt yaktıracak bir test sürüşü yapayım bari.
  • Manuel araçlarda alışkanlık olmuş sadece ara gazı vererek kalkıyorum. Dükkandaki kamyonlardan dolayı.

Onun dışında gayet rahat kullandım , aracın sesi güzel ve test sürüşü yükleneceğiz haliyle gaza.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptn.55
    otomatik araç kullanmaya alıştığınız belli araç vites geçişlerinde ve kalkışlarda stop ettirmemek için devamlı bağırıyor gaz hep sonda, buda kulak tırmalıyor özellikle vites geçişlerinde söylemeden edemedim. ikinci kullanan arkadaşı izleyince fark belli oluyor. polemik yaratmak değil amacım teşekkürler inceleme için.

Anıl'ın otomatik vitesli aracı da devamlı bağırıyor arkadaşım zira gaz onda da hep sonda.

Ama Honda'nın motoru kulak tırmalamıyor, orası ayrı.

• Sorum testi yapanlara veya aracı kullanmış olan diğer kişilere:

Bu arabayla şehirlerarası tek seferde (toplamda 1 saat durarak) 1000 km yol yaptığınızı düşünün. Acaba araç bu durumda nasıl olurdu, nasıl hissettirirdi, yorarmıydı vs....?????
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

Önümüzdeki hafta sonu gidip şu Clio'ya 5 lt yaktıracak bir test sürüşü yapayım bari.

çoğu kişi gibi ben de bekleyeceğim, tabi video da olursa çok hoş olur trafiği ve kullanım koşullarını görmek açısından
    sabırsızlandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

quote:

Orijinalden alıntı: kaptn.55

Anıl'ın otomatik vitesli aracı da devamlı bağırıyor arkadaşım zira gaz onda da hep sonda.

Ama Honda'nın motoru kulak tırmalamıyor, orası ayrı.

aracın vitesteyken bağırması hadi katlanılabilir bişey ama debrijaja bastığında da gazı geç bırakıyor orda fena bağırıyor

honda motor sesi güzeldir severim 2012 civicle az yolculuk etmedim

• güzel inceleme olmuş her zamanki gibi elinize sağlık
  • Videoda birşeye takıldım start stop hiçbir araçta düzğün çalışmıyor deniyor. Nasıl bir çalışma bekliyordunuz çok merak ettim. Debriyajdan çekiyorsun motor duruyor debriyaja dokunuyorsun daha sen tam basanakadar motor çalışmış oluyor başka ne olması gerekiyordu ? Neye göre düzğün çalışmıyor oluyor ?
  • Motorun sesini o kadar beğenmişsinizki içeri almasından kimse bahsetmemiş.

Şahsen bende bahsetmezdim çok tatlı bir sesi var bu sesi alsın canı sağolsun

İlk defa bir renault arabasını beğendim hakikaten güzel olmuş.

Ama bu kadar piano blacke gerek varmıydı bence yoktu.
  • Tam da bugün bu arabayı incelemiştik konu açmama gerek kalmadı
  • yıl olmuş 2013 halen arka camlar manuel..ayıp yaw..
  • Düşük yakıt tüketimi testi yapabilecek biri varsa iyi olur, şu haliyle tüketim ürkütücü.
  • güzel araba olmuş
  • Bu aracın hakkı 1.2 TCE. Umarım yakında gelir.
  • bu araca ne de yakışır 1.6 dci 130 ps
  • quote:

Orijinalden alıntı: Warrıor Sako

bu araca ne de yakışır 1.6 dci 130 ps

edc
  • quote:

Manuel araçlarda alışkanlık olmuş sadece ara gazı vererek kalkıyorum. Dükkandaki kamyonlardan dolayı.

Onun dışında gayet rahat kullandım , aracın sesi güzel ve test sürüşü yükleneceğiz haliyle gaza.

Hocam şu yakıt meselesini bir kerana bırakırsak aracın gidişi nasıl? Hani şöyle ifade edeyim tek şeritli yolda 100 le gittiğinizi varsayın güvenle sollamaya çıkabilirmisiniz? 0-100 değeri güzel görünüyor ama 100'den sonra ne alemde benim için soru işareti. Özellikle hafif yokuş yollarda rahat ivmelenebilir mi acaba? 1.5dci ve 1.2 75hp motorlara göre yorumlayabilirseniz sevininirim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.