Şimdi Ara

351. DÖNEM (NİSAN 2013) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI [441 YÜREKLİ ASKER !!!] (703. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.641
Cevap
137
Favori
685.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 701702703704705
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • akhisardan bornovaya gelicem.. usta birlik bursa il jandarma..:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydnturkoglu

quote:

Orijinalden alıntı: koçari

quote:

Orijinalden alıntı: mdf__18

Kuvveti Deniz Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı Deniz
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI
    İSKENDERUN HATAY
    İlk Katılışını Yapacağı Tarih 12.04.2013
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından belirlenecektir.
    - -
    DİKKAT En geç 12 Nisan 2013 günü mesai bitimine kadar 1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI ( İSKENDERUN / HATAY ) NA KATILINIZ.

hoş geldin aramıza denizci kardeş.

AYDIN TÜRKOĞLU
    Baba Adı SUHAT
    Kuvveti Deniz Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı Deniz
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI
    İSKENDERUN HATAY

hoşgeldin kardeş bahriyelilere
  • Öncelikle merhaba tertipler. uzun süredir konusmalarınızı takip ediyorum. bende size katılmak ıstedım.

ACEMİLİK : 1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı
    MANİSA

USTA BIRLIGI : 28'inci Mknz. P. Tüm. 28'inci Top. A. 2'nci Top. Tb. 3'üncü 155/39 mm K/M Ob. Bt. K.lığı
    KIBRIS

İzmir'de oturyorum. manisa'ya gidicek arkadaslara yardımcı olabılırm.

Hakkımızda Hayırlısı
  • Beyler Ankara otogar'da indikten sonra bu MEBS mi ne naneyse oraya nasıl gideceğimizi bilen bi arkadaş yok mu ya, bi yardımcı olsanız.

Dün herkes açıklanmadan önce yardım edeyim diyordu bugün kimse umursamıyor.
  • 15'inci P. Eğt. Tug. Çvş. Eğt. Tb. K.lığı
    SAMSUN

sabiha gökçen-samsun pegasus 9:05 uçağıyla gideceğim.

anladığım kadarıyla, esentepe kışlası'na teslim olacağız. ve bu kışla havaalanının hemen yanı olarak gözüküyor.

K.K. Loj. K.lığı Bkm. K.lığı 8'inci Ana Bkm. Mrk. Des. Gr. K.lığı
    AFYONKARAHİSAR

serin yer, iyi yerdir.

birkaç sorum olacak;

acemilik sonrası usta birliğine ulaşım nasıl oluyor? yine kendi imkanlarımızla mı gidiyoruz?
  • 7'nci Kor. MEBS Bl. K.lığı
    DİYARBAKIR

düşen varmı buraya yada bilgisi olan nasıldır diye?
  • USTA BİRLİĞİ : KIRKLARELİ olan var mı ?
  • Merhaba arkadaşlar,

Antalya (topçular) Piyade er eğitim tugayından 349kdy herkese slmlar.

Öncelikle 4 aydır sizi bekliyoruz gelinde bizde gidelim artık.cuma günü katılış yapacak çoğunuz antalyaya 600 kişi kısa dönem geleceksiniz ve 150 şer olarak 4 bölükte eğitim alıcaksınız.Ardından antalyada kalanlar büyük ihtimal 3te biriniz antalyada kalır rahat bir askerlik yapıcak geri kalanlarıda birliklerine göndericez.Geldiğinizde emin olun her konuda çok yardımcı olucaz.Tavsiyem çok bişey getirmeyin herşeyi hemen hemen veriyolar zaten.Ben 2.bölük yazıhanede yazıcıyım geldiğinizde tanışırız elimden geleni yaparım.Sorusu olan varsa burdan cevaplamaya çalışırım ayrıca çok akşama teslim olmayın biraz erken giriş yapın çok sıra bekleyip gece yarılarına kadar yorgun bitkin perişan olmayın.Görüşmek üzere.

P.Çvş Erdoğan
  • quote:

Orijinalden alıntı: noxite

...
    gec almıssın ama

Kafamıza göre iş yaptık ama inş problem olmaz. 12.30 Havalimanında olup saat 15.00 e kadar teslim olurum diye düşünüyorum. Bursadan İstanbula geçeceğim için geç oldu biraz.

quote:

Orijinalden alıntı: bujinkanbeyaz

...
    bende acemilikte ordayım kardeşim

Görüşürüz kardeşim,

quote:

Orijinalden alıntı: srkn cmldg

...
    ustad bende samsun sıhhıyedeym 11:10 uçağyla gelicem bende

Hayırlısı olsun, Onur air den aldım aynı uçaktayız herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avery

Beyler Ankara otogar'da indikten sonra bu MEBS mi ne naneyse oraya nasıl gideceğimizi bilen bi arkadaş yok mu ya, bi yardımcı olsanız.

1 - Otogarda (AŞTİ diyoruz biz) indikten sonra otogar binasının içinde bir alt geçit göreceksin (Ankaray yazan metroya da giden bir alt geçit) o alt geçitten geçip, yukarı (dışarı) çıkacaksın.

2 - Dışarı çıktıktan sonra hemen yanındaki yolda bekleyen minibüsler görürsün. Bu minibüslerden "Bentderesi" yazan minibüse biniyorsun (Dolmuşlar 2 tl). Dolmuşa binince şöföre MEBS'e (Muhabere de diyebilirsin) gideceğini ve "Altmışevler" dolmuş durağında indirmesini söyle. Seni "Bentderesi"nde indirsin.

3 - İndiğin yerde "Altmışevler" ve hatta önünde Muhabere/MEBS yazan dolmuşlar göreceksin. Onlara bindikten sonra 5dk içinde tam önünde inersin.
  • quote:

Beyler Ankara otogar'da indikten sonra bu MEBS mi ne naneyse oraya nasıl gideceğimizi bilen bi arkadaş yok mu ya, bi yardımcı olsanız.

ben arabayla 3 saat aradım mamakta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

Balıkesir BAKIM Okulu ve Eğitim merkez Komutanlığı çıkan YEDEK SUBAYLAR neredesiniz?? Yokmu hiç BAKIM ASTEĞMEN koca DonanımHaber Forumda??

bende onu diyodum sonunda bi tane çıktı.. benimde balıkesir bakım okulu ydk subay ankaradan gitcem sizin neresi?
  • Biletimi aldim. Metro'dan Kastamonu Gölköy yolcusu kalmasin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdinc222 -- 10 Nisan 2013; 12:50:10 >
  • quote:

merhaba arkadaşım. otogarda indikten sonra metroyla kızılaya gidip kızılay ziya gökalp caddesinden 329 nolu otobüse binebilirsin ya da otogardan ulus bentderesine gidip oradan dolmuşla mebs e gidebilirsin. ben hiç ulustan gitmedim. tavsiyem kızılaya git oradan ziya gökalp caddesini sor, kimse sorarsan gösterir. orada da mado pastanesinin yanındaki durakta 329 u bekle. şöföre de söyle muhabere okulunda inecem diye yardımcı olurlar. keşke aynı yer çıksaydık tertip. hepimize hayırlı teskereler şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tylor

15'inci P. Eğt. Tug. Çvş. Eğt. Tb. K.lığı
    SAMSUN

sabiha gökçen-samsun pegasus 9:05 uçağıyla gideceğim.

anladığım kadarıyla, esentepe kışlası'na teslim olacağız. ve bu kışla havaalanının hemen yanı olarak gözüküyor.

K.K. Loj. K.lığı Bkm. K.lığı 8'inci Ana Bkm. Mrk. Des. Gr. K.lığı
    AFYONKARAHİSAR

serin yer, iyi yerdir.

birkaç sorum olacak;

acemilik sonrası usta birliğine ulaşım nasıl oluyor? yine kendi imkanlarımızla mı gidiyoruz?

Havalimanı çarşambada bizim teslim olacağımız 15'inci P. Eğt. Tug. Çvş. Eğt. Tb. K.lığı
    SAMSUN şehir merkezinde. HAtta sonuçların açıklandığı sayfada bilgilendirme kısmında şöyle geçiyor:

4. Samsun’da bulunan Yarbay Şefik Avni ÖZÜDOĞRU Kışlası (Tel.Nu.: 0 362 440 15 54) Samsun şehir merkezinde; Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi yanı, eski havaalanı bitişiğinde (Çatalarmut-TOKİ konutları bölgesinde) bulunmaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmutsezer

quote:

ben arabayla 3 saat aradım mamakta

kardeşim çok basit. aşti den "ankaray"a bin, metro yani, son durak olan "dikimevi"nde in, oradan sor kayaş dolmuşları nerden geçiyo diye, zaten iki adım ötede durakları, sonra herhangi bir kayaş dolmuşuna bin, şöföre söyle seni mamak belediyesine gelmeden indirsin, mebs dersen de bilirler zaten, indiğin yerden iki üç durak kadar yol yürüyceksin sadece. hadi hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: SinapS

Bunlar benim bulabildiklerim, gözümden kaçanlar varsa affola.
    Unuttuğum, gözden kaçırdığım varsa alıntılayarak kendilerini eklyebilirler.

Acemi Birliği ANTALYA olan forum üyeleri:
    (3'üncü P. Eğt. Tug. K.lığı)
    taylanonur
    SinapS
    abdulvekil
    tanriverdiyz
    egzotiks
    desperado97
    bhytrabzon
    buminkaan34
    yuksel333
    guerrer0
    karlx

Usta Birliği DENİZLİ(11'inci Mot. P. Tugayı) olan forum üyeleri :

taylanonur
    SinapS
    egzotiks
    bhytrabzon

arkadaşlar antalyada acemilik nasılmış? bir bilgisi olan var mı?
  • İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi BORNOVA 10'UNCU J.EĞT.A.K.LIĞI/İZMİR
    BORNOVA İZMİR

Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri İL J.K.LIĞI/MUĞLA
    MUĞLA

iyidir heralde buralar..varmı fikri olan.
  • anladım, teşekkürler. ben eski-yeni havaalanı olayını hesaba katmamışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxmavix

Merhaba arkadaşlar,

Antalya (topçular) Piyade er eğitim tugayından 349kdy herkese slmlar.

Öncelikle 4 aydır sizi bekliyoruz gelinde bizde gidelim artık.cuma günü katılış yapacak çoğunuz antalyaya 600 kişi kısa dönem geleceksiniz ve 150 şer olarak 4 bölükte eğitim alıcaksınız.Ardından antalyada kalanlar büyük ihtimal 3te biriniz antalyada kalır rahat bir askerlik yapıcak geri kalanlarıda birliklerine göndericez.Geldiğinizde emin olun her konuda çok yardımcı olucaz.Tavsiyem çok bişey getirmeyin herşeyi hemen hemen veriyolar zaten.Ben 2.bölük yazıhanede yazıcıyım geldiğinizde tanışırız elimden geleni yaparım.Sorusu olan varsa burdan cevaplamaya çalışırım ayrıca çok akşama teslim olmayın biraz erken giriş yapın çok sıra bekleyip gece yarılarına kadar yorgun bitkin perişan olmayın.Görüşmek üzere.

P.Çvş Erdoğan

merhaba dede
    geliyoruz az kaldı. ortam nasıl orda çok kalabalık mı kantinler falan? komutanlar nasıl?
  • 
Sayfa: önceki 701702703704705
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.