Şimdi Ara

351. DÖNEM (NİSAN 2013) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI [441 YÜREKLİ ASKER !!!] (136. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.642
Cevap
137
Favori
685.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de katıldım aranıza yarın evrakları almaya gidiyorumm

bölüm:SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
    ikamet:Ankara
    kütük:Erzurum
    tercihi:KISA DÖNEM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertD. -- 3 Mart 2013; 16:31:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodwell

quote:

Orijinalden alıntı: ysk8919

ankarada sınava girecek arkadaşlar bir gün ve saat belirleyip buluşalım sınavdan önce, şubeye sormuştum etimesgut zırhlı birliklerde yapılacakmış sınav, bi şekilde buluşalım orada

valla iyi olur ya az sosyalleşmiş oluruz çarşı provası yaparız :D

o zaman bi liste oluşturalım ankara sınav öncesi buluşması diye şimdilik ikimiz varız.

ysk8919
    bloodwell
  • quote:

Orijinalden alıntı: thsnn

quote:

Orijinalden alıntı: ruhadam06

besyo antrenorluk mezunuyum 12 yıl aktıf taekwondo yaptım uzun cıkma ıhtımalı var mı

kardeşim moralını bozmak gıbı olmasın ama komdando bile çıkabilirsin. Hakkımızda hayırlısı hepimizin

yok şuan inanlımaz moral verdin bana inş dediğin gibi olur :)
  • quote:

quote:

quote:

ankarada sınava girecek arkadaşlar bir gün ve saat belirleyip buluşalım sınavdan önce, şubeye sormuştum etimesgut zırhlı birliklerde yapılacakmış sınav, bi şekilde buluşalım orada

o zaman bi liste oluşturalım ankara sınav öncesi buluşması diye şimdilik ikimiz varız.

ysk8919
    bloodwell

bende anGaralıyım
  • Ulen üye olup aranıza katıldım rahatlarım diye iyice gerildim Etimesgut Zırhlı Birliklerin önünden çok geçtim ama içeri gireceğimi hiç düşünmemiştim :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertD.

Ulen üye olup aranıza katıldım rahatlarım diye iyice gerildim Etimesgut Zırhlı Birliklerin önünden çok geçtim ama içeri gireceğimi hiç düşünmemiştim :))

bende bı arkadasın zıyaretıne gıtmıstım sadece kantıne kadar gırebıldık yanı 50 metre gırebıldık ıcerıye bıde yılllar once amcaoglu ılk gece fırar etmıstı baskada anım yok etımesgutla ılgılı :)
  • quote:

quote:

Ulen üye olup aranıza katıldım rahatlarım diye iyice gerildim Etimesgut Zırhlı Birliklerin önünden çok geçtim ama içeri gireceğimi hiç düşünmemiştim :))

bende bı arkadasın zıyaretıne gıtmıstım sadece kantıne kadar gırebıldık yanı 50 metre gırebıldık ıcerıye bıde yılllar once amcaoglu ılk gece fırar etmıstı baskada anım yok etımesgutla ılgılı :)

Hehehe benim abim Ağustos'ta gitti Kıbrıs'ta kısa dönem piyade er :)) Komutanına söylemiş benim kardeş nisanda gidecek kısa dönem istiyo diye zor ihtimal büyük olasılıkla uzun dönem çıkar dedi :)) sanırım bu aydakilerin %90-95'i uzun dçnem olacak G.te giren şemsiye açılmaz :))
  • mert valla kardes uzun bence daha ıyı tam askerlıgı ogrencez hopp tezkere dıcekler gerek yok 12 ay candır :)
  • Selam Olsun Arkadaşlar<,
    Radyo Tv Sinema Bölümü
    İkamet Ankara
    Kütük Niğde
    Kısa Dönem...

Ankaralı arkadaşlar sınavdan önce ikilafın belini kıralım derim bende:)...
  • quote:

mert valla kardes uzun bence daha ıyı tam askerlıgı ogrencez hopp tezkere dıcekler gerek yok 12 ay candır :)

Yaa illa ki öyle de ben eylül gibi geri dönünce direk KPSS için dersaneye başlayacaktım sözlümle birlikte şimdi bir sene kaybım olacak açıkçası ancak dönünce de param olacak cebimde o da ayrı bir mesele :D
  • Lafın belini kıralım tabii en azından yalnız olmadığını anlıyor rahatlıyor insan :))

Sİte mi cortladı yaw onay bekleniyo yazıyo :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertD. -- 3 Mart 2013; 17:21:24 >
  • arkadaşlar sizlere çok önemli bir konuda danışmak istiyorum..

Sülüsümü aldım nisanda askere gitmek istiyorum Allah ın izniyle... benim biraz karışık bir okul durumum var öğrenciyim (yük lisans ) .bu saatten sonra (sülüsümü aldım) okulun tecil ettirme gibi bir durumu olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ytkbrs -- 3 Mart 2013; 17:22:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ytkbrs

arkadaşlar sizlere çok önemli bir konuda danışmak istiyorum..

Sülüsümü aldım nisanda askere gitmek istiyorum Allah ın izniyle... benim biraz karışık bir okul durumum var öğrenciyim (yük lisans ) .bu saatten sonra (sülüsümü aldım) okulun tecil ettirme gibi bir durumu olur mu?

Normal öğrenciysen okulun uzamadıysa yani. okul tecil ettirmiştir olmalı sülüs önemli değil o zamanı gelince gönderiyorlar diye biliyorum benim sülüs memlekete Erzuruma gitmişti ben umursamadım bile okul otomatik tecil ettirmişti benimkini
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ysk8919
    bloodwell

bende anGaralıyım

ysk8919
    bloodwell
    ruhadam06
    yalniz1opera

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodwell -- 3 Mart 2013; 17:31:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalniz1opera

Selam Olsun Arkadaşlar<,
    Radyo Tv Sinema Bölümü
    İkamet Ankara
    Kütük Niğde
    Kısa Dönem...

Ankara milliyetçiliği yapmaya gerek yok kardeşim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Normal öğrenciysen okulun uzamadıysa yani. okul tecil ettirmiştir olmalı sülüs önemli değil o zamanı gelince gönderiyorlar diye biliyorum benim sülüs memlekete Erzuruma gitmişti ben umursamadım bile okul otomatik tecil ettirmişti benimkini

hayır uzamadı. ancak tecilimi bozdurdum ben ve sülüsümü aldım bu saateen sonra tecil mi olur şimdi ?
  • Benim de Angara amma birbirimizi bulacağımızı sanmıyorum şahsen ben sınav yerlerinden sınav bitince direk eve gelip uyudum hayatım boyunca
  • quote:

quote:

quote:

hayır uzamadı. ancak tecilimi bozdurdum ben ve sülüsümü aldım bu saateen sonra tecil mi olur şimdi ?

O durumu bilmiyorum malesef ama asal'ın sitesinden bulundugun yerin telefon numarasını bul ve sor çok ilgileniyorlar oradan net cevabı alabilirsin
  • anladım.ilgilendiğin için teşekkür ederim..

Bu konu hakkında farklı bir bilgisi olan arkadaşlar da yardımcı olabilirlerse sevinirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

quote:

Orijinalden alıntı: yalniz1opera

Selam Olsun Arkadaşlar<,
    Radyo Tv Sinema Bölümü
    İkamet Ankara
    Kütük Niğde
    Kısa Dönem...

Ankara milliyetçiliği yapmaya gerek yok kardeşim.

yaşasın büyük başkent ülkümüz :)
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.