Şimdi Ara

***AİNOL NOVO 7 FİRE ANA BAŞLIK-TEK KONU/TÜRKÇE ROM DAHİL*** (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.313
Cevap
14
Favori
64.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: artakalan

4.1.2 surumlu rom ıle demek ıstedın sanırım,Keza tabletın kendı ınternet sıtesınde bıle bu surumde kı rom u mevcut.

Hayır ne yazdıysam onu demek istedim aralık ayındaki rom 1211 android 4.04 idi, şubat ayındaki rom ise 0201 anroid 4.2.1, internette numarası ile aratın bulursunuz, bu cihazda official 4.1 hiç yayınlanmadı direk 4.2 ye geçtiler 4.2.1 gayet başarılı ancak 5800 ı modem yaptığım için 4.2 için wpa_supplicant dosyası bulamadım eski sürüme geçtim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah be guzel arkadasım,madem boylesı engın bılgıye sahıp neden bızımle paylasmazsın kı;-)
    Bana bu konuda yardımcı olsan olmaz mı..bulabılecegım bır lınk versen yada benım ıcın senınde kullandıgın rom un paylasımında bulunsan yada bulabılecegım yere benı havale etsen olmaz mı?
    Hafta sonu teslım edıcem tabletı hala adam gıbı bır rom bulamadım .
  • Beyler cihazim hic bir tepmi vermiyor. Ekranda parlama yok. Sarja taktigimda - takmadigimda hic bir sekilde ekrana goruntu gelmiyor. Tablet isinmiyor :)

Ne dusunuyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • android 4.2.1 sürümü için buraya bakabilirsinizhttp://cinlitabletler.com/konu-jelly-bean-android-4-2-1-jelibon-yukleme.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9008 -- 12 Nisan 2013; 23:54:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9008

android 4.2.1 sürümü için buraya bakabilirsinizhttp://cinlitabletler.com/konu-jelly-bean-android-4-2-1-jelibon-yukleme.html

4.2.1 olduğuna eminmisin?Daha s3 bile geçemedi 4.2.1 ' e
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

quote:

android 4.2.1 sürümü için buraya bakabilirsinizhttp://cinlitabletler.com/konu-jelly-bean-android-4-2-1-jelibon-yukleme.html

Neden inanmak istemiyorsunuz ve böyle bir bilgiden nasıl mahrum kaldınız rom çıkalı 2 ay oldu tekrar söylüyorum ANDROİD 4.2.1 linkteki yabancı sitelerdeki yorumları okuyun bunun üstüne kaç tane official olmayan rom geldi batarya göstergesi sorunsuz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

quote:

Neden inanmak istemiyorsunuz ve böyle bir bilgiden nasıl mahrum kaldınız rom çıkalı 2 ay oldu tekrar söylüyorum ANDROİD 4.2.1 linkteki yabancı sitelerdeki yorumları okuyun bunun üstüne kaç tane official olmayan rom geldi batarya göstergesi sorunsuz

Bütün mobil cihazlardan önce bizim tablet mi geçti bu roma yani.Bir kaç sayfa önceki yorumlarda yeni bir rom çıktmıştı ve yükleyenlerin tabletleri açılmamıştı bu yüzden önyargılıyız.

• Öyle kullanmaya devam edin o zaman yapabileceğim bişey yok :-) bu tabletten iki arkadaş birlikte aldık 4.2.1 sürümü ikimizde de sorunsuz çalışıyor ancak ben 5800 modem yapabilmek için 4.04 ü geri kurdum, rom yüklerken sorun yaşayanlar işlemleri eksik yaptıkları için yaşıyorlar bu cihaza en çok rom yükleyen ben olmuşumdur batarya göstergesi düzelsin diye tüm romlsrı deniyordum hiç birinde sorun yaşamadım ne sensör sorunu ne de açılmama sorunu yaşadım. He bu işlerden anlamıyorsanız servise yollayın servis 5 dk da hallediyor(tr garantili cihazlar için) bi kaç kere gidip ziyaret ettim çok ilgililer ürünün arkasındalar, özetle rom kurmaktan korkmayın gelişim iyidir.

• quote:

Öyle kullanmaya devam edin o zaman yapabileceğim bişey yok :-) bu tabletten iki arkadaş birlikte aldık 4.2.1 sürümü ikimizde de sorunsuz çalışıyor ancak ben 5800 modem yapabilmek için 4.04 ü geri kurdum, rom yüklerken sorun yaşayanlar işlemleri eksik yaptıkları için yaşıyorlar bu cihaza en çok rom yükleyen ben olmuşumdur batarya göstergesi düzelsin diye tüm romlsrı deniyordum hiç birinde sorun yaşamadım ne sensör sorunu ne de açılmama sorunu yaşadım. He bu işlerden anlamıyorsanız servise yollayın servis 5 dk da hallediyor(tr garantili cihazlar için) bi kaç kere gidip ziyaret ettim çok ilgililer ürünün arkasındalar, özetle rom kurmaktan korkmayın gelişim iyidir.

Dostum servisi nerede bu cihazin benim hoporlerden ses gelmiyor yurt dışı cihaz ucret karsiliginda yaparlar mi acaba

• ainol fire aldım gold com dan arızalandı yetkili servis olan aynı zamanda ithalatçısı bu beyfendilere gönderdik,tableti kullanılmış bir tabletle değiştirdiler (3 kere gidip geldikten sonra).değiştirdikleri 2. el tablette arızalandı ,halen tamir aşamasında 3 haftadır bir şeyide tamir ettikleri de yok ya neyse AİNOL pişmanlıktır.
  • Garantisi olmasa dert , olsa ayrı bir dert.

O kadar uygulama yükledim , yeni rom yüklemek istiyorum ama uygulamalar gidecek diye üzülüyorum.Batarya sorunu olmasa hiç düşünmem ama naparsın mecbur yükleyecez.
  • Titanium back up ile programlarınızı yedekleyebilirsiniz rom kurduktan sonra geri yükleyebiirsiniz

• kardeş İndirdiğinizde dosya içerisindekileri (Novo7Fire.zip, patche.zip, u-boot.bin, uImage_recovery) Micro SD kartın içine yükleyin demişşin ama dosya içerisinde bunlar yok neden?
  • Arkadaşlar merhaba, Çin'den aldığım için şarj cihazı çin prizlerine göre gelmişti ben de onun ucu alıp başka bir şarj cihazına taktım sanırım kabloyu yanlış bağladım ve batarya yandı. Yanık kokusu var.

Elimde 3000mah pil var, cihaz 5000mah, onu taksam olur mu çözümünüz öneriniz nedir?

Edit: Cihazı 8 ay kadar kullandım, Çin garantisi var oraya göndersem mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bink -- 4 Mayıs 2013; 18:42:02 >
  • Arkadaşlar ainol flame için güncelleme geldi rom adı 0506 android 4.22 gayet stabil olmuş cihazda çalışmayan aksam yok ışık sensörü 5mp kamera batarya göstergesi vs hepsi sorunsuz çalışıyor bu cihazın bu kadar stabil olabileceğini tahmin etmezdim

kurmak isteyenler için konuya burdan bakabilirsiniz bbs.ainol.com

indirme linkleri
    rom
    qm ekranlılar için paket
    tm ekranlılar için paket
    google apps
    açılan sayfada ortadaki seçeneğe tıklayın

hepsini hafıza kartına atın
    recovery modda
    önce rom yazan dosyayı
    sonra paket yazan dosyayı
    sonra google apps yazanı kuruyorsunuz
    MESULİYET SİZE AİT BİLGİLENDİRME AMAÇLI YAZDIM

• quote:

Arkadaşlar ainol flame için güncelleme geldi rom adı 0506 android 4.22 gayet stabil olmuş cihazda çalışmayan aksam yok ışık sensörü 5mp kamera batarya göstergesi vs hepsi sorunsuz çalışıyor bu cihazın bu kadar stabil olabileceğini tahmin etmezdim

indirme linkleri
    rom
    qm ekranlılar için paket
    tm ekranlılar için paket
    google apps

recovery modda
    önce rom yazan dosyayı

dostum helal olsun valla şu tablete en cok emek veren arkadas sensin konuya gunlerdir mesaj atan bile yok ama sen hala takipdesin paylaşımdasın başladım bende indirmeye kurucam birazdan bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: yula50

quote:

Arkadaşlar ainol flame için güncelleme geldi rom adı 0506 android 4.22 gayet stabil olmuş cihazda çalışmayan aksam yok ışık sensörü 5mp kamera batarya göstergesi vs hepsi sorunsuz çalışıyor bu cihazın bu kadar stabil olabileceğini tahmin etmezdim

indirme linkleri
    rom
    qm ekranlılar için paket
    tm ekranlılar için paket
    google apps

recovery modda
    önce rom yazan dosyayı

dostum helal olsun valla şu tablete en cok emek veren arkadas sensin konuya gunlerdir mesaj atan bile yok ama sen hala takipdesin paylaşımdasın başladım bende indirmeye kurucam birazdan bakalım

Alıntıları Göster
    güle güle kullanın umarım sorunsuz yüklenmiştir
    @yula50

• quote:

güle güle kullanın umarım sorunsuz yüklenmiştir
    @yula50

dostum aynı sıralamayla dediklerini yaptım rebootdan sonra tablet karardısu anda hiç tepki vermiyor neden olmuş olabilir acaba recovery menusune bile ulasamıyorum sen yukledin mi bu yazılımları iyi kötü eski hali idare ediyordu yandı gittimi ne oldu şimdi alet

• ben cihaza da yükledim sorun yok ikisi de güzel çalışıyor kurduğum cihazın birinde şu rom vardı sorunsuz çalıştı şu yükleyip tekrar deneyin bu rom bilgisayardan yüklendiği için brick olmuş cihazlarda da çalışıyorhttp://cinlitabletler.com/konu-jelly-bean-android-4-2-1-jelibon-yukleme.html
  • quote:

ben cihaza da yükledim sorun yok ikisi de güzel çalışıyor kurduğum cihazın birinde şu rom vardı sorunsuz çalıştı şu yükleyip tekrar deneyin bu rom bilgisayardan yüklendiği için brick olmuş cihazlarda da çalışıyorhttp://cinlitabletler.com/konu-jelly-bean-android-4-2-1-jelibon-yukleme.html

abi bu romu yüklesem mi şu an bende cihazla gelen rom yüklüde
    1-türkçe dil desteği var mı..
    2-googleplay , youtube , facebook , twetter sorunsuz çalışıyor mu?
    3-şarz gösterge yüzde 30 da kapanma sorunu çözülmüş mü ?
    4-pıt sesi çözülmüş mü
    yardımcı olursanız sevinirim

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.