Şimdi Ara

HP Officejet Pro 8600 Plus CM750A

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu yazıcıyı almayı düşünüyorum. Evde kullanmak için alacağım. Arada fotoğraf da basacağım. Genellikle siyah çıktılar alacağım. Bu yazıcı hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

• Hocam yazıcıyı aldın mı bilmiyorum ama ben 2 aydır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yok çok memnunum çift taraflı baskı sürekli aldığım için mükemmel bi yazıcı

baskı hızı cok iyi üzerinde demo kartuşlar var daha bitmedi :)) lazer yazıcı kafaya takmıştım ama mürekkepli aldım 2 arkadaşım önerdi gerçekten iyi bir yazıcı,

mürekkep püskürtmeliye tövbe etmiştim ama arkadaşların önerisi üzerine gittim yine kartuşlu yazıcı aldım taa yurtdışından bile yazıcıya komut verip cıktı alabiliyorum

hpeprint sayesinde aklında soru işareti kalanlara tavsiye ederim.
  • yabancı forum sitelerinde yazıcının dokunmatik ekranında ve taramasında sorun olduğu söyleniyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarten

yabancı forum sitelerinde yazıcının dokunmatik ekranında ve taramasında sorun olduğu söyleniyor...

Öyle bir şey yok 5 aydır kullanıyorum sürekli çift taraflı baskı alırım yazıcı gerçekten hakkını veriyor.

Ne dokunmatik nede taram hiç bir sıkıntısını görmedim..

589 liraya almıştım bimeksten ve param sonuna kadar helal olsun..
  • Aynı yazıcıdan 1 ay kadar önce ben de aldım. Dediğiniz gibi çift taraflı baskıda ve normal renkli baskılarda hakkını veriyor. Hız bakımından şimdiye kadar kullandığım HP yazıcılardan çok çok önde.
    Benim tek problemim renki fotoğraf baskılarında. Çıktısını aldığım fotoğraflar renkli fotokopiden bile daha solgun ve kalitesiz. Kullanılması mümkün değil. Daha önce Photosmart modellerde vesikalık fotoğraflarımı bile kendim baskıdan alıyordum. Sizde bu durum nasıl. Renkli fotoğraf baskılarında herhangi bir sorununuz var mı?
    Fotoğraf kağıdı olarak HP Premium fotoğraf kağıtlarından kullanıyorum..
    Cevabınız için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdeg33

Aynı yazıcıdan 1 ay kadar önce ben de aldım. Dediğiniz gibi çift taraflı baskıda ve normal renkli baskılarda hakkını veriyor. Hız bakımından şimdiye kadar kullandığım HP yazıcılardan çok çok önde.
    Benim tek problemim renki fotoğraf baskılarında. Çıktısını aldığım fotoğraflar renkli fotokopiden bile daha solgun ve kalitesiz. Kullanılması mümkün değil. Daha önce Photosmart modellerde vesikalık fotoğraflarımı bile kendim baskıdan alıyordum. Sizde bu durum nasıl. Renkli fotoğraf baskılarında herhangi bir sorununuz var mı?

Hocam yazıcıyı genelde full belge çıkartmak için kullanıyorum 1 kaç kere foroğraf bastım. Gayet kaliteliydi zaten fotoğraf baskısıyla övünen bir makina

orjinal kartuş mu kullanıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Thaedrial5

quote:

Aynı yazıcıdan 1 ay kadar önce ben de aldım. Dediğiniz gibi çift taraflı baskıda ve normal renkli baskılarda hakkını veriyor. Hız bakımından şimdiye kadar kullandığım HP yazıcılardan çok çok önde.

Hocam yazıcıyı genelde full belge çıkartmak için kullanıyorum 1 kaç kere foroğraf bastım. Gayet kaliteliydi zaten fotoğraf baskısıyla övünen bir makina

Yazıcıyla beraber gelen kartuşları kullanıyorum. Yani orjinal..
    Fotoğraflarda nokta nokta sanki buğulanmış gibi renk tonları çıkıyor. Yani resim değil sanki pastel boya

• quote:

Orijinalden alıntı: Thaedrial5

quote:

Bilgiler üstünden baya geçmiş ancak bu makine ile ilgili siz kullanmış olanlara;

> Geçen süre zarfında arıza yapıp yapmadığı,
    > Yapıyorsa hangi fonksiyonda(fax, printer, fotokopi),
    > Fax özelliğini de sık kullandınız mı ve gelen faxları direk a4 e yazdırabiliyor muyuz,
    > Efax özelliği ile faxları mail olarak da alabiliyor muyuz.

Ve tabi genel olarak hala makineden memnun musunuz yada tavsiye edebileceğiniz OFİS için özellikle FAX özellikli makine var mıdır?..
    Teşekkürler

@abdeg33

@Thaedrial5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavaliere48 -- 5 Mart 2015; 23:08:11 >

• Hangi kartuşu kullanıyorsunuz arkadaşlar?
    Aliexpressten tavsiyelerinizi bekliyorum.

Fotoğraf baskısından pek memnun olmadım.

Photosmart 7510 da aklım kaldı şimdilik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• blue_boy31 B kullanıcısına yanıt
    Benim aklımda da bu ürün var hocam, aynı ürün sizin aldığınız ile.

http://s.aliexpress.com/uuUJnQVJ

Mürekkebi sipariş vermiş miydiniz?
    Onu nereden alacaksınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    mürekkep fiyatları aşağı yukarı aynı ama doldurulabilir kartuşu 2-3 katı fiyatla satıyolar burda. muhtemelen n11 den yorumlara bakıp alırım. Tavsiyesi olan deneyen varsa bende bilmek isterim hangi marka mürekkep iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blue_boy31 -- 4 Ağustos 2016; 16:17:48 >
  • blue_boy31 B kullanıcısına yanıt
    Yazıcıya güncelleme gelince kartuşlar atıl duruma düşer mi hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    olmaz heralde ben de tam bilmem bu konuları. olursa da vardır illa bi çaresi :D
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.