DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Samsung ES8000[Kullanıcı Kulübü]
297
Cevap
10
Favori
24.109
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> Tv Genel >> Samsung ES8000[Kullanıcı Kulübü]
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 5 sonraki >>>
Giriş
      130 Mesaj
      04 Ekim 2012 15:57:16
      Forumdaki araştırmalarım sonucunda bu konuda bir başlık göremedim.
      ES8000 kullanıcıları buradan bilgi paylaşalım.

Geçen hafta sonu teknosa.com dan 2600 tl + 200 tl indirim kuponu ile birlikte 40ES8000 satın aldım.
      Servis gelip kurulumu yaptı, ışık sızması ölü piksel ve bulutlanma problemi çıkmadı.
      34 günlük sıkı bir test aşamasında tv nin tüm özelliklerini kullandım diyebilirim.
      Tv tek kelime ile harika, müthiş beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ERSN -- 11 Mayıs 2013; 22:05:52 >

BMW 1.16 M
      İPHONE 6S
      SAMSUNG tv ES8000
    • Yarbay
      10999 Mesaj
      08 Ekim 2012 17:23:39
      almak üzere harekete geçiyorum!

• Binbaşı
      1043 Mesaj
      08 Ekim 2012 18:08:51
      3-3, 5 m. Uzaklıktan izleyecegim. 40" - 46" arasında gidip geliyorum. Karar veremedim. Sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Psn: Senki_1905
    • Teğmen
      130 Mesaj
      08 Ekim 2012 21:41:04
      Samsung un akıllı kumandasını kullanarak, d-smartı IR BLASTER üzerinden tek kumanda ile konrol etmeyi başardım, bu konuda kitapcıkta pek acıklama yapmamış. dijiturk veya dsmart gibi receiver ını kontrol etmek isteyen olursa ayrıntılı yazabilirim.

BMW 1.16 M
      İPHONE 6S
      SAMSUNG tv ES8000
    • Yüzbaşı
      861 Mesaj
      09 Ekim 2012 15:05:36
      quote:

Orijinalden alıntı: ERSN

Samsung un akıllı kumandasını kullanarak, d-smartı IR BLASTER üzerinden tek kumanda ile konrol etmeyi başardım, bu konuda kitapcıkta pek acıklama yapmamış. dijiturk veya dsmart gibi receiver ını kontrol etmek isteyen olursa ayrıntılı yazabilirim.

receivera gerek var mı ki..

• Teğmen
      130 Mesaj
      10 Ekim 2012 21:17:11
      Dijitürk için gerek var,
      cünkü dijitürk kartını takıp izleyemiyorsunuz.

BMW 1.16 M
      İPHONE 6S
      SAMSUNG tv ES8000
    • Yarbay
      2459 Mesaj
      11 Ekim 2012 15:22:42
      görüntü kalitesi nasıl hd ve sd de

Philips 55PFL7007/37PFL5405
      HarmanKardonAVR165+HKTS16/BDP150 blurayplayer
      Atlanta HDBox+digiturkHD+DsmartHD
      PS3 ve PS4+Samsung Galaxy S4+asus tablet
    • Er
      10 Mesaj
      19 Ekim 2012 22:35:26
      3-4 ay oldu alalı. kullanıcı arkadaşlara sormak istediğim 1-2 soru var.
      1- bazen tv donuyo ve hiç bir işlem yapmıyor. bunun nedeni kumanda olabilir mi. ilk aldığım günlerde bu donmanın akabinde tv yi kapatıp açmak zorunda kalıyordum. ama şu an olmuyor. bazen kumandanın çekmediğini fark ediyorum. yönünü değiştirip tekrar komut veriyorum.( evrensel kumandayı kullanıyorum. dokunmatik olanı değil)
      2- bulutlanma denilen olay (siyah ekranda bulutumsu ışık kümesi) benim es8000 de de var. bunun bi çözümü bulundu mu?
      3- ekran temizliği için ne kullanıyorsunuz.( benim 3 numaranın işi gücü tv. boş bulunca saldırıyor. :)

• Binbaşı
      1125 Mesaj
      20 Ekim 2012 03:12:11
      ilk iki sorun hakkında bilgim yok bende öyle bir şey olmadığı için.
      2- bulutlanma tv duvara monte edilince daha çok ortaya çıkıyor o yuzden samsungun önerdiği askı apartını kullanın.
      3- temizlik için bir bez çıkmış olması lazım onunla temizliğini yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ravenlyx -- 20 Ekim 2012; 3:12:34 >

Psn : Ravenlyx
    • Yüzbaşı
      940 Mesaj
      20 Ekim 2012 13:05:56
      quote:

Merhaba,hd smart sahibiyim ve iki kumanda zor oluyor.IR BLASTERı kutusundan bile çıkartmadan attım bir kenara 3 aydır duruyor.Ama kullanmak istiyorum artık.Kurulum için ayrıntı yazabilirseniz sevinirim.

• Binbaşı
      1125 Mesaj
      21 Ekim 2012 16:52:25
      Evrensel kumanda da dokunmatik kısımdaki alt butona bas. Aşağıda açılan menüde en solda evrensel kumanda kurulumunu seç. Hangi marka receiver veya servisi kullandığını soran yerde dsmartı veya reciever ın ismini yaz bu kadar sanırım.

Psn : Ravenlyx
    • Teğmen
      130 Mesaj
      22 Ekim 2012 15:48:19
      quote:

Orijinalden alıntı: ravenlyx

Evrensel kumanda da dokunmatik kısımdaki alt butona bas. Aşağıda açılan menüde en solda evrensel kumanda kurulumunu seç. Hangi marka receiver veya servisi kullandığını soran yerde dsmartı veya reciever ın ismini yaz bu kadar sanırım.

Evet cihazı bulursa bukadar, bulamaz ise tek tek denettiriyor ve ır balster i receiver in capraz önüne koymanız gerekiyor.

BMW 1.16 M
      İPHONE 6S
      SAMSUNG tv ES8000
    • Yüzbaşı
      940 Mesaj
      22 Ekim 2012 17:24:45
      Teşekkür ederim.

• Onbaşı
      17 Mesaj
      22 Ekim 2012 20:39:50
      bulutlanma ve donma bendede var... Donma genellikle smart tv deki web tarayiciyi kullanirken oluyor

• Teğmen
      130 Mesaj
      23 Ekim 2012 08:25:01
      Malesef benim es8000 20 gün olmadan arıza yaptı.

Kablosuz agları bulmuyor,
      Tv yi kapatıp acınca bir defa bulup ekran kayboluyor, ama gene de baglanmıyor tabi, daha sonra nekadar aratırsam aratayım hiçbir modemi bulamıyor.

Bayramdan sonra servise müracaat edeceğim.

BMW 1.16 M
      İPHONE 6S
      SAMSUNG tv ES8000
    • Çavuş
      97 Mesaj
      23 Ekim 2012 11:13:44
      Digiturk plus cihazımı es8000 ile eşleştirdim. Hareketle ve sesle artık digiturk kanallarını değiştirebiliyorum. Güzel bir olay. Birde şu CI+ modüllü üyelik başlasa tadından yenmeyecek.

• Yarbay
      6871 Mesaj
      24 Ekim 2012 16:56:46
      http://m.istanbulbilisi...ajlari-servis,32375.html

Fiyat nasil?

• Onbaşı
      17 Mesaj
      24 Ekim 2012 23:45:45
      Evet arkadaslar.. 1 hafta önce aldigim 46 es 8090 i 200 euro zararla sattim ama mutluyum....

• Çavuş
      97 Mesaj
      25 Ekim 2012 22:04:35
      quote:

Teledünya cihazı Next HC serisi için İr blaster kurulumu yapamadım dolayısıyla evrensel kumandayı kullanamıyorum. Kablo tv teledünya için kurulum yapabilen var mı?

• Teğmen
      130 Mesaj
      01 Kasım 2012 21:38:34
      IR BLASTER KURULUM

kutudan cıkan IR BLASTER dediğimiz, bardagın ters cevrilmiş haline benzeyen bir cihaz var.

bu cihazı calıştırıyoruz, ve dijiturk cihzımızın önüne (kumanda alıcısına dogru) koyuyoruz.

daha sonra tv bize ır blaster ile neyi kumanda edeceğimizi soruyor, yönergeleri takip ediyoruz,

eger cihaz kutusu (bu tv de set üstü kutusu olarak adlandırılır) listede otomatik cıkmaz ise, bize deneme için bazı kodları kumandamıza yüklüyor ve bizde yönergede dediği gibi her yüklemeyi deniyoruz, kumandamız calıştığında tv IR BLASTERi kabul edilen frekansa yüklüyor.

benim dsamart kutusu listede cıkmamıştı, ilkinde verdiği deneme frekanslaıda tutmadı fakat bir gün sonra verdiği deneme frekanslarında bu kez tuttu.
      yani olmaz ise tekrar baştan deneyin.

tavsiye ederim cok kullanışlı bir özellik.

kolay gelsin.

BMW 1.16 M
      İPHONE 6S
      SAMSUNG tv ES8000
    • Teğmen
      130 Mesaj
      01 Kasım 2012 21:39:39
      quote:

Malesef benim es8000 20 gün olmadan arıza yaptı.

Kablosuz agları bulmuyor,
      Tv yi kapatıp acınca bir defa bulup ekran kayboluyor, ama gene de baglanmıyor tabi, daha sonra nekadar aratırsam aratayım hiçbir modemi bulamıyor.

Bayramdan sonra servise müracaat edeceğim.

kendiliğinden düzeldi şimdilik:)

BMW 1.16 M
      İPHONE 6S
      SAMSUNG tv ES8000
    • Yarbay
      4923 Mesaj
      02 Aralık 2012 01:44:35
      Bende televizyonu dün yeni aldım, sanırım konu ölmüş ve en iyi görüntü kalitesi için ayarları nasıl yapmalıyız?

ASUS 23.6" VN247H 1MS TAM HD OYUN MONİTÖRÜ | COOLER MASTER HAF X 942 SİYAH BASKI TAM KULE | CORSAIR CX SERİSİ 80 ARTI® 750W | INTEL® CORE™ i7-4770K 3.5GHz | ASUS ROG MAXIMUS VI HERO | ASUS ROG STRIX GEFORCE GTX1070 O8G 8GB GDDR5 256BİT DX12 | GSKILL 16GB (2x8GB) RIPJAWSX DDR3 1600MHz CL9 ÇİFT MALZEME | SEAGATE 3.5" 2TB BARRACUDA | PIONEER DVR-221LBK 24X ± ÇİFT KATMAN
    • Yarbay
      3473 Mesaj
      02 Aralık 2012 11:46:05
      ben de atlanta hd boxu bir türlü ır blastere tanıtamadım

''vazifeyi ihmale götüren merhamet vatana ihanettir.'' M. Kemal ATATÜRK
    • Teğmen
      211 Mesaj
      02 Aralık 2012 14:38:21

quote:

Orijinalden alıntı: Dere_Bey

Evet arkadaslar.. 1 hafta önce aldigim 46 es 8090 i 200 euro zararla sattim ama mutluyum....

1 haftada ne oldu yada ne gibi olumsuzluklar yasadiniz da sattiniz acaba? Ben de bu tv den almak uzereyim de..Tskler

• Yüzbaşı
      679 Mesaj
      02 Aralık 2012 15:22:15

quote:

Orijinalden alıntı: teknoloji

Alıntıları Göster

1 haftada ne oldu yada ne gibi olumsuzluklar yasadiniz da sattiniz acaba? Ben de bu tv den almak uzereyim de..Tskler

Samsung almadan önce formdaki sikayetleri okumanızı tavsiye ederim
      Phılıps 46 7007k araştırın saglam ve 800 hz tv süper bişey

• Çavuş
      40 Mesaj
      02 Aralık 2012 22:49:56

quote:

Orijinalden alıntı: TÜRK Aygırı

Bende televizyonu dün yeni aldım, sanırım konu ölmüş ve en iyi görüntü kalitesi için ayarları nasıl yapmalıyız?

Es7000 kullanici kulubunde ender arkadasimin paylasimi var ben onu kullaniyorum

• Yarbay
      4923 Mesaj
      02 Aralık 2012 23:14:13
      quote:

Orijinalden alıntı: ahmet19791979

Alıntıları Göster

Es7000 kullanici kulubunde ender arkadasimin paylasimi var ben onu kullaniyorum

Teşekkür ederim, bir deneyeyim.

ASUS 23.6" VN247H 1MS TAM HD OYUN MONİTÖRÜ | COOLER MASTER HAF X 942 SİYAH BASKI TAM KULE | CORSAIR CX SERİSİ 80 ARTI® 750W | INTEL® CORE™ i7-4770K 3.5GHz | ASUS ROG MAXIMUS VI HERO | ASUS ROG STRIX GEFORCE GTX1070 O8G 8GB GDDR5 256BİT DX12 | GSKILL 16GB (2x8GB) RIPJAWSX DDR3 1600MHz CL9 ÇİFT MALZEME | SEAGATE 3.5" 2TB BARRACUDA | PIONEER DVR-221LBK 24X ± ÇİFT KATMAN
    • Çavuş
      66 Mesaj
      06 Aralık 2012 20:51:50
      Arkadaşlar dahili uyduyu kullanarak turksat, hotbird kanallarını bulabilen olduysa ayarlarını gönderebilir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Onbaşı
      21 Mesaj
      24 Aralık 2012 19:42:14
      Arkadaşlar ben IR blasterı kurdum. Fakat Blaster Tv'ye bağlı değil diyor. Digiturku falan kurdum. Çalıştıramadım ne yapabilirim

• Yarbay
      3916 Mesaj
      24 Aralık 2012 19:44:59
      quote:

Orijinalden alıntı: senki

3-3, 5 m. Uzaklıktan izleyecegim. 40" - 46" arasında gidip geliyorum. Karar veremedim. Sizce?

ben uzanarak izleme mesafem 3,5 mt arkadaki koltukta izleme mesafem 4,5 m 55 inç aldım cuk oturdu daha önce 47 inç vardı tavsiyem 55 inç almandır

Fiat 500L Living
    • Binbaşı
      1043 Mesaj
      25 Aralık 2012 00:18:29

quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Alıntıları Göster

ben uzanarak izleme mesafem 3,5 mt arkadaki koltukta izleme mesafem 4,5 m 55 inç aldım cuk oturdu daha önce 47 inç vardı tavsiyem 55 inç almandır

55HX850 aldim memnunum.

Psn: Senki_1905
    • Çavuş
      47 Mesaj
      25 Aralık 2012 00:58:32
      bu tv ile 48 fps deki hobbitti izleyebilir miyiz ? yani o teknoloji bunda mevcutmu ?

36clan
    • Teğmen
      130 Mesaj
      25 Aralık 2012 22:17:54
      quote:

Orijinalden alıntı: ofergun

Arkadaşlar ben IR blasterı kurdum. Fakat Blaster Tv'ye bağlı değil diyor. Digiturku falan kurdum. Çalıştıramadım ne yapabilirim

Biraz daha ayrıntılı anlatabilirseniz ben yardımcı olabilirim.
      kuruşum aşamasında ır balster i görüyordu, sonradan mı görmemeye başladı?

BMW 1.16 M
      İPHONE 6S
      SAMSUNG tv ES8000
    • Onbaşı
      21 Mesaj
      26 Aralık 2012 12:19:21
      quote:

Alıntıları Göster

Biraz daha ayrıntılı anlatabilirseniz ben yardımcı olabilirim.
      kuruşum aşamasında ır balster i görüyordu, sonradan mı görmemeye başladı?

Evrensel kumanda kurma kısmına girdim. Yönergeleri takip ederek digiturku buldum. Daha sonra receiverin modelini de buldu. Aç-Kapa yap dedi uydu açıldı kapandı. Kurulum tamamlandı. Televizyon ile IR Blaster arasında bağlantı yok diyor. Tekrar kurmaya çalıştığımda hepsini silip tekrar kurmak mı istiyorsunuz? diye soruyor.

• Onbaşı
      33 Mesaj
      26 Aralık 2012 19:01:10
      Arkadaşlar bende uzun araştırmalar sonucunda bugün 40Es8000 aldım ve aranıza katılmış bulunuyorum,umarım pişman olmayız, 1.910 TL 10 ay taksitle(güzel bir kapalı devre kampanya ile),biraz önce cihazı kargodan aldım ve samsungdan kuruluma gelecekler.Bu ışık süzmesi ve bulutlanma ile servis elemanları burada iken küçük bir test nasıl yapabilirim,öneri ve yardımlarınız bekliyorum ACİL!

• Teğmen
      130 Mesaj
      26 Aralık 2012 22:16:48
      quote:

Alıntıları Göster

Evrensel kumanda kurma kısmına girdim. Yönergeleri takip ederek digiturku buldum. Daha sonra receiverin modelini de buldu. Aç-Kapa yap dedi uydu açıldı kapandı. Kurulum tamamlandı. Televizyon ile IR Blaster arasında bağlantı yok diyor. Tekrar kurmaya çalıştığımda hepsini silip tekrar kurmak mı istiyorsunuz? diye soruyor.

hmm, aklıma ır blasterin pillleri bitik gibi geliyor ama.

BMW 1.16 M
      İPHONE 6S
      SAMSUNG tv ES8000
    • Onbaşı
      33 Mesaj
      27 Aralık 2012 15:53:39
      Dün 40es8000'in kurulumunu yaptırdım,oldukça başarılı bir televizyon ufak tefek eksikleri tabii ki var.Korktuğum gibi bulutlanma ve ışık süzmesi (yok denecek kadar az sadece geçişlerde siyah ekranda belli oluyor.) yok.iyi bir HDMI kablo ve klavye önerecek arkadaş var mı ?

• Onbaşı
      21 Mesaj
      27 Aralık 2012 23:30:18
      quote:

Alıntıları Göster

hmm, aklıma ır blasterin pillleri bitik gibi geliyor ama.

tv yi alalı 4 ay oldu fakat hiç kullanmadım ir blaster i bitmiş olabilir mi?

• Teğmen
      130 Mesaj
      30 Aralık 2012 22:30:45
      quote:

Alıntıları Göster

tv yi alalı 4 ay oldu fakat hiç kullanmadım ir blaster i bitmiş olabilir mi?

Bitmiş olabilir, benim akıllı kumandanın pilleri 3 ay sonra bitti.

BMW 1.16 M
      İPHONE 6S
      SAMSUNG tv ES8000
    • Çavuş
      60 Mesaj
      02 Ocak 2013 23:04:29
      2 gün önce bu tv eve aldık ışık sızmaları çok az var dert edilecek gibi değil yabancı sitelerde birkaç görüntü ayarları paylaşmışlar bu sorunu çözmek ve daha iyi görüntü almak için acaba kendisi ayar oluşturan var mı ?

http://www.avsforum.com...-smart-tv-mine-is-es6710

İşte Birlik Dilde Birlik Fikirde Birlik
    • Er
      10 Mesaj
      06 Ocak 2013 13:29:17
      es8000 aldım..görüntü inanılmaz..hele hd kanallar acaip..yaklaşık bir haftadır çözmeye çalışıyorum..bir kaç sıkıntı keşfettim..ama sorunlar yazılımsal galiba..
      1- skype ile görüşmede bir kaç dakika sonra görüntü donuyo ama ses gelmeye devam ediyor.
      2- dahili uydu alıcının kurulumu harici receiverlar gibi kolay değil..bayağı emek harcıyorsunuz..ben de deneme yanılmalarla kurdum.deli ediyor açıkcası..ama teledünya kullanacaksanız kesinlikle modül alın yoksa televizyonun en önemli özelliği olan tek kumanda kullanımının bir anlamı kalmaz..
      3- hangi akla hizmet anlamadım ama ilk kez bir kumanda da dil seçeneği göremedim..örneğin e2 orjinal dilinde izlemek isterseniz menüye girip ses ayarlarına girmeniz gerekiyor.kaydetse sorun yok ama her seferinde yapmanız gerekiyor.
      3- kanalları sıralamak ve yerleştirmek de oldukça sıkıntılı..sıralama esnasında kanalları izleyemediğiniz için kağıt kalemle not alıp sonra sıralama ya da silme işlemi yapmanız gerekebilir.
      4-kanal listesinin menüsü de çok kullanışlı değil.yani harici receiverlardaki çok başarılı menülerden sonra bayağı absürd kalıyor.
      5- normal kumandasını sallayınca içinden ses geliyor.sanki içinde bir parça kırılmış gibi.(büyük olasılıkla bu sade benimkinde:)
      6-
      hala incelemeye devam ediyorum.kusur buldukça yazacam:) ama hala piyasadaki en iyi televizyon. bu tv olmuş,yapmışlar yani.heralde bu senenin en çok satanı olacak..

• Teğmen
      187 Mesaj
      06 Ocak 2013 16:30:58
      slmlr....samsung es 8000 serisi televizyonumun internetten güncellemeler nasıl olmaktadır ve nereye depoluyor acaba ?
      Mesela flash player güncellemesini çok ugraşmama ragmen güncelleyemedim...bu tür uygulama yükleme ve güncellemesi hakkında yardımlarınıza ihtiyacım var...tşklr

• Teğmen
      130 Mesaj
      12 Ocak 2013 22:11:20
      07.01.2013 tarihi itibari ile yeni yazılı yayınlanmıştır.

http://www.samsung.com/...loads?downloadName=BM-P#

BMW 1.16 M
      İPHONE 6S
      SAMSUNG tv ES8000
    • Onbaşı
      16 Mesaj
      14 Ocak 2013 21:45:16

quote:

Alıntıları Göster

Hocam benim dsmart evrensel kumandaya geçmeden önce dahili reciverdeki kanallar normal gösterirken dsmartta renkler sarardi bu konuda ne yapabilirim tsk

• Çavuş
      60 Mesaj
      07 Şubat 2013 19:59:40
      arkadaşlar zippo tv uygulaması ile yada allshare ile url yani ağ akışı açmak mümkün mü yani http linkini yazıp oynatmak istiyorum yada herhangi bir app ile mümkün mü ?

İşte Birlik Dilde Birlik Fikirde Birlik
    • Binbaşı
      1010 Mesaj
      07 Şubat 2013 22:30:53
      Gözlüklerin pilleri nasıl, bitince nereden bulucaz?

• Binbaşı
      1738 Mesaj
      07 Şubat 2013 22:51:20
      quote:

Orijinalden alıntı: yazar11

Gözlüklerin pilleri nasıl, bitince nereden bulucaz?

hocam onlar pc nin bios pilleri pc cilerde satılır rahatlıkla bulabilirsiniz

• Er
      2 Mesaj
      13 Şubat 2013 18:47:19
      Sleam Arkadaslar;

Samsung ue46es8000 modelli smart tv güncellemeden sonra kablosuz sinyallerin olduğu ekran kısa süre görünüp kayboluyor. o yüzden ayar yapamıyorum. Hatta Factory Resetledim yine olmadı. Yardımcı Olurmusunuz Lütfen?

• Yarbay
      8232 Mesaj
      14 Şubat 2013 10:05:15
      Merhaba, bu modellerde IP TV imkanı yok mu? LG LM için başlık vardı da bu seri için de var mıdır acaba?

Audio / Video : Denon AVR-X3200W | Heco Victa Prime 702 + 302 + C102 | Hi-Media Q10 Pro | Samsung 60 KS8000 SUHD TV | Logitech Harmony One | Onkyo Aktif Sub | Vu+ Solo 4K
      PC : Asus P8P67-M, Intel 2500K @ 4.00 Ghz (COOLER MASTER Hyper 212 Plus), Samsung S24B350H, GSKILL RipjawsX 1600Mhz 16GB (4x4GB), Asus R7 260X O.C. 2GB, Coolermaster HAF912 Plus, CORSAIR Force 60GB SATA 6.0Gb/s 550-490MB/s + MAXTOR 750 GB EX, Ocz Fatality 550W PSU, NEC Sata D/L 18X, Logitech MX 1000 Laser | Logitech Formula Force EX Direksiyon
      Muhtelif : Samsung S7 Edge | Ipad Air 2 | Audio Technica ATH-CKS77 | Canon 60D with 18-55 & 50mm f1.8 | Braun 790cc | Philips Bodygroom TT2021
    • Binbaşı
      1738 Mesaj
      14 Şubat 2013 19:56:20
      quote:

Orijinalden alıntı: Rodisavash

Sleam Arkadaslar;

Samsung ue46es8000 modelli smart tv güncellemeden sonra kablosuz sinyallerin olduğu ekran kısa süre görünüp kayboluyor. o yüzden ayar yapamıyorum. Hatta Factory Resetledim yine olmadı. Yardımcı Olurmusunuz Lütfen?

aynı sorun bendede mevcut dün güncelledim keşke güncellemeseydim artık kablosuz ağları bulmuyor malasef artık sonraki güncellemeye kaldı

• Er
      2 Mesaj
      15 Şubat 2013 10:46:57
      Cevabini icin Cok Tesekkur Ederim Size ;

Peki Arkadasim Siz Servis ile Gorustunuzmu hic. Ben Azerbaycanda Oldugum icin ve Bu Televizyonu Burdan Aldigim icin Servis Olayi Yok Burda. Eski Versiyonuna Getirmek Mumkun Deyilmi ? Ben Reset edenden sonra Update icinde kaliyor. Onu silmiyor. Yine Cevabiniz icin Cok Tesekkur Ederim Kardes.

• Teğmen
      130 Mesaj
      15 Şubat 2013 21:52:48
      quote:

Orijinalden alıntı: babaeski39

Alıntıları Göster

aynı sorun bendede mevcut dün güncelledim keşke güncellemeseydim artık kablosuz ağları bulmuyor malasef artık sonraki güncellemeye kaldı

Arkadaşlar aynı sorun gecen ay bende de oldu, servis tv yi aldı ve kablosuz ag kartını değiştirdi ve 1 aydır problem yok. tavsiyem servise bildirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ERSN -- 21 Şubat 2013; 22:34:21 >

BMW 1.16 M
      İPHONE 6S
      SAMSUNG tv ES8000
    • Yüzbaşı
      484 Mesaj
      21 Şubat 2013 15:25:43
      Merhaba herkese iyi günler benim bir iki sorum olucaktı bu tv ile ilgili önümüzdeki ay almayı düşünüyorum yanlız kafamda bi iki soru var öncelikle teknomarketlerde denedim görüntü vs herşeyi çok güzel ama uzun süreli kullanıcı gözüyle bana smart tvnin nasıl olduğu ve asıl önemli sorum olan dtsyi optikle bozmadan 5.1 iletebiliyor mu yoksa 2.0 indirip mi gönderiyor samsung kendi sitesinde dts 2.0 demiş kafam karıştı deneyip bilen varsa çok memnun olurum teşekkürler

Kim giderse gitsin Galatasaray, Galatasaray’dır.

Galatasaraylılık bir din gibi bir mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır. Bunun için Galatasaray'ı tercih eder, Galatasaraylılığımla övünürüm.
      Metin Oktay
    • Teğmen
      130 Mesaj
      21 Şubat 2013 22:33:00
      quote:

Orijinalden alıntı: 1905batu

Merhaba herkese iyi günler benim bir iki sorum olucaktı bu tv ile ilgili önümüzdeki ay almayı düşünüyorum yanlız kafamda bi iki soru var öncelikle teknomarketlerde denedim görüntü vs herşeyi çok güzel ama uzun süreli kullanıcı gözüyle bana smart tvnin nasıl olduğu ve asıl önemli sorum olan dtsyi optikle bozmadan 5.1 iletebiliyor mu yoksa 2.0 indirip mi gönderiyor samsung kendi sitesinde dts 2.0 demiş kafam karıştı deneyip bilen varsa çok memnun olurum teşekkürler

fiber optik kablo ile sesi aktardığınızda, yayın 5+1 ise ses siteminde DOLBY D yazısı cıkıyor ve 5+1 ses veriyor.

BMW 1.16 M
      İPHONE 6S
      SAMSUNG tv ES8000
    • Yüzbaşı
      484 Mesaj
      21 Şubat 2013 23:18:55
      quote:

Alıntıları Göster

fiber optik kablo ile sesi aktardığınızda, yayın 5+1 ise ses siteminde DOLBY D yazısı cıkıyor ve 5+1 ses veriyor.

acaba rica etsem dts formatlı bir film vs. deneyebilirmisiniz. Tabi dts çözen bir ses sisteminiz varsa görebiliriz bunu elinizdeki sistem uygunsa rica etsem bakabilirmisiniz

Galatasaraylılık bir din gibi bir mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır. Bunun için Galatasaray'ı tercih eder, Galatasaraylılığımla övünürüm.
      Metin Oktay
    • Teğmen
      182 Mesaj
      22 Şubat 2013 18:26:06
      optik kablo ile de oluyor hdmi kablo ile.zaten reciveriniz var ise arc hdmi cıkışını recivera bağliyacaksiniz.uydu alıcınızıda recivera bağlayin.allshare den film dts ise stereo dinlemek icin lpmc yi secin ses extra menusundan menude dts de vardir dts dinlemek isterseniz dts yi secin.bu kadar basit.şu ana kadar 100 adet dts izlemişimdir.

MSI GT70 0NE-1078TR Kullanıcısı
      i7 3630QM/32GB RAM/2x128GB SSD+750GB HDD/4GB GTX680M/17.3" Full HD/Win 8/MSI Gaming Aksesuar Paketi

• Teğmen
      182 Mesaj
      22 Şubat 2013 18:27:47
      akşam evde foto cekip koyayim iciniz rahat etsin.

i7 3630QM/32GB RAM/2x128GB SSD+750GB HDD/4GB GTX680M/17.3" Full HD/Win 8/MSI Gaming Aksesuar Paketi

• Teğmen
      182 Mesaj
      22 Şubat 2013 19:22:52

• Yüzbaşı
      484 Mesaj
      22 Şubat 2013 21:07:08
      Anladım ilginiz alakanız için çok ama çok teşekkürler ses sistemim zaten samsung arcta var tvden arc ps3ten optikle bağantı kurarım zaten uydu için ses sistemi öenmsiz telefonda samsung tvde işlem yapmak keyifli olabilir aklımdaki model sayenizde netleşti çok teşekkür ederim

Metin Oktay
    • Teğmen
      182 Mesaj
      22 Şubat 2013 21:26:21
      telefonda samsung ise tadından yenmiyor.direk telefonunuzdan altyazili olarak tv ye kablosuz oynatabiliyorsunuz.bende tv yi almadan önce dts sorusu vardi kafamda ve kimse bana net cevap vermedi.tv pahali olduğu için insan kesin kanıt istiyor.icinizi ferahlatmak için size fotolari yolladım.birde tv ye nstreamlmod u yüklediniz mi mükemmel olur.

Sayfa: [1] 2 3 4 5   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> Tv Genel >> Samsung ES8000[Kullanıcı Kulübü]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.